Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliyor geliyor 2. apache geliyor..
    Allah analı babalı büyütsün :D
    darısı olmayanların başına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah analı babalı büyütsün :D
    darısı olmayanların başına
    gri renk...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibibik1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee hani ybrciler cbfciler çok kötü titreşim var diyo artçının titreşimden kanı çökeliyor( hatta hastahanelerde de bu yüzden apache kullanılıyor ) diyolar. Abartıyolar di mi. 300 400 km ne demek , titreşim olsa ohoo neyse, yok yanı rahatsız edecek bi titreşim? zaten motor dediğin hafif bir titricek biraz sesi olacak Yoksa tadı olmaz .
    titreşim var ama öyle abartılacak kadar değil günlük 140 km civarı yapıyorum anca yorgunluk oluyor birazda oturma şekliyle alaklı aslında sse yakın oturduğun için ybr ve cbf gibi daha dik rahat otursan yorgunlukta daha az olur diye tahmin ediyorum

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    gri renk...........
    ouff şimdi o varya dadından yenmez :8
    hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    birkaç foto atıverem de forum renklensin beaa

didim-akbük arası gidip geldim bugün akşam üstü zemin sürmeye müsaitti
    ne imzası beaaa

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    gri renk...........
    Ramço o kadar yazdın ama motoru kaça aldığını yazmadın...
    Bu arada motoru bu aralar arayan çok.ama 3000den yukarı veren yok.bende o fiyata inmiyorum

arkadaşlar merhaba şu günlerde apache almak üzereyim. malum ekonomik sebeplerden ötürü 2. el alabiliyorum.

çok temiz 2009 model ve yine gayet temiz 2011 model buldum. oturduğum ilde satılıyor. ikisi de çok temiz ama arada 900 tl gibi bir fiyat farkı var. daha önce 2009 model apache vardı bende güzel ciğerli makinedir bilirim lakin merak ettiğim 1-2 şey var size zahmet bana bu sorularımda yardımcı olmanızı dilerim.

1- 2009 ile 2011 model makine arasında performans farkı varmıdır ? benim için led stop ve dijital gösterge bir artı değil sadece 2011 in daha performanslı olabileceğini düşünüyorum bu konu kafamı en çok karıştıran şey.

2- apache de hiç ön 14 arka 41 diş dişli deneyen oldumu ? aldığım zaman bu dişli kombinasyonu ile kullanmayı düşünüyorum. deneyen memnun kalan ve kalmayan varmı ?

3- titreşim olayı 2009 vardı ama ben hiç rahatsız olmadım. motorumun uğuldaması her zaman hoşuma gitmiştir. 2011 ve 2012 model yeni kasalarda titreşim olayı 2009 modele nazaran nasıldır ? motor yeni kasada yine sesli çalışıyormu ?

herkese teşekkür ederim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    3000 verenler ybr alın cevabını haketmistir yada drift alsın hem begenmezler ama 3000 verirler bende bi sıkışıklık içindeydim ramazan bilir 3500 veren çıktı 3600 diye inat ettim vermedi zaten içimden almasın diye dua ediyodum çok şükür çabuk iş buldum 20 gün de askımdan ayrılmak zorunda kalmadım
    Ieven kesinlikle 2011 o dediklerini artı olarak kabul et daha fazlası da olduğunu yanyana getirince anlarsın performans farkı yok ama
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ramço arkadaşım. bende recep amcadan aldım biliyosun bende gri toplatıyorum.benim cumartesiden siparişini verip toplattığım motoru alırsan bozuşuruz: şaka biyana hayırlı olsun çıkış günleri denk gelirse iki gıcır gri motarla aynı anda çıkarız salgın motordan.

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço arkadaşım. bende recep amcadan aldım biliyosun bende gri toplatıyorum.benim cumartesiden siparişini verip toplattığım motoru alırsan bozuşuruz: şaka biyana hayırlı olsun çıkış günleri denk gelirse iki gıcır gri motarla aynı anda çıkarız salgın motordan.
    ben yarin salgındayım... 20 plaka kırmızı apache ile ordayım... ben kendi motorumu kendim toplarım... daha siparişler gelmedi tvs şuan yok satıyor....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramço o kadar yazdın ama motoru kaça aldığını yazmadın...
    Bu arada motoru bu aralar arayan çok.ama 3000den yukarı veren yok.bende o fiyata inmiyorum
    erkeğe maaşı kıza yaşı sorulmaz.... 4150 liste fiyatı.... recep abi esnaf adamdır ve herkese yardımcı olur....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

ouff şimdi o varya dadından yenmez :8
    hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin
    apache ilk 5 000 den sonra başka güxzel oluyor.. eski apachemin bir resmini buldum 59000 de ilerleyen günlerde atacağım foruma..
    bu arada yarin motoruma k35 kasppa takıyorum... motoruma temiz 20/50 koyduk teşekkürler sedat 57 yağ sponsorluğun için..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    ramazan kardeş 20/50 yag kalın degilmi apaçhe için, bide benzin filitresi varmı bizim bu aletlerin kaç senedir biniyorum haberim yok valla

Motosikleti
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan kardeş 20/50 yag kalın degilmi apaçhe için, bide benzin filitresi varmı bizim bu aletlerin kaç senedir biniyorum haberim yok valla
    bence 10/40 yağ bir yerden sonra yetersi,z kalıyor... ben kullanıyorum sıkıntı yok ..60 . motorum 2012 kırmızı apache idi 61. motor yine apache 2012 model mat gri oldu...........

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah arkadaşlar. Bugün bayağ arayan oldu. YBR125 ile takas teklifleri geldi bolca. Aslında çokta satmak niyetinde değilim, hala kesin karar veremedim. Bakalım, inşallah hayırlısı neyse o olur.

ERROR88, kardeşim makine çıplak olarak satılırsa çanta ve çanta demirini elbette veririm sana. Çanta demiride orjinaldir bu arada.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    günaydın............

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın ramço..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    bu gün yeni motorun gelmesi lazım........

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    bu gün yeni motorun gelmesi lazım........
    hayırlı sabahlar ramazan..
    Resimleri bekiyoruz gri şeytanın
    hazır yapıkmı alacaksın toplattıracakmısın?

Motosikleti
    hayırlı sabahlar ramazan..
    Resimleri bekiyoruz gri şeytanın
    hazır yapıkmı alacaksın toplattıracakmısın?

toplayacagız fabrikadan geliyor..

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar pazar günü 50 liralık benzin almıştım tekirdağa gittik arkadaşlarla bugün işe gelirken yedeğe aldım motoru.. tripmetre 355 km rede.. s
    zce 50 liralık benzinle 350 km normalmi.. ninja 250 si olan bi arkadaşımda 50 lirayla 350 km yaptığını sölüyor.. bence motorum fazla yakyor gibime.. geldii.

bide 4 bine yaklaştı motorum acaba diyorum erkendenmi götürsem bakıma.. 5000 bakımında neler yapılır.. maliyeti ne tutar.. ramazan kardeşim.. bi aydınlat kardeşni
    elit motogaraj

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pazar günü 50 liralık benzin almıştım tekirdağa gittik arkadaşlarla bugün işe gelirken yedeğe aldım motoru.. tripmetre 355 km rede.. s
    zce 50 liralık benzinle 350 km normalmi.. ninja 250 si olan bi arkadaşımda 50 lirayla 350 km yaptığını sölüyor.. bence motorum fazla yakyor gibime.. geldii.

bide 4 bine yaklaştı motorum acaba diyorum erkendenmi götürsem bakıma.. 5000 bakımında neler yapılır.. maliyeti ne tutar.. ramazan kardeşim.. bi aydınlat kardeşni
    bence çok yakmış 14 krş yakmış çok fazla, 50 tl ile 450-500 km gitmesi lazım benzin fiyatlarıda düşük zaten
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler