Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hayır güzel kardeşim galericilik benim işim değil.evet motorumu istediğim fiyatı veren olursa satıp büyük makina almak istemem onun hakkında yorumlarımı paylaşmama engel değil heralde.oda uygun makinabılırsam.çünkü ben devamlı 2 kişi kullandığım için daha rahat bir ve büyük makina iyi olur diye düşünüyorum.bu arada yorumlarım tarafsızdır yanlış anlaşılmasın.2 makinayıda kullandım.hangisinin iyi olduğu kişiye göre değişir.ikisininde birbirinden üstün olduğu yerler var.bu arada motoruma geçenlerde depo kılıfı taktırdım.fakat usta ordaki kapağı iyi kitlemediği için 80 km ile 1.köprüde yan kapak uçtu.ban eyvah tuzla buz oldu yandık diye düşünüp zar zor geri gelip kapağı aldım.birkaç belli-belirsiz çizik dışında bişey yoktu.parça kalitesine şaşırdım ve sevindim.o yüzden arkadaşlar ustalara ne yaptırırsanız yaptırın bidaha kontrol edin yada ettirin.ben kazada yapabilirdim.allah korudu.herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    dostum motorunu satacağını söylüyorsun ama gönderdiğim pm leri ya okumasını bilmiyorsun yada okduğun pm leri yanıtlamasını yada umursamıyorsun. sen ne kadar "motorunu alan olursa" niyetiyle satıyorsan benim gibi "satan olursa" niyetiyle motor alacaklar da var. gönderdiğimiz pm leri olumlu veya olumsuz yanıtlarsan sevinirim.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

bende bu makınadan almak ısterdım zaman gosterecek belkıde alırım www.youtube.com/results?search_query=tvs+apache burdan tum vıdeoları ızledım sızlerınde ızlemesını ısterım motorlara yapmadıkları yok motor cok saglam bırseye benzıyo.

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    Bu motoru izmir de satan var mı?Servisi var mı?

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    4 satış mağazası
    5 tane de servisi var.

Shot at 2007-08-04
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

thunderace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    emin ellerde
    arkadaslar ben artcıyla falan zorluk cekmiyrm ayrıca cok rahat. kutahyadan cesmeye artcımla birlikte yolculuk yaptım. her zaman soyluyrm yalanım varsa motorun hayrını gormeyeyim yolda 2kişi 100km hızdan asagıya hiç dusmedim 400kusur km yol yaptım ve sadece 2kez mola verdim onlarda ihtiyactan. kutahyada depo fulledim 40ytl ye 340km geldim manisa/salihli de kırmızıya gecti 10 ytl daha attım cesmeye girdim. suan 4000km deyim. motoru izmirden gelip gormek isteyen arkadaslar varsa cesme/ilica sheraton da bulabilirler beni. buyuk makina ,ile takas dusunuyrm er5 gs500 oloabilir. bu makina gercekten hakkını veriyr ama benim gibi hızı 150 gordukten sonra hissediyrsanız en fazla 5000km de siz binip satarsınız. alacak arkadaslara hayırlı olsun
    ya tozu dumana katacaksın, yada tozu dumanı yutacaksın!

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Selam arkadaşlar.Son fiyatı bilen var mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3,500 ytl tuzlada motor ıyı ... bu arada wolcano arkadasımızı hayretle okudum cbf i satıp neden apache almıs anlamadım onu gectık neden satıyosun yok o kadar para varsa neden cbf 250 almadın veya ıkıncı el er5 felan tutarsız konusmalar bence neyse herkeze selamlar

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Özür dilerim arkadaşım yanlış anlaşılma olmasın da O (sıfır) 'ı mı 3.500 ytl.?

evet sıfır fıyatı peşin ama taksıtle ne olur onu sormak lazım

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    arkadaşlar apaçi için yan çanta aparatları vs gibi aksesuarlar var mı?

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

klendısı sportif hatlara sahıp oldugu ıcın vede ufak bı motor oldugu ıcın yakısmasına olanak vermıyorum zannedersem bulamassın ama depo kılıfı arka topcase demırı + olarak almasansın var bu arada ılk defa e5 de benzınım bıttı cok korktum bozuldu dıye bırden motor kasdı kendını noluyo felan demeden hızım dusmeye basladı arkada araba yoktu sansıma motor stop etmeden aklıma geldı gıderken yedek depoya aldım sorun kalmadı

vıtes kolunu kısalttım butun apacheler genelde bunu yapıyo

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    benim bir önerim var mevcut forumun başlığını TVS apache ve apache kullnıcıları bilgi paylaşım topic i şeklinde değiştirelim bizde burda motor ile ilgli sorunlarımızıda paylaşırız.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bir önerim var mevcut forumun başlığını TVS apache ve apache kullnıcıları bilgi paylaşım topic i şeklinde değiştirelim bizde burda motor ile ilgli sorunlarımızıda paylaşırız.
    samet duyduğuma göre sizin motorlar çok güzel tek teker yapıyormuş
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    babaçi sorma ya ben bilmiyodum böyle olduğunu bigün bir ışıkta dalgınlığıma geldi acemilikle gazı fazla verdim.abartmıyorum 30 cm yerden kesti bıraksam tek teker gidecek hemen korktum gazı kestim bida töbee
    İki kişinin bindiği motor değildir.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bilgiler için teşekkürler. bu makinayı dayıma alıcaz ama ben cruiser tarzı makina kullandığım için yanıma ıvır zıvır almaya alışığım ondan sordum.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

tüm apache kullanıcılarının ve motor camiasının kandili MüBAREK olsun arkadaşlar.allah hepimizi kazalardan belalardan korusun.son günlerde motor kazaları arttı.lütfen daha fazla dikkat edelim.Sevgiyle kalın...

tolgakolemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Apache kullanıcıları,
    Benim makinayla ortalama 5000 km yaptım ve ufak bir akü problemi hariç bir sorun yaşamadım. Motorun performansından memnunum fakat bazı modifiyelerle ne yapılabileceğini merak ediyorum...
    Dikkatli sürüşler

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı piston adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    race modeli geliyor apachenin.Türkiyeye gelirmi orası belli olmaz Şunu 250cc yapsalardı çok satardı
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler