Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Arkadaşlar Motorumu satıyorum Bilginize
    2008 model ama 2009 nisan trafik çıkışlı
    1 yıl garantisi daha var yani önümüzdeki sene nisana kadar
    Gri renk
    Kazası yatması hiç bişeyi yok. Son derece temiz
    7.700 km de.
    EXTRA olarak: Kısa nikelaj ayna-Nikelas sivri denge topuzları-Özel performance egzoz yanında orj. egzozuda verilicek- Arka 29 litre shad marka çanta-arka çanta aparatı-Orj. suzuki GSX-R tank pad.

Motorum son derece temizdir fiyat 2900 istiyorum ama pazarlık sünnettir çok azda olsa pazarlık payı vardır.
    Motorun üzerinde 415 lira değerinde aksesuar vardır.Üstündekiler sök gibi fiyatı düşür gibi saçma sapan Tekliflere gerek yok.
    Extraların fiyatları.
    Egzoz:150TL
    Arka çanta: 115 TL
    Arka çanta aparatı:60 TL
    Denge topuzları :10 TL
    Kısa nikelaj ayna : 20 TL
    Orj. GSX-R tank pad:60 TL(üzerinde suzuki yazmaz sadece GSX-R yazısı var )
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bahadır sende koruma demiride vardı yanlış hatırlamıyorsam

Motosikleti
    Kawa ZX636
    İlanımı dün ekledim ;
    http://www.sahibinden.com/sezona_haz...QQdisplayitem?

TVS APACHE > ER5 > Sırada ZX6 veya R6

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanımı dün ekledim ;
    http://www.sahibinden.com/sezona_haz...QQdisplayitem?

TVS APACHE > ER5 > Sırada ZX6 veya R6
    Hayırlısı olsun baya temiz görünüyor ; ne kadar yakıt tüketiyorsun?

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun baya temiz görünüyor ; ne kadar yakıt tüketiyorsun?
    Sakin kullanım 160 Krş Gazlayınca 200 Krş falan yakıyor.

aburak01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZİKİ DL 650 CBF 150

ne kadar istersin motora ilanı resmi varmı

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Motorumu satıyorum Bilginize
    2008 model ama 2009 nisan trafik çıkışlı
    1 yıl garantisi daha var yani önümüzdeki sene nisana kadar
    Gri renk
    Kazası yatması hiç bişeyi yok. Son derece temiz
    7.700 km de.
    EXTRA olarak: Kısa nikelaj ayna-Nikelas sivri denge topuzları-Özel performance egzoz yanında orj. egzozuda verilicek- Arka 29 litre shad marka çanta-arka çanta aparatı-Orj. suzuki GSX-R tank pad.

Motorum son derece temizdir fiyat 2900 istiyorum ama pazarlık sünnettir çok azda olsa pazarlık payı vardır.
    Motorun üzerinde 415 lira değerinde aksesuar vardır.Üstündekiler sök gibi fiyatı düşür gibi saçma sapan Tekliflere gerek yok.
    Extraların fiyatları.
    Egzoz:150TL
    Arka çanta: 115 TL
    Arka çanta aparatı:60 TL
    Denge topuzları :10 TL
    Kısa nikelaj ayna : 20 TL
    Orj. GSX-R tank pad:60 TL(üzerinde suzuki yazmaz sadece GSX-R yazısı var )

Motosikleti
    Alıntı aburak01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2900 istiyorum ama üzerindeki aksesuarlarla Bu temizlikte bu km de Daha İyisini bulamazsın
    Fotolarda biraz pis motor yanlız
    Gri rengi Temizken çok güzel parlar Bilen bilir

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    şenonar kardeş motorun baya güzel iyi satışlar,ama üzerindekilere kimse para vermiyor
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    tvs'ci arkadaşlar herkesin tekeri düz bassın ya benim bir sorum olucak bu tvs baya sağlam gidiyor yada bu akşam karşılaştığım arkadaşta vardı bişeymecidiyeköyden geliyorum halıcıoğlunda bi apachi ben 100 km gidiyorum 46 kappa canta full dolu ve arkamda da valız tipinde bi çanta bağlı yüklüyüm yani o malum arkadaş yanımdan geçti gitti bi sırt çantası vardı sadce arkasında ince biişey sanki r1 le gidiyo elemanvalla hoşuma gittibirde bu titreşim olayı nedir sizde kaç kmden sonra başlıyo hissedilir derecede

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    nerde km durdugu yerde gaz ver motor üzerinde sen yokken hareket etmeye başlıyor ama oda bir özellik sonuçta bmw de titriyor
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar İnnovayı satıp apache düşünmekteyim yalnız sizlere sorum var lastik ve yedek parça konusunda sıkıntınız varmı?

Motosikleti
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İnnovayı satıp apache düşünmekteyim yalnız sizlere sorum var lastik ve yedek parça konusunda sıkıntınız varmı?
    Orj. lastikleri gerçekten çok kayıyor onları değiştir başka bir sıkıntı olmaz
    Ben hatay'da yaşıyorum yedek parça sorunu çekmiyorum sen istanbuldasın Orada hiç sorun olmaz

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam TVS ciler,tekeriniz düz bassın

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Arkadaşlar Motora 2-3 tane Far Filan Takmayı düşünüyorum. Ancak Aküm Kaldırmıyor. Ne yapmam lazım. Teşekkür ediyorum.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    HONDA 600RR VE APACHE
    Akünün amperini arttırman gerek.örneğin 12 volt 12 amper yerine 12volt 18amper takmalısın.

Alıntı apache1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akünün amperini arttırman gerek.örneğin 12 volt 12 amper yerine 12volt 18amper takmalısın.
    18 ah akü küçük boyutta pek yok sanırım. bende 12v 7 ah var xenonuma yetiyor . kornama yetmiyor.

aküyü büyütse de sorunu devam eder çünkü farlar aküden almıyor sargıdan direk alıyor

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bakalım ya Olmadı Sanayiye Soracagım. Olmadı Yazın Çalışıp 500 Tl ye Kıyıp Tüm sigortayi 24 VOLT yaparım )
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım ya Olmadı Sanayiye Soracagım. Olmadı Yazın Çalışıp 500 Tl ye Kıyıp Tüm sigortayi 24 VOLT yaparım )
    voltla alakası yok. istersen 220 yap

akım yetmiyor farlar için. daha önce Şenonar ın farlar için alt sargıyı değiştirmeye çalışması bu yüzden di.

sen olmadı farları aküden besleyecek bir hat çek. bir de güzel akü al arkadaşın dediği gibi o zaman sorunun hallolur.

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 ah akü küçük boyutta pek yok sanırım. bende 12v 7 ah var xenonuma yetiyor . kornama yetmiyor.

aküyü büyütse de sorunu devam eder çünkü farlar aküden almıyor sargıdan direk alıyor
    Dostum sargıdan direk alma gibi bir şansı yok. Zira akü zaten tüm sisteme paralel olduğu için akünün regüle etmediği her hangi bir bağlantı söz konusu olamaz
    Ancak istenildiğinde tabiki yapılabilir ancak hiç bir üretici böyle bir bağlantı yapmaz.
    Zira bu motorun daha çok yakmasına çekişten düşmesine sebep olur
    Aynı zamanda rölantiye bıraktığınızda stop etmeye varabilir bu durum.
    Birde devire bağlı olarak ışıklar zaten değişirler fakat böyle olsaydı şuan var olan sisteme göre çok daha fazla alakalı olurdu ışıklar
    (Elektriksel açıklaması: Elektrik üreten statör ve rotor dönmeye karşı direnç gösterir, motorsikletlerin [en azından benim gördüklerimin tümünde sargı rotoru, krank miline direk bağlıdır.] Buda krank milinin dönmeye karşı direnç göstermesi anlamına gelir. Bu direncin büyüklüğü sargıdan çekilecek akım ile Doğru orantılıdır.)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:26 ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    voltla alakası yok. istersen 220 yap
    akım yetmiyor farlar için. daha önce Şenonar ın farlar için alt sargıyı değiştirmeye çalışması bu yüzden di.
    sen olmadı farları aküden besleyecek bir hat çek. bir de güzel akü al arkadaşın dediği gibi o zaman sorunun hallolur.
    Alt sargıda akü de çözüm olabilir lakin bu tamamen değişimi yapana bağlı.
    Üzerindeki 7A dır Siz 9 takarsanız bir çözüm olmayabilir. 12 yada üzer A olmalı. Tabi lambaların kaç watt olduğunu söylerseniz daha kesin konuşabilirim.
    Sargı konusunda daha yüksek akım üreten sargı var ise piyasada (bulunabilirliğini bilmiyorum) şuan ki 5000 d/d hızda 12v/5A üretebiliryorsa sizin alacağınızında devir olarak bundan farksız olması lazım zira motorunuzn tasarımı bu şekilde. Eğer devir konusu saparsa motorunuzun ateşlemesi belli devirlerde saçmalayabilir (bir anda olmaz, örneğin sürekli yüksek devir gittiğinizde aküyü şarj edecek gücü üretmeyebilir ve 15-20 dk yolculuktan sonra akü biteceğinden düşük devire indiinizde stop edebilir, vurduraraak çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da düşük devirlerde sorun çıkabilir.
    Sargıdan ziyade aküye yönelmekte fayda var.

Umarım faydalı olabilmişimdir
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ne alaka motorun elektrik sistemini degiştiriyorsunuz.bir servise sorsanız sizi hemen aydınlatırlar,anlaşılan servise ugramıyorsunuz ama irtibatı kesmemeli ara sıra çay içmeye sohbet etmeye gitmeli bence.
    öbür konu tvs de farlar direk bobin çıkışındaki konjektörden alıyor elektriği,yani aküyle bir alakası yok.eğer farları değiştirip daha watt lı bir lamba takmayı düşünürseniz zenon filan gibi.alt sargının değişmesi,konjektörün degişmesi gerekiyor.sökün motorun üzerindeki aküyü ayak marşı ile çalıştırın motoru bakın bakalım çalışıyormu motor çalışmıyormu,gayet basit,neyse yol yardım 7/24 kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler