Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 3700kmde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

motorun soğuması için baya bir bekledik.. ordaki ustalarında o kadarcık bilgisi olsun yani..
    Malesef baya bi beklemek yetmiyor motosikletin bir gece orda geçirmesi gerekirdi..Ben ybr min sübap ayarını orda yaptirdim cuma akşamı motorumu recep amcaya teslim ettim cumartesi günü sabah almaya gittim motor buz gibiyken ayar yapildi..Allah razı olsun recep amca ve ekibinden..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda lpg olmaz..
    para b.k kanka nede olsa bi ybr çöpe atarız artık napalim aklımızda kalmasın yaptık olmadı deriz artık..Ağaoğlu gibi yaptık OLDU da diyebiliriz..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü öğleden sonra izmit yuvacık sağağindaki motosiklet hurdalığına gidebiliriz aslında ordan da izmit sahile iner laflarız nasıl
    valla bana uyar gün içinde gidip dönebileceğimiz heryer uygun ankaraya kadar sorun yok.. ama bunu ilerki haftalarda yapalım herkezin haberi olsun kalabalık gidelim daha zevkli oluyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

recep amca salgın motor. sbr sürat motora gitmiş..
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bana uyar gün içinde gidip dönebileceğimiz heryer uygun ankaraya kadar sorun yok.. ama bunu ilerki haftalarda yapalım herkezin haberi olsun kalabalık gidelim daha zevkli oluyo
    nerde çokluk orda huzursuzlluk 3 kişi 4 kişi olsun kafa adamlar olsun 10 kiiş oldumu birisi anya der birisi gonya birisi ördek görmek istiyorum der olmaz..Zamanla anlayacaksındır..Her zaman kalabalık iyi olmuyor senin anlayacağin.. burdan hurdalık git gel hemen hemen 200 km..sorun olmaz.. lpg leride test etmiş oluruz artık

erol yolda giden arabaya tekme falan atıyo 2 3 kişi gidersek sopa falan yeriz diye çekiniyorum

Motosikleti
    2000 ford
    erol yolda giden arabaya tekme falan atıyo 2 3 kişi gidersek sopa falan yeriz diye çekiniyorum
    Hak edene esirgemeyeceksin cennetten çıkma değilmi..

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    iyi geceler dostlar nasılsınız..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

recep amca salgın motor. sbr sürat motora gitmiş..

recep amca sürat motordamı
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR250 2012
    Merhaba arkadaşlar. Şu motor hakkında ne düşünüyorsunuz? Apache rtr 150'ler 24000 km sonrası hala sağlam kalır mı? Arka frenin kampana olması sizi çok rahatsız etti mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97671621/detay
    (marka-modeli yanlış girmiş adam, apache rtr 150 motor)

Not: Elimde şu var, onunla takas edeceğim:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7319211/detay/

Alırsam +18 ve playboy stickerlarını sökmeyi düşünüyorum :D

Alıntı revani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Şu motor hakkında ne düşünüyorsunuz? Apache rtr 150'ler 24000 km sonrası hala sağlam kalır mı? Arka frenin kampana olması sizi çok rahatsız etti mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97671621/detay
    (marka-modeli yanlış girmiş adam, apache rtr 150 motor)

Not: Elimde şu var, onunla takas edeceğim:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7319211/detay/

Alırsam +18 ve playboy stickerlarını sökmeyi düşünüyorum :D
    senin kymcodan bitanede bende var yedekde duruyor garajda. hayatımda bindiğim en sağlam ve en komforsuz scoter. kesinlikle bozulmaz kesinlikle rahat değil... değişmek istediğin motor eski kasa apache yeni kasa almaya bak 500 tl kadar eklebilirsen.. km olarak daha hayatının baharında denilebilir kullanmaya bağlı olarak..
    revani bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    24000 km çokmuş gibi zannetme kymco degil o daha mecera yeni başlıyor sayılır yanlız yeni kasa almak daha mantıkli olur 3400 3800 arasında
    revani bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

erol kymco deyip geçme çok aşırı sağlam motor. çok sağlam değil yani. benimkini selo görmüştü şimdi abime verdim o kullanıyo arada. şu bizim fotolarıda yükle artık bi hafta geçti 263adet foto çektin yolda daha birini göremedik.sildinmi yoksa

Motosikleti
    Honda CBR250 2012
    Anladım, teşekkürler arkadaşlar. Yeni kasanın faydası ne olur peki? Okuduğum kadarıyla 2009 ve sonrasında titreşim baya azalmış. Fren desek sıfır alsam da arka fren kampana olacak. Pek farkı olmayacak gibi yani. Bir de 3400 verecek olursam biraz daha zorlanıp 2007 model hyosung 250 naked almayı yeğleyebilirim. Şu an motorun üstüne 1500 lira koyabiliyorum.

Kymco agility benim ilk motorum, az yakıyor ama az da kaçıyor, iki kişi bindiğimizde düz yolda 70'i nadiren görüyorum, frenler de çok kötü çalışıyor. Kısacası scooter beni kesmedi, apache rtr 150 keser mi, önümüzdeki birkaç sene boyunca motoru büyütme ihtiyacı duymamı engeller mi?

Motosikleti
    o motor 250 cc herhalde modelinde öyle yazıyor

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    len soylemyı unuttum telefonu dusurdum ekranı gıttı yahuu ıkı telefon parası ıstıyor servıs 200 e bı yerde budum servıste telefon ekranı degısıcek yanı telefonum yok
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Honda CBR250 2012
    yok, adam tvs değil, apache olarak girmeye çalışmış, apachi girmiş yanlışlıkla. 150'lik bulamayınca da onu işaretlemiş. TVS Apache rtr 150 yani motor, sahibiyle konuştum.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    rtr degıl apache duz apache
    revani bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len soylemyı unuttum telefonu dusurdum ekranı gıttı yahuu ıkı telefon parası ıstıyor servıs 200 e bı yerde budum servıste telefon ekranı degısıcek yanı telefonum yok
    gitti güzelim resimler desene

Alıntı revani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım, teşekkürler arkadaşlar. Yeni kasanın faydası ne olur peki? Okuduğum kadarıyla 2009 ve sonrasında titreşim baya azalmış. Fren desek sıfır alsam da arka fren kampana olacak. Pek farkı olmayacak gibi yani. Bir de 3400 verecek olursam biraz daha zorlanıp 2007 model hyosung 250 naked almayı yeğleyebilirim. Şu an motorun üstüne 1500 lira koyabiliyorum.

Kymco agility benim ilk motorum, az yakıyor ama az da kaçıyor, iki kişi bindiğimizde düz yolda 70'i nadiren görüyorum, frenler de çok kötü çalışıyor. Kısacası scooter beni kesmedi, apache rtr 150 keser mi, önümüzdeki birkaç sene boyunca motoru büyütme ihtiyacı duymamı engeller mi?
    önce hedefe kitlenmen lazım biraz daha koyarım onu alcama şunu alırım dersen bunun sonu yok soluğu goldwing,de alırsın sen aglty125 le nası 70i nadiren görüyosun hayret ben onla ybrlere by by diyorum frenleride gayet iyi hatta benimki 2006 model lastiklerde orj. lastikleri. rtr 150 beni kesermi sorusu seni pek tanımadığımızdan bişey diyemem ama genelde hiçbi motor kesmez hep daha iyisini ister insan.başta dediğim gibi bunun sonu yok.

erol gitti yani fotolar hee.neyse fotoları yeni tarihli çekeriz telefonuna üzüldüm gitti 200
    revani bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150 siyah 2012
    Arkadaşlar benim motor 1000 km olduda kullanım klavuzuda elimde mevcut değil motor rodajdan çıkmış sayılırmı bakım ve kullanımla ilgili önerilerinizi bekliyorum.
    Şimdiden Teşekkürler.

Motosikleti
    Honda CBR250 2012
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rtr degıl apache duz apache
    Evet farkettim onu. Karbüratörlü diyor açıklamasında. Karbüratörlüler çok yakmıyor mu genelde? Bunlardan değil de rtr mi alsam?

önce hedefe kitlenmen lazım biraz daha koyarım onu alcama şunu alırım dersen bunun sonu yok soluğu goldwing,de alırsın sen aglty125 le nası 70i nadiren görüyosun hayret ben onla ybrlere by by diyorum frenleride gayet iyi hatta benimki 2006 model lastiklerde orj. lastikleri. rtr 150 beni kesermi sorusu seni pek tanımadığımızdan bişey diyemem ama genelde hiçbi motor kesmez hep daha iyisini ister insan.başta dediğim gibi bunun sonu yok.

erol gitti yani fotolar hee.neyse fotoları yeni tarihli çekeriz telefonuna üzüldüm gitti 200
    2 kişi olunca 70. Tek kişi 110'a ulaştım düz yolda. Lastikler de michelin city grip ama iki kişiyken frenler pek tutmuyor. Normalde de arka fren çok kötü.

Goldwing değil de, hayabusa'da alırım soluğu Ama param çok olsa, 5-10 yıllık motorcu olsam goldwing veya hayabusa almazdım herhalde. BMW F650 GS veya F800 GS alırdım Endurolar çok güzel geliyor gözüme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler