Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün tekirdağ'dan istanbula geldim toplam 118 km bir kere benzin almak için durdum sonrasında devam. Apache rahatsız diyorlar bence çok rahat cbfyle aynı yolu geldim iki kere durduk çay içtik falan gene 2 gün boyunca ağırdı. Motor bu arada açıldı galiba gelirken bişeyler oldu 9 bin 10 bin devir yaptım biraz öyle gittim ondan sonra motor yukarı eğimli yolda başladı 110 görmeye daha önceden görmüyodu...
    rahatsz mı diyorlarmış uzun yol olmaz mı diyorlar mış :D
    ben 24 saat içinde gidiş dönüş 1000 km yaptım toplamda.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ben bir dahaki yaza avrupa turu planları yapıyorum benim tvs ile. bakalım amacım fransaya kadar gidip başka bir rotadan geri dönmek. şimdiden ekonomiyi ayarlamaya başladım ona göre. ne kadar tutar nerde kalırım ne yerim içerim yavaş yavaş planlıycam. zaten öğrenci olduğum için minumum harcamayı maksimum gezmeyi yapmalıyım bedeni de yormadan. tek düşündüğüm acaba o büyük otobanlarda çok mu yavaş kalırım diğer taşıtlara göre?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bir dahaki yaza avrupa turu planları yapıyorum benim tvs ile. bakalım amacım fransaya kadar gidip başka bir rotadan geri dönmek. şimdiden ekonomiyi ayarlamaya başladım ona göre. ne kadar tutar nerde kalırım ne yerim içerim yavaş yavaş planlıycam. zaten öğrenci olduğum için minumum harcamayı maksimum gezmeyi yapmalıyım bedeni de yormadan. tek düşündüğüm acaba o büyük otobanlarda çok mu yavaş kalırım diğer taşıtlara göre?
    bizim motosikletler onların otobanlara girer mi bakmak lazım

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    arkadaşlar önceki sayfalardada paylaşmıştım bizim motor için 35w ampul lazımdı yurtdışı falan bu olmazmı peki?
    http://www.hudsonderi.com/?urun-3393-inwlls-H4-Far-Ampulu.html

Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motosikletler onların otobanlara girer mi bakmak lazım
    yani giriş yasağı olabiliyor mu?

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    metzeller me22 iç lastiklimi tubeless mi acaba bilen birisi yardımcı olabilir mi

Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metzeller me22 iç lastiklimi tubeless mi acaba bilen birisi yardımcı olabilir mi
    iç lastikli o lastik

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    burdada birisi yazmştı sanırım bana iç lastikli diye ama gezerken şunu gördüm??
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/116042-tvs-apache-ye-metzeler-me22-lastik-aldim.html yorumlarda tubeless yazıyo :/

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır arkadaşım Metzeller Me22 normal şambriyelli kullanılması gereken lastik bende geçen lastiğim patladığında öğrendim burda motorcu bir abimiz var lastikçi kendisi bu lastikler tubeless değil dedi hatta gösterdi lastiğin yanağında bir yerde yazıyo da hatırlayamadım tubeless olanlarda yazıyor tubeless diye. ayrıca lastiğin iç kısmında ince bir katman olması gerekiyor me22 içi hafif pütürlü o katmanda içeriden yama yapmak için kullanılıyormuş. neyse ben zorda olsa içten yama yaptırdım tubeless şeklinde kullanıyorum bir sıkıntı çıkarsa gidip şambriyel taktırıcam 3000 km civarı oldu bende lastiklerimi takalı. Şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım Yağmurda ani gaz verdiğimde tekere geliyor motor test ettim kolay kolay yanlamıyor. Ama kuru zeminde soğukken yanlıyabiliyor.

Çoğu kişi Tubeless diye alıyor metzeler ME22 yi ama değil şambriyelle kullanmak gerekir bilginize.
    M.balibey ve sbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    hocam cok tesekkür ederim paylaşımınız için.. bende iç lastikli diye biliyordum önceki sayfalarda sormuştum sağolsun birisi iç lastikli demişti daha sonra attığım linkteki paylaşımı görünce bütün akşamdır bunu araştırıyorum.. takıntılıyım bu konuda malesef benim niyetim iç lastikli kullanmak orjinalden şaşmak istemiyorum tubeless evet cok faydalı ama takıntılıyım zaten yağışlı havalarda binmiyorum kuruda biniyorum.. motosikletim 25binde ve üstünde orjinal lastikleri duruyor daha kuruda kaydıramadım yanlama falanda olmuyor 1-2 kere ani frenlemelerde bile kayma yaşamadım ama içim rahat etsin diye lastikleri değiştirmeyi planlıyorum orjınal ayarda lastik olsun dedim metzeller kafama yattı

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Merhaba arkadaşlar şile gezisinden sonra bir türlü toparlanamadık.Pazar günü hava açık gözüküyor.Daha öncede kararlaştırdığımız gibi rumeli fenerine gidelim derim ben öncesinde emirgan parkında kahvaltı yaparız sonrasında sahilden o muhteşem yollardan akıp gideriz.Avrupa yakasından gelecek arkadaşlarla ortak bir noktada buluşup emirgan parkına gideriz.Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar da fsm yi geçtin sonra sağ dan etiler balta limanı diye yol ayrımı var oradan girdikten sonra o yol emirgan parkına götürüyor.Gelmek isteyenler ismini sonrasında detayları ortak kararlar doğrultusunda buradan paylaşabiliriz.
    1-Serhat
    2-Sertaç

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bişey çıkmasaa gelirim belki

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Kaan gelirsin dayına da sorsana o da katılmak istiyordu

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    çıksada gelicen o kadar

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıksada gelicen o kadar
    1-Serhat
    2-Sertaç
    3-Engin
    4-Kaan

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    benide yazın geliyorum

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar şile gezisinden sonra bir türlü toparlanamadık.Pazar günü hava açık gözüküyor.Daha öncede kararlaştırdığımız gibi rumeli fenerine gidelim derim ben öncesinde emirgan parkında kahvaltı yaparız sonrasında sahilden o muhteşem yollardan akıp gideriz.Avrupa yakasından gelecek arkadaşlarla ortak bir noktada buluşup emirgan parkına gideriz.Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar da fsm yi geçtin sonra sağ dan etiler balta limanı diye yol ayrımı var oradan girdikten sonra o yol emirgan parkına götürüyor.Gelmek isteyenler ismini sonrasında detayları ortak kararlar doğrultusunda buradan paylaşabiliriz.
    1-Serhat
    2-Sertaç
    üstadım bişi eklemeye gerek yok süper plan. balta limanına gelmeden kııda banklar vardır tam ışıkların orada. orası benim 2. mekanımdır motorla gidip arkadaşlarla gidip gece 1 e kadar bişiler atıştırıp muhabet ederiz hep. sevdiğim yollar yani onu demek istiyorum. bi saat belirleyelim şimdi. karşıdan gelen olursa bekleriz orada 8 veya 9 gibi geç olmadan. doğum günüm çünkü o gün benim eve bişiler almam gerekiyor akşam için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

öle bi yazmışsınki gelmicem ama gelicek gibi yapımde gönlü olsun herkesin gibi bekliyoruz aga seninde bak ehliyeti olmayanlar var daha forumda onları düşün biyere gidi pgelemiyorlar ahhahahaha

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstadım bişi eklemeye gerek yok süper plan. balta limanına gelmeden kııda banklar vardır tam ışıkların orada. orası benim 2. mekanımdır motorla gidip arkadaşlarla gidip gece 1 e kadar bişiler atıştırıp muhabet ederiz hep. sevdiğim yollar yani onu demek istiyorum. bi saat belirleyelim şimdi. karşıdan gelen olursa bekleriz orada 8 veya 9 gibi geç olmadan. doğum günüm çünkü o gün benim eve bişiler almam gerekiyor akşam için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

öle bi yazmışsınki gelmicem ama gelicek gibi yapımde gönlü olsun herkesin gibi bekliyoruz aga seninde bak ehliyeti olmayanlar var daha forumda onları düşün biyere gidi pgelemiyorlar ahhahahaha
    İtiraf ediyorum tüm organizasyon senin doğum günün için şaka maka browny alırım artık üstüne de bir de mum

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraf ediyorum tüm organizasyon senin doğum günün için şaka maka browny alırım artık üstüne de bir de mum
    her doğum günümde yıldırımlar eşliğinde bol sağanaklı bir gün geçirim normalde. bakalım bu yılda böle mi olacak bu arada varlıgınız yeter gerek yok brownilere falan ufak 2 katlı bi pasta yeter ya :D

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Yarın belli olur artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler