Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en son kaç km yapıyor birde titreşimi azaltıyor mu
    Son hizi denemedm henuz .. 13le 138 yapmistim .. O yolu bulsam bu disliyle nolr blmiorm .. Evt rahatlama var motorda redlineye geç girdigi icin haliyle titresim az .. Daha guclu ve hizli bi cbf gibi :D sevdim bu halini .. Bide bakimsz garibim (: bi ara bakima sokmak lazim .. Garanti disi birakmistim ztn bildiginiz saglam servs varsa istanbulda , honda yamahada olur .. Önerilerinizi bkliyorum ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    HIZLI İCAT TVS LER... ama kullanıcılar yüzünden bazıları gitmiyor..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    benim yapabildiğim son hız yokuş aşağı 140 daha ötesini göremedim henüz
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    13 disli ile 140 mi yaptn .. Ucurumdan aşagi flnmi dusuyodun haci :D

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın iyi pazarlar arkadaşlar
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yapabildiğim son hız yokuş aşağı 140 daha ötesini göremedim henüz
    138 yapmıştım... yol hava rüzgar motorun durumu bunları aynı anda yakalamak lazım...

eski apache idi...
    yeni apache ile 128 yuvacık gezisi..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayır aşağı basıyo millet galiba düzde kaç yapıyosunuz
    sbr bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    138 yapmıştım... yol hava rüzgar motorun durumu bunları aynı anda yakalamak lazım...

eski apache idi...
    yeni apache ile 128 yuvacık gezisi..

O motorun dislisi sunu bunu farkliydi .. Fll orjinal bi apachenin 140 i gormesi coook zor bi olasilik ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayır aşağı basıyo millet galiba düzde kaç yapıyosunuz
    Haci bayir aşagi bende bastim .. 2 kisi 136 , tek kisi 138i gorebldm en fazla .. bilmiorm belki daha dik ve uzun yollarda vardir tabi ama motor kesiciye giriyodu artik .. Daha gideceğini sanmiyorum orjinal halde .. Ha deyip arkadan bi ruzgar itekler fln tabi bilemem :D Duzde 115 e kdr cikiodu en fazla .. Simdi 125 130 arasi olr die tahmn ediyorm .. Gorecez tabi..

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    valla motor fabrikasyon çıkışıyla duruyor hala kuşadası'nda ki servisten dönerken o harika yolda kapanmıştım yolda bomboştu şansıma ama düzde eğer ki hava rüzgarlı değilse çok rahat 125-130 görüyor ama söke ovası genel olarak rüzgarlı bazen 110 bile zor yapıyor o rüzgarda
    sbr bunu beğendi.
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    valla motor fabrikasyon çıkışıyla duruyor hala kuşadası'nda ki servisten dönerken o harika yolda kapanmıştım yolda bomboştu şansıma ama düzde eğer ki hava rüzgarlı değilse çok rahat 125-130 görüyor ama söke ovası genel olarak rüzgarlı bazen 110 bile zor yapıyor o rüzgarda

Haci tokat-ankara-izmir-aydin-istanbul.. Olmak uzere 4 gun icinde 1600 km yol yaptim 1000kmsi birgun icinde .. O kdr yol gordum o kdr bastim kapandim .. Duzde ruzgarsiz 125i gormez .. Abartmanin anlami yok .. Bendede var bu motor yani .. 14 disli takarsin oynama yaparsin tmm ama orjinal yapmaz .. Belki dik rampada 140i gorursun bence gorulmez ama hadi ona eyw ..

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    ben 500 kmdeyim. bi kere zorladım onda da 123 ten yukarı cıkmadı. kime sorsam çoktan 130-135 basması lazımdı diyolar (genelde ışıkta karşılaştığım kuryeci arkadaslara soruyorum). Abartıyorlar diye kendimi avutuyorum ama yine de zorlayıp denemek istemiyorum. hala 6-7 bin devri geçmiyorum 1500km ye kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    ben bu süratleri düzde yapmadım...

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Zorlama zaten bilader .. 1500e kdr boyle devam .. Var aldigi gun basan arkadasim . . Onun motorda en son 138i goruyor .. İlerde bi suru sorun acacak basina .. Biraz sabir en iyisidkr .. Bnmkide gitmiyodu .. Simdi acildi km 5000den sonra anlarsin ..

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    yaww asıl sen küçümsüyorsun sürdüğün motoru ne demek düzde 125 hem de rüzgarsız gözünü seveyim çinli sürmüyoruz hocam 125 dediğimiz hızları bugün kendini bilmez çinliler hatta serseriler mopetlerle yapıyorlar biz rtr150 mizle düz yolda rüzgarsız halde 125 ile seyredemeyeceksek yazık bize valla ben kendimden ve motorumdan eminim ve hiçbir + sı da yok orjinal fabrika çıkışıyla diyorum ki eğer rüzgar yoksa düz yolda çok rahat 125-130 arası yokuş aşağı da yine rüzgar yok ise 140 gördüm aynı şartlar oluşur gene görür amaaa buralara gelmişsin söke ovasında ki o canlı rüzgarı da yemişsin bilirsin işte o rüzgarda da motor 108-115 anca görüyor üzerine yatsam 125 anca o da zor yani ...
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorlama zaten bilader .. 1500e kdr boyle devam .. Var aldigi gun basan arkadasim . . Onun motorda en son 138i goruyor .. İlerde bi suru sorun acacak basina .. Biraz sabir en iyisidkr .. Bnmkide gitmiyodu .. Simdi acildi km 5000den sonra anlarsin ..
    şu bir gerçek apache 10 000 den sonra kendine geliyor...

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    yaww asıl sen küçümsüyorsun sürdüğün motoru ne demek düzde 125 hem de rüzgarsız gözünü seveyim çinli sürmüyoruz hocam 125 dediğimiz hızları bugün kendini bilmez çinliler hatta serseriler mopetlerle yapıyorlar biz rtr150 mizle düz yolda rüzgarsız halde 125 ile seyredemeyeceksek yazık bize valla ben kendimden ve motorumdan eminim ve hiçbir + sı da yok orjinal fabrika çıkışıyla diyorum ki eğer rüzgar yoksa düz yolda çok rahat 125-130 arası yokuş aşağı da yine rüzgar yok ise 140 gördüm aynı şartlar oluşur gene görür amaaa buralara gelmişsin söke ovasında ki o canlı rüzgarı da yemişsin bilirsin işte o rüzgarda da motor 108-115 anca görüyor üzerine yatsam 125 anca o da zor yani ...

Kendin diyosun iste 108 - 115 ..genelde o hizlarda seyrettim yani ...bi kez tunelde ruzgarsiz 122 fln gordum ama 130 :D komik imkansiz duzde .. Senin o begenmedigin cinli motorlarin hepsi bizden hizli gidiyor rahat ol .. Bu motoru hiz icin aldiysan ztn ynls yapmissin .. Bunun pahali olmasi saglamligindan seriliginden .. Hiz makinesi degil .. Bi cik uzun yola adamakilli gorursun ne demek istedigimi .. Kucumsedigim yok o yolu cinli motor yapamazdi ben o yuzdn verdm bu kdr parayi apacheye .. Ama sinirlarinida bileceksin .. Abartmanin bi anlami yok .. Realist olalim ..

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    hocam bende farkındayım 150lik bir motorun sınırlarından ve de bende senin gibi hızlı olsun uçsun kaçsın diye almadım 4-5.000tl civarında 125-150cc arasında en kaliteli,seri ve sınıfında hızlı motor kesinlikle rtr 150 bende misal arada bodrum'a ya da 2-3 saatte gidilebilecek yerlere gittim ve eğer ki ben yorulmasam makine durmak bilmezdi ama ben açıkçası 100km altına pek düşmüyorum bu yolculuklar esnasında ortalama hızım 110-125 arasıdır ama motoru sınırları dahilinde zorlamayı da severim ve yapıyorum da zaten ama 125-130km ler bu motor için öyle büyük süratlar olmadığını düşünüyorum ki 140km ile de zaten sürekli gidilemez bahsettiğiiz şartlar yol+rüzgar durumu vs. bir araya gelmeli ama altımızda sürdüğümüz aletinde bu hızlara çıkabildiği de bir gerçek orjinal haliyle...
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yapar tabi ama surekli seyredemezsin kafa karistirmayalim .. 14 saat 2 kez kontak kapatarak yol gittim .. Sen hesap et iste saglamligi .. Kaya gibi makine saglam ..

Motosikleti
    ben apache ile mars a giderim ens...

hatta tek rakibim türk hava yolları bile değil rakipsizim..

0-100 km yede 1saniyede çıkıyorum ama her zaman değil... rakı balık yaptığım akşamlar...

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    illa ki Enes 140km ile sürekli gidilemiyor bizim aletlerle ama 115-125 km ile kesinlikle gidilebiliyor ve de makine gık demiyor açıkçası bu konuda çok memnunum tvs'den

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

yaa arkadaşlar bu servis ışığı nasıl söndürülüyor bakım yaptırdığımda unuttum onu söndürtmeyi gerçi 300-400km sonra 5000km bakımına gene yanacak
    ne imzası beaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler