Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman biraz beklicen yapacak bişey yok.
    Biraz mı... biraz bekleyerek satman için 3500 e vermesi lazım..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün biri mesaj atmış titrer mi bu diye Ramazan abi hemen sattı diye hatırlıyorum 3800 e

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün biri mesaj atmış titrer mi bu diye Ramazan abi hemen sattı diye hatırlıyorum 3800 e
    bence hafızanı kontrol et derim

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onu yazan lalenin mobilet almaya gözü yemez ,de işte milletle dalga geçiyo aklı sıra... satarsın kardeşim merak etme her malın bi alıcısı var biz 4bin küsür verdik 3500verecek bir cengaverde illaki çıkacaktır azcık beklicen ama.. sende biraz çok istiyosun ama onuda söliyim.. son 3500e kadar verebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

lale senmiydin yoksa sedat

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

şimdi bende geyiğine ilan vericem bakalım nolcak.. ama satmıcam takas yazıcam belki es kaza takaslayabilirim

Motosikleti
    2000 ford
    onu yazan lalenin mobilet almaya gözü yemez ,de işte milletle dalga geçiyo aklı sıra... satarsın kardeşim merak etme her malın bi alıcısı var biz 4bin küsür verdik 3500verecek bir cengaverde illaki çıkacaktır azcık beklicen ama.. sende biraz çok istiyosun ama onuda söliyim.. son 3500e kadar verebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

şimdi bende geyiğine ilan vericem bakalım nolcak.. ama satmıcam takas yazıcam belki es kaza takaslayabilirim
    zaten başka türlü elden çıkarmak zor ya yok pahasına gidecek yada takas edeceksin Tvs alan kişinin satmak aklında olmamali..Aldımı ekmeğini yiyeceksin..

sallamadım zaten gel kendin kontrol et dicem elcek bu sefer yok 2 bin vereyim ver falan dicek sonra evden baldızı alıcam kan çıkacak
    3500 az olmaz mı lastikler irc daha 1200km oldu çanta demiri var 2500 bakımınıda yaptırdım 6 bin kmye kadar kuruş masraf etmicek arabamda kullandığım sonax cila wax ve deri bakım sütünü kullandım koltuk yumaşık oldu sütü sürmektensatılmazsa benim berber alacaktı 3900 demiştim yeni düğün yaptı oğluna taksit yaparsan alırım o fiyata dedi yada biriktireyim o zaman kadar satılmazsa yine alırım demişti sabredip bekicez

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten başka türlü elden çıkarmak zor ya yok pahasına gidecek yada takas edeceksin Tvs alan kişinin satmak aklında olmamali..Aldımı ekmeğini yiyeceksin..
    takas mantıklı olsa tamamda şimdi takas dicem hurda yada çalıntı bişeye taka yapalım mı diyen çıkacak arabayı koşmuştum biri pert 131le takas olur mu diye mesaj atmış milletin işi kalmamış böyle şeylerle eğleniyor

sedat amma sallıyon sende hee takas harici satılmazmış gaza getirme satarım bak millet kerizmi ybr gibi yakan cbf tokatlayan motoru almıcakta ybr gibi gösterge takılmış pisikletmi alcak yada kmde 1krş yağ yakan çinli kırması cbf mi alcak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

buarada ilanı verdim yarın yayına girer. eğer eskaza motoru değiştirirsem sorumlusu sedattır...
    M.balibey bunu beğendi.

sedat amma sallıyon sende hee takas harici satılmazmış gaza getirme satarım bak millet kerizmi ybr gibi yakan cbf tokatlayan motoru almıcakta ybr gibi gösterge takılmış pisikletmi alcak yada kmde 1krş yağ yakan çinli kırması cbf mi alcak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

buarada ilanı verdim yarın yayına girer. eğer eskaza motoru değiştirirsem sorumlusu sedattır...
    yağ yakma olayı diyince geçenlerde ışıklarda kuryeye denk geldim kaç kuruş yakıyor bu dedi bana dedim 10 kuruş yakıyor attım kafadan oo baya azmış dedi senin ki dedim bir rakam söyledi duyamadım kasktan ama artı yağ dediğini duydum gülerken motoru zor kaldırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

laleye dedim azer bülbül gibi titrer bakalım ne dicek biraz d*****k geçelim hep onlar mı bize yapıcak
    schmarık bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

ben biraz ucuz verdim ama öyle olması gerekiyordu..aslında ucuz değilde vereilmesi gerekirdi.. 2. eli sıfır fiyatına almak pek mantıklı değil...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

slm arkadslar tkrar. Motor kapainin deismesi lazimmis bunun fiyati nedir acaba ? ONA GORE ustaya Gideym talep formu olustrym

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Selam arkadaşlar nasılsınız
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben biraz ucuz verdim ama öyle olması gerekiyordu..aslında ucuz değilde vereilmesi gerekirdi.. 2. eli sıfır fiyatına almak pek mantıklı değil...
    kaça verdiniz abi ben piyasayı bilmiyorum servise sordum ne kadar eder diye 3700e rahat satarsın dedi bende pazarlık payı bırakıp 3700 e vereyim dedim plakasız sıfır 4300 olduğunu düşününce fiyat fena değil gibi duruyor ekstralarıyla

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    maalesef apache'nin 2. eli ybr ve cbf gibi değerini korumuyor. 2. elde fiyat çok düşüyor. Rabbim apache sahiplerini maddi sıkıntı nedeniyle motorunu acil satmak durumda bırakmasın. bugun balıkesir yetkili bayisi/servisinin önünden geçiyordum servisteki ustaya 2. eli ne kadar eder diye sordum adam resmen küfür edercesine bir fiyat verdi -yazmaya utanıyorum-
    bence motorunu satma, biraz daha para biriktir seneye alırsın büyük cc yi, apache dursun derim şehir içi işlerini onunla halledersin.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    PIAGGİO X 250 EVO
    sıkıştınmı hepsi ucuza gidiyor onlarda kurye motoru diye ilgi görmüyor.görüntüsü yeter siyah apachinin bence apachi ismini yanlış koymuşlar amokachi koysalar daha iyi olur.
    memleketini en çok seven , işini en iyi yapandır.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kaça verdiniz abi ben piyasayı bilmiyorum servise sordum ne kadar eder diye 3700e rahat satarsın dedi bende pazarlık payı bırakıp 3700 e vereyim dedim plakasız sıfır 4300 olduğunu düşününce fiyat fena değil gibi duruyor ekstralarıyla
    bence pazarlıksız ederi 3500 dür..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef apache'nin 2. eli ybr ve cbf gibi değerini korumuyor. 2. elde fiyat çok düşüyor. Rabbim apache sahiplerini maddi sıkıntı nedeniyle motorunu acil satmak durumda bırakmasın. bugun balıkesir yetkili bayisi/servisinin önünden geçiyordum servisteki ustaya 2. eli ne kadar eder diye sordum adam resmen küfür edercesine bir fiyat verdi -yazmaya utanıyorum-
    bence motorunu satma, biraz daha para biriktir seneye alırsın büyük cc yi, apache dursun derim şehir içi işlerini onunla halledersin.
    hocam naptınız öğrenciyim ben ailemde yardım etmiyor konu motosiklet olunca anca böyle yükseltebiliyorum motoru satınca max 10 bin verebilicem

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı kartalım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıştınmı hepsi ucuza gidiyor onlarda kurye motoru diye ilgi görmüyor.görüntüsü yeter siyah apachinin bence apachi ismini yanlış koymuşlar amokachi koysalar daha iyi olur.
    aynen isimden çok kaybediyor birde marka imajıda çok önemli clioyu çok düşüğe satmıştık opeli aldığımız fiyattan 2 bin üstüne sattık pert subaru bile cliodan yüksek fiyata gitmişti

10 dakka önce 72tl ceza yedim kasktan plakaya taktığım kasktan.geçenlerde çevirip uyarmışlardı söktürüp yollamışlardı ama ben tekrar taktım bu akşamda cezayı yedik..

lpg işi ne oldu bizim arkadaşlar fastwinde taktırıyor detayları paylaşıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

10 dakka önce 72tl ceza yedim kasktan plakaya taktığım kasktan.geçenlerde çevirip uyarmışlardı söktürüp yollamışlardı ama ben tekrar taktım bu akşamda cezayı yedik..
    geçmiş olsun keşke takmasaydın yine

sağolasın.. 700liralık kaçak geçiş yapmışımdır 70lirayı haketik artık.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    madem cevırmede durucan neden kask koyuyorsun plakana dıye bı sual sormustum galıba sen yıne durdun ama bak bıle bıle lades olmus bu iş
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler