Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SeLamlar .. OkuL hızlı başladı başımızı kaldıramıyoruz açıkcası Üsküdara yakın biyerlerde olursanız takılırız akşamları özellikle haberiniz ola .. Bide şu 14 dişlinin nerde oLdugunu bilen yok sanırım İstanbulda :D
    hacı sen bırakmamış mıydın okulu bizimkide aynı eve geldimde dayak yemiş gibi oluyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    söke'de 95 oktan 4.83 tl evet genellikle yüksek devirli kullanım var hele ki yol uzun ve trafik rahat ise 100-120 ile seyrediyorum bana da biraz fazla geldi :(
    ne imzası beaaa

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söke'de 95 oktan 4.83 tl evet genellikle yüksek devirli kullanım var hele ki yol uzun ve trafik rahat ise 100-120 ile seyrediyorum bana da biraz fazla geldi :(
    100 üzeri hızlarda seyrediyorsan aslında 3 litre normal..genede bi hava filtresine hava tuttur temiz olsun..
    BROICER bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SeLamlar .. OkuL hızlı başladı başımızı kaldıramıyoruz açıkcası Üsküdara yakın biyerlerde olursanız takılırız akşamları özellikle haberiniz ola .. Bide şu 14 dişlinin nerde oLdugunu bilen yok sanırım İstanbulda :D
    14 dişliyi yanlış hatırlamıyorsam ramço salgın motorda olacağını söylemişti tel.et sor bence

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet salgın motorda var..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gazlı beze gerek kalmadı artık onun yerine hızlı cilalar var gaz yağı acayip toz çeker babam arabamı aldığında yıkamacı gazla yıkayalım dedi üzerinde mum kalıntıları vardı iyi dedim 10 km ileride evimiz eve geldim otoparka çektim sanki 2 hafta hiç yıkanmamış gibi üzeri tozdu bir dahada bulaşmam zincir temizliği hariçarabalardada megin ürünlerini kullanıyorum şampuan pasta cila showcar glaze wax yerine selant birde kompresör almayı düşünüyorum hergün havayla üzer,ndeki tozu pisliği uzaklaştırıp yıkama periyotlarını uzatmak için
    Yok. Bir yanlışlık var. Babam otogalerici. Yani araba alım satım yapıyor. Gazlı bezi bir poşete koyup 1 hafta arabanın bagajında bekletiyordu. 1 Hafta sonra çıkarıp, arabayı siliyordu. Araba 1 buçuk 2 hafta boyunca hiç toz tutmuyordu. Araba gırtlağa kadar toz olsun hafif bir üfleme yada rüzgar esintisiyle araba yeni yıkanmış gibi oluyordu

Motosikleti
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok. Bir yanlışlık var. Babam otogalerici. Yani araba alım satım yapıyor. Gazlı bezi bir poşete koyup 1 hafta arabanın bagajında bekletiyordu. 1 Hafta sonra çıkarıp, arabayı siliyordu. Araba 1 buçuk 2 hafta boyunca hiç toz tutmuyordu. Araba gırtlağa kadar toz olsun hafif bir üfleme yada rüzgar esintisiyle araba yeni yıkanmış gibi oluyordu
    baban galerici ölücülük yapıyor mu ....
    sedat_57 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    salgında şuan dişli var ama önündeki contası yok.. tel aç servislere varsa git. boşuna gitme.
    3litre yakmaması lazım nekadar basarsan bas. ben daha 2.8in üstünü görmedim.

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salgında şuan dişli var ama önündeki contası yok.. tel aç servislere varsa git. boşuna gitme.
    3litre yakmaması lazım nekadar basarsan bas. ben daha 2.8in üstünü görmedim.
    peki sorun hava filtresinin temizlenmesiyle çözülür mü ?
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baban galerici ölücülük yapıyor mu ....
    Niye abi hayırdır? Neden öyle dedin açıklarmısın??

sadece onla çözülmez. enaz 20 etken vardır yakıtı arttıran senin problemin acaba hangisi? belkide filtren tertemiz! önce sorunu bulmak lazım.

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    5000km bakımı yaklaşıyor servise göstermekte fayda var...
    ne imzası beaaa

aynen öyle biz şimdi görmeden binmeden burdan ne atıp tutsak yalan olur.çünkü biçok şeyden olabilir.

Motosikleti
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye abi hayırdır? Neden öyle dedin açıklarmısın??
    yo genel olarak öyle olması gerekiyorda..piyasasında aldığı arabayı piyasasında satamazda....

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yo genel olarak öyle olması gerekiyorda..piyasasında aldığı arabayı piyasasında satamazda....
    Abi babam galerici dedim. Ölücümü dedin. Burda benim içime sinmeyen bir durum var. Yanlış anlama söyliceklerimi her zaman seni büyüğüm bildim saygıda kusur etmedim biliyorsun. Ölücü dedin mi direk akla gelenler fiyat kıran kişiler. Aldığı arabayı düşük fiyata satan kişiler değil. Ben sana öncelerden 1-2 soru sormuştum yada motor göstermiştim geçmiş zaman hatırlamıyorum. Motor almaya çalıştığımı, uraştığımı biliyorsun. Açık net yaşım 18. Kimi insanlar vardır 25 yaşında babasından para istemeye utanmaz. Gurursuzdur onlar. Ben 16 yaşından beri babamdan para istemeye utanıyorum. Maslak Atatürk Oto Sanayide de çalıştım, Doğuş Oto Wolksvagen'de de çalıştım, İstinye Borusan'da da çalıştım. Ne alaka bunları bana niye söylüyorsun diceksin. Ben kendi ihtiyaçlarımı kendim karşılamaya çalışırım her zaman. Kimseye muttaç (Babam bile olsa) kalmak istemem. Kendi birikmiş param var bir miktar. Mümkünse kendi motorumu kendim alıcam. Babama yük olmadan. Sana geçmiş zamanda gösterdiğim çoğu motorun fiyatı düşüktü. İşte abi şu fiyata alsam nasıl olur, nasıl gider bütün fikirlerimi seninle EROL abi'ye danışırdım. Sen beni burdan ölücü olarak bellediysen. Fiyat öldürdüğümü düşünüyorsan. Düşün abi. Düşünce özgürlüğü var nede olsa. Ama benim yapmaya çalıştığım şey, kendi paramın yettiğince en uygun, en iyisini bulabilmek. Ben motoru aldığımda motosiklet ekipmanı almaya param kalmamış olucak. Motoru yatırıcam 1-2 ay. Gezersem boş arazide antreman niyetli. Olduda ben motoru aldım. Allah korusun kaza yaptım yan yattı. Babama'dan yine para isteyemem utanırım. İşte ben bu yüzden sana onca soruyu sorduysam bu anlattıklarımdan dolayı. He babam bana yardım etmez mi eder. Sinyalim kırıldı yan sanayi 5 lira mı? Babama söylerim 25'liraya orjinalini alır. Ama ben söylemeye utanırım. Kendi gururuma yediremem. Yaşım ufak olabilir. Tabiricaizse Kimine göre velet, kimine göre bebe lakabıyla anılabilirim. Ama atalarımız ne demiş akıl yaşta değil, baştadır. Benim söyliyeceklerim bu kadar abi. Sen öyle söyleyince ne yalan söyliyim zoruma gitti. Baban'da ölücü mü? O ne demek abi? Arabanın piyasası neyse o piyasaya alırsın. 15'liralık malı adamın gırtlağına basıp 10 liraya vericeksin dersen tamam bu ölücülüktür. Ama pazarlık yaparsın adamın kendince belirldiği bir fiyat vardır o fiyata verir. Bu ölücülük oluyorsa bilmem.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    yaw schmarık sen bügün bağagı asabisin sorunların mı var patlıyacak birini arıyormussun gibime geliyor.
    sabah sbr ile akşam da ramço ile.
    yani sende böyle bişeyleri ıspatlamaya anlatmaya dinletmeye gibi bir his hissettim kendine birisi iyi veya kötü bişey söylese hemen kendini korumaya alıyorsun niye bu hırçınlık anlamadım ki?
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw schmarık sen bügün bağagı asabisin sorunların mı var patlıyacak birini arıyormussun gibime geliyor.
    sabah sbr ile akşam da ramço ile.
    yani sende böyle bişeyleri ıspatlamaya anlatmaya dinletmeye gibi bir his hissettim kendine birisi iyi veya kötü bişey söylese hemen kendini korumaya alıyorsun niye bu hırçınlık anlamadım ki?
    Selami abi sende beni yanlış anladın. Abi bu arada adım Can. Lanet olsun eskiden kalma açmıştım bir üyelik birşey desek adımız şımarığa çıkıyor. Yanlış anlama tepki göstermiyorum bak. Söylüyorum sadece.
    Ben sana baban ölücülük yapıyor mu desem nasıl hissedersin kendini? Ramazan abi beni yanlış anlamaz. Onunla özel pm'den geçmişte konuştuklarımdan dolayı ne demek istiyeceğimi anlar. Ben kimseye patlamaya yer aramıyorum Haddi me değil. Yukarıda da belirttim. Oda, sende benim büyüğümsünüz, saygıda kusur etmem.

tam ben dicektim hee. canım sende komplex dedikleri şeydenmi var olum ne bu asabiyet herlafa ölümüne dalıyosun.relax ol.ramço baban ölücümü dediyse o anlamda demedi yani.galerici demek ölücü demektir bunda kızacak bişey yokki.işine gelen ölücüye yani galericiye verir işine gelmeyen vermez malını. mesela benim babamda ölücüdür hemde önde gidenidir. kereste işi yapıyor çıkma keresteyi insaattan ölü fiyatına alır temizler diri fiyatına başka kimin işine lazımsa ona satar.ölücülük iyidir boşver sen... en güzel para bu şekilde kazanılır
    selo9115 ve sbr bunu beğendiler.

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    selam arkadaşlar aslında çok eski üyeyim.fakat birsüredir çok sevdiğim bu yaşam tarzına ara vermiştim.Eşimin de desteğiyle tekrar aranızdayım.Nasipse yarın sarı apache mizi alıyoruz .Hiç yazmasamda baştan itibaren tüm sayfaları okudum. Genel olarak herkes memnun . 20 yıldır motor kullanıyorum. Rodajın düzgün olması için sıcakların geçmesini bekledim. Bunun haricinde bana ne tavsiye edersiniz? Herkese çanakkale den selamlar...

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar aslında çok eski üyeyim.fakat birsüredir çok sevdiğim bu yaşam tarzına ara vermiştim.Eşimin de desteğiyle tekrar aranızdayım.Nasipse yarın sarı apache mizi alıyoruz .Hiç yazmasamda baştan itibaren tüm sayfaları okudum. Genel olarak herkes memnun . 20 yıldır motor kullanıyorum. Rodajın düzgün olması için sıcakların geçmesini bekledim. Bunun haricinde bana ne tavsiye edersiniz? Herkese çanakkale den selamlar...
    Aleyküm selam. Kalıcı olmanız dileğiyle hoş geldiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler