Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgur_ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motoru merak edenler varsa offroad sürüş videoları çektim, kanalımda var. Fikir vermesi açısından bakabilirsiniz.
    Kanal:
    https://www.youtube.com/channel/UCve...cJjQqcz1y-3Gdg

Video örneği:

Motor fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor. Hindistan'da çok fazla kullanılıyor ve seviliyor. Oranın şartlarına dayanan motor, bizim koşullara fazlasıyla dayanır. Ben en son versiyon olan 4v versiyonunu Haziranda aldım, 10.000 km civarına geldim. Sürekli araziye sürdüm ve düşer mi yatar mı diye de acımadım. Gerçekten dayanıklı ve sürüşü çok keyifli motor. Şu ana kadar 2 tane çok ufak sıkıntı çıktı, onları da bayi çözdü. Genel merkezi ve fabrikası çok ilgili. Sorunu iletmeniz halinde hemen iletişime geçiyorlar. Bizzat Fabrikasına da gittim Nazilli'ye, gerçekten en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Motorla yaptığım tur rotalarına ve ne kadar zor yollar olduğuna bakmak isterseniz WIKILOC rotalarım:
    https://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?id=4132707
    F54 ve freesea77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Videoyu hızlandırmadan motor sesi ile birlikte yüklerseniz daha zevkli olur izlemesi.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Aynı motordan var, iki sıkıntı neydi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı laz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu hızlandırmadan motor sesi ile birlikte yüklerseniz daha zevkli olur izlemesi.
    Ses yok motorda...😁

Videonun orta kısımlarında, normal sürüş şeklinde kısımlar da var. Diğer videolarda daha fazla duyabilirsiniz. Hızlandırılmış videoları, ilk başlara ve sona, rotanın genel güzergahını, yolu ve manzarayı göstermek adına koyuyorum.

Şu video daha çok işinize yarayabilir.
    F54 bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Ben de dün kırmızı olan rengini sipariş vererek 2. motosikletim olarak aranıza katıldım. Aktif telegram grubu var mı? Önerebileceğiniz aksesuarlar nelerdir? Şunu kesinlikle yap veya al dediğiniz bir şey var mı?

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Hayırlı uğurlu olsun, topiği incelerseniz bir iki yukarıda benim de taktıklarım var. Resim vs de koydum.
    E.Yzr bunu beğendi.

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    https://www.youtube.com/watch?v=7qA0...el=JeetBhaskar

Arkadaşlar rodaj bakımını videoda gösterdikleri gibi detaylı yapıyor mu yetkili servisler ?

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=7qA0...el=JeetBhaskar

Arkadaşlar rodaj bakımını videoda gösterdikleri gibi detaylı yapıyor mu yetkili servisler ?
    Yanından bile geçmediler bunun. 😁. Sadece yağı değişti, ben söyleyince bir de zincir ayarı o kadar. Kitapçıkta supap ayarı da diyor mesela ama nafile, "ses var mı abi?, Yok, e o zaman herek yok kapak açmaya"...İyide para aldılar hint malı 200 cc bir motor olduğunu düşünürsek.

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanından bile geçmediler bunun. ��. Sadece yağı değişti, ben söyleyince bir de zincir ayarı o kadar. Kitapçıkta supap ayarı da diyor mesela ama nafile, "ses var mı abi?, Yok, e o zaman herek yok kapak açmaya"...İyide para aldılar hint malı 200 cc bir motor olduğunu düşünürsek.
    Özel servise gidip aynı bu şekilde yaptırmak daha mantıklı o zaman ya da kendimiz yapıcaz

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel servise gidip aynı bu şekilde yaptırmak daha mantıklı o zaman ya da kendimiz yapıcaz
    Garanti dışı kalır, ayrıca 3 ayda bir km yapmasa bile bir uğramak da gerekiyor, belki biliyorsun. Bana dedikleri, bir alo de konuşalım bir sorun var mı diye. Tuhaf bir durum..🙂

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti dışı kalır, ayrıca 3 ayda bir km yapmasa bile bir uğramak da gerekiyor, belki biliyorsun. Bana dedikleri, bir alo de konuşalım bir sorun var mı diye. Tuhaf bir durum..��
    Alo diyince sisteme gireceklerse haftada bir de ararım

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Hizmet dediğin böyle olur.😁

Hero'nun en sevmediğim kısmı bakımların belirsiz, gelişigüzel olması. 90 günde bir kontrole çağırıyorlar, ne işlem yapılacak, ne ücret ödenecek hepsi belirsiz. Normal bakımlar 3.000'de 1. Benim Rodaj dahil 4 tane bakım oldu. Daha motorun iç kısmındaki filtreyi çıkarıp temizlemediler. Servislerin bakım anlayışı sağını solunu kontrol et, yağı değiştir geç. Firma hangi bakımda ne yapılacak hiç bir şeyi anlatmamış, kontrol de etmiyor.

4V versiyonu ile 10.000 km'yi aştım. Gerçekten güzel motor, keyifle kullanıyorum ama bakımlar beni soğutuyor.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero'nun en sevmediğim kısmı bakımların belirsiz, gelişigüzel olması. 90 günde bir kontrole çağırıyorlar, ne işlem yapılacak, ne ücret ödenecek hepsi belirsiz. Normal bakımlar 3.000'de 1. Benim Rodaj dahil 4 tane bakım oldu. Daha motorun iç kısmındaki filtreyi çıkarıp temizlemediler. Servislerin bakım anlayışı sağını solunu kontrol et, yağı değiştir geç. Firma hangi bakımda ne yapılacak hiç bir şeyi anlatmamış, kontrol de etmiyor.

4V versiyonu ile 10.000 km'yi aştım. Gerçekten güzel motor, keyifle kullanıyorum ama bakımlar beni soğutuyor.

https://scontent.fayt3-1.fna.fbcdn.n...-A&oe=6425459C
    Hocam yaşadığınız önemli bir sıkıntı oldu mu?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu 4v tr ye gelmeden önce bi arkadaşa tavsiye ettim oda bayii ye takas motor verip alacaktı tabi bayii onun motoru öldürünce almadı
    benim halen aklımda diyorumki biz küçük cc binerken böyle güzel yavru endurolar yoktu ybr cbf derken alternatif olmayınca nc tenere oradan da afrika aldım büyük cc nin keyfini alınca küçük cc ye dönmedik ama bu ara bi tane alıp garaja saklayıp emeklilik endurom olabilir diyorum bu sefer garaj da 3 tane motoru ne yapacağım diyorum kalıyorum
    ama hakketten güzel bir motosiklet

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Yeni motor alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun.
    Yaklaşık 1,5 yıl oldu motoru alalı.2V modeli. Kayda değer bir problem yaşamadım.
    Genel olarak memnunum. Aldığımdan beri yakıt ölçümü yapıyorum.
    8800 kmde motorum. Yakıt eğer 80-90-100 hız aralığında kalınırsa çoğu kez 2,2Lt oluyor.
    Tapagaz ve şehir içi kullanımlarda ise 3Ltleri görüyor. Bence oldukça ekonomik veriler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun.
    Yaklaşık 1,5 yıl oldu motoru alalı.2V modeli. Kayda değer bir problem yaşamadım.
    Genel olarak memnunum. Aldığımdan beri yakıt ölçümü yapıyorum.
    8800 kmde motorum. Yakıt eğer 80-90-100 hız aralığında kalınırsa çoğu kez 2,2Lt oluyor.
    Tapagaz ve şehir içi kullanımlarda ise 3Ltleri görüyor. Bence oldukça ekonomik veriler.
    2.2 Lt yi ilk 100 km de yakaladım ama rodajdı ve 60 ı geçmemiştim. Sonra 3 lt lere oturmaya başladı. Bence bu çok iyi bir değer, daha ne olmasını bekliyoruz, 2 mi. 😁 Yok ki öyle yakan bir motor...

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://scontent.fayt3-1.fna.fbcdn.n...-A&oe=6425459C
    Hocam garanti için servise gideceğim ve şu videodaki bakımı talep edeceğim. 2 bakımda bir o yağ süzgecinin temizlenmesi gerekiyormuş yoksa motosiklet yağ yakabilirmiş. Dün baya araştırdım İzmir'de motomania var. Gökhan hocaya desek bu videodaki bakımın aynısını yapar bence.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    1400 km deyiz, 4.11 lt ile 121 km, 3.39 lt/100 km...Standart kullanım tarzım...

Motosikleti
    Honda innova 125 wave 110i lifan emisol
    Xpulse 200 4v almaya iyi niyetlenmistim Facebook baktim herkes bisey soyluyor kimisin rölantide dalgalanma kimisinin marş basmaması türlü türlü sorunlar valla işkilendim sıfır bi motorda bunlar oluyorsa

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)