Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım yanlış anlaşıldım. normal bir sorunda elbet olacaktır. hani yol servisi için soruyorum ben?
    yol yardım ücrete tabidir bursada var örneğin yada kasko yaptırırsın Türkiyenin her yerinden alırlar seni ama bir motor parasına yakın verirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar nasılsınız.... tvs sorun yaratmaz korkmayın alın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş küçükyalıda salgın motor
    göstepe aydın motor
    ümraniyede yaşar ticaret
    tuzla da sürat motor
    bunlar var herhangi bir sorunda eğer garantisi varsa ücretsiz yapıyorlar
    selo sürat motor kagıthanede.. yada tuzladada mı var bir tane yau
    TRANSALP XL700

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm arkadaşlar nasılsınız?
    nezamandır giremiyordum şu açıköğretim sınavları yüzünden. hafta sonu antalyaya gittim motorla, bu motor gittikçe kendini daha çok sevdirmeye başlıyor. antalya yollarında motor 130 un altına nerdeyse hiç düşmedi. yolda bir kez mola verdim 15 dk kadar dinlendim onun harici hiç durmadım. bu arada kendi rekorumu egale ettim 138 yapmıştım enson bu gidişimde 141 yaptım
    antalya dönüşünde bitane kırmızı apache denk geldi yolda kırmızı plaka flan yoktu biraz konuştuk yol üstünde 2011 modelmiş 138 yapmış en son. tam kapışmaya başladık baktık polis yol kesmiş onun plaka olmadığı için ara yoldan devam ettik. güzel bi yolculuktu.. görüşmeyeli siz neler yaptınız bakalım?
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    merhaba arkadaslar 21012 model 7000 km de bir apachi alıcam 3700 e anlaştim. aksilik olmaz ise bakımnları yapılmış oldukça temiz sizce fiyat nasıl ?
    no pain, no gain ...

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm arkadaşlar nasılsınız?
    nezamandır giremiyordum şu açıköğretim sınavları yüzünden. hafta sonu antalyaya gittim motorla, bu motor gittikçe kendini daha çok sevdirmeye başlıyor. antalya yollarında motor 130 un altına nerdeyse hiç düşmedi. yolda bir kez mola verdim 15 dk kadar dinlendim onun harici hiç durmadım. bu arada kendi rekorumu egale ettim 138 yapmıştım enson bu gidişimde 141 yaptım
    antalya dönüşünde bitane kırmızı apache denk geldi yolda kırmızı plaka flan yoktu biraz konuştuk yol üstünde 2011 modelmiş 138 yapmış en son. tam kapışmaya başladık baktık polis yol kesmiş onun plaka olmadığı için ara yoldan devam ettik. güzel bi yolculuktu.. görüşmeyeli siz neler yaptınız bakalım?
    yunus sen kaç kilosun?
    TRANSALP XL700

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selo sürat motor kagıthanede.. yada tuzladada mı var bir tane yau
    birtanede tuzlaya açılmış gidip görmedim ama erol arkadaşım orda oturuyor o söyledi kağıthanedeki nin şubesi herhalde

Alıntı mersinLee33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar 21012 model 7000 km de bir apachi alıcam 3700 e anlaştim. aksilik olmaz ise bakımnları yapılmış oldukça temiz sizce fiyat nasıl ?
    bende 2011 model 2200 kmde var kazasız servis bakımlı 3700 2500 bakımıda yapıldı çanta demiri ve far koruma var

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2011 model 2200 kmde var kazasız servis bakımlı 3700 2500 bakımıda yapıldı çanta demiri ve far koruma var
    uzaktasınız yoksa düşünürdüm
    no pain, no gain ...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Tuzladaki tam bi servis degil ama garanti ye bakıyor en azından Paran varsa parca da var. Hemen ertesi gün elinde parça yok yani kesinlikle orjinal parça yağ Filitresi bile orjinal tvs yazıyor üstünde 20000 de zincir değişimi var sırada. Ama o yaz başına denk gelir herhalde oda orjinal olucak 60 lira diye hatırlıyorum eski tvs ye takmıştım malum çok hirpaliyorum bakımı eksik etmicen selo freni beğenmedin ya onun sebebini buldum servis buzaga gibi benim yağı deistirmis ne gerek varsa po marka vardı bende onu caktim düzeldi bide yeni balatalar çok geniş zor biter bu bi ara sesvar diye egilmistim ya şile de o ses surtme sesi imiş yağdan sonra oda gitti
    www.erkakurye.com

arkadaslar merhaba apache aliyorum bende hayirlisi ile bu hafta ici, motorlar hakkinda pek bir Bilgim Yok acaba bu motora daha kalin tekerlik takmak mumkunmu? Arka 150 on 120 , 110 gibi birsey mumkun mu acaba? simdiden tesekkurler

D.N: Alacagim motor Yeni

Motosikleti
    birtanede tuzlaya açılmış gidip görmedim ama erol arkadaşım orda oturuyor o söyledi kağıthanedeki nin şubesi herhalde
    neco nun yeri...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nihat nerdesin dostum sen yaw görünmedin epeydir
    buralardayım kanka yoğunluk vardı pek uğrayamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

150 falan lastik olmaz..

Motosikleti

net başında askerlik yapiyon hee ramço ne ballı adamsın

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    net başında askerlik yapiyon hee ramço ne ballı adamsın
    nerden biliyon askerde olduğumu.. belkide tatildeyim.. belki hastaede belki evimde.. kim bilir.. böyle askerlik olmaz... o yüzden askerde değilim size bir tiyo....

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    tanıdık tüpçü aranıyor arkadaşlar motosiklete şu sistemi yapacak elinde hazır parçaları olan..pazar günkü buluşma bizim evde 1 demlik çayla son buldu açık yer bulamadık
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden biliyon askerde olduğumu.. belkide tatildeyim.. belki hastaede belki evimde.. kim bilir.. böyle askerlik olmaz... o yüzden askerde değilim size bir tiyo....
    valla tek ben değil herkez askerde biliyo seni.kızma kanka nerde olursan ol hayatta ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

mazemeleri alıp kendiniz montajlayın tüpü sedat.200e halledersin en çok.

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla tek ben değil herkez askerde biliyo seni.kızma kanka nerde olursan ol hayatta ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

mazemeleri alıp kendiniz montajlayın tüpü sedat.200e halledersin en çok.
    malzeme 200 tlden daha az tutar kendin yaparsanda proje var ordan makine müh. odasına gidip sızdırmazlık sonra muayene sonrada ruhsat değişimi derken 300 ü bulur o
    http://www.vikarslpg.com/ şu adamlarla bir iletişime geçin derim bursada üretim yapıyorlar atikerden daha kaliteli fakat reklam yapmadıklarından pek bilinmiyorlar ben arabama lpg taktıracağım zaman italyanlar 1600 civarıydı prins 2550 tlye gelirken bunlarda 950 tldi pazarlıkla 850ye anlaşmıştık atikerse 1460 istiyordu

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuzladaki tam bi servis degil ama garanti ye bakıyor en azından Paran varsa parca da var. Hemen ertesi gün elinde parça yok yani kesinlikle orjinal parça yağ Filitresi bile orjinal tvs yazıyor üstünde 20000 de zincir değişimi var sırada. Ama o yaz başına denk gelir herhalde oda orjinal olucak 60 lira diye hatırlıyorum eski tvs ye takmıştım malum çok hirpaliyorum bakımı eksik etmicen selo freni beğenmedin ya onun sebebini buldum servis buzaga gibi benim yağı deistirmis ne gerek varsa po marka vardı bende onu caktim düzeldi bide yeni balatalar çok geniş zor biter bu bi ara sesvar diye egilmistim ya şile de o ses surtme sesi imiş yağdan sonra oda gitti
    kanka zaten bir anormallik vardı anlamıştım çünkü iki üç kademede fren tutuyordu neyse sorun çözülmüşya gerisini boşver

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neco nun yeri...
    neconun yeri derken bune len kebabçı gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler