Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes kardeşim senin için hayırlısı olsun. İnşallah en kısa sürede rahata kavuşur ve istediğin motoru alabilirsin.
    Bildiğim kadarı ile yakın zamanlarda zincir dişli seti değiştirmiştin. Bakabildiğim kadarı ile Tvs sitesinde parça şu an için mevcut değil. Orjinal seti nereden bulabilirim? Bildiğiniz, güvendiğiniz bir satıcı var mı?

Konu hakkında diğer arkadaşlardan da yardım ve öneri bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim. Tekeriniz düz bassın.
    apices
    muhtemelen motorun 2012
    zincirli dişli takımı olarak sipariş mevcut olup kısa zamanda geleceğini söylediler fiyat olarak da 85+kargo bedeli var.telefon numarası:0246 232 47 46 firma ciddi bir firmadır en ufak bir sıkıntı yasamazsın
    Apices ve t.madde bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Zincir dişli setini sürat motorda 110 liraya değiştirmiştim. Bi sürat motorun sitesine bak istersen.

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    www.hizliresimyukle.com/image/jgu

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Zincir dişli seti hakkında yardımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
    Şimdi yine baktım, sürat motorun sitesinde mevcut değil.

07DFB18, Evet motorum 2012 model. Bahsettiğiniz set sanırım orjinaldir. Bugün telefon edip bilgi alacağım.

Hepinize tekrar teşekkür ederim.

Ali Özgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar selam. bugun 5 dk postaneye gidip geldim. motor durdukca stop etmeye başladı.. eve geldim calısıp anıında stop eder oldu. ahva mis gunesli sogukta yok. ne oldu anlamadım.bujiyi cıkartıp bi opup oksadım geri taktım calıstı..ama 15 sn sonra yine gum. sizce nedir? bujiyi değiştirsem sorun cozulurmu 17bin kusurdayım buji hala ilk olan sanırsam

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Arkadaşlar bugün motorumu sattım.. :'( Bilmiyorum niye böyle oldu da satmak zorunda kaldım ama acayip oturdu içime.. son derece memnundum hiç üzmüyodu.. İnş bahara doğru daha iyisini alırım.. Yine buralarda olucam tabiki..
    Apices, t.madde ve salvador_ bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün motorumu sattım.. :'( Bilmiyorum niye böyle oldu da satmak zorunda kaldım ama acayip oturdu içime.. son derece memnundum hiç üzmüyodu.. İnş bahara doğru daha iyisini alırım.. Yine buralarda olucam tabiki..
    hayırlısı olsun Enes kardeşim daha yasın genç ne motorlar alırsın satarsın o yuzden takma kafanı sen iyi ol gerisini salla

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Giden motor olsun dostum...

Mal bu.Yine alınır. İnsanın keyfi-sıhhati yerinde olsun yeter ki (:
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ali Özgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar selam. bugun 5 dk postaneye gidip geldim. motor durdukca stop etmeye başladı.. eve geldim calısıp anıında stop eder oldu. ahva mis gunesli sogukta yok. ne oldu anlamadım.bujiyi cıkartıp bi opup oksadım geri taktım calıstı..ama 15 sn sonra yine gum. sizce nedir? bujiyi değiştirsem sorun cozulurmu 17bin kusurdayım buji hala ilk olan sanırsam
    ilk bujiyse değiştirmende fayda var söktümşeken yeni bujide ateşlemeye bak düzgünmü diye yanlız buji piposuorjinalse kaçak yapabiliyor acayip elekktrik çarpar penseyle tutmanda yarar var eğer ateşlemede düzgünse karbüratörde pislik olabilir yada rölantin çok düşük olabilir bunları birkontrolet derim

kardeşim sanada alanada hayırlısı olsun alırsın yine üzülme desekte fayda etmeyor biliyorum insan duygusal bağ kuruyor arabasıyla yada motoruyla

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sanada alanada hayırlısı olsun alırsın yine üzülme desekte fayda etmeyor biliyorum insan duygusal bağ kuruyor arabasıyla yada motoruyla
    Sağol dostum.. öyle valla ya.. bu sefer asla satmam diyodum büyük konuştum heralde.. neyse kışın zaten binemiyordum bahenem olsun..

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giden motor olsun dostum...

Mal bu.Yine alınır. İnsanın keyfi-sıhhati yerinde olsun yeter ki (:
    Çok şükür önemli olanlar yerinde dediğin gibi İnş dönüşüm güzel olacak bitmiyo bu 2 teker sevdası ^^

Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun Enes kardeşim daha yasın genç ne motorlar alırsın satarsın o yuzden takma kafanı sen iyi ol gerisini salla
    Eyw abim haklısın çok Sağol herşey için tekrar.. emeğin var üstümde..
    07DFB18 bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Arkadaşlar merhaba. Bende motorumu yağmurda çamurda sürekli yağmur altında bırakıyorum.(işyerinin önünde) Gece 12'de çıktım bugün o soğukta motorumu tek marşta çalıştırdım. Stop etmedi hiç. Etmiyor da. Buz gibi havalarda hep tek marş. Geçen kış ta böyleydi. Acaba diyorum ki arkadaşlar sizin motorda ayar falan bi sorun mu var. İnanmayan arkadaş falan olursa yarın videosunu çekerim.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bende motorumu yağmurda çamurda sürekli yağmur altında bırakıyorum.(işyerinin önünde) Gece 12'de çıktım bugün o soğukta motorumu tek marşta çalıştırdım. Stop etmedi hiç. Etmiyor da. Buz gibi havalarda hep tek marş. Geçen kış ta böyleydi. Acaba diyorum ki arkadaşlar sizin motorda ayar falan bi sorun mu var. İnanmayan arkadaş falan olursa yarın videosunu çekerim.
    benım motorda öyleydi.. ilk apachemde ayar kaçıyodu yaptırıyodum 2 ayda bir ama bu 2 kıştır tık demedı jikleyi unutturmustu bana.. oluyor bazen

Motosikleti
    Dostum burası İzmir ama yinede 1 kere test etmek hariç hiç kullanmadım jikleyi.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    İşyerinde bi arkadaşta da var Apache, adam çalıştırana kadar aklı çıkıyor. Jikle sorunu var çalışmıyor yada teli kopuk. O da bana soruyor sen Nasıl yapıyorsun da stop etmiyor diye. Gerçi bu soğukta ilk marşta motorun stop etmeden çalışabilmesi gerçekten güzel.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Şu çok yakma işine bir çözüm bulamadım. 2012 Model motorum. 8binde. Km de 4 litre yakıyorum. Bazen daha fazla. Ne yapsam bilemedim.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlısı olsun.
    İnşallah daha iyilerini alıp, kullanmak nasip olur.
    EneS_Turker bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    hayırlısı olsun allah daha ıyılerını nasıp etsın motorunu seven adam ıcın motoru bır parcası elı ayagı kalbi gb
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu çok yakma işine bir çözüm bulamadım. 2012 Model motorum. 8binde. Km de 4 litre yakıyorum. Bazen daha fazla. Ne yapsam bilemedim.
    2012 model bir motor hala 8000 kmdeyse komple yatmış demektir. Öncelikle kullanımla alakalı olmakla beraber, yine de bir buji değişimi + karbüratör temizliği işini baya bir halleder gibi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda 2012 model, mart 2014 trafik çıkışlı. Yaklaşık olarak 14.800 km'ye geldi. En son depoyu doldurduğumdan beri 500 km'de yedek depoya geçtim. Bu şekilde en az 100 km civarı daha giderim diye tahmin ediyorum. Daha önce buji değiştirmedim, karbüratör ayarı yaptırmadım. Çok şükür sorunsuz devam ediyorum. Senin motor gerçekten çok yakıyor.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model bir motor hala 8000 kmdeyse komple yatmış demektir. Öncelikle kullanımla alakalı olmakla beraber, yine de bir buji değişimi + karbüratör temizliği işini baya bir halleder gibi.
    Ekim 2013 trafiğe çıkışlı. Evet bunu pek kullanmıyorum. Detaylı bi bakacağım artık. Ngk buji takmayı düşünüyorum. Yoksa orijinal mi kullanmaya devam etsem?

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda 2012 model, mart 2014 trafik çıkışlı. Yaklaşık olarak 14.800 km'ye geldi. En son depoyu doldurduğumdan beri 500 km'de yedek depoya geçtim. Bu şekilde en az 100 km civarı daha giderim diye tahmin ediyorum. Daha önce buji değiştirmedim, karbüratör ayarı yaptırmadım. Çok şükür sorunsuz devam ediyorum. Senin motor gerçekten çok yakıyor.
    Benimki abartılı bir şekilde çok yakıyor sizin motosiklete göre.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler