Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o dalgalanma düzeldi işte .. önceden 1500 rolantiyle başlayıp 15 dklık yol sonunda 3.5 rolantiyle bitiriyodum :D bugün dikkat ettim 2binde bırakmıştım öyle duruyodu .. sadece ilk çalıştırma anında 1500de kaldı oda 2 dk sürdü sonra 2binde kitlendi ayarladığım gibi .. kullandıkça yazıcam gözlemlerimi belki faydası olur sizede ..
    Yok bendeki hep 1400 1500 1600 devirde ben sabit olarak durmasndan bahsetmistim kardesim 100 devir azalip artma var mi yine bu arada hayirli olsun ustayi sevdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok bendeki hep 1400 1500 1600 devirde ben sabit olarak durmasndan bahsetmistim kardesim 100 devir azalip artma var mi yine bu arada hayirli olsun ustayi sevdim
    Yok hacı o kdr olur yanı motorun ısınmasına şuna buna bağlı olarak .. normal bişey 100 200 devir oynaması .. ısınınca düzene girer , yani girmesi lazım (: .. Bende sevdim ya baya övmüşlerdi zaten bakalım inş dediği gibi olur görcez .. ;)
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

soner01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hacı o kdr olur yanı motorun ısınmasına şuna buna bağlı olarak .. normal bişey 100 200 devir oynaması .. ısınınca düzene girer , yani girmesi lazım (: .. Bende sevdim ya baya övmüşlerdi zaten bakalım inş dediği gibi olur görcez .. ;)

siz 1500 2000 devirlerden bahsedıyonuz ama benim devir 1100 den ne yukarı nede aşagı iniyo maşallahı var ya keratanın yalnız hafta sonu şehir dışı gezisi yapmıstık orda rolantı ayarı 1000 900 lere düştü tekrar adana döndüğümüzde aynı ayarı buldu çok şükür kafamdaki soru işaretleride kalktı tabi ve yakıttan çok memnunum enes senin motorun neden fazla yaktıgına hala bi anlam veremiyom açıkcası :( arkadasımda da var tvs aynı zamanda aldı ve yakıtları aynı umarım çözersin bu meseleyi suan km ye 12 krş yakıyo benim kerata

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    tvs de zam yaptı arkadaşlar 4.150 oldu sıfırı
    kartalizma07 bunu beğendi.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

TheTurk_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş bu hafta sonu Ankaraya gelecektim motorumla ama hava şartları olumsuz görünüyor arabamla gelecem sanırım karlı heralde hala oralar :D

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    plaka hariç fiyatımı 4150 ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Son 2yıldır fıyat sabıttı zamlanacagını bıliyorduk zamanında aldık demekki :-)
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 2yıldır fıyat sabıttı zamlanacagını bıliyorduk zamanında aldık demekki :-)
    yanlışın var dostum bi sene önce 3.770 di

TheTurk_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Arkadaşlar ben motora canta takmak istiyorum ama arkaya takmak istemiyorum arkadaki demiri sök tak iyi olmaz görüntü olarakta çantasız güzel ama depo üstü çanta almayı düşünüyorum ADANA içi depo üstü çanta alacam biyer varmı fiyat olarakta uygun

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlışın var dostum bi sene önce 3.770 di
    1 sene olacak haziranda 3.600 e aldık arkadaş ile
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    arkadaşlar zam gerçekmi yaa

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben sıfır motoru 500 km 2012 model 3900 pazarlık yaparsanız daha güzel bir rakama vereceğim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    hsktr gene mi zam

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Honda piyasa fıyatını yükseltiyor digerleride ona uyuyor
    www.erkakurye.com

blade17xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    Millet selamlar. Uzun zamandir giremedim baya arkadas katilmis aramiza hosgelmisler. Simdi bsy sorucam ben gecende tanzikli su ile motoru guzelce yikadim ama baya bi tuttum suyu kafam iyiyken yeni cimento dokulmus yola girmisim cimento kalintilari temizlensin diye biraz zaman sonra farkettmki on tekerlek cukura girdiginde kilometrede artma oluyor ornek sabit 30 la giderken cukura girdgmde 120 ye 90 a falan firliyor sonra gene duzeliyor. Yaptigi sabit olcumde sikinti yok ama cukura girdigimde saniyelik kafayi yiyor gosterge. Acaba sumu kacti gostergenin o on tekerde olan alicisina yada bu aralar bzm ewin yolu baya kazildi heryer cukur baya sertte cukurlara girdigim oluyor parcasi falanmi kirildi. Basina gelen yada nedenini bilen cevaplarsa cok seviniri

wolfsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf
    SLM ARKADAŞLAR BENDE TVS ALAMAYA KARAR VERDİM Bİ AKSİLİK ÇIKMAZSA CUMA GÜNÜ ALIYORUMM 3950 TL YE

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Alıntı blade17xxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet selamlar. Uzun zamandir giremedim baya arkadas katilmis aramiza hosgelmisler. Simdi bsy sorucam ben gecende tanzikli su ile motoru guzelce yikadim ama baya bi tuttum suyu kafam iyiyken yeni cimento dokulmus yola girmisim cimento kalintilari temizlensin diye biraz zaman sonra farkettmki on tekerlek cukura girdiginde kilometrede artma oluyor ornek sabit 30 la giderken cukura girdgmde 120 ye 90 a falan firliyor sonra gene duzeliyor. Yaptigi sabit olcumde sikinti yok ama cukura girdigimde saniyelik kafayi yiyor gosterge. Acaba sumu kacti gostergenin o on tekerde olan alicisina yada bu aralar bzm ewin yolu baya kazildi heryer cukur baya sertte cukurlara girdigim oluyor parcasi falanmi kirildi. Basina gelen yada nedenini bilen cevaplarsa cok seviniri

Motorunuzun modeli 2011 ve üstü ise onlarda ön tekerlekteki kilometre sayıcı bölmede conta olmuyor.bu contanın olmamasından dolayı benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlarım var.conta takınca düzeliyor diye biliyorum.

---------- Post added at 07:32 ---------- Previous post was at 07:27 ----------

Tam zamanında aldık desene yasin

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sıfır motoru 500 km 2012 model 3900 pazarlık yaparsanız daha güzel bir rakama vereceğim...
    2012 model motor mu var hoca, sen bari yapma... Milletin aklını karıştırcan yine aynı sorularla karşılaştırma bizi. ...2012 trafiğe çıkışlı demek istedi...

Alıntı wolfsat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ARKADAŞLAR BENDE TVS ALAMAYA KARAR VERDİM Bİ AKSİLİK ÇIKMAZSA CUMA GÜNÜ ALIYORUMM 3950 TL YE
    Hayırlı olsun kardeşim, Allah kaza bela vermesin...
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben aradım yetkili bayiisini adam 4000 TL dedi zam bayilere yansımamış daha...

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzun modeli 2011 ve üstü ise onlarda ön tekerlekteki kilometre sayıcı bölmede conta olmuyor.bu contanın olmamasından dolayı benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlarım var.conta takınca düzeliyor diye biliyorum.

---------- Post added at 07:32 ---------- Previous post was at 07:27 ----------

Tam zamanında aldık desene yasin
    sen yinede biras geç kaldın be abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler