Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    [QUOTE=drej73;4563535][/COLOR]

Hatırlamazmıyız bee sbr (sabri) kardeş, Hoş geldin
    bende 2008 den beri giriyorum kimler geldi kimler geçti şarkısını söylesim geldi ������

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

teşekkürler detaylı anlatımın için!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

https://kolayoto.com/products/pirell...iABEgK7NfD_BwE

bu arada arka lastik almam lazım sizce bu nasıl?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En garanti iş
    eyvallah drej73. apache hala kalbimizde. tekeriniz duz bassin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar merhaba motosikletimin yürürü tıkır tıkır ama göstergesinde ve elektriğinde problem var aldığım arkadaş elektrik tesisatıyla oynamış zaten daha önce elektrikten başım ağrımıştı apachede, ustayla ölçüm yaptığımızda konjektör rölantide az şarj ediyor gaz verince de fazla şarj ediyor röalntide 12 ve gazda 16 amper gibi düşünün, sıfır konjektör taktık rölantide düzeldi ancak bu sefer gaz verince şarj etmiyor usta statör sargıda değişecek dedi sizce bu iki parçayı alınca sorun çözülür mü? Birde göstergem izmirden dönerken mola verdiğimde gitti yolda sorun yoktu moladan sonra kontağı açınca öylece kaldı usta sıfır gösterge takınca çalıştı, benim arızalı göstergeme kablolarına elektrikte geliyor istersen bi elektrikçiye göster dedi çünkü orjinal fiyatı aman aman...https://www.youtube.com/watch?v=TV9-yjZJMpQ şu videoda göstergeyi söküp bi tür sıvıyla temizliyor bu işlemde ne kullanıyor çözebilen var mı ? iyi forumlar herkese

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı hotbiber3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba motosikletimin yürürü tıkır tıkır ama göstergesinde ve elektriğinde problem var aldığım arkadaş elektrik tesisatıyla oynamış zaten daha önce elektrikten başım ağrımıştı apachede, ustayla ölçüm yaptığımızda konjektör rölantide az şarj ediyor gaz verince de fazla şarj ediyor röalntide 12 ve gazda 16 amper gibi düşünün, sıfır konjektör taktık rölantide düzeldi ancak bu sefer gaz verince şarj etmiyor usta statör sargıda değişecek dedi sizce bu iki parçayı alınca sorun çözülür mü? Birde göstergem izmirden dönerken mola verdiğimde gitti yolda sorun yoktu moladan sonra kontağı açınca öylece kaldı usta sıfır gösterge takınca çalıştı, benim arızalı göstergeme kablolarına elektrikte geliyor istersen bi elektrikçiye göster dedi çünkü orjinal fiyatı aman aman...https://www.youtube.com/watch?v=TV9-yjZJMpQ şu videoda göstergeyi söküp bi tür sıvıyla temizliyor bu işlemde ne kullanıyor çözebilen var mı ? iyi forumlar herkese
    muhtemelen kasap bir ustaya düşmüşsün. apache statörü 2 fazlıdır. 2. faz sadece aydınlatmayı besler ve yarım fazlı AC üretir.
    apache'nin konjektörü kolay kolay bozulmaz. tesisat kurcalanmadığı sürece statörde bozulmaz.

mevcut konjektör yan sanayi hocam 2. el aldığım arkadaş tabiri caizse ağlatmış elektrik tesisatını

Motosikleti
    TVS RTR 150
    https://streamable.com/ivd4hd

arkadaşlar bu yağ kaçağı tam olarak nerden geliyor bugün daha da arttı istanbul içi önerebileceğiniz usta varmı yağ eksiltiyor:/

Alıntı sametluca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://streamable.com/ivd4hd

arkadaşlar bu yağ kaçağı tam olarak nerden geliyor bugün daha da arttı istanbul içi önerebileceğiniz usta varmı yağ eksiltiyor:/
    Bağlantı açılmıyor

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Selam arkadaşlar bu led stop camı nasıl sökülür varmı bilen.

https://tr.aliexpress.com/item/40010...c005Q6bNC&mp=1

bu urun tvs 150 ile uyumlu olur mu, bu tarz bi urun kullanan var mi

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır girmiyordum. Sabri abi sende mi benim gibi satmadın motoru

Bizim apachelerin 17 inç arka jantını arıyorum. Nereden bulabilirim birde aküalayım dedim fiyatlar uçmuş 350 tl istiyorlar vlm akülere arabaya inci 72 amper akü aldım temmuz 2020 üretimli 420 tl tuttu.

Alıntı x76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://tr.aliexpress.com/item/40010...c005Q6bNC&mp=1

bu urun tvs 150 ile uyumlu olur mu, bu tarz bi urun kullanan var mi
    Bu ayarlı manetlerden bende arıyorum ama 2011 yılından beri bulamadım ucuz olsa alır denerdim.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır girmiyordum. Sabri abi sende mi benim gibi satmadın motoru

Bizim apachelerin 17 inç arka jantını arıyorum. Nereden bulabilirim birde aküalayım dedim fiyatlar uçmuş 350 tl istiyorlar vlm akülere arabaya inci 72 amper akü aldım temmuz 2020 üretimli 420 tl tuttu.
    ah balibey ah. ben apachenın ustune 4 motor aldım. pulsar, mt-03, transalp şimdi de dl650.

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah balibey ah. ben apachenın ustune 4 motor aldım. pulsar, mt-03, transalp şimdi de dl650.
    ohh bide biz değiştirebilsek milletin gözü mü kaldı ne artık eskisi gibi kullanasımda gelmiyor bunda irc lastiklerin etkiside var tabi

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache

Merhaba,
    Benim eski motorumdan kalma arka jant halen evde boş duruyor. Mudanya-Kumyaka arasında virajda düştüğümde arka jant yamulmuştu, yenisi ile değiştirmiştim. Alıp düzelttiririm diyorsan sana verebilirim.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Benim eski motorumdan kalma arka jant halen evde boş duruyor. Mudanya-Kumyaka arasında virajda düştüğümde arka jant yamulmuştu, yenisi ile değiştirmiştim. Alıp düzelttiririm diyorsan sana verebilirim.
    Pm gönderdim

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bütün Fosiller toplanmış bende bi selam vereyim bari :D Bu topiğin günde 20 sayfa atladığı günleri bilirim bee.. Yıllardır kardeşim dediğim adamlarla burada tanıştık .

Velhasılı kelam bende 3. apacheyi arıyorum bu aralar. Fiyatlar anlamsız biçimde yüksek. güzel km temiz bişey denk getirirsem alıcam bakalım. Satmayı düşünen varsada ulaşabilir bana. Ara ara bakarım artık buralara.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Dün Kırıkkaleden bir apache alıp tokata kadar getirdim. 320kmlik yol problemsizdi. Kısaca 3.apache ile yine buradayım. Sayfayı canlandırmak için ne yapsak ki

Motor 2014 model 30binde Sava lastik, Kappa çantalı. nispeten temiz bir makine.

M.balibey ve Apices bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bugün Depoya kadar söküp eksik gedik varmı diye bakıp , civata ve filtre bakımlarını yaptım. Ön fren hidroliğini değiştirdim. Blok olarak saat gibi şükür şanzımanda iyi durumda Apache için önemli olanda bu zaten. birkaç yaşına bağlı çizik hariç motor tertemiz bekledğimden güzel bir alet denk geldi. Allah herkesin gönlüne göre versin. Olmayana da daha iyisini nasip etsin. 2 tekerden uzak kalmak ne kötüymüş. Pazar günümü bakımla geçirmek bile öyle huzur doldurdu ki içimi. Tekrar aranızda olmak, rüzgarı hissetmek harika bir duygu. Nice kazasız belasız km lere diyelim..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Kırıkkaleden bir apache alıp tokata kadar getirdim. 320kmlik yol problemsizdi. Kısaca 3.apache ile yine buradayım. Sayfayı canlandırmak için ne yapsak ki

Motor 2014 model 30binde Sava lastik, Kappa çantalı. nispeten temiz bir makine.

https://i.hizliresim.com/MzdY7t.jpg

https://i.hizliresim.com/0aWsrp.jpg
    Hayırlı olsun kardeşim tekerin düz bassın. 580 km tek marş gittiğimi biliyorum. Sadece 1 kez yolda kaldım ondada statörün mıknatısı etrafndaki ateşleme bobininin vidası gevşemişti. Sava hakkında yorumlarını merak ediyorum.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Hayırlı olsun kardeşim tekerin düz bassın. 580 km tek marş gittiğimi biliyorum. Sadece 1 kez yolda kaldım ondada statörün mıknatısı etrafndaki ateşleme bobininin vidası gevşemişti. Sava hakkında yorumlarını merak ediyorum.
    Hacım Sava hakkında yorum yaparımda , önce motora alışmam lazım , uzak kaldığımdan bide frenler pek iyi değildi yeni yeni düzeltiyorum motoru o nedenle pek kendime güvenerek viraj yada fren yapmıyorum. Ama şimdilik lastiklerle alakalı güvensizlik yaşamadım durduk yere kayma etme gibi durumlar olmadı yani. ilerleyen zamanlarda daha net şeyler söylerim ^^

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım Sava hakkında yorum yaparımda , önce motora alışmam lazım , uzak kaldığımdan bide frenler pek iyi değildi yeni yeni düzeltiyorum motoru o nedenle pek kendime güvenerek viraj yada fren yapmıyorum. Ama şimdilik lastiklerle alakalı güvensizlik yaşamadım durduk yere kayma etme gibi durumlar olmadı yani. ilerleyen zamanlarda daha net şeyler söylerim ^^
    Çelik fren hortumu ve amortisor yağını kalınlaştırınca frenler acayip tutuyor. Savadan menun kalmazsan eğer michelin lastik gitirmiş artık. Denemedim ama apacheye olan lastiklerin en iyisidir diye tahmin ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler