Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsu tekeriniz düz bassın abi ilk 500 km artçılı binmeyin derim yanlış hatırlamıyorsam önceki sayfalarda siz 110 kgdiniz eşnizde 50di artçısız temiz bir rodaj yaparsınız
    Teşekkür ederim ilk birkaç km yi yaptık kızımızla.gücü ve kalitesi beni etkiledi fakat motor titreşimli öyle hissedilmeyecek gibi değil belki biraz daha azalabilir bakalım zaman gösterecek. Servis farın altındaki civatanın somununu takmamış sinir oldum.kuyruk krenajında çizik var yarın çemkiricem bakalım inşallah hallederler.hanımla sığmadık gibi sanki olsun bahaneyle zayıflarım belki oooh titreşim de var...mis
    Genel olarak kızıma kavuştuğum için çok sevinçliyim. Darısı olmayanların başına...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o ilk kmlerin tadı bambaşkatekrar hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    size selam yolluyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    a.s ramço........

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam teslim alıyorum sarı kızı eyooo ben de aranızdayım artık...
    hayırlı olsun toprak bigalıyım ben
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen buldun hemşerini
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

2013'de TVS de yeni segment bir ürün gelmeyeceğini bildiren bir arama gelmişti 1-2 ay önce,peki Apache RTR 150'nin tasarımında ufak tefek veya büyük çaplı bir değişiklik olacak mı bilgisi olan var mı?Stikerlar olur,gövde olur,renk seçeneği olur vs.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oo toprak nabıyon beyaaa? çok sevindim çok tanıdığım var bigadan sık gider gelirim... Bu arada motorun üzerinden inesim gelmedi zorla girdim eve sanki titreşim azaldı cbf ye göre çok daha sport bir motosiklet öne eğik oturma şeklini kilolu olmama rağmen benimsedim yormadı beni . Belki 125 cc italyan race kullandığımdandır ama oldukça rahat ettim. Makinesi güçlü torku iyi ...
    Sanırım aşşşık oluyorum eşimde çok beyendi
    Bakalım hafta sonu etraflıca bi test ederim görüşmek üzere....

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şerefsizim aklıma gelmişti...
    var mı bildiğin ilaç abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Oo toprak nabıyon beyaaa? çok sevindim çok tanıdığım var bigadan sık gider gelirim... Bu arada motorun üzerinden inesim gelmedi zorla girdim eve sanki titreşim azaldı cbf ye göre çok daha sport bir motosiklet öne eğik oturma şeklini kilolu olmama rağmen benimsedim yormadı beni . Belki 125 cc italyan race kullandığımdandır ama oldukça rahat ettim. Makinesi güçlü torku iyi ...
    Sanırım aşşşık oluyorum eşimde çok beyendi
    Bakalım hafta sonu etraflıca bi test ederim görüşmek üzere....
    yavaş yavaş azalıyor ama diğerleri gibi olmuyor 3500 kmden sonra bende bariz azalmıştı

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var mı bildiğin ilaç abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

yavaş yavaş azalıyor ama diğerleri gibi olmuyor 3500 kmden sonra bende bariz azalmıştı
    Valla hacım azalsın yeter.ben memnunum motordan cbf elektrikli gibi o kadar da titreşimsiz zevk vermiyor. Aprilia pegaso kadar kıpramıyor mesela belki biraz sele geniş olsa ya da depo takozları ve motor takozları modifiye olsa baya baya azalır bu titreşim...

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    dostlar akşam köprü yolundan kavacıktan eve geliyordum e tabi bir trafik bir trafik aklınız durur e tabi motosikletliğe trafik yok emniyetten yapıştır
    neyse ne dicem yanımdam bir motor geçti vınnn diye markasını bile anlamadım merak ettim bastım yakalayacam ama ne mümkün adam bir gidiyor mermi gibi birde üstelik arkasında artçısı var dedim tabi almış 250 lik motoru basıyor ama tabi ne olduğunu bilmiyorum bastım peşinden yakaladım yanından geçtim tabi benim hız 120 i gösteriyor adamı farkla geçtim birde ne göreyim adamın altında honda cg 125 dedim nasıl olur ya ama bir gidiyor sanki 250 lik gibi acaba diyorum benmii yanlış gördüm,
    ama doğruydu herhalde o hızla geçince yanlış görmüşte olabilirim
    şimdi arkadaşlar siz neler diyosunuz bu konu hakkında....
    sbr bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı barex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığın rakamı öğrenmek istiyorum, plakayla birlikte kaça maloldu sana? Geçen Aynı bayiden ağustos ayında Apache alan bi arkadaşla konuştum kredi kartıyla almış 4,280' in üzerine 200 faiz, 200-300 de plaka masrafı koymuşlar bana biraz fazla geldi söylediğine göre hiç indirim yapmamışlar.
    ben alanyada yaşıyorum. 2012 model kırmızı apache var ikinci el düşünürsen eğer sana satarım. Motoru kredi ile aldım ve işten çıktım borcunu ödeyecek durumda değilim. 3900 e veririm pazarlık payı yok. Millet 2011 modele bile 4000 istiyor. Benim motorum daha 3000 km de sıfır gibi

düşünürsen eger....

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla hacım azalsın yeter.ben memnunum motordan cbf elektrikli gibi o kadar da titreşimsiz zevk vermiyor. Aprilia pegaso kadar kıpramıyor mesela belki biraz sele geniş olsa ya da depo takozları ve motor takozları modifiye olsa baya baya azalır bu titreşim...
    doğru diyorsunuz gs ve pegaso çok titrer biraz kurcalamak lazım bende somunları falan değiştircem gevşemesin diye motor takazu için silikonla mı değiştirmek gerekir

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar akşam köprü yolundan kavacıktan eve geliyordum e tabi bir trafik bir trafik aklınız durur e tabi motosikletliğe trafik yok emniyetten yapıştır
    neyse ne dicem yanımdam bir motor geçti vınnn diye markasını bile anlamadım merak ettim bastım yakalayacam ama ne mümkün adam bir gidiyor mermi gibi birde üstelik arkasında artçısı var dedim tabi almış 250 lik motoru basıyor ama tabi ne olduğunu bilmiyorum bastım peşinden yakaladım yanından geçtim tabi benim hız 120 i gösteriyor adamı farkla geçtim birde ne göreyim adamın altında honda cg 125 dedim nasıl olur ya ama bir gidiyor sanki 250 lik gibi acaba diyorum benmii yanlış gördüm,
    cg nin malzeme kalitesi çok fazla. Eniştemde vardı 2006 model iki kişi 135 çok rahat yapardı.. Belki duymuşsundur cg lerin pistonu titanyum alaşımlı bu uzun ömürlü olmasını sağlıyor cg çok güzel motor parçası ne kadarda pahalı olsa güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam ben dicektim hee. canım sende komplex dedikleri şeydenmi var olum ne bu asabiyet herlafa ölümüne dalıyosun.relax ol.ramço baban ölücümü dediyse o anlamda demedi yani.galerici demek ölücü demektir bunda kızacak bişey yokki.işine gelen ölücüye yani galericiye verir işine gelmeyen vermez malını. mesela benim babamda ölücüdür hemde önde gidenidir. kereste işi yapıyor çıkma keresteyi insaattan ölü fiyatına alır temizler diri fiyatına başka kimin işine lazımsa ona satar.ölücülük iyidir boşver sen... en güzel para bu şekilde kazanılır
    schımarık patlamaya hazır bomba gibi, en küçük kıvılcımdan bi anda alev alıveriyor valla, üstüne gitmeyin çocuğun o bizim kardeşimiz

Motosikleti
    günaydın dostlar...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane cg titan kullanıcısı olarak bende yorum yapayım. iyi açılmış bi cg veya titan düzde 120 leri, rampa aşa 140 ları devirebilir. Normaldir yani. Bide oynanmış ise tamamdır.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane cg titan kullanıcısı olarak bende yorum yapayım. iyi açılmış bi cg veya titan düzde 120 leri, rampa aşa 140 ları devirebilir. Normaldir yani. Bide oynanmış ise tamamdır.
    sen yine uyumadın demi..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yine uyumadın demi..
    ben gece bekçisiyim ramazan. Unuttunmu? Günaydın.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    valla apacheye çamur attırmamak için yapıştırdım 120 miyle geçtim ama adamada helal olsun yani gerçekten zorlandım

Motosikleti
    ben gece bekçisiyim ramazan. Unuttunmu? Günaydın.
    nasılsınız millet.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler