Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamlar arkadaşlar.. Bu aralar Havalar kötüydü hem kimsedende ses çıkmadı gezelim dedim bende çıkarmadım motoru yatıyodu 2 haftadır.. Kask bakıyodum bayadır. Marushinde karar kılmıştım ancak deneyince Ses olduğunu konforun ise eski kaskımı bi nebze geçtiğini gördüm ve yarı fıyatına aynı konfora sahip Mt revenge Replica GP aldım bugün gidip kadıköyden..

Kaskı sadece gelirken taktım rahat bi kask rüzgar sesi var tabiki ama uzun yola çıktıktan sonra anlarım nedir ne değildir.. Güven veriyor en azından önemli olanda bu sharp 5 yıldız polikarbon benim için yeterli olur inş.. Çok şükür hiç bi kaskım yere değmedi yıllardır.. Buda değmeden eskir inş..

t.madde ve beko12345 bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Hayırlısı olsun dostum. Kaça aldın?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun dostum. Kaça aldın?
    260 Kardeşim.. Asıl derdim konfordu ama 600tllik marushini deneyince anladım ki schubert dışında istediğimi bulamıcam.. Mont parası cebıme kalsın dedim bunu aldım smdılık mmenunum.. buğu yapmıyodu gerçi ama yinede pinlock uyguladım ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    260 Kardeşim.. Asıl derdim konfordu ama 600tllik marushini deneyince anladım ki schubert dışında istediğimi bulamıcam.. Mont parası cebıme kalsın dedim bunu aldım smdılık mmenunum.. buğu yapmıyodu gerçi ama yinede pinlock uyguladım ..
    Hayırlı olsun hocam bende bu kasktan almayı düşünüyorum fakat bulunduğum şehirde bulamadım bu kaskı satan son çare internetten alacağım ama beden sıkıntısı yaşamak istemiyorum ls2 kaska göre bedeni nasıl yanı ls2nin L bedeni bu kaskın M bedenine mi eştir?

Motosikleti
    Yarın benim ufaklık doğacak. Sonrasında hatun artçı olmanın yolunu yapmaya başladı şimdiden. (: O yüzden benim kaskı hatuna verip yeni kask almayı düşünüyorum. Nolan veya linkteki var aklımda ama bakalım. >> http://www.motosikletaksesuarlari.co...ask_20803.html

Bizim arkadaşta vardı her gün uzun yol yapıyor 50 km git 50 km gel işten eve. Memnundu. Tek derdim içerdeki minik güneş vizörü benim. Malum İzmir burası işe yarıyor. Yakın zamanda bakındıysan dahili güneş vizörü olan iyi birşey gözüne çarptımı hiç?
    t.madde ve karadenizz bunu beğendiler.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Yarın benim ufaklık doğacak. Sonrasında hatun artçı olmanın yolunu yapmaya başladı şimdiden. (: O yüzden benim kaskı hatuna verip yeni kask almayı düşünüyorum. Nolan veya linkteki var aklımda ama bakalım. >> http://www.motosikletaksesuarlari.co...ask_20803.html

Bizim arkadaşta vardı her gün uzun yol yapıyor 50 km git 50 km gel işten eve. Memnundu. Tek derdim içerdeki minik güneş vizörü benim. Malum İzmir burası işe yarıyor. Yakın zamanda bakındıysan dahili güneş vizörü olan iyi birşey gözüne çarptımı hiç?
    allah analı babalı büyütsün abi abi kask izmirde kahramanlardan bak istersen çeşit çok
    mozgur bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah analı babalı büyütsün abi abi kask izmirde kahramanlardan bak istersen çeşit çok
    Sağolasın dostum. (:

Muhtemelen öyle olacak kahramanlara bakacağım ilk. Denemeden almak biraz şans işi. O da kaskı denk getirebilirsek. Diğer türlü internetten alacağız yine. :/
    t.madde bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    Sağolasın dostum. (:

Muhtemelen öyle olacak kahramanlara bakacağım ilk. Denemeden almak biraz şans işi. O da kaskı denk getirebilirsek. Diğer türlü internetten alacağız yine. :/
    getirirsin abi ben geçen mont aldığımda gezmedik dükkan bırakmamıştık orda çeşit çok
    mozgur bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

Ooo çok sevindim ) Allah analı babalı büyütsün

Cabergler güzel kasklar ancak alıyosan Caberg Vox al.. o gösterdiğin kask alt sınıf bi kaskı cabergin..
    Agv alıyosan K4
    Nolan alıyosan N86
    Shark alıyosan En az s900c
    Marushin alıyosan 888nx en az tavsiye ediyroum ses açısından rahat etmen için..

Keza güneş vizörü için kaskta extra boşluk oluyor ve burdan çok ıslık sesi alıyor.. o yüzden güvenlikten de ödün veriyor.. Bu nedenle güneş vizörünü istememe rağmen taviz verdim ve konforlu sağlam olanı seçtim birazda.. Zevk meselesi .. Güneş gözlüğü kullanırım artık o tarz havalarda..

Alıntı Scarty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam bende bu kasktan almayı düşünüyorum fakat bulunduğum şehirde bulamadım bu kaskı satan son çare internetten alacağım ama beden sıkıntısı yaşamak istemiyorum ls2 kaska göre bedeni nasıl yanı ls2nin L bedeni bu kaskın M bedenine mi eştir?
    Ls2 önceki kasklarım.. Önce M denedim baktım yanaklardan ve kulaktan sıktı baya.. L denedim tam oturdu.. Satıcı senın Bedenın M dedi ölçüp ama ben L beden de rahat ettım.. Ls2 Deki bedenin neydi dİyosan L idi.. Yani Ls2de L de rahat ediyosan L al..
    Scarty bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Selamlar arkadaşlar.. Bu aralar Havalar kötüydü hem kimsedende ses çıkmadı gezelim dedim bende çıkarmadım motoru yatıyodu 2 haftadır.. Kask bakıyodum bayadır. Marushinde karar kılmıştım ancak deneyince Ses olduğunu konforun ise eski kaskımı bi nebze geçtiğini gördüm ve yarı fıyatına aynı konfora sahip Mt revenge Replica GP aldım bugün gidip kadıköyden..

Kaskı sadece gelirken taktım rahat bi kask rüzgar sesi var tabiki ama uzun yola çıktıktan sonra anlarım nedir ne değildir.. Güven veriyor en azından önemli olanda bu sharp 5 yıldız polikarbon benim için yeterli olur inş.. Çok şükür hiç bi kaskım yere değmedi yıllardır.. Buda değmeden eskir inş..

http://i.hizliresim.com/m5JDY8.jpg
    http://i.hizliresim.com/bYL0Oj.jpg
    Hayırlı olsun.
    Allah yere değdirmesin.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Apache'lere şu tarz manet takılamıyor mu? Deneyen var mı?
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...vZ3Ywy7RR9jxyz
    t.madde bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Traveler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyup uymadığı hakkında bir bilgim yok.
    Olsa çok güzel olurdu.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Allah yere değdirmesin.
    amin Tşk ederim

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yaklaşık 1 hafta önce tvs apachem ile ilgili sorunumu dile getirmiştim.

Sorun rüzgar mış.

Bugün kütahyadan bursaya döndüm tekrar.

Başlarda rüzgar vuruyordu çok yine 95 i geçemiyordum.

Sonra rüzgar bitti motorum istediğim taktirde düz yolda bile 120 lere çıkar oldu.

Yani demek istediğim 150cc nin düşmanı herhalde bu rüzgar. Bukadar etkileyeceğini düşünmüyordum. Tamda satmaya getirmiştim Bursaya. Eski performansını tekrar görünce sevindim. Kafam karışık satıp satmamak konusunda.

Tabiki şuda var 120 ile giderken redline a giriyor hafiften. Bu yüzden o hızda uzun süre gitmek motor açısından iyi değil.

Apachenin hem daha titreşimsiz hemde motoru yıpratmaması için ideal hızı 100 sanırım.
    t.madde bunu beğendi.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sorun rüzgar mış.

Sonra rüzgar bitti motorum istediğim taktirde düz yolda bile 120 lere çıkar oldu.

Yani demek istediğim 150cc nin düşmanı herhalde bu rüzgar. Bukadar etkileyeceğini düşünmüyordum. Tamda satmaya getirmiştim Bursaya. Eski performansını tekrar görünce sevindim. Kafam karışık satıp satmamak konusunda.

Tabiki şuda var 120 ile giderken redline a giriyor hafiften. Bu yüzden o hızda uzun süre gitmek motor açısından iyi değil.

Apachenin hem daha titreşimsiz hemde motoru yıpratmaması için ideal hızı 100 sanırım.
    Hocam haklısın. Rüzgar gerçekten hızını etkiliyor motorun. Bir keresinde rüzgarı arkama aldım, biraz da yokuş aşağıydı. Bastım dip gaz 140 gördüm. Rüzgar gerçekten etkiliyor. Güvenli ve konforlu seyir hızı 95-100 arası. Sonrasında titreşim rahatsız ediyor

Motosikleti
    ben araştırdım ondan çok para istiyolar çok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sorun rüzgar mış.

motor 6 vitesi istiyo sanki onun çözümü 14 dişli 110 da 120 de redline bölgesine girmiyo

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Bi abimiz 14 ve 15 dişliyi denemişti.
    Üzerindeki 13 dişli ile vites 5'te 6000 devirde 80 km/h yapıyor. 14 dişli ile vites 5'te 6000 devirde 86 yapıyor. 15 dişli ile vites 5'te 6000 devirde 91km/h yapıyor.
    t.madde bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi abimiz 14 ve 15 dişliyi denemişti.
    Üzerindeki 13 dişli ile vites 5'te 6000 devirde 80 km/h yapıyor. 14 dişli ile vites 5'te 6000 devirde 86 yapıyor. 15 dişli ile vites 5'te 6000 devirde 91km/h yapıyor.
    aynen öle bizde arkadaşın motorunda denedik ama 15 dişli tamamen 5 vitesi rahatlatma yapıyo 5 vites ölüyo

Motosikleti
    Dostum orjinal maneti dışında pek sağlıklı çalışanına denk gelmedim ben. Debriyaj sorun değil de fren maneti paso sorun çıkartıyor. Arka fren lambasının anahtarını milimetirk ayarlamış herifler.

Bu arada bebeğim geldi dünyaya. Evrim hanım bu akşam dünyaya gözlerini açtı (:
    EneS_Turker ve t.madde bunu beğendiler.

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Dostum orjinal maneti dışında pek sağlıklı çalışanına denk gelmedim ben. Debriyaj sorun değil de fren maneti paso sorun çıkartıyor. Arka fren lambasının anahtarını milimetirk ayarlamış herifler.

Bu arada bebeğim geldi dünyaya. Evrim hanım bu akşam dünyaya gözlerini açtı (:
    Gözün aydın abi,Allah analı,babalı büyütsün
    mozgur bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler