Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel paylaşım.bizim polislere de böyle gösteri yaptırmalı renkli yeni nesil olur.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba arkadaslar ben apache me xenon taktırmak istiyorum su sarj sorunu için bana yardımcı olabilirmisiniz

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sayko_aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar ben apache me xenon taktırmak istiyorum su sarj sorunu için bana yardımcı olabilirmisiniz
    200 tl komple fiyatı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

arjantinli69 fiat işin saol ama xenon var elimde ben forumdaki nerdeyse tum yazıları okudum ve akunun bittecginide biliyorum. takan arkadaslar var bu arkadaslar aku sorununu nasıl hallettiler bana yardımcı olabilirlermi

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Arkadaşlar merhaba, nasip olursa mayıs ortasında A2 ehliyetim olacak, bu perşembe de MOTOSİKLET fuarında olacağım inşaallah. Bakalım kafamda bu motor var, fuarda kampanya vs olacak mı merak ediyorum.

Bir de kullanıcılara sormak isterim 2009 model apachi en çok 10000 km.de olanının ikinciel fiyat aralığı sizce nedir?

Teşekkürler...

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Arkadaşlar Uzun bir Süredir Giremiyordum. Nasılsınız inşallah ?
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sayko_aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arjantinli69 fiat işin saol ama xenon var elimde ben forumdaki nerdeyse tum yazıları okudum ve akunun bittecginide biliyorum. takan arkadaslar var bu arkadaslar aku sorununu nasıl hallettiler bana yardımcı olabilirlermi
    dinemo yeniden sarılacak sargıları ve konjektör degişecek.lamba anahtarına giden elektrik kablosu aküden çekilecek(voltajda dalgalanma olmaması için )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:16 ----------

Alıntı Hisseci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, nasip olursa mayıs ortasında A2 ehliyetim olacak, bu perşembe de MOTOSİKLET fuarında olacağım inşaallah. Bakalım kafamda bu motor var, fuarda kampanya vs olacak mı merak ediyorum.

Bir de kullanıcılara sormak isterim 2009 model apachi en çok 10000 km.de olanının ikinciel fiyat aralığı sizce nedir?

Teşekkürler...
    durumuna ve ekstralarına bağlı 2.500 Tl den başlıyor 3.000-3.500 Tl ye dogru gidiyor.

ben mesela motoruma 750 tl para harcadım ekstra 3.300 tl diyorum zararına.ama çıplak haliyle 3.000 tl ye veririm. 4.500 km de.

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar apache rtr 150 arıyorum. Satmayı dusunen veya cevresinde ıkınce el bulunan bir gusel abim kardesım varsa bana ulassın ben de aranıza katılayım=) saygılar...
    0554 3693000
    ..................

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dinemo yeniden sarılacak sargıları ve konjektör degişecek.lamba anahtarına giden elektrik kablosu aküden çekilecek(voltajda dalgalanma olmaması için )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:16 ----------

durumuna ve ekstralarına bağlı 2.500 Tl den başlıyor 3.000-3.500 Tl ye dogru gidiyor.

ben mesela motoruma 750 tl para harcadım ekstra 3.300 tl diyorum zararına.ama çıplak haliyle 3.000 tl ye veririm. 4.500 km de.
    Abi bu xenon dahilmi 200 lira bide bu sargısı değişmiş dinemo ve konjektör gönderseniz bana kaça patlar ? xenon haric fiyat verirsen iyi olur
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ugur92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar apache rtr 150 arıyorum. Satmayı dusunen veya cevresinde ıkınce el bulunan bir gusel abim kardesım varsa bana ulassın ben de aranıza katılayım=) saygılar...
    0554 3693000
    ben satıyorum motorumu üst sayfalarda resimlerini görebilirsin.4500 km de 2009 model.33 lt shad topcase.koruma demirleri.ıvır zıvır işte.fiyat 3300 TL.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:09 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu xenon dahilmi 200 lira bide bu sargısı değişmiş dinemo ve konjektör gönderseniz bana kaça patlar ? xenon haric fiyat verirsen iyi olur
    100 TL gibi tutuyor zenon hariç.zenon 8000 k

Motosikleti
    ben satıyorum motorumu üst sayfalarda resimlerini görebilirsin.4500 km de 2009 model.33 lt shad topcase.koruma demirleri.ıvır zıvır işte.fiyat 3300 TL.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:09 ----------

100 TL gibi tutuyor zenon hariç.zenon 8000 k
    Yani ben şey diyorum kalkıp sana burdan motoru getiremiceğim için sen bana sıfır konjektör ve sıfır sargıları değişmiş dinemo göndericeksin fiyat 100 lira iyimiş abi ben sana dönücem en yakın zamanda
    Xenon vardı daha önce akü makü bişey kalmadı

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Yani ben şey diyorum kalkıp sana burdan motoru getiremiceğim için sen bana sıfır konjektör ve sıfır sargıları değişmiş dinemo göndericeksin fiyat 100 lira iyimiş abi ben sana dönücem en yakın zamanda
    Xenon vardı daha önce akü makü bişey kalmadı
    oldu bide motor gönderelim yenisinden sana olay şöyle oluyor senin dinomo yeniden sarılıyor ve konjektörünü alıyor yerine uygun sıfır konjektör takıyor fiyat 100 TL.ama sana iadesiz fiyatını da ögrenirim yarın

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    Tvs ci arkadaşlar kullanıcı olarak sizler daha iyi bilirsiniz bende tvs yi inceledim gidon tertibatlar debriyaj fren süspansiyon aksamları cbf yi saymıyorum bile..ybr den daha kaliteli bu motorlarda sorun yaşayan varmıdır acaba tvs yi denemek istiyorum alternatif olarak motor ve mekanik olarak sorun çıkarıyormu standar bi apache kaç km hıza ulaşabilir..yakıt nasıl..dişli değişimce son sürat ne olur ve kalkıştan fazla bişey kaybedermi..saygılar tvs dostları..
    er6 demek hayat demek!..

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla 250 cc motordan inip buna binilmez bir gerçek.gitmiyor hiç. max 130 km hız.yakıt km de 80 krş.titreşime devam.sağlamlığına laf yok.sıfırına 4250 TL verirmiyim vermem 2. el bir tane 250 cc alırım.dişli degiş degişme fazla bir fark yok.160 lık kit te taktırsan 10 km fark var degermi degmez,sonuçta ona göre dizayn edilmiş.malesef gerçekler böyle.

Motosikleti
    oldu bide motor gönderelim yenisinden sana olay şöyle oluyor senin dinomo yeniden sarılıyor ve konjektörünü alıyor yerine uygun sıfır konjektör takıyor fiyat 100 TL.ama sana iadesiz fiyatını da ögrenirim yarın
    Hani abi ne oldu benim parça fiyatları

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Arkadaşlar Herkese Hayırlı Akşamlar. Apache'yi Almıştım biliyorsunuz.1400 KM oldu Ancak Motor 100 KM'yi Biraz Zor Geçiyor. Sebebi Neden Olabilir.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Herkese Hayırlı Akşamlar. Apache'yi Almıştım biliyorsunuz.1400 KM oldu Ancak Motor 100 KM'yi Biraz Zor Geçiyor. Sebebi Neden Olabilir.
    Selam sarp.Km saatinde bir problem olabilir mi diye soracağım ama
    Bir ikincisi de bakımlarında bir problem yok değil mi; TAMER abi sana yardımcı olur

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Hani abi ne oldu benim parça fiyatları
    yalan oldu dicem ama fuar vardı ya malum ögrenemedim.yarın kısmetse öğrenirim akşam neticeyi yazarım kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:14 ----------

yeni motorları ilk 2500 km fazla zorlamayın mümkün mertebe motor giderse gaz verin gitmediği yerde boşuna torka bindirmeyin diye sizlere tavsiye ederim yoksa kısa bir zaman sonra O motordan bir cacık olmaz. % 50 ömrü ilk motor açımlarındaki hatalardan dolayı motor ömrü gitmektedir

Motosikleti
    yalan oldu dicem ama fuar vardı ya malum ögrenemedim.yarın kısmetse öğrenirim akşam neticeyi yazarım kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:14 ----------

yeni motorları ilk 2500 km fazla zorlamayın mümkün mertebe motor giderse gaz verin gitmediği yerde boşuna torka bindirmeyin diye sizlere tavsiye ederim yoksa kısa bir zaman sonra O motordan bir cacık olmaz. % 50 ömrü ilk motor açımlarındaki hatalardan dolayı motor ömrü gitmektedir
    Abi gözünü sevim unutma ya

Keşke Fabrika açılmış motor gönderse dicem ne anlarız sonra bu işten ne anladık açılmış motorda bakire olcak

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    evet şenonar kardeş senin parçaları sordum 1 adet dinemo ve 1 adet konjektör 100 TL fiyatıymış.kargo senden.hadi kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler