Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar bende selenia 15 50 yarı sentetik motor yağı var fakat 4 t falan yazmıyor fiat marka araca koyuyoruz eksilme yapınca eklemek için almıştım motora olurmu o yarı sentetik 15 50 benzinli motorlar için diyo
    iyidir süvarı sen nasılsın adana dahada sıcaktır ya :d ben osmaniyede 2 yıl okudum yazları hayatta orda olmak istemem insan gölgede terler mi :d:d (motoru 180 cc falan yapacaktın yaptınmı bişeyler eğer yaparsan sonuca göre haberimiz olsun yani :d)
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Aynen bugün benimde km sapıttım
    işten çıktım daha 1 2 vites bir baktım 127 140 160 anlık oldu dedim ne oluyo 1 km gittikten sonra düzeldi toz falan girdi heralde koltuk çok tozluydu mesela.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    off bu apache neymiş beaa gazı açtıkça gidiyo beaa http://www.motosiklet.net/forum/etki...urgutreis.html buyrun iziniz açılsın biraz
    umtuls ve İ2MİRLİ bunu beğendiler.
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off bu apache neymiş beaa gazı açtıkça gidiyo beaa http://www.motosiklet.net/forum/etki...urgutreis.html buyrun iziniz açılsın biraz
    çok güzel gezmişsin bea

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam teşekkür ederim.bi ara ön tekeri söküp yağlamıştım.acaba takabilirmiyim o parçayı ben.kompleks bişeymidir?
    Aynı sorun bende de var kardeşim parçayı bulursan banada haber ver bende getirtiyim ?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    motoru az önce kesiciye sokayım dedim yapmaz olaydım. Heralde dedim motor şaseden kopup gidecek .s arkadaşlar bizim motorlarda kesici yokmuya?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oymapınar barajında gördüm ben seni birkaç motorcu daha vardı arkanızdan geleyim dedim ama kaybettim sonra sizi
    Vaay kardesım çeşmenin karşısındaki apache senindi demek valla motoru gördümde bende seni göremedim orası baya kalabalıktı ogün, bizde fazla durmadık dolaştık ogün

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fulll orjinal ama bu hız biraz rampa aşşağı olan yerde oluyor... yuvacık gezisinde 130 la giden dostum u 131 km ile geçtim... bu günde 134 yaptı... önceki kasada 140-145 arası süzülüyordu... daha yola ihtiyuacım var...
    eğimli rampada 135 gördüm bende motor komple orjinal.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkaddaşlar koltuk altına bişey koymayın benim avadanlık düşmüş nasıl oldu anlamadım amortisör anahtarı gitti ona üzüldüm nereden buluruz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar..... benzinli yarı sentetik motor yağları bizimkilere uyar... korkmayın bişeycik olmuyor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Günaydın bende bugün yağı değişeceğim filtre almalıyım hala almadım gebzedeki fazilet 10 lira dedi 5 lira heryerde çok kazıkcı uzak durmak lazım bu 3.falan fiyat verişi artık emin oldum bidaha kesinlikle ugramam ls2 çene açılır kaskı 250 demişti yuh diyorum
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın bende bugün yağı değişeceğim filtre almalıyım hala almadım gebzedeki fazilet 10 lira dedi 5 lira heryerde çok kazıkcı uzak durmak lazım bu 3.falan fiyat verişi artık emin oldum bidaha kesinlikle ugramam ls2 çene açılır kaskı 250 demişti yuh diyorum
    fazilet tam para göz.... aslında bakım için bana fazilet daha yakın ama ben salgın a gitmeyi tercih ederim.. hoş zaten bakımları kendim yapıyorum onlara gerek kalmıyor......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru az önce kesiciye sokayım dedim yapmaz olaydım. Heralde dedim motor şaseden kopup gidecek .s arkadaşlar bizim motorlarda kesici yokmuya?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Vaay kardesım çeşmenin karşısındaki apache senindi demek valla motoru gördümde bende seni göremedim orası baya kalabalıktı ogün, bizde fazla durmadık dolaştık ogün

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

eğimli rampada 135 gördüm bende motor komple orjinal.
    yeni kasalar kesicide çok garip bi ses veriyo kesici var fakat deponun altından yanı motor bölümünden boş bir ses bağırıyor. gel eski kasada dinle bide TEKTEKERRAMÇO cevabın için teşekkür ettim.

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    kesici 10.500 rpm de devreye giriyo ve buda 143 km hıza tekabül ediyo
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesici 10.500 rpm de devreye giriyo ve buda 143 km hıza tekabül ediyo
    alayına isyan..... dişli oynamaları ile fena şeyler elde ediliyor...........

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alayına isyan..... dişli oynamaları ile fena şeyler elde ediliyor...........
    aynen reis ama dişli değiştiren arkadaşlarım en fazla 1 ay dayanabildiler düzde 7 - 10 km daha hız yapmak için rampada devirden düşürmek hiç mantıklı değil ülkemiz yolllarının hali malum
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen reis ama dişli değiştiren arkadaşlarım en fazla 1 ay dayanabildiler düzde 7 - 10 km daha hız yapmak için rampada devirden düşürmek hiç mantıklı değil ülkemiz yolllarının hali malum
    ön dişliyi 1 diş artırmıştım ben 75 kg 1,84 üm tek kişide çok güzel rampada düşmüyor ama arkanıza bi 70 80 kg biri oturmu rüzgara karşı 4 de gidiyorsunuz :d

Motosikleti
    müdür ybr ye 38 t taktığım zaman vardı... bilinçli oynama yapıla bilir..

Motosikleti
    apacheeeeeeee
    bu sabah motorumun altında bir cay bardagı yag ile karşılasınca direk tamirciye gittim , yag yan ayaklıgın ustunden sürekli damlıyodu, usta ordaki kapagı actı zaten acmasıyla bitane vida yere düştü neyse taktık yerine hallettik, allahtan yakmadık motoru cok az yag kalmıstı. arkadaslar sizde motordaki vidaları periyodik olarak kontrol ettirmeyi unutmayın vibrasyın gevsetiyor hepsini..

bide gecen gün lastik patlamıstı tamir ettirdim tamirci lastigin dönme yönünü ters takmıs bi sorun yaratırmı acaba gidip degistirmelimiyim?

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    herkese selamlar arkadaşlar,bugun cumadan önce gittim apache bayisine dedim şu motora bi alıcı gözüyle bakayım satıcı arkadaşla konuştuk dedim işte 3 tane cbf kullandım şimdi cb125 almak istiyorum ama apache'yede bakmak istiyorum sağolsun test sürüşü yapmama izin verdi,motorun tipi alt sakal vs güzel sadece arkadaki boynuzlar yerine çanta demiri takmak lazım vs vs konuşuyoruz.sonra bindim motora test sürüşü yapıyorum aman allahım aklıma eski cupum geldi o nasıl bir titreme gercekten bu denli titreşim çok can sıkıcı arkadaşlar,motor daha 100 kmde idi ondan sebep olabilirmi diye düşündüm ama hiç öle birşeye benzemiyordu,motorun gidişi frenlemesi hakimiyeti çok iyi ama o titreşim çok can sıkıcı.almak için çok niyetlenmiştim ama bu titreşim olayını birebir görünce bence dayanılmıyacak derecede bir titreşim var.şimdi cb 125'i denemek istiyorum ramazan abi denemiş apache kadar titreşim var diye yorum yazmıştı eğer öyle ise onuda elicem..son olarak asyanın 150 legent modeli var ay sonu gelcekmiş bayilere balansor varmış motorda titreşim yok tipi cb125'in kopyası ona bakmayı düşünüyorum...

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    Konu güncel değil ama tam ölçüm yaptım 500 km 50 tl shell benzin normal sürüş 50/500=0.1 tl

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar arkadaşlar,bugun cumadan önce gittim apache bayisine dedim şu motora bi alıcı gözüyle bakayım satıcı arkadaşla konuştuk dedim işte 3 tane cbf kullandım şimdi cb125 almak istiyorum ama apache'yede bakmak istiyorum sağolsun test sürüşü yapmama izin verdi,motorun tipi alt sakal vs güzel sadece arkadaki boynuzlar yerine çanta demiri takmak lazım vs vs konuşuyoruz.sonra bindim motora test sürüşü yapıyorum aman allahım aklıma eski cupum geldi o nasıl bir titreme gercekten bu denli titreşim çok can sıkıcı arkadaşlar,motor daha 100 kmde idi ondan sebep olabilirmi diye düşündüm ama hiç öle birşeye benzemiyordu,motorun gidişi frenlemesi hakimiyeti çok iyi ama o titreşim çok can sıkıcı.almak için çok niyetlenmiştim ama bu titreşim olayını birebir görünce bence dayanılmıyacak derecede bir titreşim var.şimdi cb 125'i denemek istiyorum ramazan abi denemiş apache kadar titreşim var diye yorum yazmıştı eğer öyle ise onuda elicem..son olarak asyanın 150 legent modeli var ay sonu gelcekmiş bayilere balansor varmış motorda titreşim yok tipi cb125'in kopyası ona bakmayı düşünüyorum...
    mücahit kardeş her güzelin bir kusuu vardır. bu motosikletinde kusuru belli devirlerde vibrasyon olmasıdır.

birde şu var daha önce cbf 150 kullandıgınız için size anormal bir titreşim varmış gibi gelir.

apache güçlü motor. tek silindir hem ekonomi hem güç olsun diyorsanız üstüne birde titremesin diyorsanız beklentilerini yüksek olmalı.

tvs apache şehir içi kullanımda gayet tatminkar bir motor. şehirler arası ise bir miktar yorar .
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler