Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar motorumu satıyorum. 1100km de. sarı renk. 600cc almaya karar verdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125esd
    İlan numarası veya resimleri var mı?Hangi ilde bulunuyorsunuz?Ve fiyatınız nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6809428/detay/

Kiliste ikamet ediyorum. Resim temsili resimdir. Kendi resimlerini yakında ekliycem.
    3750 son fiyat şeklinde satış yapıcam.
    En ufak kılcal çizik bile yok motorumda. Tamamiyle 0 gibi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,lastik konusuna mevsim itibarıyla çok takılmayın.çünkü orjinal lastikleri,suyu sevmiyor evet,ama önümüz bahar ve yaz.yani su ile işiniz olmayacak.dolayısı ile lastik aramak için uzuuuunca vaktiniz var.ayrıca fuara da bir bakın derim.hatta birçok arkadaş almak isterse belki daha da ucuz alabilirsiniz.
    alın size biraz yardımcı olayım.
    http://www.buzmotor.com/

yağ filtreleri aynı.

arkadaşlar,şimdi aldığım bilgiye göre,fuarda lastikler ve aküler son derece indirimdeymiş.
    Fuara gidecek olan var mı biz iş yüzünden surat motora bıle uğrayamadık yağ filtresi bulamayanlar hyolarn hem orjinali var hemde yan sanayisi bunu öğrendiğimiz iyi oldu sağol Bora abiyav Türkçe karakterler yazıda olunca çok garip geldi kaç aydır ttnet yüzünden tele mahkum kalmıştım iyi ki İstanbul'a geldık

tvs kullanan arkadaşlar evvelki sayfaları okuyamadım çok sayfa var.. genel olarak tvs yedek parça konusunda sorun oluyor mu acaba bilgi verirseniz makbule geçer. teşekkürler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi sen bu forumun iyilik meleğisin vallahi her konuda senin kdr yardımseverini görmemişim,siteye admin olmayı düşünmez misin? keisnlikle site yöneticileri bunu dikkate
    almalılar...şu an boştasın bence düşünmelisin böyle birşeyi,biz tvs ciler olarak arkandayız,gerçi ben hyo ya geçiorum bikaç gün içinde
    teşekkür ederim kardeş,o senin iyiliğindir.tabiiki düşünebilirim,uygun bir ücret olursa.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ filtresi bulamayanlar hyolarn hem orjinali var hemde yan sanayisi bunu öğrendiğimiz iyi oldu sağol Bora abi
    bişey değil kardeş.

hyoların krank kırma sorununa gelince:bende de (2007 model 0 km.aldım)hyo comet vardı.ben bu motorla uzun yol olarak,ADANA-DATÇA-ADANA (2600 km.-arkada da oldukça yüklü olarak)ve 5000 km.hafta sonu gezileri dahil olmakla birlikte,7500 km.kullandım.

vatandaşın birisi,hyonun ilk çıktığı yıllarda,GT 250 R modelini almış.almış ama 250 lik motordan 600 lük performansını bekleyerek,200-300 km.dipgaz,son sürat yol gitmiş.eee sonunda da krankı eline almış.olay budur ve son günlerin popüler tabiriyle MÜNFERİT BİR OLAYdır.bu konu duyulunca,aynı apachenin titreşim konusu gibi yayılmış da yayılmış.biliyormusunuz,hyo da SUZUKİ teknolojisi kullanıyor.aynı apache gibi.o yüzden söylenenlere aldanmayın.hangi motoru uzunca süre son limitinde kullanırsanız kullanın,sonunda bir yerinden arıza verecektir.

bu arada,benim motorda full dolu bir motor biliyorsunuz,ön/arka tubless lastikler,çanta demiri,arka SHAD 40 Lt.KARGO çanta,SHAD SIRT DAYAMA PEDİ,daha kalın sarı zincir(o-ringli),43 arka dişli,alarm,çakmak girişi soketi var.3800 tl.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6330831/detay/
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar bugün servisteydim genel bakım yaptırdım ama kafamı kurcalayan bişey oldu yağ filitresini değiştirdiler eski yağ filitresinin delik olan kısmı dışa doğruydu usta çıkardı filitreyi yenisini takarken delik olan kısmı içe gelecek şekilde taktı sorduğumda daha önceki değişimde ters takılmış dedi doğrusu delik olan taraf içe gelecek dedi yağ filitresi kapağını söktüğümüzde filitreyi çıkarınca blokta tam karşıda yağ filitresindeki delik büyüklüğünde bir delik var yağ filitresindeki delik o deliği karşılayacakki filitre yağ alacak dedi ne iştir anlamadım filitreleri incelediyseniz bir taraffı kapalı diğer tarafı açık eski filirtenin açık tarafı dışarıya bakıyordu yenisini ise delik tarafı içeriye gelecek şekilde taktılar bunun doğrusu nedir acaba aranızda bilen varmı bana yardımcı olabilrmisiniz

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    delık olan kısım ıcerı gelecek dogrusu nu yapmıslar
    www.erkakurye.com

teşekkür ederim kardeş,o senin iyiliğindir.tabiiki düşünebilirim,uygun bir ücret olursa.

bişey değil kardeş.

hyoların krank kırma sorununa gelince:bende de (2007 model 0 km.aldım)hyo comet vardı.ben bu motorla uzun yol olarak,ADANA-DATÇA-ADANA (2600 km.-arkada da oldukça yüklü olarak)ve 5000 km.hafta sonu gezileri dahil olmakla birlikte,7500 km.kullandım.
    http://img1.ressim.net/out.php/i5518786_dsci0038-jpg

vatandaşın birisi,hyonun ilk çıktığı yıllarda,GT 250 R modelini almış.almış ama 250 lik motordan 600 lük performansını bekleyerek,200-300 km.dipgaz,son sürat yol gitmiş.eee sonunda da krankı eline almış.olay budur ve son günlerin popüler tabiriyle MÜNFERİT BİR OLAYdır.bu konu duyulunca,aynı apachenin titreşim konusu gibi yayılmış da yayılmış.biliyormusunuz,hyo da SUZUKİ teknolojisi kullanıyor.aynı apache gibi.o yüzden söylenenlere aldanmayın.hangi motoru uzunca süre son limitinde kullanırsanız kullanın,sonunda bir yerinden arıza verecektir.

bu arada,benim motorda full dolu bir motor biliyorsunuz,ön/arka tubless lastikler,çanta demiri,arka SHAD 40 Lt.KARGO çanta,SHAD SIRT DAYAMA PEDİ,daha kalın sarı zincir(o-ringli),43 arka dişli,alarm,çakmak girişi soketi var.3800 tl.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6330831/detay/
    Bora abi destekliyoruz sizi hatta bir konu mu acsak bu is icin

Hyosung hakkndada yazlmasi gerekenleri yazssn abi ek olarak yeni efilerde enjeksiyon devir kesici var 2008 in yarisindan sonraki modeller icin

Abi lastiklerin degisikmis sizin hangi marka ebatlari ne biraz bilgi verir misin bu arada hayirli olsun satiyormussunuz motorunuzu

Surat motora ugrayamadik isler yuzunden bir dahaki sefere kaldi uyuz oldum ve yine operatorun verdigi internet hizmetine kaldk yazm yanlslari icin ozur diliyorum hem araba sarsntisi hemde karakter eksikligi yuzunden

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen kardesim havalar duzeldi ya onun etkisi herhalde ben iyim sen nassin bugun biraz turladm mahallede ozlemisim keratayi yav

ben hiç inmiyorum üstünden istisnasız her gün biniyorum. ALLAH bozmaz inş.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Selam arkadaşlar bende aranıza katıldım sayılır bugün bayiye gittim ve el sıkışıp anlaştık belirlediğimiz şekilde ödemeyide yaptım.Sarı veya kırmızı renk arasında gittim geldim gittim geldim bir anda ağzımdan kırmızı çıktı ve kırmızı rengini seçtim.Adamlar işlemlerin hazır olunca biz seni arayacaz dediler bakalım ne zaman ararlar Sabırsızlanıyorum şahsen

debriyaj balatasından gelen sesden dolayı satıcam motoru. uyuz oldum yaa. usta bişey yok diyor ama resmen sıyırma sesi geliyor hızlı kalkışlarda.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar,lastik konusuna mevsim itibarıyla çok takılmayın.çünkü orjinal lastikleri,suyu sevmiyor evet,ama önümüz bahar ve yaz.yani su ile işiniz olmayacak.dolayısı ile lastik aramak için uzuuuunca vaktiniz var.ayrıca fuara da bir bakın derim.hatta birçok arkadaş almak isterse belki daha da ucuz alabilirsiniz.
    alın size biraz yardımcı olayım.
    http://www.buzmotor.com/

yağ filtreleri aynı.

arkadaşlar,şimdi aldığım bilgiye göre,fuarda lastikler ve aküler son derece indirimdeymiş.
    Bora abi, ben bugün fuardaydım. TVS Standındaki yaşar motor bizim makineler için birebir uyan lastik olmadığını belirtti. Hep ya daha kalın yada daha geniş lastikler varmış.
    Ayrıca şöyle genel olarak baktığım üzere fiyatlar genel seviyesi hep aynı.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı gani_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj balatasından gelen sesden dolayı satıcam motoru. uyuz oldum yaa. usta bişey yok diyor ama resmen sıyırma sesi geliyor hızlı kalkışlarda.
    evet sen bi ara daha yazmıştın valla kardeş motor pati çekiyo olmasın sen onu debriyaj sesi sanıyon olma şaka bi yana forumda kimsede böyle bişey olmadı garip bi durum acaba ustamı haklı senmi ?
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    @novarix; keşke haber verseydin bende oradaydım görüşürdük belki de.
    ----

@gani_gani; sana katılıyorum bir ses geliyor arada. ama özellikle soğukken ve ilk kalkışta yapıyor bunu. tam olarak bende anlamadım, pati mi çekiyor yoksa sorun mu var.

--

bugün fuara ikinci gidişim oldu, eğer yarın arkadaşlar gelirse 3 bile olabilir.

bu arada ben ducati monster da anlaştım arkadaşlar. benim motoru takasa veriyorum. önümüzde ki hafta kısmetse artık ducatiliyim ama tvs'yi çok sevdim. bugün olsa yine hiç düşünmeden alırdım.

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora abi, ben bugün fuardaydım. TVS Standındaki yaşar motor bizim makineler için birebir uyan lastik olmadığını belirtti. Hep ya daha kalın yada daha geniş lastikler varmış.
    Ayrıca şöyle genel olarak baktığım üzere fiyatlar genel seviyesi hep aynı.
    Hangi ebatlar ve markalar vardi hatrlyor musunuz valla 700 800 tl olsa bile alcam artk yetti

Motosikleti
    2008 TVS Apache
    arkadaşlar 10-15 nisan tarihleri arasında tvs apache alıcam uygun fiyatlı düşük kmde 2. el olursa almayı düşünürüm satıcak arkadaşlara duyrulur =)) nette bakıyorum 3500tl 3700tl istiyolar genelde alım satım masrafı bakımı nerdeyse 0 parasına yakın gelicek o yüzden 2. el düşünmyorum ama 2800 3000tl civarı yeni kasa 2. el bulursam alırım =)

ersin54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı konan17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 10-15 nisan tarihleri arasında tvs apache alıcam uygun fiyatlı düşük kmde 2. el olursa almayı düşünürüm satıcak arkadaşlara duyrulur =)) nette bakıyorum 3500tl 3700tl istiyolar genelde alım satım masrafı bakımı nerdeyse 0 parasına yakın gelicek o yüzden 2. el düşünmyorum ama 2800 3000tl civarı yeni kasa 2. el bulursam alırım =)
    merhaba konan17 sanırım ben de seninle aynı durumdayım. 3.000 lira civarı yeni kasa bulursam 2. el bulamazsam 0 alacağım. bu motoru alanların bir kısmı 3.620 tl, 3.770 tl gibi fiyatlara aldılar. belki biliyorsundur fuar özel nakit fiyatı 3.700 lira şu an. fırsatı kaçırıyoruz :(

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    arkadaşlar bugün apache bi ilanı gördüm.kız gibi motordu.banka kredilerine baktım, işbankasından nakit avans çekecektim, eşten dosttan borç toplamayı planlıyordum.bir de ne göreyim 3 saat içinde sattı adam motoru :( alana da satana da hayırlı olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...39/pasif-ilan/

ersin54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün apache bi ilanı gördüm.kız gibi motordu.banka kredilerine baktım, işbankasından nakit avans çekecektim, eşten dosttan borç toplamayı planlıyordum.bir de ne göreyim 3 saat içinde sattı adam motoru :( alana da satana da hayırlı olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...39/pasif-ilan/
    süpermiş yaa. 2.100 km ve 3.000 lira. yakın çevrede böyle bir motor bulsam elimdekinin satılmasını beklemeden alırım. dediğin gibi 2sine de hayırlı olsun ne diyelim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler