Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839404149 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200 / tvs rtr 200
    Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu liste o kadar geçerli ki günümüz koşullarında..🙂..Hayırlısı olsun.
    Amin hocam 🙂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa sallama olayı çoğunlukla ÇANTADAN KAYNAKLI. Shad 40 Litre Cargo tip çanta kullanıyorum. Aynı yolda hem çantalı hem çantasız denedim. Çanta varken salladı, yokken sallamadı. Çantayı sadece şehir içinde ve asfalt yollu turlarda kullanmak lazım, araziye gitmeden önce çantayı MUTLAKA ÇIKARIN. Arazide çanta ile keyif alamazsınız, sürekli takır tukur ses gelir, denge bozar. Arazide, sırt çantası veya kuyruk çantası takmak gerekiyor.
    Hocam bana da her ne hikmetse çantadan bağımsız kafa sallayan motorlar geliyor. Ben de çok denemişimdir başka motorlarda, hiç fark yakalayamamışımdır.Bir İnazuma vardı, çantalı çantasız hep sallardı. Lifan vardı keza öyle.. Motoguzzi California vardı, üçlü Givi çanta setli (avatardaki) üşenmedim hepsini çıkardım yok, 160-170 te sallıyor. Onunki öndeki aftermarket camdandı, boşverdik. Yamaha Vmax 1200 vardı onda çanta bile yoktu ama 180 km de sallardı. Yamaha XJR 1300 vardı, çantalı çantasız sallardı (kafa sallamadan kaza yaptım). Honda Rally vardı, onun çantası yoktu, meğer furş rulmanındanmış değiştirince geçmişti...Africa da bile ufaktan belli hızda kafa sallama vardı, ama çok ufak, işte belki o arkadaki koca aluminyum çantadan olabilirdi, çok önemsememiştim...

Arazide çanta takırdasa da tıkırdasa üşengeç olduğum için yinede motor üstünde kalıyor...Kim uğraşacak çıkar, eve götür, pistir hatun kızar vs..😁

Motosikleti
    Bu heronun zamanında honda ile ortak iş yapmasını ve her muhabbette bunu dile getirmesini, Galatasarayın bizim UEFA kupamiz ogluuuuuummm diyişine benzetiyorum 😀
    Ama benimde listemde yani.
    harun27 bunu beğendi.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Arka amortisöre su ve çamur sıçramasından benim gibi rahatsız olan arkadaşlara bulduğum çözümü tavsiye ederim
    Hem kolay hemde gerçekten çok faydalı bir işlem oldu.
    Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum çok memnunum.

https://www.youtube.com/watch?v=vPU-VC8r_3I

ufoz bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Herkese merhaba aranıza çarşamba günü kısmetse katılıcam, İnegöl bayinden teslim alıp xpulse u, şimdi artık sormak için geç biliyorum ama kendim hafta sonları ufak ufak geziler yapmayı düşünüyorum lakin eşimde bazı zamanlar bana eşlik etmek isteyecek artçı performansı nasıldır, artçılı kullanan oldu mu ve çok sorun ise nasıl bi çözüm önerirsiniz saygılarımla

Alıntı CanCa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba aranıza çarşamba günü kısmetse katılıcam, İnegöl bayinden teslim alıp xpulse u, şimdi artık sormak için geç biliyorum ama kendim hafta sonları ufak ufak geziler yapmayı düşünüyorum lakin eşimde bazı zamanlar bana eşlik etmek isteyecek artçı performansı nasıldır, artçılı kullanan oldu mu ve çok sorun ise nasıl bi çözüm önerirsiniz saygılarımla
    Merhaba
    Artçılı performansını bilemiyorum ama azami yük kapasitesi 130kg

Motosikleti
    cıks
    ne hikmetse bayilerde motor yok, nisan ayı içinde gelecek ve zam yok diyorlar, zam olmaması iyi haber bu devirde

Geçen ay iki bin adet satılmış diye duydum.
    Geçen hafta başı bir kaç güne veririz diyorlardı cumartesi sipariş verdim bayrama yetiştirmeye çalışırız dediler. Sezon geldikçe bekleme süresi artabilir.
    Piyasa çok tuttu net.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Her yola gelen makine, kesinlikle fiyat performans ürünü. Satış stoğunu arttırmaları lazım

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    1500 km sonrası motora bişeyler oldu.😁..Çok hayıflandığımı anladı zaar artık rahat 115 deyip 122 filan görebiliyor..Rüzgar mı tersten esiyorda oluyor yoksa muhteşem rodaj mı yaptırdım (öhö öhö) bilemiyorum. Gidon yükseltme sonrası sağa tam çevirince debriyaj teli geriliyor, ona da bir el atmam lazım. Pratik çözüm varsa çok makbule geçer...

Motosikleti
    Bayide hazırda var mı? Gidip yakından bakmak istiyorum. Bide nerde bu bayii?

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk vitesli motorum Hero xpulse 200 4v oldu.
    Soruma gelince sinyalleri led yapan arkadaşımız var mı? hero ile irtibata geçtim tesisata müdahele garantiyi bozuyormuş. Kararsız kaldım bu konuda

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı napolyon17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soruma gelince sinyalleri led yapan arkadaşımız var mı? hero ile irtibata geçtim tesisata müdahele garantiyi bozuyormuş. Kararsız kaldım bu konuda
    Tesisatın orijinaline mümkün olduğunca dokunmayın sonr aservisler çıkan sorunu tesisatta değişiklik yapılmış derler başlarından savarlar garanti dışı sayarlar.

Led seviyorsanız ledli sis farı falan taktırın, tesisatı kesip biçmeden düzgünce montaj yapanlar var böyle şeyleri.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı napolyon17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sis takabilirim dedim alırken, getir biz takalım, garantisi bozulur yoksa dediler. Siz de servise danışın, sinyali alıp onlara taktırabilirsiniz.

Ben sis ten vazgeçtim zira farı çok iyi ve gereksiz yük bindirmek isyemiyorum motora...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Yeni alan alacak olan tüm arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden...

NC700 aynası ve şarjlı telefon tutucu aldım, yüklemeye devam...🙂

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

130 kg taşıma kapasitesi, ben çok umursamadan eşimle, çocuklarımla biniyorum, oysa kızımla bile 130 u geçeriz ben 100 kg yim. Ha, bu 130 meselesi firmanın garanti şartlarını sıkılaştırma çabası ile de olabilir zira adamlar 3 ayda bir servise uğranmasını da istiyor. O da biraz zorlama...

İlaveten o kadar CG var 50 cc scooter var iki üç kişi biniyor gençler onu ne yapacağız. Ben de aslında hiç bir motorumda bakmamıştım taşıma kapasitesi nedir diye, oysa 25 civarı motorum oldu küçük büyük.

Şahsi fikrim, ağır yükle araziye girilmedikçe ve artçılı+çok yüklü turlara çıkılmadıkça sorun olmayacağı yönünde. Artçınızla toplam ağırlık 130-140 sa zaten sorun yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:35 ----------

Bu istihap haddi meselesi için genel merkezi aradım. Aradığım numarada santral vs yoktu. Direk açan kişiyle konuşmaya başladık..🙂..Eşimle binince orta sehpanın bazı kasislerde yere sürttüğünü bunun azami yükle alakasının olma ihtimalini ayrıca 130 kg rakamını teyid edip etmediklerini sordum.

Cevap şu şekilde kısaca; "Evet 130 doğrudur, Hindistan fabrikanın verdiği rakam bu ama binebilirsiniz sorun yok. Orta sehpanın yere sürtmesiyle ilgili hiç şikayet almadık"

Tadım kaçtı biraz..😐..Neye kime güvenicez. Demin denk geldi bir başlıkta, 50cc RKS commuterin azami yükü 240 kg...🤔..Yanlış yazılmıştır deyip başka bir modele baktım RKS de yine 200 lü bir rakam. Ha, bu da doğru değildir belki ama ne bileyim ben şimdi bu motora 2 kişi binemeyecek miyim.

Ben daha rahatlatıcı bir açıklama bekliyordum, olmadı...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    3. motor olarak ben de adese teslim x plus almış bulunuyorum... Herkese keyifli sürüşler.
    Plakamı bugün çıkarttım.üzerinde gelen metal plakalığa dikkat edin.alttan ve üstten sıkıstırma tırnakları bana güvensiz geldi.yandan plakanın düşme ihtimaline karşı palakanın üzerinde tırnağa göre diş açtım.istesede artık yanlara çıkış yapamaz.sizlerde bu plakalık varsa bi göz atın bir bakın...

ufoz bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Yeni motor alanlara hayırlı olsun.
    Kazasız belasız sürüşler...

Bizim başlık gitgide şenleniyor

Motosikleti
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor alanlara hayırlı olsun.
    Kazasız belasız sürüşler...

Bizim başlık gitgide şenleniyor
    Bende iki sene önc yine üç motor vardı.biri benelli tnt 250 idi..bu xpulse ile takas yapacaktık.motorları gördük.ertesi güne sözleştik noterde buluşacaktık.gelmedi telefonla aradığında abi motor çalışmadı serviste aküyü değiştiriyorlar dedi..bende kalsın iptal edelim demiştim..kısmet artık tekrar bunu aldım..
    ufoz bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bu ne yahu. Hep 200 de 200.

Araya bir T sokuşturayımda ortalık şenlensin

KALDERA bunu beğendi.

Motosikleti
    Soft çanta koymakla çok iyi yapmışın..bu xpulselrde egsozdan kaynaklı arka çanta demirleri yaptırıldığında hoş olmayan şık durmayan bir görüntü çıkıyor..
    .crf akyazı bana çokyakın.far koruma arka top case bağlantısı birde ayaklık genişletme alıcam.orta sehpa için trenyoldan sipariş verdim yarın gelir .selami ile görüştüğümde
    "cnc kesimleri yeni bitti boya işi var perşembe konuşalım"dedi.cuma günü akyazıya gider montajınıda yaparım orada.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    NC700 aynaları takıldı. Orjnallerinden daha net ve büyükler, uçları biraz yukarı bakıyor.

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839404149 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)