Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı Pro.TeaM.70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar koskoca karaman ve ereğlide bulamadım bu motoru.150 bin nüfüslü yerlerde yok..mersinin erdemli bayisinden sipariş edeceqim ama kargo teslim mi ödüyoruz veya anlasmalı bi bayi ile mi getirtiyoruz..bi arkadas vardı gazantep bayisinden getirtmis..nasıl getirdi onu merak ettim.para hazır cebimde duruyor ama 1 haftadır bulamadım motoru bizim arkadasta 2009 u var nerdeyse 0 titresim ve motorda bi oynama olmadan 160 ı gördü motor kesin almam lazım bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden tesekkürler..
    dostum gaziantep bayisinden alan benim motorumu
    yalnız motorlar burdan gebzeden dağılım olduğu için benim motor hiç antepe gitmedi ilk parti motorlar gelmeden antep bayisi ile konuştum adımı yazdırdım telefonumu filan kesin alıcam dedim motoru ise sürat motora yani istanbulda bana yakın olan bayiye benim adıma göndermelerini istedim kargo ücreti filan yok motorun parasını ise 2500 tl nakit hesabına gönderdim geri kalanı ise kredi kartımdan çektirdim plakayı sürat motordan çıkarttım
    tvsmotor bu siteye girin orda bayi adresleri var ara konuş onlar senin istediğin bayiye yönlendirsin kargo ücreti filan yok dostum bol şans inşallah herşey gönlünce olur
    1907 sevdam motor tutkumdur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bir önceki mesajda yazıyor aradığın cevap görmedin sanırsam.titreşimi azaltmak için yapmışlar lastik takozları.fazla mal göz çıkartmaz hepsi aynı.
    Mesajları aynı anda attık sanırsam sizin cevabınızı görmedim.Teşekkür ederim cevap için.Yarın almayı düşünüyorum da aklıma o takılmıştı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Windy's(SaTıLdı)--
    tmm arkadasım hallettim.mersin bayisine ayın 15 inde gelecekmis.ayırttım 1 tane.burdan bi bayii ile anlastım ayın 15.gelecekmis.hele şükür sonunda kavusacam motoruma..

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    tmm arkadasım hallettim.mersin bayisine ayın 15 inde gelecekmis.ayırttım 1 tane.burdan bi bayii ile anlastım ayın 15.gelecekmis.hele şükür sonunda kavusacam motoruma..
    Merhaba sayın hemşehrim nasılsın iyi misin eğer sende alırsan motoru tahminimce karamanda 2tane olacak ayrıca bizim oralarda bu tarz motor bulmak çok sıkıntı mersinden sipariş etmen çok yerinde bi tercih olmuş.senin isim soyisim ne acaba tanisalim bi karamanlıyi burada görmek beni çok memnun etti
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    beni de çok memnun etti.ben karaman merkezden değilim.belli bi süre bulundum 3-5 sene kadar .şimdi ayrancı ilçesindeyim.bi süreliğine. ismim de kazım sizinki?

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    hayırlı olur inşallah ne renk alıcan hayırlısı ile arkadaşım

erdal3323 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi plakayıda çıkarttın bi fotograf eklemedin...artık bendede cbf 150 den apachiye kaymalar başladı.ERDAL3323 arkadaşımızn siyah 2011 apachisini görünce daha da etkilendim..
    teşekkür ederim arkadsım su an ek olarak xenon far ve arka plakayı led yaptım cok farklı oldu su an tek eksıgım lastık oda gelıor yolda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı düşünüyorum..bence motora en güzel kırmızı ve beyaz gidiyo...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

Tesekkür ederim kardesim..apache yede gecen seneki modeline göre biraz daha gösterisli duruyo... o yüzden ilk sıraya koydum apacheyi tarzı çok güzel.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    merhaba arkadaşlar.
    bugün daha önce de söylediğim gibi,iskenderuna,bahadır (şenonar)'ın yanına ziyarete gittim.giderken yine değişken süratlerde/viteslerde kullanarak gittim.dönerken de bir ara,tatlı bir iniş denk geldi ve 10-15 sn. dip gaz yaptım.134 km.ye ulaştı ve elimi gazdan çektim.dönüş yolunda,ceyhan'dan adana'ya ( 45 km) sağanak yağmur altında 90-95 km.hızla geldim.benim gibi kuru havada,yerde su varken bile yolu uzatıp başka yoldan giden bir adam,sağanak yağmurda motorumu kullandım.motorumu bir görseniz acırsınız. yarın motorumu yıkarken görseniz de bana acırsınız. sağlık olsun ne yapayım.motorumun gidişinden,rahatlığından ve özelliklede yakıtından,rodajda olmasına rağmen memnunum.çok isabetli bir karar verdiğimi anladım. aldığım gün fulletmiştim,530. km de yedeğe geçtim,son çizgi yanıp sönmeye başladığında da tekrar fulledim,bu arada 600 km.deydi.13 lt.benzin aldım,demekki içinde yine,3 lt civarında benzin varmış.demekki 2,5 lt.kalınca lamba yanıyormuş,bunu da öğrenmiş oldum.sizlerle paylaşmak istedim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arkadsım su an ek olarak xenon far ve arka plakayı led yaptım cok farklı oldu su an tek eksıgım lastık oda gelıor yolda
    arkadaşım bir şey sormak istiyorum
    xenon farın aküye veya herhangi bir elektirik aksamına zararı veya biraz daha fazla elektirik sarfiyatına sebeb olurmu
    birde lastikleri ne takıcaksın değiştirmendeki sebep ne bende deyiştirmek isterim güzel olucak ise şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    arkadaşım bir şey sormak istiyorum
    xenon farın aküye veya herhangi bir elektirik aksamına zararı veya biraz daha fazla elektirik sarfiyatına sebeb olurmu
    birde lastikleri ne takıcaksın değiştirmendeki sebep ne bende deyiştirmek isterim güzel olucak ise şimdiden teşekkürler
    kardeş, bu forumda Arjantinli69 tamer kardeşimizin,xenonla ilgili,çok açıklayıcı bilgileri var.sayfalarda,geriye dönük ara istersen.ama şunu iyi biliyorum,motorların tümünde xenon zarar veriyor.arkadaşımın cbf 1000 liğinde bile alternatörü yaktı.haberin olsun.
    ben lastikleri iyi markaları bulamadığım için,UNİLLİ marka ile değiştirdim.UNİLLİ'nin,her iki jant ölçüsünde de lastiği var.şimdilik çok memnunum.dün 45 km.sağanak yağmurda kullandım,kayma filan yok.

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş, bu forumda Arjantinli69 tamer kardeşimizin,xenonla ilgili,çok açıklayıcı bilgileri var.sayfalarda,geriye dönük ara istersen.ama şunu iyi biliyorum,motorların tümünde xenon zarar veriyor.arkadaşımın cbf 1000 liğinde bile alternatörü yaktı.haberin olsun.
    ben lastikleri iyi markaları bulamadığım için,UNİLLİ marka ile değiştirdim.UNİLLİ'nin,her iki jant ölçüsünde de lastiği var.şimdilik çok memnunum.dün 45 km.sağanak yağmurda kullandım,kayma filan yok.
    bora abi günaydın ihsan ben abi
    ben yağmurlu havada kullanmadım kendi lastikleri ıslak zeminde kayıyor anladığım kadarıyla senin lastikler tubles dimi bora abi

Motosikleti
    günaydın ihsan kardeş,evet kendi lastiklerinin kuru havada mükemmel denecek yol tutuşu olduğunu ama ıslakta aşırı kayma yaptığını birçok kereler okudum.ayrıca iç lastikli bana çok da emniyetli gelmiyor,yolda filan uğraş dur.o yüzden tubles yaptım.herbirinin içine de motorcularda satılan,beyaz,küçük şişelerde(otellerdeki şampuan şişesi gibi)bir sıvı var.lastiğe birşey girmesi halinde orayı tıkayan bir maddeymiş,ondan koydurdum.şimdi kafam rahat.

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    ewt bora abi tubles olması bi avantaj şamrele göre valla benim çin işi scotorda 1 haftada tam 3 kez lastik patladı oda benim şansım sanırım

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şu motoru kullananlar bilenler yazsınlar lütfen düşüncelerini.
    özellikle titreşim olayını, uzun yolda rahatsız edermi? rahat mı? cbf ile kıyaslayın.
    aklım karmakarışık cbf 150 apache arasında kaldım.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu motoru kullananlar bilenler yazsınlar lütfen düşüncelerini.
    özellikle titreşim olayını, uzun yolda rahatsız edermi? rahat mı? cbf ile kıyaslayın.
    aklım karmakarışık cbf 150 apache arasında kaldım.
    arkadasım ben apacheyi öneririm..bende inşallah ayın 15.nde kavusacam motoruma..gecen sene yaklasık 500 km yol yaptım apacheyle arkamda artcıyla.titreşim cok rahatsız etmez.şimdiki 2011 modellerinde yeni önlemler almışlar.neredeyse yok gibi.ama sadece hız 120 gectiqi zaman arkadakini biraz rahatsız ediodu 2009 modelinde.şimdiki modelde onuda çözmüşler.performans konusundada apache biraz daha önde bence.çünkü cbfde balansör sistemi var.buda krank la beraber calıstıqı icin motorun performansından kısıyor.görsellik bakımından sorarsanda bence tvs daha güzel ve şık.dijital göstergeler gazlı amortisör ve daha bisürü özellik.ben tvsden yanayım ama son karar yine senin tabiki şimdiden hayırlı olsun

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inceleme şansımız varmı yakından )
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım ben apacheyi öneririm..bende inşallah ayın 15.nde kavusacam motoruma..gecen sene yaklasık 500 km yol yaptım apacheyle arkamda artcıyla.titreşim cok rahatsız etmez.şimdiki 2011 modellerinde yeni önlemler almışlar.neredeyse yok gibi.ama sadece hız 120 gectiqi zaman arkadakini biraz rahatsız ediodu 2009 modelinde.şimdiki modelde onuda çözmüşler.performans konusundada apache biraz daha önde bence.çünkü cbfde balansör sistemi var.buda krank la beraber calıstıqı icin motorun performansından kısıyor.görsellik bakımından sorarsanda bence tvs daha güzel ve şık.dijital göstergeler gazlı amortisör ve daha bisürü özellik.ben tvsden yanayım ama son karar yine senin tabiki şimdiden hayırlı olsun
    yenisini kullananlardan bilgi almak lazım cevabın için sağol. eskisine göre iyi deniliyor.
    yedek parça olayı da düşündürücü yaygın değiller. motor satmak gibi niyetleri yok galiba tvs şirketinin.
    ptesi ye kadar araştırıp düşünüp karar vermem lazım. 2 adet var ellerinde.
    bir sonraki parti zamlı olacakmış 4400 dedi, fazla düşünmeyip alsınlar diye demişte olabilir.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    yenisini kullananlardan bilgi almak lazım cevabın için sağol. eskisine göre iyi deniliyor.
    yedek parça olayı da düşündürücü yaygın değiller. motor satmak gibi niyetleri yok galiba tvs şirketinin.
    bir sonraki parti zamlı olacakmış 4400 dedi, fazla düşünmeyip alsınlar diye demişte olabilir.
    hemşerim sen olsan elinde 2 adet motorun kalmış olsa ve bir ay sonra 4400 liraya satılacaksa koyar vitrine 3600 dermisin gelene gidene yoksa kaldırıp bir ay sonra 4400 lirayamı satarsın ? çokmu saf acaba bu adamlar ne dersiniz....

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bende cbf 150 öneririm gerekse yarış tarzı amortisörleri gerekse sele rahatlığı balansör sistemi uzun yoldada konforu sağlıyor yedek parçası servis ağı 2.eldeki değeri sayesinde bence cbf 150 ama dersenki 5km daha hızlı gidicem ozaman tvs
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler