Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    mrb arkadaşlar kışlık pantolon almak istiyorum, nereden ve nasıl bişey alayım.temiz 2.el de olabilir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lastik havaları kaç olmalı. (tvs orjinal lastiklerinin)
    ön 25 arka 29 artçılıda 32 olması lazım arka salıncakta yazıyordu sol tarafta

Motosikleti
    KUBA
    Mrhaba arkadaşlar bi sorum olucak apacha almadan önce elimdeki motorla her türlü fantazimi gerçekleştirmek istiyorum :D şimdi sorum ise

KUBA CG 100 SPORT motor var bende dişlileriyle oynicamda ne tavsiye edersiniz performans arttırmak için ne önerirsiniz ? bide şöyle bişey okudum forumda inandırı gelmesede
    performans tip hava filresi ve buji takıp, eksozdaki 2 perde ve katalitik konvertörü iptal edip şu an motoru 9 beygire dayattım.Ön dişliyide 15 yaptım.Şu an motor en dik virajlarda rahat iki kişi kaldırıyor ve hızı da düzde 140 rahat geçiyor.

şimdiden tşk edirm

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Alulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrhaba arkadaşlar bi sorum olucak apacha almadan önce elimdeki motorla her türlü fantazimi gerçekleştirmek istiyorum :D şimdi sorum ise

KUBA CG 100 SPORT motor var bende dişlileriyle oynicamda ne tavsiye edersiniz performans arttırmak için ne önerirsiniz ? bide şöyle bişey okudum forumda inandırı gelmesede
    performans tip hava filresi ve buji takıp, eksozdaki 2 perde ve katalitik konvertörü iptal edip şu an motoru 9 beygire dayattım.Ön dişliyide 15 yaptım.Şu an motor en dik virajlarda rahat iki kişi kaldırıyor ve hızı da düzde 140 rahat geçiyor.

şimdiden tşk edirm
    senin apache ye ihtiyacın yok. böyle devam et.
    çelikatlı bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    s.a. arkadaşlar,

bir konuda fikriniz lazım acilen. aşağıdaki motoru ciddi ciddi almayı düşünüyorum. arkadaş bu siteden midir onu da bilemiyorum ancak siz de ilanı inceleyip fikrinizi letirseniz çok sevinirim. sizca bu donanıma ve motora biçilen rakam fazla mıdır? gerçi ramço nun yeni motorunu 3750 tl ye sattıgını düşünürsek bana çok geldi ama sizlerin fikrini de dinlemek isterim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93183561/detay
    selamlar,
    dogan avcı

---------- Post added at 13:28 ---------- Previous post was at 13:12 ----------

sbr kardeş ne diyorsun??

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 25 arka 29 artçılıda 32 olması lazım arka salıncakta yazıyordu sol tarafta
    teşekkür ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

şimdiden tşk edirm
    senin kuba böyleyse apache sana yavaş gelir
    bu arada arkadaşlar orjinal lastiklerini kullanmayıp değiştirmiş olan ve lastikler elinde olan varsa alabilirim
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ettim
    biraz sinirli yazmışım kusura bakma bugğn 5 benzinlikçi gezdim lastik şişirmek içim hepsi bozuktu 6.da tam şişircem kısa yapmışlar arabanın sağ lastiğine yetişmedi geri alıyorum lavuğun tek işimiz acele biz şişirelim sen sonra yap demez mi hay dedim sizin pompanızasa acele işinizede sinirlendim çıktım benzinlikten

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

şimdiden tşk edirm
    bujiden performans alamazsınızda hava filtresi ve kat iptaliyle güzel performans elde etmişsiniz apachede oynama yapmazsanız tatmin etmez o zaman orjinal haliyle 125 127 gibi hız yapıyor dik rampalarıda kaptırıp gelirsen 115 e kadar düşüyorum

Motosikleti
    Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar,

bir konuda fikriniz lazım acilen. aşağıdaki motoru ciddi ciddi almayı düşünüyorum. arkadaş bu siteden midir onu da bilemiyorum ancak siz de ilanı inceleyip fikrinizi letirseniz çok sevinirim. sizca bu donanıma ve motora biçilen rakam fazla mıdır? gerçi ramço nun yeni motorunu 3750 tl ye sattıgını düşünürsek bana çok geldi ama sizlerin fikrini de dinlemek isterim.
    selamlar,
    dogan avcı

sbr kardeş ne diyorsun??

mrb km göre bence fiyatı yüksek bide bu ilana bak http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93671026/detay daha iyi geldi bana pazarlık payı mutlaka vardır.

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    evet ben de aynı düşüncedeyim dostum. ben bu ilanı görmedim yaw. çok mersi bi görüşelim bakalım.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm arkadaşlar.
    Bana SHEL ADVANCE ULTRA 15.50 motor yağı gönderebilecek olan varmı?
    Alanyada dolaşmadık shell bırakmadım ama yok. Getirtebilirmiyiz dedim yoğun talep olması gerekiyor filan şuan yağ ihtiyacımız yok dediler. Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz sinirli yazmışım kusura bakma bugğn 5 benzinlikçi gezdim lastik şişirmek içim hepsi bozuktu 6.da tam şişircem kısa yapmışlar arabanın sağ lastiğine yetişmedi geri alıyorum lavuğun tek işimiz acele biz şişirelim sen sonra yap demez mi hay dedim sizin pompanızasa acele işinizede sinirlendim çıktım benzinlikten

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

bujiden performans alamazsınızda hava filtresi ve kat iptaliyle güzel performans elde etmişsiniz apachede oynama yapmazsanız tatmin etmez o zaman orjinal haliyle 125 127 gibi hız yapıyor dik rampalarıda kaptırıp gelirsen 115 e kadar düşüyorum
    önemli değil ben öyle algılamadım zaten
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    s.a. arkadaşlar,

selamlar,
    dogan avcı

sbr kardeş ne diyorsun??
    bence biraz pahalı gibi,,dediğin gibi ramçonun motoru o paraya gittiyse bu biraz fazla.. bide 2. sahibi olması biraz kıllandırdı.. sanki bi kusuru vardıda ilk sahibi bu adama sattı, bu adamda elinden çıkarmaya çalışıyor gibi.. ama belli olmaz tabii,, belkide dediği gibi sağlamdır motor.. bide cbf le, phantomla felan takas etme sebebini anlamadım??

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    valal aslında şeytanın biri de git sıfır al diyor ama ne bileyim. sıfırın sana maliyeti ne oldu ?? plaka vs dahil girsek yani.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alanyada dolaşmadık shell bırakmadım ama yok. Getirtebilirmiyiz dedim yoğun talep olması gerekiyor filan şuan yağ ihtiyacımız yok dediler. Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar
    Yunus kardeş o yağ maalesef zor bulunur ben shell bölge müdürü ile bile muhattap oldum 3 4 sene önce yardımcı olmaya çalıştı ben mail atınca ama bulamadım.
    en son yeni sanayideki antalya toptancısına gittim buzkıran dı adı tahminim. ilk gittiğimde 1 tane aldım hemde baya ucuza sonraki denemelerimde alamadım koli olarak veririrz dediler 10 lu koli galiba.nerden baksan 10 tl ucuza geliyor.
    http://www.turkoilmarket.com/ bu siteden sipariş ver benimde aklımda burası var. elf yarı sentetik yağı denemek istiyorum öncelikle totalde vardı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    [/COLOR]
    evet ben de aynı düşüncedeyim dostum. ben bu ilanı görmedim yaw. çok mersi bi görüşelim bakalım.
    görüşebildin mi?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    valal aslında şeytanın biri de git sıfır al diyor ama ne bileyim. sıfırın sana maliyeti ne oldu ?? plaka vs dahil girsek yani.
    4150 motor,, 130 kusur trafige verdim galiba tam hatrlamıorum..113 sigorta. .ve plaka masrafı.. bence gücün varsa sıfır al.. onun heyecanı yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ilk bakımda o yağı kullandım.. istersen cumartesi gunu alıp gönderebilirim

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    4500 tl yi gözden çıkart diyorsun yani müdür. bakalım. nasip.bunun için en fazla ayırdığım rakam aslında 3500 tl. 2 çocuk + masraflar olunca maalesef kendi zevkimize en son sıra gelebiliyor.

mesut, görüştüm arkadaşla. pazarlık da yapıldı. ancak mahallelerinden bir arkadaşa söz vermiş bulunmuş kardeşimiz. bu akşam parayı getirirse motoru vereceğim dedi. bir pürüz çıkarsa yarın sana bilgi veririm dedi. nasip kısmet. bakacağız. yarın ola hayrola.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba benim motoru kim aldı...
    ramazan kardeşim merhaba ismim selami motorun ben aldım merak etme gözüm gibi kullanıyorum kurye falan deyilim işe gidip gelmede kullanıyorum bu arada geçmiş olsun ameliyat geçirmissin askerliğn ne kadar kaldı seninle tanışmak isterim izet dayıyla tanıştım çok iyi bir insan çok sevdim babana slm söyle kendine iyi bak hayırlı teskereler.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    o zaman iş değişirz.. tabiki evlatlarının rızkını motora yatırma.. ben maaşı aldığım gün, tamamını motora nakit verdim, kalanını taksit yaptırdım.. şimdi 5 parasız dolaşıyorum..ama kimseye karşı bir sorumluluğum yok.. senin durumun farklı..

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Tvsde devir kesici var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler