Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı fbcino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yeni kasalar 5200, eski kasalar 4300 TL

Yeni kasalarda 900 TL lik fark nerden kaynaklanıyor? Kasa harici değişiklikleri sayabilir misiniz?

Birde eski kasaların lastik ölçüleri ile yeni kasaların lastik ölçülerini yazabilir misiniz? Ön arka farklı ölçülerde idi
    Sorum arada kaynamış?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Artçım olarak can bide cbf ile özkanda gelebilir.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı fbcino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorum arada kaynamış?
    yeni kasa ön 90-90/17
    arka 110-90-17

iki kasa arasındaki farklar 900tl farka değecek kadar demek en kestirme cevaptır sanırım. detaylı farklılıkları daha net ve kesin olarak google amcadan öğrenebilirsiniz..
    fbcino bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    arkadaşlar herseke selam
    bu arıza mı bakım mı ne lambası yanıyorda onu nasıl söndürürüz bilen varmı acaba 2012 apache
    servise götürmeyeceğim bakım için kendim halledeceğim
    teşekkürler

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koordinoyu büyüğümüz olarak bayram abi yapar artık. ama köprü çıkışı bize ters kalıyo ollabilir bilemiyorum şimdi bişi demiyim Bayram abi bi okusun plan yapsın o zaman. ama 10 çok geç olur dediğin gibi 9,30 gibi veya olmadan uygun bi yerde buluşmayı tamamlamıaz gerek kanımca.

şu listenin son güncel halini yazalım ya tekrar dan varsa gelcek olan eklesin.

1 selami
    2 sabri
    3 sertac
    4 eröl
    5 beykozlu
    6 kuroscu
    7 kaan
    8 CBF1000RR engin
    9 Mustafa (mahalleden arkadaş sarı apache)
    10 ??
    fatih sultan mehmet köprüsünden gelip hasdal çıkışından hemen askeriyenin karşısındaki üst geçişin altındaki otobüs duragının kenarında buluşma yapılabilir herkes için en yakın ortak nokta olur hem gidecegimiz yere en yakın yer .

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    1000 rr engin madem oyle bizi sen karsila hangi kopru cikisi sana daha yakin
    Ona gore bulusalim
    Senden sonrada komple bulusacagimiz biyer olsun
    Orda herkes bulusur sonrasinda offroad yapilan yeri bilen arkadas onden gider bizde takip ederiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:38 ----------

Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih sultan mehmet köprüsünden gelip hasdal çıkışından hemen askeriyenin karşısındaki üst geçişin altındaki otobüs duragının kenarında buluşma yapılabilir herkes için en yakın ortak nokta olur hem gidecegimiz yere en yakın yer .
    2. Kopruyu giseleri gectikten sonra ileede okmeydani k.merburgaz cikisi var sagdan
    Sonra tekrar sag yapip devam ettimi hasdal askeriye var oradan bahsediyorsun dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:43 ----------

1 selami
    2 sabri
    3 sertac
    4 eröl
    5 beykozlu
    6 kuroscu
    7 kaan
    8 CBF1000RR engin
    10 mustafa( selami"in kardesi gri apache)

Guncell.....

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı taylanx7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herseke selam
    bu arıza mı bakım mı ne lambası yanıyorda onu nasıl söndürürüz bilen varmı acaba 2012 apache
    servise götürmeyeceğim bakım için kendim halledeceğim
    teşekkürler
    Göstergedeki iki düğmeye basılı tut kontak kapalı olsun ama. Ondan sonra basılı tutarken kontağı aç servis lambası sönene kadar basılı tut söndüğü zaman kontak kapat aç.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göstergedeki iki düğmeye basılı tut kontak kapalı olsun ama. Ondan sonra basılı tutarken kontağı aç servis lambası sönene kadar basılı tut söndüğü zaman kontak kapat aç.
    Kaan açıp kapatmaya gerek yok KM odo da iken iki tuşa 20 saniye boyunca bas lamba söner

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 rr engin madem oyle bizi sen karsila hangi kopru cikisi sana daha yakin
    Ona gore bulusalim
    Senden sonrada komple bulusacagimiz biyer olsun
    Orda herkes bulusur sonrasinda offroad yapilan yeri bilen arkadas onden gider bizde takip ederiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:38 ----------

2. Kopruyu giseleri gectikten sonra ileede okmeydani k.merburgaz cikisi var sagdan
    Sonra tekrar sag yapip devam ettimi hasdal askeriye var oradan bahsediyorsun dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:43 ----------

1 selami
    2 sabri
    3 sertac
    4 eröl
    5 beykozlu
    6 kuroscu
    7 kaan
    8 CBF1000RR engin
    10 mustafa( selami"in kardesi gri apache)

Guncell.....
    Galatasaray stadini gecer gecmez ilk sagda kemerburgaz ayrimi var 2. Kopru yakin bana gecerim karsiya kavacikta otoban kenarinda otobusler duruyo oraya gelebilirim

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi geçen seferki yollardan gidicez dimi ? ne kadar erken birleşirsek grup olarak o kadar iyi olur abi. gezinin amaçlarından biriside bu değilmi TOPlu sürüş :D

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    beyler hep beraber buluştuktan sonra hızımızı koruyalım. şileye giderken kopmalar oldu, hem trafikte kendimizi tehlikeye atmayalım hemde daha çok farkediliriz

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hep beraber buluştuktan sonra hızımızı koruyalım. şileye giderken kopmalar oldu, hem trafikte kendimizi tehlikeye atmayalım hemde daha çok farkediliriz
    Evt bu konu da haklısın sabri parça parça gruplar olduğu zaman toplu sürüşün zevki olmuyor Buradan Cbf li arkadaşalara sesleniyorum Engin 1000 rr yetişemiyorsan artçım ol

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    serhat cbf le alakası yok şileye giderken 80le gidiyorduk arkamda 3-4 motor vardı.. cbf 80 yapmıomu la acep

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Dokunmayin la 1000 rr engin"ime
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt-07 abs (2014)
    Arkadaşlar merhaba. Dün akşam motora bindiğimde motorun arkası 8 çizer gibi hissettirdi biraz hızlanınca. Durup baktım lastik inmiş. Benzinliğe yakın oturuyorum hava bastım lastikçiye kadar gideyim diye. Gecenin bi saati olduğu için lastikçi abi ben motor lastiğinden anlamam sökmek lazım arka tekeri falan dedi. Sökmeden yap dedim takamayız bi daha . İç lastikte hava kaçıran yeri bulduk yamadı falan eve geldim. Sabah işe gidicem yine lastik inmiş. Jant betona oturacak kadar değil ama benzinliğe kadar anca giderim işte. Bu lastikleri tubeless falan diyorlar ne faydası olur nasıl yaparız yardımcı olabilir misiniz ? Bu sefer servise gitmeyi düşünüyorum ayrıca. Söküp tam olarak bakmak lazım heralde.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Tam olarak buluşma yeri neresi avrupa yakasında olanlar ?

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serhat cbf le alakası yok şileye giderken 80le gidiyorduk arkamda 3-4 motor vardı.. cbf 80 yapmıomu la acep
    Biliyorum sabri ben Engine takıldım haklısın hatta hatırlarsan en son sen ben erol sağ a çekip gelenleri baya beklemiştik ama bu seferki gezi de sizin yakadan gelenler biraz yapıştırsın bizim yakadakilerle buluşunca zaten fazla basamazsınız çünkü yollar bol virajlı 1 gidiş 1 geliş yönlü

---------- Post added at 10:01 ---------- Previous post was at 09:59 ----------

Alıntı vardar1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Dün akşam motora bindiğimde motorun arkası 8 çizer gibi hissettirdi biraz hızlanınca. Durup baktım lastik inmiş. Benzinliğe yakın oturuyorum hava bastım lastikçiye kadar gideyim diye. Gecenin bi saati olduğu için lastikçi abi ben motor lastiğinden anlamam sökmek lazım arka tekeri falan dedi. Sökmeden yap dedim takamayız bi daha . İç lastikte hava kaçıran yeri bulduk yamadı falan eve geldim. Sabah işe gidicem yine lastik inmiş. Jant betona oturacak kadar değil ama benzinliğe kadar anca giderim işte. Bu lastikleri tubeless falan diyorlar ne faydası olur nasıl yaparız yardımcı olabilir misiniz ? Bu sefer servise gitmeyi düşünüyorum ayrıca. Söküp tam olarak bakmak lazım heralde.
    Maalesef orjinal lastikleri şamrelli ve kışın kesinlikle değiştirmeni tavsiye ederim.Sana marka öneremem ama geçmiş konularda yüzlerce lastik muhabbeti var.Sadece sibop değişiyor ve jantın etrafına beyaz bir sıvı sürülüyor sonra da tubless lastik takılıyor.
    sbr bunu beğendi.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evt bu konu da haklısın sabri parça parça gruplar olduğu zaman toplu sürüşün zevki olmuyor Buradan Cbf li arkadaşalara sesleniyorum Engin 1000 rr yetişemiyorsan artçım ol
    Memnun olurum artcin olmaktan ama yolda kalmayalim sonra :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dokunmayin la 1000 rr engin"ime
    ezmeyin beni innazumaya bi halat baglayalim daha hizli ilerleyebiliriz o zaman

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnun olurum artcin olmaktan ama yolda kalmayalim sonra :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

ezmeyin beni innazumaya bi halat baglayalim daha hizli ilerleyebiliriz o zaman
    2 Kişi tek teker Sertaç ın uctuğu yerden uçarız gel sen kıçın kıpraya kıpraya

Motosikleti
    Yamaha Mt-07 abs (2014)
    Lastik yine inme falan yaparsa alırım artık yeni lastik. Önceki sayfalarda çok konuşulmuş lastik konusu. Bu lastiklerimde yeni aslında 400 km oldu daha moturu alalı zaten. Biraz kullansaydım bari . Şubatta askerim artık seneye kalır gibi duruyor.

Bu arada geziye gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler şimdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler