Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Yaklaşık iki aydır araştırıyordum. Direksiyon sınavına az kalması sebebiyle artık motoru almak istiyorum. Bu arada neleri araştırdım derseniz, Honda'nın malum iki modelini, Mondial'in iki modelini, Ankara yiba çarşısında çeşitli markalarda modelleri.. 2 ay önce Ankara Apache yetkili satıcısını aradıgımda elimizde yok demişti. Bugün aradım gene elimizde yok dedi. Ama sipariş verirseniz getirtiriz. İyi ama güzel kardeşim, üstüne oturup bakmadığım motosikleti nasıl alırım ben. Tamam gönlüm artık apache'den yana ama, genede bi bakmam, ilk görüşte aşık olmam lazım. Böyle bayilik yapılır mı? Elinde hiç model olmayacak, sipariş usulü getirteceksin.

İsotlar grubu aradım, sizi bugün arayıp bir çözüm bulmaya çalışacagız dediler. Aramadılar. Beni sadece bayi değil, onlarda üzdüler.

Bunları yazdım çünkü paylaşmak istedim.

Şimdi bir ikinci el ilanı buldum. Ankara'da sadece iki ilan var ve biri alınabilir duruyor. İlk motorum olacak ve bu sebeple ikinci el alırken hiç anlamayacağım nasıl birşey aldığımı. Tabii birde motorun başına gidip karar değiştirmekte var. 1.85 boya gidiyor olmasını bekliyorum.

İlanı benim için yorumlar mısınız? Model, km, görünüş nedir. Bu yaş ve km motorda neyi bekleyip neyi beklememem gerekir? Olumlu yorumlarınız olursa sahibini arayacağım. Yoksa o kişiyide hiç ugraştırmak istemem..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-sahibinden-temiz-kullanilmis-rtr-90828834/detay

Yorumlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr yeterli ise kesinlikle ybr...
    Sende kullandın bir zamanında ybr. Düzde kaç km hız yapıyordu. 2 kişi nasıl gidiyordu, yaptığı ne kadardı? Max kaç km hız yapmıştın? Birde yokuşta bayıldığını söylediler. Bu konuda ne diyorsun? Uzun yol yapacağım için bunlar önemli. Hepsini bir bir yanıtlarsan çok sevinirim.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım ybr den fazla hız ve güç bekleme kesinlikle, rüzgarda rampada hızın düşer, ani hızlanması apache ve cbf e göre düşüktür. düzde bence yapacağı 120 dir
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan xenon konjektoru bozarmı malum 40 km felan sonra kapanıyor benim xenon akü zayıflıyor galiba ama marş basmıcak kadar zayıflama olmuyor. Ama kornadan anlıyorum zayıf olduğunu
    Eğer sen gaz verdikçe far zayıflıyorsa yada belli bir süre sonra kapatıyorsa konjektor patlak demektir.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yok patlak değil de patlamasın diye uğraşıyoruz. Araya role mi atmak lazım gerçi bir tane var ama ikincisi ni veya var olanın başka özelliği olanı ile değiştirmek istiyorum yada doğru ramazanın yanına devam
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık iki aydır araştırıyordum. Direksiyon sınavına az kalması sebebiyle artık motoru almak istiyorum. Bu arada neleri araştırdım derseniz, Honda'nın malum iki modelini, Mondial'in iki modelini, Ankara yiba çarşısında çeşitli markalarda modelleri.. 2 ay önce Ankara Apache yetkili satıcısını aradıgımda elimizde yok demişti. Bugün aradım gene elimizde yok dedi. Ama sipariş verirseniz getirtiriz. İyi ama güzel kardeşim, üstüne oturup bakmadığım motosikleti nasıl alırım ben. Tamam gönlüm artık apache'den yana ama, genede bi bakmam, ilk görüşte aşık olmam lazım. Böyle bayilik yapılır mı? Elinde hiç model olmayacak, sipariş usulü getirteceksin.

İsotlar grubu aradım, sizi bugün arayıp bir çözüm bulmaya çalışacagız dediler. Aramadılar. Beni sadece bayi değil, onlarda üzdüler.

Şimdi bir ikinci el ilanı buldum. Ankara'da sadece iki ilan var ve biri alınabilir duruyor. İlk motorum olacak ve bu sebeple ikinci el alırken hiç anlamayacağım nasıl birşey aldığımı. Tabii birde motorun başına gidip karar değiştirmekte var. 1.85 boya gidiyor olmasını bekliyorum.

İlanı benim için yorumlar mısınız? Model, km, görünüş nedir. Bu yaş ve km motorda neyi bekleyip neyi beklememem gerekir? Olumlu yorumlarınız olursa sahibini arayacağım. Yoksa o kişiyide hiç ugraştırmak istemem..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-sahibinden-temiz-kullanilmis-rtr-90828834/detay

km si uçuk..bin lira daha ver sıfırını al bence...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

bu arada kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar...

Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    yukarı tükürsen bıyık, aşagı tükürsen sakal durumu var Nihat hocam. Ankara bayisi bayi degil, süs, dekor, bayii var mı var hesabı. Ankara'da ikinci el sadece 2 tane, biri zaten harbi apaçi. Sürmeyi bilsem gidip başka ildeki bayiden alıp getiricem, oda mümkün degil. Spot satan olsa gidip ondan alıcam, o da yok.

Sahibinden.com 'da ki ilanda kilometrede banada fiyatına göre uçuk geliyor. Bu motorun ederi nedir ki? Ne teklif edeyim dersiniz?

Teşekkürler, bende herkesin kandilini kutlarım..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende kullandın bir zamanında ybr. Düzde kaç km hız yapıyordu. 2 kişi nasıl gidiyordu, yaptığı ne kadardı? Max kaç km hız yapmıştın? Birde yokuşta bayıldığını söylediler. Bu konuda ne diyorsun? Uzun yol yapacağım için bunlar önemli. Hepsini bir bir yanıtlarsan çok sevinirim.
    ybr şuan halen var bende... her zaman bir ybr el altında tutarım.. 80 ile stabil türkiyeyeyi dolaşır.. tek kişi 110 yapar ama 110 ile gidemezsin.. iki kişi 100 diyelim.. sıfır rüzgar ile birazcık daha artar.. rampa aşşağı ve anlık süratleri ben hızldan saymam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

kardeş ben aslan gibi motoru 3750 ye verdim o an alıcı çıkmadı... şuan satmıyorum alıcı var... ben o ilandaki motoru almazdım o fiyat a...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok patlak değil de patlamasın diye uğraşıyoruz. Araya role mi atmak lazım gerçi bir tane var ama ikincisi ni veya var olanın başka özelliği olanı ile değiştirmek istiyorum yada doğru ramazanın yanına devam
    yarin gündüz halledelim istersen ama 1800 dan sonra işim var....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    iki yorumda olumsuz olduguna göre benim konum kapanmıştır.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler..

Motosikleti
    iki yorumda olumsuz olduguna göre benim konum kapanmıştır.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler..

kardeş ben satıyordum daha bir ay önce 3750 istedim... o zaman olmadı... şuan satmayı düşünsem burdan birine veririm inan ama o motor haketmez...
    benim motor şuan 2500 km de ve ben 3750 civarı veririm diye düşünüyorum.. ama bu seneye daha düşer aşşağıya...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Amacım saygısızlık yada lakayitlik değil. Bunu belirttim. Ama arkadaş nedense durduk yerde parlayı verdi. Anlayamadım. Kusuruma bakmayın oldu işte bir kere. Ortalığı gerileceğini düşünemedim. Altı üstü motorda biraz vibrasyon var diye eşşek arabası demiştim ki, nerelere geldi konu neyse. Ben kendi üzerine alınan arkadaştan özür dilerim. Bir kabahatim, kusurum olduysa affola... Amacım kimseye hakaret, saygısızlık yapmak değil.

Bu arada apache'den kullanan birisi olarak bahsedermisin? Sürüşü, gidişi nasıl? Uzun yol yaptınız mı hiç? Uzun yol yapanlar varsa onlarında cevaplarını beklerim. Ama şu soru kişisel yada ybr kullanıp apache'ye geçenler varsa ve bu soruma cevap verirlerse sevinirim.
    Ramço sence nasıl apache? Yani ybr'den apache'ye geçtiğinden bir eksiklik ne biliyim keşke şu olsaydı dedin mi hiç? Yada apache'ye geçmişsin mutlumusun? Tekrar motor alıcak olsan ybr mi apache'mi alırsın bu ikisi arasından? Neden?
    BELKiDE BEN FAZLA CELALLENDiM, YADA O AN ALINGANDIN YANLIş ANLADIM. Ama motora eşşek arabası demen canımı sıktı. O eşşek arabasıysa bu durumda binende eşşek oluyor düz mantık! Herneyse sen öyle demek istemediğini söyledin büyütmeye gerek yok.
    şimdi ben sana hikayemi anlatayım. Belliki bir zamanlar benim düştüğüm duruma düşmüşsün ybr mi apachemi konusu. Ben hondayı işin içine katmamıştım çünkü oldum olası sevemedim hondayı. O uçuk parça fiyatları yüzünden hondadan soğudum sanki bulunmaz hint kumaşı.

Ben 4 sene yamaha
    YBR 125 kullandım.
    şimdi senin tabirinle anlatayım dinle bak.
    Ybr konforlu bir eşşek ne kadarda vursan gitmez.
    Apache: asi bir arap atı gittikçe gider banamısın demez.

4 sene ybr kullandım sana ne yapacağını ne yapamayacağını söyleyeyim. Düz yolda tek kişi yatmadan eğer havada rüzgar yoksa bağrına çığrına 115 yapar 115 i geçerse eğer öpde başına koy. Eniş aşağı yatarak benim ybr anca 120lerde gidiyordu. iki kişi maksimum 90..100 arası. Uzun yola gitmeyi bence hiç düşünme yeni ybr lerin adını boşuna city koymadılar şehir içi binmek için ideal motor. Ama şehir dışına çıkacaksan vay haline.... Ben 100 km yol yaptım kontak kapatmadan az daha motoru yakacaktım. Bileğim uyuştu gazı sabit tutmaktan. üzerine kompla uzandım düz yolda ama nafile yinede 115 i geçmedi yol bitsin die dua ettim.
    Bir ay öncede aynı yola apache ile gittim 2 kişi 124..130 yapıştırdık yollarda işte dedim sürüş keyfi bu. Ama artçım aynı fikirde değildi çünkü arkada biraz titreşim var petrolde mola verdik çocuk hala titriyordu şimdi sen karar ver apachemi ybr mi.
    Yarış atı?
    Konforlu eşşek?

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    merhaba arkadaşlar..bende 8 gün önce apache aldım.siyah 2011 model 1900 km de..3600'e aldım.kaskı montu eldiveni aldım.daha alışma çabasındayım.bugun sigortasını yaptırdım.ışık sigorta sanırım (daha poliçeyi almadım) 128 tl (35 plaka) tuttu.hatta bazı firmalarda 330-340 gibi çıktı.bayimin soylediğine göre sigorta şirketleri motorsıkletlerı sıgortalamak istemiyormuş.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    apache az titresede gidiyor abi değer geçen az bi kapandım 130 dedim yavaş len kapanmadan 125 lere rahat çıkıyor.en son 139 gördüm. ybr bunu yapamaz ama titreşimde yok o ayrı.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache az titresede gidiyor abi değer geçen az bi kapandım 130 dedim yavaş len kapanmadan 125 lere rahat çıkıyor.en son 139 gördüm. ybr bunu yapamaz ama titreşimde yok o ayrı.
    Senin motor orjinal haliylemi yaptı 139 u? şuan kaç km de? eğimli yolda ve yatarakmı gördün 139 u? iyi hız valla ben 137 yaptım en son orjinal herşeyi..

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BELKiDE BEN FAZLA CELALLENDiM, YADA O AN ALINGANDIN YANLIş ANLADIM. Ama motora eşşek arabası demen canımı sıktı. O eşşek arabasıysa bu durumda binende eşşek oluyor düz mantık! Herneyse sen öyle demek istemediğini söyledin büyütmeye gerek yok.
    şimdi ben sana hikayemi anlatayım. Belliki bir zamanlar benim düştüğüm duruma düşmüşsün ybr mi apachemi konusu. Ben hondayı işin içine katmamıştım çünkü oldum olası sevemedim hondayı. O uçuk parça fiyatları yüzünden hondadan soğudum sanki bulunmaz hint kumaşı.

Ben 4 sene yamaha
    YBR 125 kullandım.
    şimdi senin tabirinle anlatayım dinle bak.
    Ybr konforlu bir eşşek ne kadarda vursan gitmez.
    Apache: asi bir arap atı gittikçe gider banamısın demez.

4 sene ybr kullandım sana ne yapacağını ne yapamayacağını söyleyeyim. Düz yolda tek kişi yatmadan eğer havada rüzgar yoksa bağrına çığrına 115 yapar 115 i geçerse eğer öpde başına koy. Eniş aşağı yatarak benim ybr anca 120lerde gidiyordu. iki kişi maksimum 90..100 arası. Uzun yola gitmeyi bence hiç düşünme yeni ybr lerin adını boşuna city koymadılar şehir içi binmek için ideal motor. Ama şehir dışına çıkacaksan vay haline.... Ben 100 km yol yaptım kontak kapatmadan az daha motoru yakacaktım. Bileğim uyuştu gazı sabit tutmaktan. üzerine kompla uzandım düz yolda ama nafile yinede 115 i geçmedi yol bitsin die dua ettim.
    Bir ay öncede aynı yola apache ile gittim 2 kişi 124..130 yapıştırdık yollarda işte dedim sürüş keyfi bu. Ama artçım aynı fikirde değildi çünkü arkada biraz titreşim var petrolde mola verdik çocuk hala titriyordu şimdi sen karar ver apachemi ybr mi.
    Yarış atı?
    Konforlu eşşek?
    eşşek meşşek tamam bunu boş verelim. Yanlış anlaşılabiliyor. Durdur yere yüksek gerilim çıkıcaktı az kalsın Amacım kimseye hakaret vs değil.

Apache'de güvenemediğim tek nokta göstergenin arıza çıkarması ve arkadaki titreşim. Tek başıma binicek olsam birşey olmaz. Ben aldırmam belki ama. Arkadamda aile'den biri olur. Kız arkadaşım gelir Normal bir arkadaşım gelir. Sonra bu ne böyle masaj koltuğumu derse kalırım ben orda Şu apache ile 1 tur atma imkanı bulabilseydim çok iyi olurdu da bulamadım işde. Peki titreşim aşırı derece rahatsız ediyormu arkadakini? Mondial 100 ukh'lar var arkadaşlarımın onlarda da titreşim var eğer öyleyse titreşim hiç sorun olmaz benim için. Ama fazlaysa işler değişir. Hadi sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    günaydın...................

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    eşşek meşşek tamam bunu boş verelim. Yanlış anlaşılabiliyor. Durdur yere yüksek gerilim çıkıcaktı az kalsın Amacım kimseye hakaret vs değil.

Apache'de güvenemediğim tek nokta göstergenin arıza çıkarması ve arkadaki titreşim. Tek başıma binicek olsam birşey olmaz. Ben aldırmam belki ama. Arkadamda aile'den biri olur. Kız arkadaşım gelir Normal bir arkadaşım gelir. Sonra bu ne böyle masaj koltuğumu derse kalırım ben orda Şu apache ile 1 tur atma imkanı bulabilseydim çok iyi olurdu da bulamadım işde. Peki titreşim aşırı derece rahatsız ediyormu arkadakini? Mondial 100 ukh'lar var arkadaşlarımın onlarda da titreşim var eğer öyleyse titreşim hiç sorun olmaz benim için. Ama fazlaysa işler değişir. Hadi sağlıcakla kalın.
    önde yok denecek kadar az. Yani ben onu yok sayıyorum çünkü okadarcık titreşim her motorda var sadece apachede değil. Arkada ise bu çin malları gibi değil asya, kuba vs. Gibi değil. Koltuğunda yok sadece ayak bastığın yerlerde var biraz. Ben arkayada bindim kendi motorumda rahatsız etmedi.. Haa bide şunu söyleyeyim arkadaki hız her viteste yada her devirde olmuyor 7000 devire kadar sorun yok hiç titremiyor. Ama 7000 devirden sonra hissediliyor. Mesela ben 5.viteste 80 km hızla hiçbir titreşim hissetmiyorum. Sende zaten arkanda eşin dostun varken hız denemesi yapacak değilsin demi

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günadın arkadaşlar günü bir soruyla açmak istiyorum.ş

Motosikletimi alalı 1 hafta oldu, şuan km 520 da ve yağ değişimi için 80 km yol gitmem lazım. Motosiklete çok fazla zararı olurmu yağın 100 km geç değişmesi.

Motosikleti
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günadın arkadaşlar günü bir soruyla açmak istiyorum.ş

Motosikletimi alalı 1 hafta oldu, şuan km 520 da ve yağ değişimi için 80 km yol gitmem lazım. Motosiklete çok fazla zararı olurmu yağın 100 km geç değişmesi.
    hiç bişey olmaz..................

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motor orjinal haliylemi yaptı 139 u? şuan kaç km de? eğimli yolda ve yatarakmı gördün 139 u? iyi hız valla ben 137 yaptım en son orjinal herşeyi..
    ewt motor orjinal eski kasa 9100 km lerde eğimli yolda yatarak gördüm düz yolda rüzgar çok olmayınca eğilerek 130 lara rahat çıkıyor eğilmeden 125 falan
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler