Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Benelli Trk 251 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne bileyim, başlık için erken mi acaba? Malum bizim ülkemizde bir model için şu zaman gelecek denilse, onun üstüne 10-12 ay daha koymak gerek.
    Benim motoru bununla değiştirsem diyorum, fark Abs hariç olmayacak gibi, ama uçuk kaçık fiyat olmazsa bunun farından alıp takabilirim.

Sonradan gördüm, yakıt tüketimi 2 lt diyor, bence 3,5 u görürse iyi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bileyim, başlık için erken mi acaba? Malum bizim ülkemizde bir model için şu zaman gelecek denilse, onun üstüne 10-12 ay daha koymak gerek.
    Benim motoru bununla değiştirsem diyorum, fark Abs hariç olmayacak gibi, ama uçuk kaçık fiyat olmazsa bunun farından alıp takabilirim.

Sonradan gördüm, yakıt tüketimi 2 lt diyor, bence 3,5 u görürse iyi.
    Yanlış yazmışlar. TNT25 ile aynı bloğa sahip. 30000 km kullandım. Güzel atik bir tek silindir. Menzil 390-440 km arası. Yakıtı 3,2-3,8 arası değişir.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Rx3 ün tahtını sallarmı acaba? Kronik sıkıntıları olmazsa ve fiyat uygunsa peynir ekmek gibi satılır.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Sallayamaz. Çanta yok motor koruma demiri yok radyatör koruma demiri yok hiç birşey yok. Aynı fiyat olursa ben bunu almam şahsen

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Sele yüksekliği 80cm den düşük ise düşünebilirim. Çanta uydurmak biraz zaman alır ama halledilir, Mondial rx3i veya s i getirebilir. Fiyatı ve test edildikten sonra istenilen verimi verirse sıkıntı olmadan satılır.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sallayamaz. Çanta yok motor koruma demiri yok radyatör koruma demiri yok hiç birşey yok. Aynı fiyat olursa ben bunu almam şahsen
    Motoru alanlar olur, çanta ve koruma demirleri gibi aksesuar ihtiyacı olur muhtemelen yerli üreticiler burada devreye girer. Yaklaşık 1.5 yıldır bu makinayı inceliyorum yurtdışında orijinal aksesuarları yok. Hazır veya yerli üretimden tedarik ediyorlar. Dediginiz gibi boş fiyatı rx3 ile aynı olursa veya yakın olursa rx3 varken alan olmaz.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Yerli üretim hikaye. Cf moto sahibiyim. Ön siperlik için 1000 TL istiyorlar. Gp kompozit sitesine girin bakın.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    23.980 TL fiyat açıklanmış.

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Rx3i kullanıcısıyım benimde dikkatimi ilk koruma demirleri çantanın olmayışı hatta bırakın çantayı çanta demirleri bile yok kartel koruma yok bi güzelliği blok 250 cc bide abs var nasıl enduro bu derim yani çünkü yeni model drift gbi makine bomboş bunu bizim ülkede enduroya çevirmeye kalkarsak bi motor parası daha harcarız malum fiyatlar çok faiş benim rx3 ün bile bi yan çantası 420 430lardayken buna çanta oturtmak demirler yaptırmak dünya para olacaktır bnce abisi gbi full ama çantasız olsa çok daha iyi olurdu far bölümü bile emanet olmuş dizaynı biraz daha düzeltebilirlermiş ama yinede tipli duruyo gbi egsozda kötü geldi bana bu fiyata böle çok zor bu motor

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Eksozuda alttan gidiyor, karter muhafaza takılmaz bu motora.

idinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017) / Bajaj Boxer 150
    Haziran ayında Türkiye'ye gelecek ve Temmuz ayında satışına başlanacaktı, acaba bayilere ulaştı mı bu motorlar?

Motosikleti
    Alıntı idinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran ayında Türkiye'ye gelecek ve Temmuz ayında satışına başlanacaktı, acaba bayilere ulaştı mı bu motorlar?
    en son bu bayide test motoru vardı isterseniz bilgi alın, henüz bayilerde olmayabilir ama eli kullağında olması lazım, sahibinden de de bakabilirsiniz.

http://www.bluemotor.com.tr/
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

idinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017) / Bajaj Boxer 150
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en son bu bayide test motoru vardı isterseniz bilgi alın, henüz bayilerde olmayabilir ama eli kullağında olması lazım, sahibinden de de bakabilirsiniz.

http://www.bluemotor.com.tr/
    Kemal kardeş, bilgilendirme için teşekkür ederim. Arayıp iletişime geçeceğim. Gerçekten bu motoru çok merak ediyorum.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı idinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal kardeş, bilgilendirme için teşekkür ederim. Arayıp iletişime geçeceğim. Gerçekten bu motoru çok merak ediyorum.
    Merhaba test sürüşü için bayi ile görüşme sağladın mı? Fuarda Haziran - Temmuz ayında satışta olacağı söyleniyordu.

Motosikleti
    N/A
    Merhaba, alan kullanan test eden yorum yapan yok mu tecrubelilerden bilgi bekliyoruz.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Gittim gördüm kullanmadım.
    Kullanırsam muhtemelen alır çıkarım.

Bu kez GaziAnteplilerin oyununa gelmeyeceğim. Bu motor bu kadar pahalı olamaz olmamalı.

BN125 ocak 2018 de 11.000 lira olarak lanse edildi. Dolar düz hesap 4 liraydı.
    Dolar 7 lirayken aldım motoru 11.500 lira ödedim.

Bu motora 3000 dolar fiyat biçtim.
    Paramıda dolara çevirip kenara koydum.
    3000 dolara denk geldiği gün almayı düşünürüm.
    Bunun dışındaki her fiyat için, Anteplilere kırmızı kart.

Motosikleti
    Bende bugün gittim gördüm üzerine oturdum, benim gibi 60 kilo bir insan da ne ön ne arka amortisör gram esnemedi iyi de olabilir kötü de kullanmadım çünki, 1,63 boyum var pulsardan bir tık yüksek gidon tutuş şekli gayet iyi öne yığılma yok, motor manisadan bayilere dağıtılıyor, rx3 dolu halde varken bu boş ne kadar mantıklı bir fiyat onu bilemem, bir ara test ederim.

Motosikleti
    Yerli ve milli kısa ilk test videosu yapılmış.
    potasyum bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı motor bloğu ile satılan Bn251'den %50 daha pahalı. Nasıl bir kafa anlamıyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)