Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    80 Mİ Benim çin malı 150cc lik scooterla ben iki kişi 80 km sabit hızla gidioyorum biraz az değil mi bizim makinlar için 80

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Walla kardeş mal senin, zevk senin sordun söyledim. Ben 80-100km/s arasını ideal buluyorum. İstersen 500 le git.

Motosikleti
    cf moto 400
    Beyler 2 aylık apache rtr 150 i satıyorum. 2000km deki motorumu satıp st kanuni gt 250 almayı düşünüyorum ilgilenen olursa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4105014/detay/

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 2 aylık apache rtr 150 i satıyorum. 2000km deki motorumu satıp st kanuni gt 250 almayı düşünüyorum ilgilenen olursa

fethiye merkezdemi bu motor yoksa ovacıktamı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motoru 4000e sat helal olsun sana

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar bugün yine arkadaşımın tvs ile turladım rüyalarıma girer oldu gerçekten çok hoşuma gidiyor onun verdiği zevki tadarken titreşim aklıma bile gelmiyor hal böyle olunca titreşimi hissetmiyorum bile bu motor sabit 100 km hızlarda seyehat edilebilinecek bir motor nasipse bu ayın 25 inde kavuşuyorum gerçekten çok heycanlıyım günler geçmek bilmiyor TVS APACHE

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Az kaldı benimde geliyor kısa zamandaaaa
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

dün youtube dan 2011cbr 125 videoları izledim 165km görüyor şaşırdım yaa. çok iyi yapmışlar aleti biran gönlüm kaydı. param olsaydıda alsaydım dedim kendi kendime

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,p.tesi günü itibarıyla,buradaki tvs bayisinde çalışmaya başladım.dün bir parti apache geldi,sahiplerine teslim etmeye başladık.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    CBF-150 SİYAH
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün youtube dan 2011cbr 125 videoları izledim 165km görüyor şaşırdım yaa. çok iyi yapmışlar aleti biran gönlüm kaydı. param olsaydıda alsaydım dedim kendi kendime
    Çok gec deil aslında ,sat elindeki makinayı ki şu an satarsan sana fazla zarar ettirmez üstünüde karta taksitlendir,içine sinen bir motora binmiş olursun.Tabi bunu ekonomik durumunu bilmeden söyluyorum ama en azından kafanda soru işareti olmadan bir motora binersin bende senin gibi onu düşündüm onu alacaktım baktım yok bide yazılsam bayagı bekleniyor o yuzden cbf 150 aldım

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    arkadaşlar benim apache sogukken gaz yemiyor karıstırıyor sanki karburatör. ısındıktan sonrada gazı hafif acıp düşük devirlerde gidince cok az karıstırıyor motor kasıyor gibi ama gazı acınca kasma falan yok fırlıyor resmen...sizce bu durum kendiliğinden düzelir mi motor 350km de suanda

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı ADALI86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim apache sogukken gaz yemiyor karıstırıyor sanki karburatör. ısındıktan sonrada gazı hafif acıp düşük devirlerde gidince cok az karıstırıyor motor kasıyor gibi ama gazı acınca kasma falan yok fırlıyor resmen...sizce bu durum kendiliğinden düzelir mi motor 350km de suanda
    karbüratör hava/benzin ayarına bir baktır kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Adanalı abim teşekkürler tavsiyen için. 500 bakıma gidince baktıracağım umarım daha beter olmaz çünkü suanda gazı acınca güzel fırlıyor makina

Alıntı hazal063 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gec deil aslında ,sat elindeki makinayı ki şu an satarsan sana fazla zarar ettirmez üstünüde karta taksitlendir,içine sinen bir motora binmiş olursun.Tabi bunu ekonomik durumunu bilmeden söyluyorum ama en azından kafanda soru işareti olmadan bir motora binersin bende senin gibi onu düşündüm onu alacaktım baktım yok bide yazılsam bayagı bekleniyor o yuzden cbf 150 aldım
    bunu zor alabildim kardeş, bir kısmı taksit zaten olurda seneye üste 1000 tl verip takasa girersin zor ihtimal ama belli olmaz ikinciele binmiş oluruz.
    bunu satıp sıfırını almam cbr ın, 250cc makine alırım ninja falan
    sende cbf aldın demek hayırlı olsun, memnunmusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Adanalı abim teşekkürler tavsiyen için. 500 bakıma gidince baktıracağım umarım daha beter olmaz çünkü suanda gazı acınca güzel fırlıyor makina
    ilk zamanlar bende de oluyordu 500 bakımda biraz düzeldi 2500 bakımda dahada iyi oldu
    rolantide çalışırken arada kesik kesik vuruyo oda normalmiş öyle diyo servis

Motosikleti
    CBF-150 SİYAH
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu zor alabildim kardeş, bir kısmı taksit zaten olurda seneye üste 1000 tl verip takasa girersin zor ihtimal ama belli olmaz ikinciele binmiş oluruz.
    bunu satıp sıfırını almam cbr ın, 250cc makine alırım ninja falan
    sende cbf aldın demek hayırlı olsun, memnunmusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

ilk zamanlar bende de oluyordu 500 bakımda biraz düzeldi 2500 bakımda dahada iyi oldu
    rolantide çalışırken arada kesik kesik vuruyo oda normalmiş öyle diyo servis
    Eyvallah saolasın teşekkurederim, memnunum cok şukur içim sinerek kullanıyorum.Daha oturaklı kalıplı bir motor, sürerken güven veriyor konforlu bir motora bindigini anlıyorsun .Yok orasından ses geldi yok burasından ses geldi gibi bi sıkıntı yaşamıyorsun.En azından profosyonelce çalışan servisleri var, Allah herkese kullandıgı motoru memnuniyetle sürmek nasip etsin

Alıntı hazal063 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah saolasın teşekkurederim, memnunum cok şukur içim sinerek kullanıyorum.Daha oturaklı kalıplı bir motor, sürerken güven veriyor konforlu bir motora bindigini anlıyorsun .Yok orasından ses geldi yok burasından ses geldi gibi bi sıkıntı yaşamıyorsun.En azından profosyonelce çalışan servisleri var, Allah herkese kullandıgı motoru memnuniyetle sürmek nasip etsin
    eyvallah sağol

Motosikleti
    TVS APACHE RTR RED
    adanalı abimin dediği gibi . karburatör - hava ayarından bu durum düzeltiliyor kardeşim. can sıkıcı olur inan bu site olmasa , bu sorun. iyiki bu site war ki sorunlarımızı ve çözümlerimizi paylaşıyoruz. çok değerli abilerimiz de war. gerçelten burayı okuyupta servise gittiğimde daha itibarlı bir bakım yaptırıyoruz. herkese saygılar....

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Kartalizma07 kardeş bende 500 bakımdan sonra düzelir diye düşünüyorum ama bi taraftan da bi hava ayarı yaptırsam mı diyorum daha mı kötü olur kararsızım

Kartalizma07 kardeş bende 500 bakımdan sonra düzelir diye düşünüyorum ama bi taraftan da bi hava ayarı yaptırsam mı diyorum daha mı kötü olur kararsızım
    servise git sor
    ben o şekilde bindim 500km ye kadar zaten 50 60 km hız yapıyodum daha sonra ayar yapıyolar zaten
    biara kendim yapıyim dedim olmadı, servise gittim yaptırdım uzun yola gidecem dedim 5 dk yapıverdi sağolsun

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    o zman dediğin gibi 500 bakımda söylerim bi ayar ceksinler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler