Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Sonunda bugun motorumu aldim artik resmen yeni yine yeniden apachem var .. 2012 model sari eski kasa 8bin kmde makinem bugun luleburgazdan istanbula getirdik kiz arkadaşimla cok memnun kaldim.. extrali bi makina .. metzeller dubleks lastkler..46lt topcase..sis farlari.. koltuk kaplama kilif baya artisi var .. resmleri atarm ins yakinda.. tekeriniz düz basa.. o kadar motordan sonra yine huzur apachedeymiş meğer..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda bugun motorumu aldim artik resmen yeni yine yeniden apachem var .. 2012 model sari eski kasa 8bin kmde makinem bugun luleburgazdan istanbula getirdik kiz arkadaşimla cok memnun kaldim.. extrali bi makina .. metzeller dubleks lastkler..46lt topcase..sis farlari.. koltuk kaplama kilif baya artisi var .. resmleri atarm ins yakinda.. tekeriniz düz basa.. o kadar motordan sonra yine huzur apachedeymiş meğer..
    Hayırlisı olsun huzur apachede bu kadar az yakan başka bir motir yok çünkü
    EneS_Turker bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun.
    Güle güle kullanın.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    allah kaza bela vermesin hayırlı olsun darısı benim başıma :D

salvador_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 2012
    Enes kardeşime hayırlı uğurlu olsun. Tekerin daima düz bassin.
    Lüleburgaz'dan sevgiler...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi hayırlı olsun kılıfı ve sisleri merak ettim metzeler me22 mi var lastik

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    slm arkadaşlar bizm motorlar 20bin km. de debriyaj balatasımı değişiyor yoksa debriyaj plakasımı?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Güle güle kullanın.
    Amin ins tesekkur ederim

Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kaza bela vermesin hayırlı olsun darısı benim başıma :D
    Amin tüm hasret cekenlerin basina ins :D uzun bi sure ayrilmyi dusunmuyorm artik nasipse..

Alıntı salvador_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes kardeşime hayırlı uğurlu olsun. Tekerin daima düz bassin.
    Lüleburgaz'dan sevgiler...
    Sağol abim hersey icin insanligin icin ayrica.. motorun emin ellerde merak etme..buralarida unutma ugra arada seninde tekerin duz bassin..

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun kılıfı ve sisleri merak ettim metzeler me22 mi var lastik
    Evet kardesim m22 var.. atarim resimleri telefondan yaziyorm pc basina oturqmadm kac gundur yanina yqkin zmnda gelcem ona gore ;)
    t.madde ve M.balibey bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Ben bu ME22'yi tubeless olarak kullanmaktan korkuyorum. Otobanda giderken havası filan bir iniverse... Ya da yatarak viraj filan dönerken...

Var mı başına birşey gelen acaba?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu ME22'yi tubeless olarak kullanmaktan korkuyorum. Otobanda giderken havasý filan bir iniverse... Ya da yatarak viraj filan dönerken...

Var mý baþýna birþey gelen acaba?

Birak m22yi orjinaliyle 2 senedir tubeless gezen arkadasm var. Bisey olmaz korkmayin o kdrda.. benm lastkler tubeless suan m22 gayet rahat yani sorun yok.. yumusak oldugundan bazen suspansiyon gbi davraniyo ona dikkat etmek lazim ama..
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Cılgın_TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Arkadaslar bu sefer motorum cok yakti ilk olctugum zaman 40tl ye 300km gitmistim son olcumumde 50tl ye 270km gidebildim

salvador_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 2012
    Bisey degil, zaten biseyde yapamadık vakit kisitliydi. Insallah bi boslukta genis genis oturur konusur turlariz. Trakyayada beklerim herzaman. Motor konusunda icim cok rahat iyi bakilcagina eminim. Senden once 1-2 kisi sormustu motoru cin malimi diyince yok dedim satilik motor. Hepimizin tekeri duz bassin.
    EneS_Turker bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amin ins tesekkur ederim

Amin tüm hasret cekenlerin basina ins :D uzun bi sure ayrilmyi dusunmuyorm artik nasipse..

Sağol abim hersey icin insanligin icin ayrica.. motorun emin ellerde merak etme..buralarida unutma ugra arada seninde tekerin duz bassin..

Evet kardesim m22 var.. atarim resimleri telefondan yaziyorm pc basina oturqmadm kac gundur yanina yqkin zmnda gelcem ona gore ;)
    gel gel ama hava güzelken gel bugün bir fırtına vardı yolda yürüyemedim

Motosikleti
    Honda CBR 600 F 2012 TVS Apache RTR 150
    güzel bence nesi var benim motor 40 tl 256km yol gidiyor tabi üzerinde tiger trioval 700 egzoz var 44km fazla yol gitmişsin benden

Allah nasip ederse bende bu motorun sıfırını yada ikinci elini almayı planlıyorum. İlk motorum olacak ve daha önce motor deneyimim yok ? Şehir içi işe gidip gelmek için, ara sıra gezmek için ve 2-3 ayda bir uzun yol (git gel 1100 KM) için kullanacağım.)

Senetle alabileceğim bir yer önere bilecek var mı ? ve daha önce motor tecrübem olmadığından ücretli ders verecek yada kurs önerecek var mı ?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Haftasonu musait olanlarla bi istanbulda buluşma ayarlayalim diyorum..Kimler katilmak ister ? Ona gore karar verelim gunu zamani..

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    slm arkadaşlar debriyaj balatası değiştirecem orjilali 60 tl diğerleri 7 tl 10 tl adam oparaya değcek kadar kalite farkı yok diyor
    sizce ne yapmalıyım 60 tl verdiğime değermi?

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı Cılgın_TC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu sefer motorum cok yakti ilk olctugum zaman 40tl ye 300km gitmistim son olcumumde 50tl ye 270km gidebildim
    Hep 50 liralik benzin alırım ortalama 400km gider daha az yakanlar da var ama onlar muhtemelen hiç gaz kolunu kullanmiyorlar. Sizinki çok yakmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Alıntı OzanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah nasip ederse bende bu motorun sıfırını yada ikinci elini almayı planlıyorum. İlk motorum olacak ve daha önce motor deneyimim yok ? Şehir içi işe gidip gelmek için, ara sıra gezmek için ve 2-3 ayda bir uzun yol (git gel 1100 KM) için kullanacağım.)

Senetle alabileceğim bir yer önere bilecek var mı ? ve daha önce motor tecrübem olmadığından ücretli ders verecek yada kurs önerecek var mı ?
    2 ayda bir bin km yol yapacaksanız bence daha büyük cc'li motor alın. İlk motorunuz olacaksa ucuzundan çinli motor la öğrenin sonra satıp buyutursünüz daha ekonomik olur.

Cılgın_TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Sizinki sakin kullanimda mi o kadar yakiyor. Benim ilk olcumum rodaj zamanindaydi 5bin deviri gecmiyordum. Ama son olcumumde bastim yuksek devirlerde vites degistirdim ama devamli yuksek devir gitmedim

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bi kaç Resim çekmiştim Unutmadan atayım detaylı değil ama idare eder işte.. Buluşma teklifim geçerli bu arada haydi beyler görelim elleri

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    M.balibey ve Apices bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler