Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Walla bende mondial’in dandik versiyonunu istemiyor değilim. Tıkır tıkır giderim, önüne atlayan olursa da ben motordan atlarım. Gayrı önümdeki düşünsün sonunu da ona da para yokki
    Carbo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar aldim
    cok rahat. ilk defa scooter olmayan bir motora binmeme ragmen sorunsuz kullandim.
    agirlik ve boyu cok rahat kontrol edilebiliyor.
    otoyola ciktim, ruzgar biraz savurdu, ilk kez basima boyle bisey geldigi icin sasirdim tabi
    ve motoru asiri kuvvetli degil. 110 civari sanirim maxlara geliyor. amacim uzun yol ve hiz degil zaten, daha cok macera.
    Yayan ve oialdemir bunu beğendiler.

Yayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jl 150 , cbf 150 er -5 ve aprilia pegaso.
    hayırlı olsun .
    cok istediğim bir motosiklet.
    Carbo bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Carbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar aldim
    cok rahat. ilk defa scooter olmayan bir motora binmeme ragmen sorunsuz kullandim.
    otoyola ciktim, ruzgar biraz savurdu, ilk kez basima boyle bisey geldigi icin sasirdim tabi
    ve motoru asiri kuvvetli degil. 110 civari sanirim maxlara geliyor. amacim uzun yol ve hiz degil zaten, daha cok macera.
    Bir kaç fotoğraf atar mısınız.
    Carbo bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı Carbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar aldim
    hayırlı olsun kazasız belasız. Ne kadara aldınız? Hafif macera motoru olarak çok iyi iş yapar diye düşünüyorum
    Carbo bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Herkese cok tesekkur ederim. Insallah kazasiz belasiz.

Fiyat:
    ben 19850 TLye aldim, cunku bayii arkadas "ben zam oncesi fiyatindan fabrikadan aldim, size yeni zammi yansitmam, taksit de yaparim" dedi. Simdi ustune dolar zammi yapilmis, bir de gumruk zammi gelebilirmis galiba. Su an sitesinde 21.102 ₺ yaziyor. Sayfa burada

Fotograf: Bu forum sifremi telefondan hatirlar hatirlamaz koyacagim!!

Bluetooth navigasyon ozelligi keyifli, bugun kullandim.

Motosikleti
    JAWA 250- MZ 250-Honda Titan 125- Hero xpulse200
    Cabro kardeş gayırlı uğurlu olsun.tekerin düz bassın.
    Ben de bugün Balıkesir gülenç motorda xpulse 200 ün üzerine oturarak (biraz nazlansa da) deneme fırsatım oldu. Öncelikle belirteyim 1.çok kalıplı ve kaslı geldi.
    2.Resimlerden daha büyük.
    3.Boyum 1.74 cm. Kg. 82 ayaklarımın ucu yere anca değdi.(arka şok ile ayarlanabilir mi?bilmiyorum. Denemek gerekir. Ben çok beğendim. Bir de şu ek vergi gelmese idi. Vergi gelince ikinci el crf ciler uçtu. Ben de 2. el 15.000-20.000 km. lere yeniye yakın fiyat (nakit) verme taraftarı değilim. Bütce müsait olunca tercihim xpulse olacak. Kullandıkca yorumlarını bizimle paylaşmaya devam et. Tekrar hayırlı olsun.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2020 modeline yağ sogutucu radyator eklenmiş.

Egzoz manifold cikis alta alinmiş,uzatilmis
    Arka amortisor degişmiş
    Sag blok kapagi ve yag dolum agzi degismis

Bu ilk kasasi,

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Bu arada

Herkesin tercihlerine saygim var.

Şahsi anlamda benim yöntemim,

Gerek otomobil
    Gerek elektronik
    Gerekse motosiklet

Alacagim zaman

Piyasaya ilk giren/uretilen urunu hemen almak yerine,bir muddet bekleyip,tasarimsal ve mekaniksel revizyon/makyaj vb,unsurlar elden gecirildikten sonra satin almayi tercih ediyorum.

Sonucta,

Bir urun kullanici deneyimlerinden sonra yapilan geri bildirimler işiğinda şekilleniyor,belirli bir seviyeye geliyor.

Xpulseyi son zamanlarda arastiriyorum,yabanci forumlarda kullanan insanlar cidden memnun,benimde radarima girmiş durumda.

Alinacak bir urun,sorun cikaracagini dusunmuyorum.
    oialdemir, Efekli, polo34 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Adamlar çok ciddi bir değişiklik yapmışlar. Neden gerek duydular acaba ? Motorun fiyatına etkisi olacaktır.

Motosikleti
    Cb250r
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 modeline yağ sogutucu radyator eklenmiş.

https://i.hizliresim.com/a55Ob6.jpg

Egzoz manifold cikis alta alinmiş,uzatilmis
    Arka amortisor degişmiş
    Sag blok kapagi ve yag dolum agzi degismis

Bu ilk kasasi,

https://i.hizliresim.com/d8IeG1.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Bu arada

Herkesin tercihlerine saygim var.

Şahsi anlamda benim yöntemim,

Gerek otomobil
    Gerek elektronik
    Gerekse motosiklet

Alacagim zaman

Piyasaya ilk giren/uretilen urunu hemen almak yerine,bir muddet bekleyip,tasarimsal ve mekaniksel revizyon/makyaj vb,unsurlar elden gecirildikten sonra satin almayi tercih ediyorum.

Sonucta,

Bir urun kullanici deneyimlerinden sonra yapilan geri bildirimler işiğinda şekilleniyor,belirli bir seviyeye geliyor.

Xpulseyi son zamanlarda arastiriyorum,yabanci forumlarda kullanan insanlar cidden memnun,benimde radarima girmiş durumda.

Alinacak bir urun,sorun cikaracagini dusunmuyorum.
    Arkadas dedektif gibisin masallah 🤣🤣🤣🤣
    Sayende yeni bisi ogrendim tsk ler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Fiyat 21bin ama indirimle 20bin yapiyolar ama sorun su, ellerinde yok. P.mbe ank. Tayfun motora gidip bizzat sorduk arkadasim icin elinde yokmus, onumuzdeki ay gelir dedi. Gelecek model eski kasami olacak yoksa yeni kasami bilemedim simdi

Motosikleti
    ......
    150cc ye kadar hava soğutma sistemleri motoru bir nebze idare edebilir ama

Uzeri cc ve güclerdeki motorlarda,en az bir yag sogutucuya ihtiyac duyacaktir.

Hem yagin omru acisindan
    Hemde diger kompenantlarin omru acisindan

Egzoz olayinda ise,BS6 olarak geciyor bu model,

Susturucu bogazi genisliyor,ayni olay tvs apache 180 ve 160 2Valf modellerinde de oldu.

Ayrica,alta alinmasi surucunun isidan daha az etkilenmesi dusunulmus olabilir(ergonomi)

Egzozun blok yanindan gecmeside sogutmaya engel durumlar cikarabilir.

Hee crf250 egzozuda yukarida,ama sivi sogutmali bir sistem.

Crf yi 300km kullanmistim,kesinlikle egzoz sicakligi rahatsiz etmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Alıntı hükümdar06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas dedektif gibisin masallah ��������
    Sayende yeni bisi ogrendim tsk ler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Fiyat 21bin ama indirimle 20bin yapiyolar ama sorun su, ellerinde yok. P.mbe ank. Tayfun motora gidip bizzat sorduk arkadasim icin elinde yokmus, onumuzdeki ay gelir dedi. Gelecek model eski kasami olacak yoksa yeni kasami bilemedim simdi
    Yok başkan,

Ben cahil adamim,
    Ahanda dümdüz,boru gibi adamim,

Gogel amcaya yaziyorum,bilgiler çikiyor..

Azda olsa kiyidan köşeden faydam olduysa ne mutlu

Motosikleti
    Hind.sitelerinde yan çanta modelleri de var. Türkiye ye hero getirir mi? Veya burada yerlisi yapılırsa, şöyle uygun arka ve yan çantalarla çok süper olacağını düşünüyorum.leven84 gibi beklemedeyim.
    levend84 bunu beğendi.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Hintli de ilk nesil yerine bir nesil sonrasını beklemek gerekebilir. Dominar da ilk çıktığında bir kaç bebeklik sorunu oldu, şimdiki d400ug lokum. Bir sonraki daha da iyi olur muhtemelen.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı Efekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hind.sitelerinde yan çanta modelleri de var. Türkiye ye hero getirir mi? Veya burada yerlisi yapılırsa, şöyle uygun arka ve yan çantalarla çok süper olacağını düşünüyorum.leven84 gibi beklemedeyim.
    Bu çocuğun sırtına ve dahi yanlarına çantaları bindirdiğinizde randıman ne olur onu bilemem. Ancak ben ille çanta
    istiyom denilirse sizlere ATK çantayı tavsiye ederim . İlhan (Atk nın sahibi) Taşko , Mondial RX3 ün o dandik plastik çantaları fiyatına , Harika alüminyum çantalar üretip satıyor. Her türlü yedek parçası mevcut . 3 çantaya
    tek anahtar . Adam senden siparişi aldıktan 50 gün sonra teslim edebiliyor. Millet kuyrukta . Parasını mal tesliminde ödüyorsun.
    levend84 bunu beğendi.
    bursevi

Motosikleti
    ......
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çocuğun sırtına ve dahi yanlarına çantaları bindirdiğinizde randıman ne olur onu bilemem. Ancak ben ille çanta
    istiyom denilirse sizlere ATK çantayı tavsiye ederim . İlhan (Atk nın sahibi) Taşko , Mondial RX3 ün o dandik plastik çantaları fiyatına , Harika alüminyum çantalar üretip satıyor. Her türlü yedek parçası mevcut . 3 çantaya
    tek anahtar . Adam senden siparişi aldıktan 50 gün sonra teslim edebiliyor. Millet kuyrukta . Parasını mal tesliminde ödüyorsun.
    Hürmetli ali ağam,

Bahsettigin markanin urunlerine baktim,

Cidden ustaligini konusturmus,

1.kalite malzeme kullaniyor.
    Montaji kalite
    Uydur kaydir işler yok
    İdare ederci degil,tam olacak mantikli bir işletme

Helal olsun
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ah be Levendim, biz kim ağalık kim ? Ne güzel söylemiş eskiler; EFELİK VURMAYINAN ,AĞALIK VERMEYİNEN. Bir garip SGK asgari ücret emekli maaşıynan, Züğürt Ağadaki Şener Şen üstadımız gibin olmecez mi?

Motosikleti
    [/COLOR]
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Ali abi, ilgine teşekür ederim. rx3 evo sayfasindan da gordugum kadar bilgilerini paylasip acemilerin yolunu aydinlatiyorsun.
    Yalniz benim istedigim yanlara aliminyum sabit canta istemiyorum. Arada bizim emekli ekiple beraber Kazdağlarina bir iki günluk geziler icin. Cadir, tulum vs. icin bez canta düşünmüştüm.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    https://hizliresim.com/s/upload-success

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Ali abi
    Bizim çocuğun Hindistan'da 300 cc lik abisi çıkmış resim yükleme çalıştım ama telefonda da beceremedim.(henüz pazara sürülmemiş)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Evet azmin elinden hiçbirşeykurtulamıyor.
    Resim yüklemeyi de hallettik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Evet
    ufoz ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Ali abi
    Bizim çocuğun Hindistan'da 300 cc lik abisi çıkmış resim yükleme çalıştım ama telefonda da beceremedim.(henüz pazara sürülmemiş)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

https://i.hizliresim.com/TxBm1m.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Evet
    30hp
    Sivi sogutma
    Dohc motor
    Upside masa
    Radial ön kaliper
    Alm.deltabox arka salincak

Kasli duruyor cidden

Tutar bu makina

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t

Ali abi

https://i.hizliresim.com/TxBm1m.jpg

Evet
    Tek kelimeyle bayıldım.
    NX4 Falcon'a çok benziyor. Bayılıyorum NX4 e. Bir an NX4 resmi sandım.

bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)