Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

CFMOTO 250 SR
    REKLAM ALANI
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT
    Hız konusunda ön dişliyi büyütmek ya da arkayı küçültmek gibi bir işlem yapan oldu mu? Hero motorları hindistanın yol şartlarına ve hızlarına göre ayarlandığı için genelde 60kmde maksimum yakıt ekonomisi için yapılıyor.

REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    2011 CB600FA vs 2014 CBR500R
    İyi bir motora benziyor,fakat; servis,y.parça ve 2el kaygısı v.b. sebeplerden dolayı ülkemizde tutulmadı. geçen yıl çıktığından beri trafikte hiç denk gelmedim.
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bir motora benziyor,fakat; servis,y.parça ve 2el kaygısı v.b. sebeplerden dolayı ülkemizde tutulmadı. geçen yıl çıktığından beri trafikte hiç denk gelmedim.
    hero bu sene daha cok satacak, ondan sonraki yil daha cok satacak. servis konusunda kötünün iyisi bile olsalar, Hero nun ulkemizdeki gelecegi saglam bence.

Sebepler:
    -Fakirleştik ve fakirlesmeye devam ediyoruz
    -Heronun basit ama saglam motorlari

zaten japon motosikleti olanlar, sifir fiyatinin biraz altinda satip, farki tamamlayip yeni japon motosiklet alabiliyorlar.

Peki ya hic motosikleti olmayanlar ne yapacak? Artik baslangic icin japon almak zengin isi. Mantik diyor ki, cb125f yerine, mis gibi absli hero motor alinir.

Hero fiyat/performans endeksi yuksek bir marka.
    dyavol-77, karatimsah ve vandamme bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    bu motoru yargilarken fiyatina gore degerlendirmek lazim, ayni rakama benzer ozelliklerde daha problemsiz bir secenek varsa evet soyledir boyledir diyebilirsiniz, bugun ayni sinifta avrupaliyi gectim bir japon motosiklet alayim derseniz aralik ayinda klx 230 abs nin liste fiyati 56 bin tl idi.

Motosikleti
    Dominar 400
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız konusunda ön dişliyi büyütmek ya da arkayı küçültmek gibi bir işlem yapan oldu mu? Hero motorları hindistanın yol şartlarına ve hızlarına göre ayarlandığı için genelde 60kmde maksimum yakıt ekonomisi için yapılıyor.
    Disli degsiminde son hiz arttigi kadar , torkun da benzer degerde duser. Motosiklet cok torklu degil ama tek kisi biniyor isen on disliyi bir dis buyutebilir yahut arka disliyi iki uc disli kucultebilirsin. Bu sana 10 km kadar hiz ekler, devir araliklarin genisler, motosikletin gec hizlanir, iki kisi cok nazlanir. Ozetle tek kisi ve kilolu degilsen dene fakat garantiden cikar motosikletin yetkili servisle gorusup yapmalisin.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    tek silindirde 660 tenere dahi olsa 110km uzeri hizlar izdirap verir bence hic kurcalayip orjinalligini bozmaya gerek yok, daha yuksek hizda titresimden aynalarda birsey gozukmez, hiz istiyorsaniz farkli sinifta bir model tercih etmek lazim, bu motorun amaci belli biraz hafif arazi, biraz yol.
    vandamme bunu beğendi.

Herkese merhaba. Ben önümüzdeki aylarda ciddi şekilde bu motosikleti almak istiyorum. Ancak bir kaç merakım var. Aliminyum çanta setleri için taşıma demiri yapan bir yer ya da hali hazırda üretip satan bir yer var mı? Benim bu modeli almak isteme sebebim bu tarz çantalar takıp turlara gidilebiliyor olması. Sürüş testi yaptım ve kendi sürüş tarzıma göre bana yeterli olacağı kanaatine vardım. Motoru alıp kullanmak istediğim ürünlere kolayca ulaşamayıp ayalarca demiri nerde, nasıl yaptıracağım vs diye dolanıp durursam hayallerim ertelenmiş olacak. Bunları niye soruyorum? Şu ana kadar kimsede göremediğim için. İlk olarak 2019 fuarda gördüğümde orada bu demirlerin hatta aliminyum çantaların takılı olduğunu görmüştüm fakat o görüş son görüş olmuştu. Bilen, yaptıran ve kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler.
    Ayrıca orta sehpa da gerekecek. Onu taktıran var mı?

Merhaba instrument. Ben arka çanta demirini dün yaptırdım. hafta sonu montajını yapacağım inşallah. Arka çanta demirini çantama göre çizip lazerde kestirdim ve kıvırttım. Bunu yapabilirsem yan çanta demirleri içinde proje hazırlayacağım. Hali hazırda bir ürün bulamadım. Kendi imkanlarımla yapmaya çalışacağım.

İnstrument bunu beğendi.

Alıntı bahadironder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba instrument. Ben arka çanta demirini dün yaptırdım. hafta sonu montajını yapacağım inşallah. Arka çanta demirini çantama göre çizip lazerde kestirdim ve kıvırttım. Bunu yapabilirsem yan çanta demirleri içinde proje hazırlayacağım. Hali hazırda bir ürün bulamadım. Kendi imkanlarımla yapmaya çalışacağım.

https://i.hizliresim.com/SPNLqK.jpg
    Elinize emeğinize sağlık

ANES MOTOR
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)