Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaza yapana geçmiş olsun allah korumuş.. mtorcuların bu birbirlerine olan bağımlılığını bende çok taktir ediyorum küçükleri saymıyorum 6 kazam oldu 50km hız üzeri.hepsindede motorcu arkadaşlarımın desteği vardı.allah görmeyi nasip etmesin bende nerde böyle bir olay görsem düşünmeden durup yardım ederim.kaza yapmasına gerek yok benzini bitenin lastiği patlayanın bile yanında durup bi işine yararmıyım diye sorarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

ramçom motoru vermişin hayırlı olsun.. filtreleri yunusla paylaşırız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yapana geçmiş olsun allah korumuş.. mtorcuların bu birbirlerine olan bağımlılığını bende çok taktir ediyorum küçükleri saymıyorum 6 kazam oldu 50km hız üzeri.hepsindede motorcu arkadaşlarımın desteği vardı.allah görmeyi nasip etmesin bende nerde böyle bir olay görsem düşünmeden durup yardım ederim.kaza yapmasına gerek yok benzini bitenin lastiği patlayanın bile yanında durup bi işine yararmıyım diye sorarım.
    Herkezin senin gibi vicdanlı ve düşünceli olmasını dilerim. Bize biz motor severlerden başka kimsenin bir faydası yardım edeceği yok malesef. Lütfen her durumda bir birimize yardımcı olamaya çalışalım. Birgün Allah korusun o kötü durum içinde sizlerde olabilirsiniz. Kimse 5 dk sonra ne olacağını bilemez...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

ramçom motoru vermişin hayırlı olsun.. filtreleri yunusla paylaşırız
    eve geleyim hallederiz arkadaşlar amaa köşede dursun apache alırım yine...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen gel yeter filtre falan hikaye maksat muhabbet..

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Motorcu arkadaşa çok geçmiş olsun. Fakat trafikde maalesef kaportamız vücudumuz. Aman arkadaşlar gideceğiniz yer 100 m bile olsa kaskınız takınız. Zaten trafiğe çıkıyorsanız kesin aksesuarlarınızı takın herhan herşey olabilir.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağ sola yaklaşık 1 1.5 cm gibi oynar benzin deposu bu normaldir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

kaza yapan kimse Allah acil şifa versin tam koruma şart her zaman söylerim Mehmet abi bugün senin motoru gördüm serviste daha bakmamışlardı sabahtan çok işleri vardı ona bir pasta cila yapalı parlasın şeker gibi makine maşallahı vardı

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar tvs'nin beni düşündüren konusu ibreleri. Malum ben bu motoru memlekette kullanıcam ve av merakı olan birisiyim. Kuş avına gideriz yazın belli günleri. Balığa giderim. Köy yollarıda malumunuz taşlı topraklı. Tangur tungur etcek gidicez yolumuza ama sonra ibreler problem çıkarırsa naparım ben? Hayal kırıklığına uğrarım çok büyük. Benim bahsettiğim gibi yerlerde bu motoru kullanan varmı? Dip gaz gitmicem tabiki ama yollar bozuk işde. Sormak öğrenmek istedim. Bilgilerinize ihtiyacım var.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi bugün senin motoru gördüm serviste daha bakmamışlardı sabahtan çok işleri vardı ona bir pasta cila yapalı parlasın şeker gibi makine maşallahı vardı
    Bugün bakıcaklardı da bakamamışlar hem işten hemde cenazeleri varmış yarın akşam üstü arayıp haber vericekler bekliyoruruz bakalım.

Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bakıcaklardı da bakamamışlar hem işten hemde cenazeleri varmış yarın akşam üstü arayıp haber vericekler bekliyoruruz bakalım.
    ben yarın arabayı servise götürüp tekrardan gidicem bakalım bakım olmuş mu en geç çarşamba veririz dediler

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    ben yarın arabayı servise götürüp tekrardan gidicem bakalım bakım olmuş mu en geç çarşamba veririz dediler
    Senin motormu ?

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    selam millet iyi geceler. uzun süredir yazmıyordum bişeyler yazayım bari
    bu haftasonu bir arkadaşın köyüne gittim. arkadaşında motoruyla 2 motor 4 kişi köyün arazisinin aralarında gezmeye başladık. inişli çıkışlı toprak yol. mevsimin kuraklığıyla iyice toz olmuş 3-5 parmak pudra gibi toz olan yerler bile var. bikaç dereden geçtik kumlu yerlerden geçtik. tam bi tulumbaya vardık mola verelim derken hava aniden karardı. bulutlar çöktü hemen bindik dönüşe geçtik. 2 dk sürmedi bir yağmur bastırdı ki sular seller alıp başını götürüyo. geçtiğmiz çaylar 25 - 30 cm yükseliverdi. tam çayları geçtikki zemin çamurlaşmaya başladı ve dünya bi anda bambaşka bir moda girdi. artık motorlar ilerlemekde güçlük çekiyor. lastikler asfalt lastiği olduğundan sürekli patinajdayız ön teker çamura sıvanıp çamurluğun arasına dolduruyor çamuru ve kilitleniyor. ön kilitlenince arkada bi sağa bir sola:D düşe kalka ite çeke zar zor 20 dk mücadele ettik.sonra başka bir arkadaş romorkla geldi bizi almaya motorları yükledik. asfalta kadar gittik orda indirip doğruca petrole gittik nasıl temizlendi inanamıyorum hala . apacheye yazık ettiğimi düşündüm bi an. ama sonra iyikide olmuş ne güzel macera oldu diyorum. motor o balçığın içinde stop bile etmiyor kendi kendine patinaj çekiyor gaz vermesem bile :D
    mehmet_gemli bunu beğendi.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motormu ?
    evet abi bakıma bırakmıştım çok yoğunlarmış

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı raceremree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar size birşey sorucam benim apache nin benzin deposu salladığımda sağa sola oynuyor servis normal oynasın diyor takozlar varmş daha fazla sıkamıyorlarmış sizde durum nedir canımı sıktıbirazda?
    evet apache lerin deposu normale göre biraz daha fazla oynuyor
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet iyi geceler. uzun süredir yazmıyordum bişeyler yazayım bari
    bu haftasonu bir arkadaşın köyüne gittim. arkadaşında motoruyla 2 motor 4 kişi köyün arazisinin aralarında gezmeye başladık. inişli çıkışlı toprak yol. mevsimin kuraklığıyla iyice toz olmuş 3-5 parmak pudra gibi toz olan yerler bile var. bikaç dereden geçtik kumlu yerlerden geçtik. tam bi tulumbaya vardık mola verelim derken hava aniden karardı. bulutlar çöktü hemen bindik dönüşe geçtik. 2 dk sürmedi bir yağmur bastırdı ki sular seller alıp başını götürüyo. geçtiğmiz çaylar 25 - 30 cm yükseliverdi. tam çayları geçtikki zemin çamurlaşmaya başladı ve dünya bi anda bambaşka bir moda girdi. artık motorlar ilerlemekde güçlük çekiyor. lastikler asfalt lastiği olduğundan sürekli patinajdayız ön teker çamura sıvanıp çamurluğun arasına dolduruyor çamuru ve kilitleniyor. ön kilitlenince arkada bi sağa bir sola:D düşe kalka ite çeke zar zor 20 dk mücadele ettik.sonra başka bir arkadaş romorkla geldi bizi almaya motorları yükledik. asfalta kadar gittik orda indirip doğruca petrole gittik nasıl temizlendi inanamıyorum hala . apacheye yazık ettiğimi düşündüm bi an. ama sonra iyikide olmuş ne güzel macera oldu diyorum. motor o balçığın içinde stop bile etmiyor kendi kendine patinaj çekiyor gaz vermesem bile :D
    a.s sele oturarak mı kullandın

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    a.s sele oturarak mı kullandın
    oturarak ayakta yanda iterek sürünerek :D her türlü kullandım valla :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süvarİ kardeş nerelerdesin yahu, geçen aklıma geldin nerelerde acaba diye düşündüm, baya ara verdin
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    iyi geceler beyler nasılız bu gece..son 3-4 sayfayı okudum herkes memnun sanırım hayatından..
    kartalizma07 bunu beğendi.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende ctesi memlekete gidip bugün sabah dönüş yaptım. gidiş dönüş 400km. tek gittim sadece benzin almak için durdum ve tam gaz gittim alet uçuyor arab atı sanki
    115 125 arası düz yolda maşallah tık yok, dönüşte biladerle geldik 110 115 tam gaz gayet iyiydi ve sigara molası verdik o kadar.
    sanki dönüşte vibrasyon arttı gibi geldi kafa grenaj kısmındanda daha önce gelmeyen zırıltı geliyordu. uzun zamandırda bakım yapılmamıştı.
    civata somun vs kontrol zamanı gelmiş, sübap sesi var azcık ama problem yok şimdilik
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    9500 oldu km alan alsın almayan için ısrar edemem sorunsuz kullanıyorum zevkle cbf tokatlayarak işe gidip geliyorum
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    merhaba arkadaşlar..bu gece biraz zorlayayım dedim.tek olarak düz yolda 116 yaptı anca.yandan rüzgar vardı biraz ama bu kadar etkiler mi.2000 km'de 2011 model.eksik bişeyler mi var acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler