Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Selami abi çakar led'lerin resimlerini istemişsin buyur abi.

__
    sertacr8888 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi teşekkür ederim ilgi alakana ben kendisine apache ile ilgili düşüncelerimi özelden yazma gereği duydum. Bu konular çok sık konuşulduğu için görüntü kirliliği olsun istemedim. Kısaca özet geçiyim;

Ybr esd rahat konforlu ben 2 kişi 120 gibi hızlara çıkıyorum dedim. Apache kadar seri değil diye de ekledim.
    Apache bir o kadar seri titreşim ybr kullanan bir insanı rahatsız ediyor. Apache apache diyordum ama Özkan'a apache alınca sık sık onun motorunu kullanınca anladım ki kendi motorumun rahatı o ivmelenmeye değmez. Kalitelidir, iyidir her şeyi 10 numara ama ben vibrasyon sebebiyle tekrar motor almaya karar versem apache almam. Dediğim gibi hızlı motor güzel motor ama çok yakın arkadaşımda aynı motordan olunca ve kendi motorumdan fazla o motoru kullanıp artçı olunca anladım ki benim motorum mercedes konforun da ama bir apache kadar gitmiyor. O kadar da problem değil benim için Bunlar tamamiyle benim şahsi düşüncelerim.

Sabri abi'de mutlaka bir şeyler eklicektir. Ama Edirne'ye giderken sabri abi ybr'ye bindiğinde ben bununla Kars'a giderim oluuumm demişti onu unutmam işte
    selocum beni usta şöfor olarak gördüğün için teşekkürlerimi sunarım ben canın titreşim konusundaki düşüncelerine katılıyorum. ybr ile kıyaslarsan apache titreşim makınası.. ama apacheyi tek başına değerlendirirsek şehir içinde yormayan fakat uzun yolda rahatsızlık veren bir yapısı var.. can için nasıl konfor ön planda ise benim içinde performans ön planda. bu yüzden apache aldım. tekrar motor alsam yine apache alırım

baş sağlığı dileyen arkadaşlara teşekkür ederim..

cemolos makınan hayırlı olsun.. güzel renk seçmişsin..kazasız belasız inşallah..
    TRANSALP XL700

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selami abi çakar led'lerin resimlerini istemişsin buyur abi.

http://img489.yukle.tc/thumbs/514227092013387.jpg
    __
    http://img489.yukle.tc/thumbs/43627092013388.jpg
    güzelmiş bunlar fakat bulunması kolay bişiye gbenzemiyo pek daha önce hiç görmedim bunları. selami akşam geç çıkmazsam gidip bakarı mbunları ucuza bulursam alırım

Motosikleti
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelmiş bunlar fakat bulunması kolay bişiye gbenzemiyo pek daha önce hiç görmedim bunları. selami akşam geç çıkmazsam gidip bakarı mbunları ucuza bulursam alırım
    Ben bugün bunlardan 2 takım alıcam Selami abi'ye. Takımı 15 lira.
    Eğer sizde almak isterseniz selami abiye haber edin o bana ulaşır.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Selam arkadaşlar. Öncelikle Can'a verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Sanırım bu mevzuyu daha önce facede de konuşmuştuk. Edirne Keşandaydın sanırım. Yinede çok teşekkürler paylaşımların için. sbr arkadaşım öncelikle başınız saolsun sonra sizde konuyla ilgili bişiler paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla bu tvs denen motorlara binersek titreşicez. Kullanım amacımızın çoğu şehir içinde kısa mesafelerde olduğundan konfor biraz daha ağır basıyor. Bu sebeple ybr'ye devam. Artık uzun yola çıkarsak ta rüzgar çıkmasın diye dua etmek kalıyor herşey için teşekkürler....

Motosikleti
    Alıntı ilker271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Öncelikle Can'a verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Sanırım bu mevzuyu daha önce facede de konuşmuştuk. Edirne Keşandaydın sanırım. Yinede çok teşekkürler paylaşımların için. sbr arkadaşım öncelikle başınız saolsun sonra sizde konuyla ilgili bişiler paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla bu tvs denen motorlara binersek titreşicez. Kullanım amacımızın çoğu şehir içinde kısa mesafelerde olduğundan konfor biraz daha ağır basıyor. Bu sebeple ybr'ye devam. Artık uzun yola çıkarsak ta rüzgar çıkmasın diye dua etmek kalıyor herşey için teşekkürler....
    Vayy abi demek senle konuşmuştuk. Aynen benim keşanlı olan Abi sana söyle bir tavsiyede bulunabilirim; hatırladığım kadarıyla senin boyun baya uzundu. Boyun uzun olduğu için uzun cam alabilirsin. Rüzgar göğsüne gelmek yerine başının üzerinden geçer yani rüzgar sana daha az temas edeceği için motor daha az zorlanır.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...39025518/detay

@Sbr
    Sabri abi Güner'in motorda modifiye'nin dibine vurucaz az kaldı Direksiyon var zaten, geçen gün renkli manet aldı şimdi elcik alıcak. Sonra egzoz alıcam diyor. Manetler çok güzel oldu ama
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imgim.com/3364incig5860776.jpg

motor elime geçti bir fotoğraf paylaşmak istedim
    Cem öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    Profilinde şehir Bursa görünüyor. Bende Bursada otruyorum. O yüzden soru sormak istedim sana.
    Motorunu sanırım bey moto dan aldın. Gittiğin gibi alıp geldinmi? Yoksa Sipariş verdin de gelmesinimi bekledin?
    İkincisi kaç TL ye aldın ve hangi kartlara taksit yapıyorlar?
    Son sorum.. Satın almadan sonra, trafik, plaka, ruhsat, sigorta vs.. gibi masrafları net olarak ne kadar tuttu?
    Bende motor alma arifesindeyim ve araştırıyorum. Bununla ilgili bilgi verirsen sevinirim

Tekrardan hayırlı olsun.
    cemolos bunu beğendi.

2013 apache'de vites göstergesi var mı ?

canca54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    selamun aleyküm arkadaşlar. motoru aldğım 20 gün kadar oldu. yakıtı az yaktığını duymuştum. ama yeni olmasına rağmen bu kadar az yakacağını tahmin etmemiştim. yedeğe geçtiği gibi 40 tl benzin aldım. 344 km oldu ve hala yedeğe geçmedi. titreşim konusuna gelince. evet titreşim hiç yok değil. elciklerden biraz hissediliyor ama çok rahatsız etmiyor. alırken kafamda soru işaretleri vardı ama. iyiki almışım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Alıntı tgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 apache'de vites göstergesi var mı ?
    hayır yok. şahsi düşüncem gerekte yok. zaten iyi bi motorcuysan motorun sesinden anlıyorsun

Alıntı canca54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm arkadaşlar. motoru aldğım 20 gün kadar oldu. yakıtı az yaktığını duymuştum. ama yeni olmasına rağmen bu kadar az yakacağını tahmin etmemiştim. yedeğe geçtiği gibi 40 tl benzin aldım. 344 km oldu ve hala yedeğe geçmedi. titreşim konusuna gelince. evet titreşim hiç yok değil. elciklerden biraz hissediliyor ama çok rahatsız etmiyor. alırken kafamda soru işaretleri vardı ama. iyiki almışım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

hayır yok. şahsi düşüncem gerekte yok. zaten iyi bi motorcuysan motorun sesinden anlıyorsun
    Ben hayatimda 1 saat motor surdum hocam arkadas cbf ile ogretti motosiklet kullanmayi, onun motordada yoktu vites gostergesi 3. Vitesten yukari cikmadigim icin aramadim gosterge
    canca54 bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler içinizde 4lü çakar yapan oldu mu neler gerekiyor

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 lu cakar derken

Yukarda 2 lisi var cagatay bi 2 tane daha koy alsana 4 lu cakar

Motosikleti
    Tracer900
    bize çakar led deme ya bi bulamadık adam gibi birşey aslında vardırda çok detaylı bakamadım bugün. sadece ön ledlerden aldım. isteyen varsa başka söylesin bütün apachelere yapalım benim sis ledlerden

ve ayrıca bugün işyerimde şu yazının aynısnı altın yaldız çıkartmaya çizdirdim. benim mat gri apacheye uygulıcam yarın sizce nasıl durur.
    ercan41 bunu beğendi.

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 lu cakar derken

Yukarda 2 lisi var cagatay bi 2 tane daha koy alsana 4 lu cakar

bize çakar led deme ya bi bulamadık adam gibi birşey aslında vardırda çok detaylı bakamadım bugün. sadece ön ledlerden aldım. isteyen varsa başka söylesin bütün apachelere yapalım benim sis ledlerden

ve ayrıca bugün işyerimde şu yazının aynısnı altın yaldız çıkartmaya çizdirdim. benim mat gri apacheye uygulıcam yarın sizce nasıl durur.
    http://www.motorbeam.com/wp-content/...r_180_tank.jpg
    öyle değil sinyalin 4lü yananı ehliyet kursunda 4lü çakar diye öğretmişlerdi benim bildiğim bu halk arasında 4lülerde denirgri üzerine güzel durabilir

Motosikleti
    Tracer900
    öyle değil sinyalin 4lü yananı ehliyet kursunda 4lü çakar diye öğretmişlerdi benim bildiğim bu halk arasında 4lülerde denirgri üzerine güzel durabilir
    heh şöyle desene herkes yanlış anlamış 4lü flaşör falan yapımı basit bir olay ufak bir kablo oyunu sinyal tuşunun orada yapılacak birşeyde kim ugrascak ya onnunla boşver benim selektör tutukluk yapıyo daha onu çözemedim açmakda istemiyorum orayı

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Kış için öne IRC
    Arkaya Michelan taktırmayı düşünüyorum.
    Michelandan yana sıkıntı yoksa ön'e IRC'den daha kaliteli ve fiyatı uygun taktırabileceğim bir lastik varmı ?

Öne IRC : 80 TL
    Arkaya Michelan : 140 TL

Öne Michelan taktırmak istiyordum fakat 330 TL dediler beni çok aşıyor.

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kış için öne IRC
    Arkaya Michelan taktırmayı düşünüyorum.
    Michelandan yana sıkıntı yoksa ön'e IRC'den daha kaliteli ve fiyatı uygun taktırabileceğim bir lastik varmı ?

Öne IRC : 80 TL
    Arkaya Michelan : 140 TL

Öne Michelan taktırmak istiyordum fakat 330 TL dediler beni çok aşıyor.
    sawa markayı deneyebilirsin kış için lastikleri var. bendeki 4 mevsimliği biraz spora kaçıyo orjinaline göre daha iyi ıslakda. kuruda zaten iyi. hem daha uygun michelden?
    TurkishPower bunu beğendi.

heh şöyle desene herkes yanlış anlamış 4lü flaşör falan yapımı basit bir olay ufak bir kablo oyunu sinyal tuşunun orada yapılacak birşeyde kim ugrascak ya onnunla boşver benim selektör tutukluk yapıyo daha onu çözemedim açmakda istemiyorum orayı
    abi o 55 watt ampulden farın arkasından göstergeye asılı duran röle var onun güçlüsüyle değişmesi lazım 4lü lazım oluyor ya her yerde en kötü özel günlerdeki kortejde kullanılır

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    motora xenon taktım arkadaşlar 1 ay oldu takalı hiçbir sorun yok. sarı ampulde kendimi öldürüyormuşum meğer şimdi xenonu açınca yola nur inmiş gibi oluyor resimleri akşam çeker atarım. tavsiye ederim herkeze
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250

http://www.motorbeam.com/wp-content/...r_180_tank.jpg
    rtr yazısı şahane olur forumda birinde daha gördüydüm siyah eski kasa apache de ilk 180 lik sandıydım sonra o da senin gibi çıkartmayla yapmış.
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler