Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    2012 model rtr 150 3.500 alınır mi
    drej73 bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Valla yok bütün motor yedek parçalarını araştırdım böyle birşey yok benzeyen
    Artık ustaya gidicem bakalım ne yapacak

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı ömer özen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok onu anladım teşekkür ederim. Siyah yuvarlakkapağı soruyorum.
    motor tamircilerini dolaş, perte ayrılmış bir tvs apache var ise motorundan sök al gitsin.

sıvı conta olarak ben würt kullanıyorum, gayet güzel memnunum.

motoru her söküp takmamda sıkıyorum içine dışına bol bol dermişim sıvı conta kullanırken dikkat edilmesi gereken şeyler var tabi her iş kuralınca...

arkadaşlar bu son mesajım. uzun bir süre askerlik nedeniyle motosiklet forumdan mahrum kalacağım.

sevineyim mi üzüleyimmi.

würt sıvı conta
    Selam sana ikinci tabur

Motosikleti
    Tvs apache rtr 150 2012
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor tamircilerini dolaş, perte ayrılmış bir tvs apache var ise motorundan sök al gitsin.

sıvı conta olarak ben würt kullanıyorum, gayet güzel memnunum.

motoru her söküp takmamda sıkıyorum içine dışına bol bol dermişim sıvı conta kullanırken dikkat edilmesi gereken şeyler var tabi her iş kuralınca...

arkadaşlar bu son mesajım. uzun bir süre askerlik nedeniyle motosiklet forumdan mahrum kalacağım.

sevineyim mi üzüleyimmi.

würt sıvı conta
    Üzülme sayılı gün çabuk geçer, sakince, hayırlısı ile sağ salim askerliğini yap gel biz buralardayız ölmez sağ olursak görüşürüz 😉🙋

Bizim arka dişli orjinali 44 mü arkadaşlar üzerine 42 takmış usta
    Sorun şu 8 bin devirde kalıyor son vites 105 e zor çıkıyor sonrası için güç yok sanki yemiyor

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı ömer özen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arka dişli orjinali 44 mü arkadaşlar üzerine 42 takmış usta
    Sorun şu 8 bin devirde kalıyor son vites 105 e zor çıkıyor sonrası için güç yok sanki yemiyor
    orjinal ön dişli 13
    orjinal arka dişli 44

5. vites 9 bin devirde 115~120 arası hız yapması lazım. benim 2012 model apache 119 km hız yapıyor 9 bin devirde.

arka dişliyi orjinalden daha büyük takarsan son hız düşer ama daha çabuk hızlanır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülme sayılı gün çabuk geçer, sakince, hayırlısı ile sağ salim askerliğini yap gel biz buralardayız ölmez sağ olursak görüşürüz ����
    acemi birliği pislik, rezillik. 28 gün yaptık bitti. asosyal yaşamak kadar güzel bir şey var mı yaa?

şimdi usta birliğine gideceğim, acemi birliğinde türlü türlü insanlara katlanmak durumda kalıyorsun mecbur.

askerliği zorlaştıran sadece beraber eğitim gördüğün geri zekalı acemi askerler. askerlik zor değil, yemeklerde gayet lezzetli, kahvaltıda verilen kavurmayı olduğu gibi çöpe atanları gördüm ve sorduğumda "ne olduğunu bilmiyorum" diye cevap vermişti.

döktüğü şeyin kırmızı et olduğundan haberi yok.

neyse işte elini sallasan geri zekalı insana çarpar öyle söyleyeyim.
    Selam sana ikinci tabur

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    slm arkadaşlar uzun zamanadır foruma girmiyorum umarım herkes iyidir,
    benim apache (2011/38bin) de son günlerde bi sorun çıktı size danışayım dedim motoru vitese atıyorsun gazladıktan hemen sonra çattt diye bir ses geliyor motor bloğunun içinden geliyor ses acaba nedendir bilen varmı NOT: bazen yapıyor

(sanki vites dişlilerinden geliyor ama bence değil çünkü öyle olsa vitese geçmezdi diye düşünüyorum debriyaj balatasından olurmu bilmiyorum)

Benelli BN-251 Reklam Filmi

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler