Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Dün gene ücretsiz bakım için dağ başındaki evime kadar geldiler. 2024’te 400 cc modeli getirmek için Hintlilerle görüşmeler başlamış. Hayırlısı…

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Sanırım xtreme serisinin 400 lük naked ve ss versiyonunu getirecekler… güzel fiyat olursa yok satar yani güzel derken r25 mt25 altında bir fiyatı olursa çok iyi satar muadili yok çünkü …

Motosikleti
    250r
    Instagram'da hero Türkiye hesabını takip ediyorum. Çanakkale'de 10 tane bakım yapmışlar. Bu şekilde servise devam ederlerse bir adım öne geçerek kullanıcılarını arttıracaklardır. Başarılı bir hamle açıkçası.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla oda doğru.

Geçen hafta bir arkadaşım aradı.
    Temmuzdan sonra haftada bir iki kez Çanakkaleye gidip gelmesi gerekecekmiş.
    Forza 250 bakmış.

Bayide 110.000 lira ama motor yok ve tarih veremiyorlar diyor.

Dışardaki stokçular sıfırına 150.000 istemişler.

"Parayı verip alacağım. Beklersem zaten fiyatı yükselecek. Bir yandanda arabayla gidip geleceğim Çanakkaleye.
    Yaktığım yakıt farkı, fiyat artışı derken aynı paraya gelecek" diyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Xpulse 200-4v modelin fiyatı açıklandı.

71.500,- TL

Anladığım kadarıyla bu yaz 200-T modeli gelmeyecek.
    Bu fiyat bilgisini nereden aldınız ÖNDER MOTOR'dan mı? Eğer öyle ise affınıza sığınarak yuh diyorum başka bir şey demiyorum. Geçen sene 24.000 lira olan motor isterse 4valf değil 44valf olsun 71,500 lira nasıl bir fiyat neredeyse X3 katına çıkmış akıllara durgunluk veren bir piyasa bu benim aklım almıyor artık ve inanılmaz rahatsız oluyorum insanlığımızdan da esnaflığımızdan da ticaretimizden her şeyden.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyat bilgisini nereden aldınız ÖNDER MOTOR'dan mı? Eğer öyle ise affınıza sığınarak yuh diyorum başka bir şey demiyorum. Geçen sene 24.000 lira olan motor isterse 4valf değil 44valf olsun 71,500 lira nasıl bir fiyat neredeyse X3 katına çıkmış akıllara durgunluk veren bir piyasa bu benim aklım almıyor artık ve inanılmaz rahatsız oluyorum insanlığımızdan da esnaflığımızdan da ticaretimizden her şeyden.
    Yuhlanıcak bir şey yok 50cc lik motorlar 30 bin olmuş kymco sym vespa pegout gibi markaların 50cc likleri 40-50 bin başlıyor çıkıyor..

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün FB grubunda paylaştılar. Bugünde web sitesindeki fiyat listesine koydular.

Sanıyorum geçen yılki fiyatlar xpulse için lansman fiyatı olduğundan çok düşüktü. O fiyattan alan aldı.

Bundan sonra normal fiyatlamaya geçilmiş görünüyor.

Tahminim fiyatlamayı 18.5 kurdan yaptılar ve o seviyeye kadar fiyatı sabit tutacaklar.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuhlanıcak bir şey yok 50cc lik motorlar 30 bin olmuş kymco sym vespa pegout gibi markaların 50cc likleri 40-50 bin başlıyor çıkıyor..
    Yuhalanacak çok şey var mesela şu anda başımızda bulunan şu basireti bağlanmış hükümet mesela. Gidip en ucuz motosikleti referans alırsak ülkenin ve piyasaların ne kadar berbat durumda olduğunu asla anlayamayız. 50cc fiyatını temel alıp daha üst cc motosikletlerin fiyatlarını değerlendirirsek hiçbir zaman bu fiyatlar abes gelmez zaten. Yanlış bir değerlendirme olmuş. Şunu demek daha doğru sanki 50cc’ler bile 40K olmuş köprüden önceki son çıkışı da kaçırırsa bu ülke Venezuella gibi olur sonumuz. Bak bu çok doğru bir tespit işte. Kaldırımlarda yerlerde Uçuşan paralar ve toplamayan halk bir paket çikolata veya bisküvi ile bir sürü iş, alışveriş yapılabilen bir ülke. Bu duruma doğru gidiyoruz. Sonumuz venezüella gibi olmadan umarım o son çıkıştan çıkarız 2023 Haziranda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Teşekkür ederim bilgi için fakat lansman fiyatı: 18.100 TL idi. Sorabilirsiniz kendilerine de. Sonra 22.000 lira oldu sonra 24,500 lira oldu. Böyle giderken fiyat artışı sonra bir anda ilk fiyatın 4 katına neredeyse çıktı. Sene sonunda veya 2023 Ocak-Şubat gibi 100.000 tl olur fiyatı bu yazı kalsın burda dönüp bakarız.

Merhaba, Xpulse 200 modeli artık satılmıyor mu acaba ?
    Ankara'da görebileceğimiz alabileceğimiz bir adres var mıdır ?
    Çok teşekkürler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Baya baya dikkatimi çeken ve sağlamla bşr bir model . Almak için kendimi odakladım 4. Motor olarak

Motosikleti
    4. motor Honda
    19hp motor 71bin lira cidden inanılır gibi değil....

Motosikleti
    X-Pulse 200
    2 aydır gidon tedarik edilmiyor.Ben aldığıma pişman oldum.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı 50sisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 aydır gidon tedarik edilmiyor.Ben aldığıma pişman oldum.
    Şu ara her konuda tedarik sıkıntısı var. Heroya özel bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Ama sonuç olarak can sıkıcı.

Motosikleti
    Yamaha YBR125 ESD, Bajaj Dominar D250
    Maalesef diğer markalarda da durum pek farklı değil :/

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Saliha Hindistanda satın aldığı ikinci el bir Xpulse 200 ile Hindistan turunda...
    .

.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Saliha Hindistanda satın aldığı ikinci el bir Xpulse 200 ile Hindistan turunda...
    .
    http://youtu.be/LfYWsABPtWQ
    .
    http://youtu.be/sfowv2Xskww
    Ufuk Abi Youtube izlemeden günüm geçmez ama bu kanala sayende ilk defa denk geldim. Hindistan'da kameraya kusan inek ve kask vizörünü açınca göze sıçan kuş detaylarına haykırarak güldüm. Maşallah ne cesur kızmış.
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufuk Abi Youtube izlemeden günüm geçmez ama bu kanala sayende ilk defa denk geldim. Hindistan'da kameraya kusan inek ve kask vizörünü açınca göze sıçan kuş detaylarına haykırarak güldüm. Maşallah ne cesur kızmış.
    Kaan ben sevdim Salihayı. Samimi biri gibi görünüyor.

Daha neler var neler.
    Tura başlarken besmele çekip ayetel kürsü okumadı efsane. GoPronun kask aparatını unutup ayakkabı baücığıyla bağlayıp süper videolar çekmesi müthiş yaratıcı.

Bizim bıçkın delikanlılardan, "150km uzun yola gideceğim, ne önerirsiniz" diyen olursa direkt Saliha'nın video linkini vereceğim.

Tek vaşına kalk, Hindistana git, orada ikinci el bir xpulse al. 4 gün tek başına yol git. Arkadaşınla buluş. Hindistan turuna başla. Büyük cesaret.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kaan ben sevdim Salihayı. Samimi biri gibi görünüyor.

Daha neler var neler.
    Tura başlarken besmele çekip ayetel kürsü okumadı efsane. GoPronun kask aparatını unutup ayakkabı baücığıyla bağlayıp süper videolar çekmesi müthiş yaratıcı.

Bizim bıçkın delikanlılardan, "150km uzun yola gideceğim, ne önerirsiniz" diyen olursa direkt Saliha'nın video linkini vereceğim.

Tek vaşına kalk, Hindistana git, orada ikinci el bir xpulse al. 4 gün tek başına yol git. Arkadaşınla buluş. Hindistan turuna başla. Büyük cesaret.
    Bir de abuk subuk, adam kesen mekanlara uğrayıp ekipman aradı, kız çok korkusuz.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de abuk subuk, adam kesen mekanlara uğrayıp ekipman aradı, kız çok korkusuz.
    Bir toptancıya girdi. Bana kaçakçı gibi geldi. Gece, o saatte ben girmeye korkarım o dükkana.

Biz dün kızımla seyrettik.
    Kızım, "delimi bu, şimdi taciz edecekler" deyip duruyordu.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Gezi başlıklarında "2.000 metreye çıkacağım. Bu motorla çıkılırmı" diye sorular çıkar.

Xpulse bir enteresan.
    Saliha, Hindistanda 5.300 metreye çıkmış. Motorda tık yok. Tın tın gidiyor.
    Bu arada motor eski versiyon, 2 valfli, hava soğutmalı model.
    .

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Hindistan şartlarında üretilen motorların yüksek irtifalarda sorunsuz çalışması önemli, özellikle royal enfield markası himalayan modeline karşıdan bakınca pek bişeye benzetemezsiniz ama 5000 ve üzeri irtifalarda sorunsuz çalışmasıyla ünlüdür, ismini de himalaya dağlarından almıştır.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)