Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya çok ucuza satıyorsunuz.ya da ederi o kadarr...
    arkadaşlar daha öncede birçok yerde yazdım. bu ikinci eldeki fiyatlar insanları sıfıra yönlendiriyor.

akıl var izan var sıfır km 3900 e alabilecekken üstelik 2012 model 2 sene garantili neden ikinci eline 3500 lira vereyim. garantisinin 1 yılı dolmuş 2011 modeline. neden risk alayım.

bir motosikleti sıfır alırsınız sıvıları doldurup yol almaya başladıgınızda kafadan %15 deger kaybeder. bu oran belli marka ve modellerde dahada artar. bunun üzerine motosiklette olabilecek ufak tefek kusurları ayrıca model yılından kaynaklanan %5 deger kaybınıda ekleyin emin olun 3000 lira iyi bir rakam olur.

bir malın tutulup tutulmaması ikinci eldeki hareketinede baglıdır. adam yazıyor oraya 3500 lira sonra onu gören başka bir satıcıda emsal fiyat zannedip oda benzer bir rakam yazıyor sonrada arayan soran olmuyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkayı da disk yapabilirim. çok zor birşey değil. ama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. üzerindeki kampanalı sistem her istediğimde kitlemeye yetecek kadar tutuyor. diskde olsa ne kadar güçlüde olsa gereken max. güç kilitleyebilecek kadar güç :D birde arkanın o kadar güçlü olması çok da iyi birşey değil. ön fren güçlü arkada kendine yetecek kadar olsa tamamdır işte adı kampana olduğundan pek kayd adeğer bir değer verilmiyor diskin havasına sahip değil orası ayrı :D
    Aynen son cumleye katiliyorum diskini bulsam oraya takicam zaten sedece millet anlamaz zaten kaliper falanda aramazlar ozellikle yagista benimki dokundun mu kilitleniyordu bakalim simdi nasil olucak haftaya pztye randevu aldim ayarlatayim diyorum sinyali hallettim ama far ayari hala bozuk cok asagiyi aydinlatiyor motorun 1 2 metre onunde kisalar uzunda en fazla 3 metredir

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    salı günü bahar temizliği yapmıştım sizlerlede paylaşayım dedim
    biladerin yıkamada ilaçlatıp sıcak suyla yıkattım, boya koruma falan, lastik parlatıcı derken bu şekil yandı motor

EneS_Turker bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Havalar toparladı kıpır kıpır olduk arkadaşlar!!
    Az önce bizim hiymen'i (evet, motorumuzun bir adı var) kapalı garajından çıkarıp 2 kilometre kadar sürdüm, sonra getirip evin önüne çektim. Maşallah zımba gibi kalkıyor, direk şahlanma eğilimi var kendisinin!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bugun yolda kaldım apache ıle arasokak lardan e5 e cıkıyordum tam cıktım motor stop ettı naptım ettım calısmadı noluyo lan dedım motor ısınmadımı felaan yok calısmıyor meraklının bırı benzın muslugunu kapatmıs otoparkta sonra calıstı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    ben bu arka amortisördeki zırıltıyı ne yaptıysam kesemedim ya. yok mu bi çaresi?

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu arka amortisördeki zırıltıyı ne yaptıysam kesemedim ya. yok mu bi çaresi?
    Kendi ağırlığına uygun ayar yap, senin motora bindiğimde duymadım. Dikkat mi etmedim acaba??
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    hoca sen o motoru sat en ıyısı hersey senı mı buludu yahuu
    ixeywent bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi ağırlığına uygun ayar yap, senin motora bindiğimde duymadım. Dikkat mi etmedim acaba??
    bazen çıkıyo abi zaten dikkat etmemişsindir. ERROR88 normal o ses ya adanalı abinin motorda bile vardı. ama bi şekilde o sesi kesmişler olanlar.

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Tvs nin kullanım klavuzunda istiab haddi ( 2 kişinin en fazla ağırlığı)130 kg diyor.bu durum bir sakınca yaratırmı?malum bende 125 kg ağırlığında birisiyim.bu durumda ben artcı alamam sanırım !
    yoo bı sorun yasayacagını zannetmem daha once 100 cc ye de aynı sekılde bınıyoduk onda rampa harıc sıkıntı yoktu.

biliyorum o zırıltıyı uyuz olmuştum bende, bak ne yap biliyomusun, dış yay dönüyoya çevir az bişey yumrukla hafifçe vurarak sars ses nerde az gelirse yada ses kesilirse çevirmeyi bırak, ben öyle yapıyorum

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun yolda kaldım apache ıle arasokak lardan e5 e cıkıyordum tam cıktım motor stop ettı naptım ettım calısmadı noluyo lan dedım motor ısınmadımı felaan yok calısmıyor meraklının bırı benzın muslugunu kapatmıs otoparkta sonra calıstı
    Benimde bir kere uzak bir yere gittigimde sivri zekanin teki kirmizi dugmeyi kapamis geldim motor calismiyor panikle onada bakmak aklima gelmedi 2 3 dk resmen altima zicmistim

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum o zırıltıyı uyuz olmuştum bende, bak ne yap biliyomusun, dış yay dönüyoya çevir az bişey yumrukla hafifçe vurarak sars ses nerde az gelirse yada ses kesilirse çevirmeyi bırak, ben öyle yapıyorum
    bi müddet kesiyo öyle ama kalıcı olmuyo önemli bi şey değil zaten ama bi sorayım dedim yine de sağol.

bi müddet kesiyo öyle ama kalıcı olmuyo önemli bi şey değil zaten ama bi sorayım dedim yine de sağol.
    bende olmuyo artık, sen bilirsin dene bak istersin

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Havalar Güzelleşti artık hafta sonu bende motor grubumuzla kemere enduro yarışına gitcem. Antalyada ki kartalizma arkadaşım gelmek istersen beklerim.Herzaman ki güzel bir gün geçircez kesin
    kartalizma07 bunu beğendi.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde bir kere uzak bir yere gittigimde sivri zekanin teki kirmizi dugmeyi kapamis geldim motor calismiyor panikle onada bakmak aklima gelmedi 2 3 dk resmen altima zicmistim
    Önceki motorumu sattığım arkadaş daha satışın ertesi sabahı aradı: "Abi bu motor çalışmıyor!! Naptım neettiysem çalıştıramadım! Noldu acaba? Neden oldu" diyordu. Ama feci paniklemiş, sesi titrek! Dur bakalım, bi soluklan bi sakin ol abi dedim. Benzin musluğu açıkmı kontrol et, viteste mi makine boşta olduğuna emin ol. Bunun dışında yakıt varmı şöyle bir salla depoyu yakıt göstergesinin sorun çıkarmış olma ihtimaline karşı. "Herşey tamam!" dedi.. Düşünüyorum aklıma birşey gelmiyor benimde. Çocuğada mahçup olacağım, zımba gibiydi çünkü daha önceki gün. En son dedimki "Kırmızı bi düğme var sağ elcikte. O açık dimi? Eminsin?" Benim bunu dememle bir marş sesi ve ardından motor sesi geldi. Abi ben bunu nasıl unutmuşum yaa, kimseye söyleme falan diyor! Tamam dedim ama sözümü tutamadım gördüğünüz üzere!! Caner'cim, selamlar kardeşim!
    EneS_Turker bunu beğendi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

salvador_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 2012
    herkese selamlar dün itibariyle bende sarı apachemle aranıza katıldım. ilk izlenimlerim gayet olumlu hatta beklediğimden de iyi
    kartalizma07 bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    pazar günü gezeceğim biraz eşlik edecek bi arkadaş yok mu?
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı salvador_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar dün itibariyle bende sarı apachemle aranıza katıldım. ilk izlenimlerim gayet olumlu hatta beklediğimden de iyi
    hayırlı uğurlu olsun inş kazasız belasız.aramıza hoşgeldin.

Motosikleti
    cbr 250r
    kardes yazdıklarını hep okuyorum sureklı bır zırıltıdan bahsetmıssın senın bu arka amortısorden gelıo dedıgın zırıltı acama egzoz korumalıgından tıtresım nedenı ıle gelen zırıltı olmasın bı sık cıvataları bırde ayaklıklar bılıyosun tel ıle tutturma onlarda zırıltı yapıyor vıbrasyından onlarda olabılırı cunku arka amortısorde zırıltı yapacak hıc bır sey ınan bana yalnıs yerde arıosun zırıltı sesını benım dedıgım yerlerde ıse bendede var vıbrasyondan teller zıngır zıngır oynuo o zellıkle motor bosta ıke gaz verınce

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

ayaklıklar dedıgım soforun surus anında ayaklarını koydugu yer allatakı orta sehpa ve yan sehpa deıl hee:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler