Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr 250 süper bir icat ama temizi piyasada çoook zor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    sahibindende 17 tane war sende bi bakarmısın.. sence hangisini almalıyım ??
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibindende 17 tane war sende bi bakarmısın.. sence hangisini almalıyım ??

hiç biri alınmaz hepsini inceledim...ilanlara bakmadım ama siyah önünde rüzgarlık olan... içlerinde en temizi o ama o bile çok zorlanarak kullanılmış..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu modelin flaşörünü denemedim ama önceki modelin flaşörü dörtlü konumunda çalışmıyor... normal bir basit flaşör al... 131 124 yada normal şahin doğan flaşörü..3 ayaklılardan... onu motorun kendi flaşörü yerine tak... oda çok basit.. 2 adet kablo takıyorsun... sonra 2 sinyalin artı ucunu anahtar takacağın yere çek ... oraya anahtarı tak ve kabloları bağla... sağa yada sola sinyal verdikten sonra dörtlü düğmesine bas... olay bu kadar...
    kolaymış gerçektende şu finaller bitsin yapıcam kesin

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolaymış gerçektende şu finaller bitsin yapıcam kesin

ama profesyonel istersen yeni hat çekmen lazım.... bu amatör ve kolay... benim ybr de öyle...

Motosikleti
    street triple rs
    o zaman sıfırı da olmadığına göre .. napıcaz kendimizmi topluycaz bi ybr 250 D:
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman sıfırı da olmadığına göre .. napıcaz kendimizmi topluycaz bi ybr 250 D:
    piyasayı çok iyi takip et... ölü makine alırsan vay haline..çok pahalıdır parçaları...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ama profesyonel istersen yeni hat çekmen lazım.... bu amatör ve kolay... benim ybr de öyle...
    idare etsin beni yeter ara sıra yol kenarında kaska arı sinek böcek girdiğinde duruyorum bu gibi durumlarda işime yarar

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    [IMG][/IMG]

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bugün kredim onaylandı ve 4500 TL nakit param elimde..yarın sabah bir aksilik olmazsa bende tvs ile aranızda olacağım ;) tek sorun rengine hala karar vermiş değilim..bordoyu çok beğendi tüm arkadaşlarım..bende sarı yada siyah olsun istiyorum..bakalım )

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün kredim onaylandı ve 4500 TL nakit param elimde..yarın sabah bir aksilik olmazsa bende tvs ile aranızda olacağım ;) tek sorun rengine hala karar vermiş değilim..bordoyu çok beğendi tüm arkadaşlarım..bende sarı yada siyah olsun istiyorum..bakalım )
    allah hayırlısı ile almanı nasip kardeş allah kaza bela vermesin.. bende kırmızısı var sadece fikrimi söylicem zevk senin sonuçta. siyah kiri tozu hemen belli ediyor titiz biriysen sorun olabilir. sarı da hoş tabi ama motor genelde kıyafetlerinle uyumlu olursa daha çekici oluyor. ben alırken ilk mat füme olanını istiyodum ama ellerinde yoktu bende beklemiceğim için kırmızı aldım. mat füme olanı varsa ona bi bak derim. tabi zevk senin sonuçta.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    sarı alma. füme rengi mat boya. siyah çok kirlenir en güzeli kırmızı. kırmızıyı bu motosiklete çok güzel oturtmuşlar. yakışıyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah hayırlısı ile almanı nasip kardeş allah kaza bela vermesin.. bende kırmızısı var sadece fikrimi söylicem zevk senin sonuçta. siyah kiri tozu hemen belli ediyor titiz biriysen sorun olabilir. sarı da hoş tabi ama motor genelde kıyafetlerinle uyumlu olursa daha çekici oluyor. ben alırken ilk mat füme olanını istiyodum ama ellerinde yoktu bende beklemiceğim için kırmızı aldım. mat füme olanı varsa ona bi bak derim. tabi zevk senin sonuçta.
    sanırım bordo olacak gibi yorumlarınız için tşkler ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sarı alma. füme rengi mat boya. siyah çok kirlenir en güzeli kırmızı. kırmızıyı bu motosiklete çok güzel oturtmuşlar. yakışıyor.
    doğru..bordo daha hacimli bir motor gibi duruyor..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Günaydın arkadslar dün aksam bi kaç karbon uygulaması yaptım egzoz üzerine biraz çizilmiş ti o da yok oldu sonra şu dublex isini bitireyim dedim iki sibop alıp arkadsın garaja gazladım artık samdrel yok kafam rahat tabi jantlarda artık ufak ufak cizikler var sokulduler artık kışın bi michelin patlatırız on arka tamam yuvacıga hazırız ayın 3 de depo yu fulleyıp devam bugün ön frenleri degisicem akşam dikkatli bakınca çok az kaldığını gördüm 6900 km gitti fren aslında 10000 gider de ben çok kullanıyorum neredeyse elim frende hep
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadslar dün aksam bi kaç karbon uygulaması yaptım egzoz üzerine biraz çizilmiş ti o da yok oldu sonra şu dublex isini bitireyim dedim iki sibop alıp arkadsın garaja gazladım artık samdrel yok kafam rahat tabi jantlarda artık ufak ufak cizikler var sokulduler artık kışın bi michelin patlatırız on arka tamam yuvacıga hazırız ayın 3 de depo yu fulleyıp devam bugün ön frenleri degisicem akşam dikkatli bakınca çok az kaldığını gördüm 6900 km gitti fren aslında 10000 gider de ben çok kullanıyorum neredeyse elim frende hep

ön kolay kolay patlamıyorda aslında arkaları dublex yapmak lazım...

Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar depo üstü çanta almayı düşünüyorum en uygun nereden bulabilirim ?
    elit motogaraj

Motosikleti
    salgın motor küçükyalıya bir bak ..güzel modeller var...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    salgın motor küçükyalıya bir bak ..güzel modeller var...
    hacı geleyim size cumaya gidelim beraber..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı geleyim size cumaya gidelim beraber..

cuma şuan bana uygun değil... belki daha sonra..

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkadaşlar 1 aydan beridir motorum çalışmıyordu şehir dışında oldugumdan 2 gündür işe gidip geliyorum. dün gece aniden bişey farkettim. Hız göstergesi birden yükselmeye başladı herhalde arızalandımı nedir. Ama bazen yapıyor. Km telinden de kaynaklanıyor olabilir mi acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler