Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem kitapçıkta yazıyor hemde arka teker sol taraf maşası üzerindeki etikette de yazıyor.
    Tek kullanımda Ön 25 , Arka 33
    Artçılı kull Ön 25 , Arka 36

Bende bu değerlerde kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım.
    Önü 25 yaptığımızda lastikte çatlamalar oluştuğunu söyleyenler olmuştu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önü 25 yaptığımızda lastikte çatlamalar oluştuğunu söyleyenler olmuştu
    Aslında bende buyüzden sormuştum, kullanıcılar çatlamalar olduğunu söylüyor, bayide 30-32 bas diyor kitapçık 25-33 diyor.
    28-33 deneyeceğim sanırım.

Motosikleti
    kuba black cat, hero x pulse 200 nasipse :)
    bu gün 500 km bakımını yaptırdım motosikletin, yakıt tüketim değerlerini gittiğim geldiğim mesafe ve harcadığım benzin miktarı olarak ekran görüntüsü paylaşıyorum sizleri bilmem ama bence çok iyi bir tüketimi var; bu arada yola çıkmadan benzinlikte depoyu full doldurmuştum, aynı benzinliğe gelip depoyu tekrar full ledim sonuç bu:

Motosikleti
    250r
    Alıntı deeppblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün 500 km bakımını yaptırdım motosikletin, yakıt tüketim değerlerini gittiğim geldiğim mesafe ve harcadığım benzin miktarı olarak ekran görüntüsü paylaşıyorum sizleri bilmem ama bence çok iyi bir tüketimi var; bu arada yola çıkmadan benzinlikte depoyu full doldurmuştum, aynı benzinliğe gelip depoyu tekrar full ledim sonuç bu:

https://i.hizliresim.com/91efr9m.jpg

https://i.hizliresim.com/66gtb8y.jpg
    Kılıç Motor mu ?

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Arkadaşlar selamlar..lastik havaları konusunda tüm üreticiler SOĞUK lastik hava değerlerini yazarlar. Orada yazan ön lastik için 25 psi hava soğuk lastik içindir.. eğer içinde 25 hava varsa Bu sizin için minimum değerdir. Lastik ısındığı zaman 27'ye 29'a çıkabilir.

Eğer lastik için de 30 hava olursa bu da ısındığı zaman genleşeceği için daha fazla hava miktarı olur. Bu da sizin lastiğinizin darbelere karşı emilimini azaltır ve jantınızı yamultabilirsiniz dikkat edin..
    Ayrıca kişinin kullanım dinamikleri ile alakalı bir durumdur Bu lastik havaları. Tek kişi kullanım artçili kullanım yol durum arazi şartları hep değişkenlik gösterir..

Gereğinden de az hava olursa lastik daha fazla ezileceği için çatlamalar olabilir...

Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dot Cycle çanta iptal, karşıdan gelen rüzgar geriye itiyor. Havalanıp uçacakken yakaladım ve arka çantaya koydum...İade olacak ...

O çantanın aynı zamanda omuz askılı olarakda kullanımı için kemerleri kayışları var.rüzgardan uçmaması için bağlantısını yapmadınızmı..? Bende düşünüyordum o yüzden soruyorum..

Motosikleti
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kılıç Motor mu ?
    evet hocam

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı KALDERA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar..lastik havaları konusunda tüm üreticiler SOĞUK lastik hava değerlerini yazarlar. Orada yazan ön lastik için 25 psi hava soğuk lastik içindir.. eğer içinde 25 hava varsa Bu sizin için minimum değerdir. Lastik ısındığı zaman 27'ye 29'a çıkabilir.

Eğer lastik için de 30 hava olursa bu da ısındığı zaman genleşeceği için daha fazla hava miktarı olur. Bu da sizin lastiğinizin darbelere karşı emilimini azaltır ve jantınızı yamultabilirsiniz dikkat edin..
    Ayrıca kişinin kullanım dinamikleri ile alakalı bir durumdur Bu lastik havaları. Tek kişi kullanım artçili kullanım yol durum arazi şartları hep değişkenlik gösterir..

Gereğinden de az hava olursa lastik daha fazla ezileceği için çatlamalar olabilir...

O çantanın aynı zamanda omuz askılı olarakda kullanımı için kemerleri kayışları var.rüzgardan uçmaması için bağlantısını yapmadınızmı..? Bende düşünüyordum o yüzden soruyorum..
    Tek bir kısa kayış vardı. Onu öne uzatsan arka boş, arkaya taksan zaten ön kalkıyor. Mıknatıslar çok zayıf, kayışla bağlayacaksam niye magnet var. Koyacağım şey su, telefon, bez, cüzdan vs için büyük birşey almadım. Magnet bi tık güçlü olsa ve altı depodan kaymayan bir malzeme olsa tmm dı. Altı komple kumaş. Aslında seleye denk gelen yerde de magnet var ama depo üstündeki orjinal ped o mıknatısın depoya yapışmasını engelliyor ..Sonradan sipariş verdiğim forte gt 70650 de stokta yok diye iptal edildi. Aliexpress ten alacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Dalaman dalgakıran, balıktaydık...2040 km deyiz, kafa sallama dışında sorun yok, onu 3000 de halledeceğiz.
    deeppblue ve ufoz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek bir kısa kayış vardı. Onu öne uzatsan arka boş, arkaya taksan zaten ön kalkıyor. Mıknatıslar çok zayıf, kayışla bağlayacaksam niye magnet var. Koyacağım şey su, telefon, bez, cüzdan vs için büyük birşey almadım. Magnet bi tık güçlü olsa ve altı depodan kaymayan bir malzeme olsa tmm dı. Altı komple kumaş. Aslında seleye denk gelen yerde de magnet var ama depo üstündeki orjinal ped o mıknatısın depoya yapışmasını engelliyor ..Sonradan sipariş verdiğim forte gt 70650 de stokta yok diye iptal edildi. Aliexpress ten alacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

https://i.hizliresim.com/gzwsjz7.jpg

Dalaman dalgakıran, balıktaydık...2040 km deyiz, kafa sallama dışında sorun yok, onu 3000 de halledeceğiz.
    abi bir sorum olacak yine, motor hakkında değil bu sefer kışlık mont seçimi; üç adet mont beğendim acaba hangisi almak daha iyi olur size danışmak istedim;

en beğendiğim,
    https://www.n11.com/urun/atlas-motowear-cruiser-4-mevsim-motosiklet-montu-siyah-19316539?magaza=motoruma
    ikinci en çok beğendiğim,
    https://www.n11.com/urun/prosev-uzun-mont-7152-t-kirmizi-motosiklet-montu-titanyum-koruma-426529703-19316996?magaza=caddemotor
    üçüncü ve beğenmekten ziyade fiyatı biraz daha uygun olan,
    https://www.n11.com/urun/forte-gt-hattena-mont-kislik-19317408?magaza=retromotor

markaların kaliteleri hakkında pek kullanıcı yorumlarına güvenmiyorum daha çok bu forum ortamında memnun kalan veya kalmayan kişileri yorumları benim için daha değerli, iyi akşamlar...

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    abi bir sorum olacak yine, motor hakkında değil bu sefer kışlık mont seçimi; üç adet mont beğendim acaba hangisi almak daha iyi olur size danışmak istedim;

en beğendiğim,
    https://www.n11.com/urun/atlas-motow...agaza=motoruma
    ikinci en çok beğendiğim,
    https://www.n11.com/urun/prosev-uzun...aza=caddemotor
    üçüncü ve beğenmekten ziyade fiyatı biraz daha uygun olan,
    https://www.n11.com/urun/forte-gt-ha...aza=retromotor

markaların kaliteleri hakkında pek kullanıcı yorumlarına güvenmiyorum daha çok bu forum ortamında memnun kalan veya kalmayan kişileri yorumları benim için daha değerli, iyi akşamlar...
    Monttan vs hiç anlamıyorum desem yeridir. Yani 2 mont var biri 4 (dainese) diğeri 6 yıllık ( revit ) nadiren uzun yolda giyiyorum (100 km ye kadar kışın yelek eşofman, yazın terlik şortla biniyorum)..Yani sık almadığım için hangi kumaştı iyi olan koruma nasıl olmalıydı vs onu da unutmuşum...
    Linktekilere baktım ama dediğim gibi sadece şeklen değerlendirerek 2. Prosev hoş geldi. Bilen arkadaşlara konu açıp sorarsan daha verimli olur...Eşimin montu Prosev gayet kaliteli, beğenerek giyiyor. Bende de Venom un hem mont hem pantolonu vardı zamanında, onlarda güzeldi, düşünebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

2 başarısız çanta siparişinden sonra Aliexpress ten bunu aldım.

TRY 190.97 50%OFF | 2023 new Motorcycle Fuel Bag Mobile Phone Navigation Tank for GIVI Multifunctional Small Oil Reservoit Package
    https://a.aliexpress.com/_EGXjnVt

Motosikleti
    teşekkürler, prosev den ziyade korumaları için ilk tercihim atlas olacaktı ama prosev de iyi diyorsanız prosev de artık radarımda; aslına bakarsanız indirim kovalıyorum yazın kışlık kışın yazlık almak en mantıklısı oluyor...

Motosikleti
    250r
    teşekkürler, prosev den ziyade korumaları için ilk tercihim atlas olacaktı ama prosev de iyi diyorsanız prosev de artık radarımda; aslına bakarsanız indirim kovalıyorum yazın kışlık kışın yazlık almak en mantıklısı oluyor...
    Ben de biraz terlerim yazın diyerek 4 mevsim mont aldım. Birazla kalmıyor o iş. Eğer genelde güzel havalarda sürerim diyorsan yazlık bir mont bakman daha iyi olur sanki.

Hevik scirocco öneriyorlardı forumda. Durt'un f/p ürünleri var. Riderdenim'e de bakabilirsin. Tabi yazlık bunlar.

Korumaları da bir süre sonra değiştireceksin. Genellikle lvl1. Çoğu montta sırt ve göğüs koruma yok. Sonradan almak gerekecek her halükarda.
    deeppblue bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de biraz terlerim yazın diyerek 4 mevsim mont aldım. Birazla kalmıyor o iş. Eğer genelde güzel havalarda sürerim diyorsan yazlık bir mont bakman daha iyi olur sanki.

Hevik scirocco öneriyorlardı forumda. Durt'un f/p ürünleri var. Riderdenim'e de bakabilirsin. Tabi yazlık bunlar.

Korumaları da bir süre sonra değiştireceksin. Genellikle lvl1. Çoğu montta sırt ve göğüs koruma yok. Sonradan almak gerekecek her halükarda.
    sağolun hocam, yazlık mont değilde kışlık mont almak istiyorum çünkü en çok indirime yaza doğru giriyor kışın kışlık mont almaya kalktığınız zaman pahalıya geliyor aynı şekilde kışın kışlık bot aldığınız zamanda pahalı oluyor; bu nedenle kışın kışlık yazın yazlık eşya almıyorum, firmalar ellerinde kalan ürünlere indirim yapıyor sezon bitmeden satılsın diye bu şekilde daha makul fiyatlara denk gelebiliyorum...

Motosikleti
    Honda innova 125 wave 110i lifan emisol
    Arkadaslar hero xpulsemiz geldi yalniz motor arka canta demir tutamklarina nasil abanmislarsa gerdirme ile kırılmış foto atamiyorum

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı Yns80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hero xpulsemiz geldi yalniz motor arka canta demir tutamklarina nasil abanmislarsa gerdirme ile kırılmış foto atamiyorum
    Hayırlı olsun ve geçmiş olsun..
    Hizliresim diye aratın, resmi yükleyince en alttaki linkin tümünü seçip buraya yapıştırın.

Hayırlı ve geçmiş olsun.
    Hemen bayiyle iletişime geçin erkenden bildirin.

Motosikleti
    https://www.hizliresim.com/upload-success# teşekkür ederim aradim dönüş yaptilar yardimci oldular parcayi gnderecekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

https://www.hizliresim.com/7gvfkaz

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    https://www.hizliresim.com/upload-success# teşekkür ederim aradim dönüş yaptilar yardimci oldular parcayi gnderecekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

https://www.hizliresim.com/7gvfkaz
    Ovvv ben azcık bir eğiklik vardır falan sandım ama bu baya baya kırılmış. Bence de hemen aldığınız bayiyi arayın, durumu bildirin. O arka demiri ücretsiz değiştirmeleri lazım, sıfır motor sonuçta bu şekil kabul edilemez.

Çok geçmiş olsun hocam, nazar çıkmış diyelim.

inşallah en kısa sürede sorununuzu çözerler.

Motosikleti
    hayırlı olsun, geçmiş olsun kazasız belasız kullanın...

Motosikleti
    Saol hocam aydin nazilliden siparis vermistim bugün beni aradilar gönderecegiz parcayi dediler şimdi bu parca gelince servis benden ücret alacak mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

hayırlı olsun, geçmiş olsun kazasız belasız kullanın...
    Teşekkür ederim cümlemize

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Parçayi gnderecekler ama servis bunda ücret cikarir mi

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Saol hocam aydin nazilliden siparis vermistim bugün beni aradilar gönderecegiz parcayi dediler şimdi bu parca gelince servis benden ücret alacak mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Teşekkür ederim cümlemize

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Parçayi gnderecekler ama servis bunda ücret cikarir mi
    Sanmıyorum. Parça bedeli de olmayacağına göre...Taşımayı Önder motor yaptırdıysa mal kargoda zarar görmüş demektir. Herşeyini karşılar, karşılamalı...

REKLAM ALANI
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)