Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    301 bence prototip olabilir , yaklaşık bir senedir konuşuluyor, bu durumu daha öncede Hero da görmüştük. Satışa çıksa bile Türkiye' ye gelirken yeni gümrük vergisi, %37 ötv ile fiyatı üzücü olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelimeyle bayıldım.
    NX4 Falcon'a çok benziyor. Bayılıyorum NX4 e. Bir an NX4 resmi sandım.

https://i.hizliresim.com/oCBfTu.jpg
    NX 4 Honda Falconu 4 sene kullanmış bir Türk vatandaşı olarak , Ufuk Hocamın yazdığının altına bende imzamı atıyorum. Eğer
    Hero Türkiye , bu X pulse 301 i , aklı başında bir etiketle ülkeme getirsin ,hemen evoya by by, ilk alıcısı ben olurum.
    Neredeyse tamamen NX 4 Falcondan kopya edilmiş gibi. Ya da Honda Brazil de üretilen 300 cc lik yine aynı görüntülerde bir
    makine vardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Honda XRE 300 ismi. Resmi paylaşabilen bir arkadaşımız linkini bulursa seviniriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

Benim de kanaatim tutar bu makina ve Mondi nin Rx3 evo sunu siler geçer. Bir de bu HERO nun 5 yıl garantisi konuya eklenince..
    bursevi

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Bir de roadracer modeli var bunun daha sade ve retro

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de roadracer modeli var bunun daha sade ve retro

https://s3images.coroflot.com/user_f...62d9tv2uvp.jpg
    İkisi de birbirinden muhteşem. Sen yeter ki kendi tarzını doğru belirle.
    bursevi

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30hp
    Sivi sogutma
    Dohc motor
    Upside masa
    Radial ön kaliper
    Alm.deltabox arka salincak

Kasli duruyor cidden

Tutar bu makina
    Bence tutmaz..neden mi? 200 lük hava soğutmalı güncel versiyonun fiyatına bakarak, 300 lük sulu kaç paradan gelir?....Şimdi gelse 30-35 desl kaç kişi alır hocam? Sen alır mısın bilmem ama ben almam....;)
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    JAWA 250- MZ 250-Honda Titan 125- Hero xpulse200
    Italyan motorsiklet tasarımcısı Oberdan Bezzi ye hero tarafından çizimi yaptırılmış. Anladığım henüz düşünce aşamasında. İlk görünce heyecanlanmıştım ama,neyse xpulse200 benim için gayet yeterli makine.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Efekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Italyan motorsiklet tasarımcısı Oberdan Bezzi ye hero tarafından çizimi yaptırılmış. Anladığım henüz düşünce aşamasında. İlk görünce heyecanlanmıştım ama,neyse xpulse200 benim için gayet yeterli makine.
    Vay arkadaş

Adam,yamaha tdm 800/fazer/tenere/super tenere/aprilia

Alayini tasarlamiş

Helal olsun

Portfolyosunda yok yok..girtlak dolu

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı BoraKara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 ile sabit gidermiş, miş miş, muş muş...o motorun adam gibi gideceği hız 90km/h
    Cbf yada ybr bile 90 ile rahat gidiyor. Bu niye daha fazla yapamasın? 200 cc motor neticede. 110 ile rahatça gidilebileceği kanaatindeyim.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda XRE 300 ismi. Resmi paylaşabilen bir arkadaşımız linkini bulursa seviniriz.

Honda XRE 300
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    https://hizliresim.com/NCE3g4 honda da makina çok. Bu da brezilya da satılan honda bros nxr 160 modeli. Lakin Güzel ülkeme honda layık görmemiş.160 ın 190 lık olanı da var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

[url]https://hizliresim.co

Honda bros 190. Honda bunlar Türkiye ye tahta minderli tek kişilik crf lere rakip olmasın diye getirmiyor olabilir.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tutmaz..neden mi? 200 lük hava soğutmalı güncel versiyonun fiyatına bakarak, 300 lük sulu kaç paradan gelir?....Şimdi gelse 30-35 desl kaç kişi alır hocam? Sen alır mısın bilmem ama ben almam....;)
    Dominar'ın fiyat skalasına yakın fiyata gelirse Dominardan fazla satar. 5 yıl garanti veriyor firma malına ve bana göre Bajajdan daha kaliteli ürün ve üretim yapan bir firma. CRF 250 rally parasına ve Dominara yakın verdiği sürece her türlü satılır. Önder Motor gibi sevilen ve takdir gören servisler var, Hero'da malın arkasında duruyor.

bu model tutulmazsa mümkün değil 300cc liği gelmez, hatta bunun güncel bs6 versiyonu bile gelmez, bence Hero Türkiye nin bu modeli hem iyice tanıtması , etkinlikler düzenlemesi hem de fiyatında indirime gitmesi gerekiyor 20 binin altına çekerlerse en azından daha çok kişiye hitap eder ve Hero markasının da piyasada bir yeri olur
    Efekli ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu model tutulmazsa mümkün değil 300cc liği gelmez, hatta bunun güncel bs6 versiyonu bile gelmez, bence Hero Türkiye nin bu modeli hem iyice tanıtması , etkinlikler düzenlemesi hem de fiyatında indirime gitmesi gerekiyor 20 binin altına çekerlerse en azından daha çok kişiye hitap eder ve Hero markasının da piyasada bir yeri olur
    Bayramınız kutlu olsun.
    Aynen katılıyorum. Bu arada xpulse200 ün hindistan satış fiyatı.1.15 lakh* TL ye çevirince 12.800-13.000tl bandına denk geliyor. Bu vergiler ile indirim biraz zor gibi. Ancak hükümet bir vergi indirimi yaparsa olur.

Herkese cok tesekkurler (ilk defa hizliresim.com kullaniyorum, telefondan zahmetli oldu umarim dogru cikar)

Benden daha tecrubeli arkadaslar deneyip cok begendi, gayet atak, seri motor dediler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Bluetooth - Navigasyon özelliği çok iyi bu arada bahsetmeden geçmeyecegim
    levend84, oialdemir ve buteo bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hayırlı olsun,

Kazasız belasız sürüşler.

üzerinde stok gelen metzeler sahara lastiklerin yorumlarıda olumlu

kullanıma baglı 15-20 bin km lastik derdinizde olmayacak.

Alıntı Carbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/mB1A2V.jpg
    https://i.hizliresim.com/iNPWqB.jpg
    https://i.hizliresim.com/DBfiO3.jpg
    https://i.hizliresim.com/dgfRTJ.jpg
    Herkese cok tesekkurler (ilk defa hizliresim.com kullaniyorum, telefondan zahmetli oldu umarim dogru cikar)

Benden daha tecrubeli arkadaslar deneyip cok begendi, gayet atak, seri motor dediler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Hayırlı olsun güle güle kullanın, pek çok kişinin ilgilendiği bir model, bol bol yorumlarınızı, fotoğraf ve videolarınızı bekliyoruz :D

Alıntı Carbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/mB1A2V.jpg
    https://i.hizliresim.com/iNPWqB.jpg
    https://i.hizliresim.com/DBfiO3.jpg
    https://i.hizliresim.com/dgfRTJ.jpg

Hocam nasıl memnun musunuz modelden ? yorumlarınızı merak ediyorum ? Ayrıca bu motoru alan başka kimse yok mu ? :D

Motosikleti
    honda nc700x
    Arkadaşlar, 3000km sehir içi/dışı tecrübe ettim.İstanbul-Antalya gittim geldim. Negatif durumları paylaşıcam:

-3000km de motordan garip sesler geliyor. Yağ eksiltmişti tamamladık, rölantisinde problem var şuan durunca stop ediyor. İstanbula yarın servise götürcem.
    -Daha sıfır olmasına rağmen, bu şekilde yağ yakma/eksiltme can sıktı. Motorunda bir problem oldugunu hıssedıyorum. Servis nasıl davranacak göreceğiz.
    -Sele aşırı sert, 15.dk da toto felci oluyorsunuz.
    -GPS son hız 118km'dir kesiciye giriyor. 100km'den sonra adeta gidemiyor.
    -20km/30km den uzun yola asla gidilmemeli. Ya da sinirlerinizin alınmış olması lazım.
    -Titreşim yok denmiş ancak var. Elde ve ayak padlerinde hissediliyor, uzun yol bittiğinde sağ eliniz artık size ait değil.

sorular varsa yanıtlarım..
    -Uzun yolda gitmiyor,yokuş tırmanamıyor olması
    gurucuk bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı auozfaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 3000km sehir içi/dışı tecrübe ettim.İstanbul-Antalya gittim geldim. Negatif durumları paylaşıcam:

-3000km de motordan garip sesler geliyor. Yağ eksiltmişti tamamladık, rölantisinde problem var şuan durunca stop ediyor. İstanbula yarın servise götürcem.
    -Daha sıfır olmasına rağmen, bu şekilde yağ yakma/eksiltme can sıktı. Motorunda bir problem oldugunu hıssedıyorum. Servis nasıl davranacak göreceğiz.
    -Sele aşırı sert, 15.dk da toto felci oluyorsunuz.
    -GPS son hız 118km'dir kesiciye giriyor. 100km'den sonra adeta gidemiyor.
    -20km/30km den uzun yola asla gidilmemeli. Ya da sinirlerinizin alınmış olması lazım.
    -Titreşim yok denmiş ancak var. Elde ve ayak padlerinde hissediliyor, uzun yol bittiğinde sağ eliniz artık size ait değil.

sorular varsa yanıtlarım..
    -Uzun yolda gitmiyor,yokuş tırmanamıyor olması
    Problemlerinizi servise anlatın bakalım çözüm bulacaklar mı.
    Yazdıklarınızdan 200cc den aşırı beklentiniz var gibi görünüyor. Gps de 118 km/h fazlasıyla yeterli. Ben de 200 cc motor kullanıyorum. Uzun yolda 90-110 km/h (göstergede) yeterli oluyor. Bir kere sıkıştırdım 130 km/h (göstergede) gördüm.
    Motorunun 200 cc olduğunu hatırla bence. Aksi takdirde suprizlerle karşılaşırsın.
    Justforfun ve nogayali bunu beğendiler.

nogayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Kinetic+Hero xpulse
    Rodajı uzun yolda mı yaptınız?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)