Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    ben de ikisi arasında kaldım yaw.henüz gelmedi.ekimin başlarında gelecekmiş galiba
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    valla bu apache ve cbf iyi çekişecek gibime geliyo
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    magsonVE
    Geçenlerde NBC motorda gördüm bugün de deneme fırsatı buldum, ybr'den iyi gittiğini kesinlikle söyleyebilirim.
    Ayrıca TVS'nin çekirdek kullanıcıları zaten varmış benim haberim yokmuş, mutlaka bir apache alacağız diyor yolda gördüğüm bir tanesi...
    İşçilik kalitesi kesinlikle yamaha ve hondadan aşağı kalır değil, çinli motorlarla kıyaslama dahi kabul etmez....

Eğer ybr ve cbf 150 almayı düşünen varsa, apache'yi de gözönünde bulundursun derim ben.

Human Riders Wanted.!

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150
    Arkadaşlar bende TVS Fiero F2 var.Bundan öncede iki tane ybr m vardı.Ybr den çok daha güçlü Tvs ki benimki 12.5 beygir.Apache dahada fazla.Fiero yla Ybr arkamda kayboluyo düzlüklerde.16000 km oldu hemen hemen hiçbişeyi değişmedi daha yağından başka.Yalovadan izmire gidip geldim bikaç kez,Antalya ya gittim sahil yolunu takip ederek(Marmaris,Fethiye).Full depoyla belki inanmıcaksiniz ama 623 km yaptım yedeğe geçti.Daha bi 150 km rhat giderdi.Hesapladım 100 km de 1.53 lt yaktı uzun yolda.Daha öncede Suzuki Gn250 m vardı.TVs Suzuki bazlı olduğu için benzer karakterleri var torklu ve ekonomik makineler.Aynı zamanda Sağlam.Ben çok memnunum Tvs den anlayacağınız.Sadece "tipi" kayık ti fiero nun biraz ,Apache de bu sorunda ortadan kalkmış.Ben tecrübelerimi aktarayım dedim, umarım faydalı olur...

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    bu motosiklet çok hoşuma gitti. özellikle piston dediklerin tam aradığım özellikler. tork ve ekonomi. çok süratı sevmem zaten. devir saatindende belli oluyo devirli bi alet değil galiba.

peki bu motosikletin yada Fiero nun kalması ve hızlanmaları nasıl.?

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende apache alacam bu gidişle o ybr denen makınayla 110 bastım motor benoustunden atmak ıstıyo gıbıydı bu motor ole yapacak bişiye benzemıyo lastıkler kalın resımlerındekı gıbı aynen ben yakından ınceledım malzeme kalıtesı hondadan daha ıyı ybr den de kaslı bı motor en azından devır saatı çift sase gazlı amortisör çift korna 16 lt depo manyak bi alet vall ozellıkle sıyah asil bi renk nede olsa
    ERROR88 bunu beğendi.

ışık ercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    bu apache nin fiatı nedir ? ve kim satıyor bilen varmı?
    yaşasın rüzgar kardeşliği

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.

TVS Apache 150

yeni gözdemiz apache

""Uzun bir süredir beklenen TVS motor un APACHE model i nihayet Türkiyeye geldi ve ilk olarakta NBC motor da satışa sunuldu...

İsotlar grup güvencesi ile türkiyeye getirilen ve avrupada tasarım ödülü kazanan TVS APACHE ülkemizde uzun bir süredir beklenmekte. İsot grup başkanı söylemlerinde Türkiye ye gerçekten kaliteli bir marka getirdiklerini ve kalıcı olmak istediklerini beyan etti..."""
    ( NBC motorun yazısından alıntıdır)

TVS Apache 3.850 + plaka ( 200 ytl ) ile NBC motorda satışa sunulmuştur...

TVS Apache 3.850 + plaka ( 200 ytl ) ile NBC motorda satışa sunulmuştur...
    açıklayıcı link aşağıda

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24756

reklam videosunu izlemek isteyenler için!!

http://www.youtube.com/watch?v=FRMw7BcPf-E

Alıcaklara şimdiden hayırlı olsun
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    ne istersen var :P
    ilk resimdeki hali süper görünüo...

saolasınnnnn
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Paylaşım için teşekkürler

Ne bu şimdi? Çin mi değil mi?

Veriler iyi, hoş da eğer çin malı ise bu fiyat biraz pahalı deği mi?

Çin değilse de naked şimdilik bana hitap etmiyor zaten.
    ...Sergerdan...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Reklam komedi yaa
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Güzelde çok cılız of illaki katagorize bir motor , uzun boylular ve kalıplılar dışı bir sınıf yani :(

Motosikleti
    ARN 125
    Yok çinli değil hint malı hint...suzukiyle ilişkisi olan bi marka ... ortaklıkları mı varmış ne varmış...hondalarında hindistanda üretildiğini unutmamak da lazım tabi

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    cbf 150 ye rakip olarak düşününülmüş sanırım.fiyat dezavantajının yanı sıra görünümü honda dan daha iyi gibi...en azından lastik ebatlarının biraz heybetli olması motorlu bisiklet havasından kurtarmış...

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    magsonVE
    Çok güçlü bir motor, ama benim gibi uzun boylu iseniz hiç tavsiye etmem.
    Vitesler rahat, işçilik kalitesi mükemmele yakın derecede. Ayrıca çok sağlam bir motor olduğunu söyleyebilirim.
    Asyada sınıfında geçen yılın en iyi motosikleti seçilmişti..
    Ama fiyat dezavantajı ve Türkiye'de bilinmeyen bir marka oluşu, servis ve yedek parça yetersizliği de eklenince TVS'nin pek iş yapacağını sanmıyorum...

Human Riders Wanted.!

thedentist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha cygnusX ve honda VFR 800

lastikler arası çok mu kısa?

bu motor önden arkaya doğru sanki biraz sıkıştırılmış gibi görünüyo.sanki çok yakın ön ile arka lastik.yoksa bana mı öyle geldi?

Motosikleti
    HONDA 600RR
    Alıntı thedentist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor önden arkaya doğru sanki biraz sıkıştırılmış gibi görünüyo.sanki çok yakın ön ile arka lastik.yoksa bana mı öyle geldi?
    bi gariplik war gibi sanki
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

Sponsor Firma NBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalitesi ve firmanın arkasında oluşu bu modelin geleceği olduğu gösteriyor...CBF 150 den kaliteli olduğunu söyleyebilirim şu an için satışları fiyatının yüksek olmasına rağmen çok iyi bir şkeilde gidiyor. Fİrma yetkililerine fiyatın yüksek olduğunu sölediğimizde...Zamanla herkes malın değerini anlayacak biz acele etmiyoruz sizlerde acele etmeyin diye mantıklı bir yanıt aldık demekki ürettikleri getirdikleri malın arkasındalar yedek parça olarak sıkıntıları yok...Bizim motorumuzdan ekmek yiyen ekmek parası için çalışanları yolda bırakmayız gibi bir cevap ile bize geriş yaptılar yani yedek parça problemi şu an için söz konusu değil sadece alıcıların biraz cesaretli olması gerekmektedir.
    [CENTER][B][URL="http://www.nbcmotors.com/iletisim.html"]NBC MOTORS Göztepe[/URL][/B]
    [I]Fahrettin Kerim Gökay Cad. No : 264-1 34100 Sahrayicedid KADIKÖY-İSTANBUL
    Tel: (0 216) 368 31 11 info@nbcmotors.com[/I][/CENTER]

Motosikleti
    Keeway Focus 125
    Kesinlikle ybr ve cbf den daha guzel duruyor. Ozellikle onden gorunusu harika.

Ama fiyat yuksek. Tanitim amacli ilk etapta 3000 civari olsaydi iyi olurdu.

Yakit sarfiyati ne kadar acaba. CBF ile rekabet edebilmesi icin 2 litre civarinda olmasi lazim.
    Saygilar.

Motosikleti
    kawasaki er5
    güzel ama fiyat çok fiyat.150 lik makinaya bu fiyat olurmu.
    ...SIKIYSA YAKALA...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler