Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    O sekilde cc buyuten servisler yok malesef
    kendin arastiracan mazemeleri bulup iyi bir usta yaptiracaksin

Ama en guzl cozum 250 cc tercih etmendir
    Apache de bir yere kadar sonrasi cc ister

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Aleykum selam bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekkürler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşa geçmiş olsun malum tehlikeli bir ulaşım aracına biniyor en azından kaskımızı takalım da tehlikeyi bir nebze olsun azaltalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Selami abi alarmı 75 dolara aldım bu arada yazmayı unutmuşum kusura bakma

Motosikleti
    Owww

Biraz pahali degilmi ya?

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Owww

Biraz pahali degilmi ya?
    abi çift yönlü bu menzilde baya var 5000 metre yazıyor scorpionlar dahada pahallısatarkende söküp başka motor takarım en güzel yanıysa motosikletin etrafında yarım tur atınca hem kumandaya uyarı geliyor hemde alarm ötüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

ledli sinyalleri tavsiye eder misiniz yoksa orjinal lamba içine ledli ampul mü alayım

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, arkaya birini bindirmek çok sakat iş, aynı arabada direksiyona müdahale eden yolcu gibi.
    ben %80 artçı ile dolaşıyorum ve gayet memnunum ama artçı olarak sorumluluklarını bilmeyene anlatıcaksın olayı öyle oturtucaksın

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çift yönlü bu menzilde baya var 5000 metre yazıyor scorpionlar dahada pahallısatarkende söküp başka motor takarım en güzel yanıysa motosikletin etrafında yarım tur atınca hem kumandaya uyarı geliyor hemde alarm ötüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

ledli sinyalleri tavsiye eder misiniz yoksa orjinal lamba içine ledli ampul mü alayım
    Peki kalabalik bir ortama girdiginde nasil olacak surekli calmazmi

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900

bence led sinyal kullanman daha iyi ama cok yayilmaya basladi her onune gelen yapmaya basladi apachede ilk yapanlar zevkini aldi bitti. Alicaksan cok farkli bi led sinyal al. Orjinallerine gore daha kucuk oluyo ve daha guzel yaniyor tabi.

Peki kalabalik bir ortama girdiginde nasil olacak surekli calmazmi
    abi motora teğet geçmezse çalmıyor zaten ayarı var onunda

Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence led sinyal kullanman daha iyi ama cok yayilmaya basladi her onune gelen yapmaya basladi apachede ilk yapanlar zevkini aldi bitti. Alicaksan cok farkli bi led sinyal al. Orjinallerine gore daha kucuk oluyo ve daha guzel yaniyor tabi.
    bursada nerelerde satılır hiç bilmiyorum orjinalin içine ledli ampul takayım dedim ama oda pek bulunmuyormuş

http://www.aliexpress.com/store/prod...574657130.html

Motosikleti
    Tracer900
    abi motora teğet geçmezse çalmıyor zaten ayarı var onunda

bursada nerelerde satılır hiç bilmiyorum orjinalin içine ledli ampul takayım dedim ama oda pek bulunmuyormuş

http://www.aliexpress.com/store/prod...574657130.html
    yuvası ve watt deperleri uygunsa ve tabi sarı ise rengi neden olmasın içine sığar sonuçta. geriye tek kalan bunu aramak ve bulmak

yuvası ve watt deperleri uygunsa ve tabi sarı ise rengi neden olmasın içine sığar sonuçta. geriye tek kalan bunu aramak ve bulmak
    yuvası bu şekilde orjinal ampulün ampul 10w ledler 1.5 w

Motosikleti
    Tracer900
    yuvası bu şekilde orjinal ampulün ampul 10w ledler 1.5 w
    evet öylede bir durum var. mesela benim arka led sinyallerde 20 tl lik dandik damla şeklinde ama öndeki led sinyaller yarış motorlarına takıalcak sinyallerden demir kasalı falan. watt değerleri aynı olmadıgından sinyallerim 2 yılda bir yanıyo o derece yavaşları. aklında bulunsun alacaksan ön ve arkaya aynı anda alacaksın veee ikisinide aynı model alcaksın. yoksa ekstradan bi duy mu hat mı ne alman gerekiyormuş.

Selami abi 2 gün kaldı abi bence detayları artık belirtelim yavaş yavaş ?? avrupalıların buluşma yeri muhtemelen feshane önü olacaktır sanırım. saat olarakda ne kadar erken o kadar iyidir. gezilecek ve aksiyon yapılcak çok yerler var sizinle buluşmamız 9 en geç 9:30 falan olmalı diye düşünüyorum sizce nasıl?

Motosikleti
    evet öylede bir durum var. mesela benim arka led sinyallerde 20 tl lik dandik damla şeklinde ama öndeki led sinyaller yarış motorlarına takıalcak sinyallerden demir kasalı falan. watt değerleri aynı olmadıgından sinyallerim 2 yılda bir yanıyo o derece yavaşları. aklında bulunsun alacaksan ön ve arkaya aynı anda alacaksın veee ikisinide aynı model alcaksın. yoksa ekstradan bi duy mu hat mı ne alman gerekiyormuş.

Selami abi 2 gün kaldı abi bence detayları artık belirtelim yavaş yavaş ?? avrupalıların buluşma yeri muhtemelen feshane önü olacaktır sanırım. saat olarakda ne kadar erken o kadar iyidir. gezilecek ve aksiyon yapılcak çok yerler var sizinle buluşmamız 9 en geç 9:30 falan olmalı diye düşünüyorum sizce nasıl?

Bizi ordan siz karsilayacaksiniz feshane meshane bilmem ben
    Daha ortak biyer olsun kolay bulunsun
    1. Veya 2. Koprü cikinsinda bulusalim
    Hangisi yakinsa oraya soyle gelelim
    Koordinoyu sen yapacaksin artik
    Saat 9 -10 arasi iyidir

Motosikleti
    Tracer900
    Bizi ordan siz karsilayacaksiniz feshane meshane bilmem ben
    Daha ortak biyer olsun kolay bulunsun
    1. Veya 2. Koprü cikinsinda bulusalim
    Hangisi yakinsa oraya soyle gelelim
    Koordinoyu sen yapacaksin artik
    Saat 9 -10 arasi iyidir
    Koordinoyu büyüğümüz olarak bayram abi yapar artık. ama köprü çıkışı bize ters kalıyo ollabilir bilemiyorum şimdi bişi demiyim Bayram abi bi okusun plan yapsın o zaman. ama 10 çok geç olur dediğin gibi 9,30 gibi veya olmadan uygun bi yerde buluşmayı tamamlamıaz gerek kanımca.

şu listenin son güncel halini yazalım ya tekrar dan varsa gelcek olan eklesin.

1 selami
    2 sabri
    3 sertac
    4 eröl
    5 beykozlu
    6 kuroscu
    7 kaan
    8 CBF1000RR engin
    9 Mustafa (mahalleden arkadaş sarı apache)
    10 ??

ben diyot almamak için hemde tasarruf olsun diye bu ampullerden arıyorum bakalım bulunca haber ederim

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    http://www.aliexpress.com/item/2-x-B...665298449.html

kask içi intercom almak istiyorum fakat avrupa markaları 500 liradan başlıyor çifti. yukarıda paylaştığım intercom beni ve artçımı paklar mı birkaç yıl? ne eksisi olur kaliteli intercomlara göre? bu siteden güvenle alışveriş yapabilir miyim?

Motosikleti
    1 selami
    2 sabri
    3 sertac
    4 eröl
    5 beykozlu
    6 kuroscu
    7 kaan
    8 CBF1000RR engin
    10 mustafa( selami"in kardesi gri apache)
    sertacr8888 bunu beğendi.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Koordinoyu büyüğümüz olarak bayram abi yapar artık. ama köprü çıkışı bize ters kalıyo ollabilir bilemiyorum şimdi bişi demiyim Bayram abi bi okusun plan yapsın o zaman. ama 10 çok geç olur dediğin gibi 9,30 gibi veya olmadan uygun bi yerde buluşmayı tamamlamıaz gerek kanımca.

şu listenin son güncel halini yazalım ya tekrar dan varsa gelcek olan eklesin.

1 selami
    2 sabri
    3 sertac
    4 eröl
    5 beykozlu
    6 kuroscu
    7 kaan
    8 CBF1000RR engin
    10 ??
    daha 1000 olamadik yahu bi sifiri atin ordan ezmeyin beni bu kadar ezildim iyice karsidan gelecek olanlari karsilayabilirim hatta karsiya gecer geri donebilirim sorun deil gidicemiz yeri biliyorum

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha 1000 olamadik yahu bi sifiri atin ordan ezmeyin beni bu kadar ezildim iyice karsidan gelecek olanlari karsilayabilirim hatta karsiya gecer geri donebilirim sorun deil gidicemiz yeri biliyorum
    tabi gidip karşılarsın bizimde altımızda o makine olsa afganistandan gidip alırım gelecek olanları :D

ne mustafaymış :D yokmu başka arkadaşı mustafa olan apachele :D

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    ALLAH (c.c.) kazazedelerimize şifa versin, kimseyi de kaza ile sınamasın. Amin.
    kask demişken abiler bakınız : http://www.youtube.com/watch?v=ww25Q-TCmZo
    http://www.youtube.com/watch?v=Me92ffAzoFE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler