Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NC700 aynaları takıldı. Orjnallerinden daha net ve büyükler, uçları biraz yukarı bakıyor.

https://i.hizliresim.com/iu8o6k3.jpg
    Hayırlı olsun kalyoncudanmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı Wuamell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kalyoncudanmı?
    N11 motofixistanbul diye bir satıcı. Kupon kullandım 122 TL ye geldi...Orjinal değildir illaki ama bozar yeri yok. O bembeyaz aynalardan nefret ettim..🙂

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı KALDERA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soft çanta koymakla çok iyi yapmışın..bu xpulselrde egsozdan kaynaklı arka çanta demirleri yaptırıldığında hoş olmayan şık durmayan bir görüntü çıkıyor..
    .crf akyazı bana çokyakın.far koruma arka top case bağlantısı birde ayaklık genişletme alıcam.orta sehpa için trenyoldan sipariş verdim yarın gelir .selami ile görüştüğümde
    "cnc kesimleri yeni bitti boya işi var perşembe konuşalım"dedi.cuma günü akyazıya gider montajınıda yaparım orada.
    200t orta ayak demiriyle geldiği için bizde öyle bir dert yok.

Soft yan çantalar için demir takılı bende.
    Amaç çantanın sallanmasını, tekere sürtmesini engellemek.
    T modelde egsoz aşağıda olduğundan sert çanta demiri taksanda kötü durmuyor.
    200 de çok dışarıya monte etmek gerek.

N11 motofixistanbul diye bir satıcı. Kupon kullandım 122 TL ye geldi...Orjinal değildir illaki ama bozar yeri yok. O bembeyaz aynalardan nefret ettim..🙂
    Çok iyiymiş, görüntüde dalgalanma yada yüksek devirde titreşim kaynaklı görüntü kaybı varmı? Tavsiye ederseniz düşünüyorum

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Çok iyiymiş, görüntüde dalgalanma yada yüksek devirde titreşim kaynaklı görüntü kaybı varmı? Tavsiye ederseniz düşünüyorum
    105-110 a kadar net ama 115 le giderken titreşimden bulanık gösterdi, diğerinde varmıydı aynı şey pek dikkat etmedim. Birde kendi aynasını oynatmak daha zordu. Bunlar biraz daha yumuşak. Orjinalinin aynası kaliteli değildi, bunun kaliteli. Tavsiye ederim ama çok aşırı memnun kaldım diyemem...Eskileri geri takar mıyım, kesinlikle hayır...Hem bu fiyata çok uygun oldu. Yarın sıkılsam çöpe atsam yüreğim acımaz...

Motosikleti
    kuba black cat, hero x pulse 200 nasipse :)
    selamlar, sonunda almış bulunmaktayım darısı benim gibi bir yıl boyunca para denkleştiremeyip alamayanların başına diyelim....

ufoz, Cyan ve freesea77 bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun deeppblue. Kazasız belasız, iyi günlerde sürün.
    deeppblue bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Hayırlı olsun...Doğru seçim...👍
    deeppblue bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Kazasız belasız...
    deeppblue bunu beğendi.

Hayırlı olsun benimki 1 hafta oldu teslim edilmedi haftaya kısmetse ama hava şartlarından bir süre binemeyeceğim gibi. İstanbulda yoğunluk var anadoluda 2-3 güne teslim ediliyormuş. Allah kaza bela vermesin.
    deeppblue bunu beğendi.

Motosikleti
    hocam benim motorum da teslim edilmeyecekti aslında geçen hafta cumartesi gününden beri sıkıştırıyorum bu güne nasipmiş, daha önce hero istanbul üsküdar showroom ile de irtibata geçmişliğim vardı onlar bile teslim tarihini bir hafta içerisinde yapabiliriz diye bilgi vermişlerdi...

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Hayırlı olsun benimki 1 hafta oldu teslim edilmedi haftaya kısmetse ama hava şartlarından bir süre binemeyeceğim gibi. İstanbulda yoğunluk var anadoluda 2-3 güne teslim ediliyormuş. Allah kaza bela vermesin.
    Hocam seninki geldi sanıyordum. Ben çok şanslıymışım demekki, gittim 30 tane motor içinden seçtim, ertesi güne hazırladılar...Heryerde böyledir diye tahmin etmiştim..🤔

Motosikleti
    bir bilgi daha vereyim; ben balıkesirde ikamet etmeme rağmen motorumu almaya çanakkale bayramiç e gittim (110-120km) istesem istanbuldan dan sipariş edip kapıma kadar getirtirdim ama sıkıntı yok, yol boyunca 90 km yi geçmeden rodajını tamamlaması ve uzun yolda motora alışabilmek için bu şekilde bilerek alış-veriş yaptım, motosiklet mesafe farketmeksizin çok rahat kullanılıyor hakkını vermek gerek...

Hocam seninki geldi sanıyordum. Ben çok şanslıymışım demekki, gittim 30 tane motor içinden seçtim, ertesi güne hazırladılar...Heryerde böyledir diye tahmin etmiştim..🤔
    Maalesef sezon yaklaştıkça yoğunluk artıyor.
    Geçen hafta pazartesi 3 güne veririz diyorlardı, cumartesi alıyorum dedim bayrama inşallah dediler. Bugün tır geldi sanırım pazartesi fatura ve evrak işleri olur, serviste toparlanması falan bayramdan önce olacak sanırım, hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı deeppblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bilgi daha vereyim; ben balıkesirde ikamet etmeme rağmen motorumu almaya çanakkale bayramiç e gittim (110-120km) istesem istanbuldan dan sipariş edip kapıma kadar getirtirdim ama sıkıntı yok, yol boyunca 90 km yi geçmeden rodajını tamamlaması ve uzun yolda motora alışabilmek için bu şekilde bilerek alış-veriş yaptım, motosiklet mesafe farketmeksizin çok rahat kullanılıyor hakkını vermek gerek...
    Hocam rodaj öyle olmuyor sizinki mecburi durum ok ama kalan km boyunca devir vites bol bol oynamak lazım, hatta lastik rodajı içinde ince ince yatırmak faydalı olur.
    deeppblue bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Sanıyorum deli gibi xpulse200 satışı ve fabrikada toplaması var.
    Bu hafta başı Xpulse200 lü biriyle uzun bir kırmızı ışıkta yanyana gelince sohbet ettik.
    Kısıklıya servise gitmiş.
    Şahin ustayı bile fabrikaya montaj kontrolüne göndermişler.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Bu arada bir tespitimi paylaşmak isterim; motor artık 115 e ulaşmakta hiç zorluk çekmiyor. Rodaj sonrası öyle kalır gibi gelmişti lakin asıl canlanma 1500 km sonrası oldu. Yani makinenin amacı ve çapı belli ama bi tık daha hızlı gitsin isteyenlere tavsiyem rodaj sonrası acımayın. Boş yolda yüklenin, sürekli redline ve kesici yi kastetmiyorum doğal olarak. Sanırım 8500 devir max bg ve 8000 devir max tork, buralarda sürün.Tabi bu devirler 5. viteste yapılmalı, hızınız 110 gibi olacak. Arada inişlerde yine esirgemeyin 130 da kesiye giriyor. Ama kesinlikle hararet yaptırmayın, mümkünse soğuk havalarda hatta sabah-öğle arası yapın. Motor yağ soğutmalı ve sistem işe yarıyor. Bunu 2v ye tavsiye etmem ama 4V ısınınca performans kaybı yaşamıyor (asfaltta).

Ama bu kendi insiyatifinizde, benim tarzım bu şekilde, yatırım tavsiyesi değildir...😁

Bu arada bir tespitimi paylaşmak isterim; motor artık 115 e ulaşmakta hiç zorluk çekmiyor. Rodaj sonrası öyle kalır gibi gelmişti lakin asıl canlanma 1500 km sonrası oldu. Yani makinenin amacı ve çapı belli ama bi tık daha hızlı gitsin isteyenlere tavsiyem rodaj sonrası acımayın. Boş yolda yüklenin, sürekli redline ve kesici yi kastetmiyorum doğal olarak. Sanırım 8500 devir max bg ve 8000 devir max tork, buralarda sürün.Tabi bu devirler 5. viteste yapılmalı, hızınız 110 gibi olacak. Arada inişlerde yine esirgemeyin 130 da kesiye giriyor. Ama kesinlikle hararet yaptırmayın, mümkünse soğuk havalarda hatta sabah-öğle arası yapın. Motor yağ soğutmalı ve sistem işe yarıyor. Bunu 2v ye tavsiye etmem ama 4V ısınınca performans kaybı yaşamıyor (asfaltta).

Ama bu kendi insiyatifinizde, benim tarzım bu şekilde, yatırım tavsiyesi değildir...😁
    Haklısınız motorun sağır kalmaması lazım, bu süreçte açmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanıyorum deli gibi xpulse200 satışı ve fabrikada toplaması var.
    Bu hafta başı Xpulse200 lü biriyle uzun bir kırmızı ışıkta yanyana gelince sohbet ettik.
    Kısıklıya servise gitmiş.
    Şahin ustayı bile fabrikaya montaj kontrolüne göndermişler.
    Şahin usta bayadır fabrikada sanırım, geçen ay 2bin motor satılmış diye duymuştum, talep çok bu durum umarım servis kalitesi ve yedek parça sıkıntısı yaratmaz.
    CF motonun sorunuda bu adamlar nk250’de 6 ay sıra var diyorlardı. Doğal olarak malzeme servise değil imalata gidiyor ve yedek parça yönetilemiyor bence.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Haklısınız motorun sağır kalmaması lazım, bu süreçte açmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Şahin usta bayadır fabrikada sanırım, geçen ay 2bin motor satılmış diye duymuştum, talep çok bu durum umarım servis kalitesi ve yedek parça sıkıntısı yaratmaz.
    CF motonun sorunuda bu adamlar nk250’de 6 ay sıra var diyorlardı. Doğal olarak malzeme servise değil imalata gidiyor ve yedek parça yönetilemiyor bence.
    Biraz dedikodu gibi olacak ama zam var sanırım pek yakında..Alan aldı alamayan yayan kaldı misali..🙂
    deeppblue bunu beğendi.

Biraz dedikodu gibi olacak ama zam var sanırım pek yakında..Alan aldı alamayan yayan kaldı misali..🙂
    Kemal Sunal’ın aşağıdaki sahneyi izlerken komik geliyordu, bir zamanlar..

https://youtu.be/vy3H2svjOsI

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Kemal Sunal’ın aşağıdaki sahneyi izlerken komik geliyordu, bir zamanlar..

https://youtu.be/vy3H2svjOsI
    Yakındır bizimde masa üstünde oynamamız..😁

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)