Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle dün kazanılmış önemsiz özel sınıflardan bahsetmemistim. MotoGP gibi superbike gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Biraz daha biriktirip 2. El crf rally almalıydın. Bu benim fikrim tâbi. Mesela Honda CB 500 F yi Leoncino gibi üretse tercihim Honda olurdu
    arkadaşımın yolda enjeksiyonu bozulan crfsini çekene kadar o da crf almam taraftarıydı çekirge :D
    hiçbir psikoloğun kapısında park etmiş motosikletler göremezsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımın yolda enjeksiyonu bozulan crfsini çekene kadar o da crf almam taraftarıydı çekirge :D
    RKS Winner in bir daha gelip gelmeyeceğini bilmiyorsun. CRF ezelden beri var Arkadaşın biraz fazla şanssız biriymiş. Bir Honda yı bozmak hakikaten zor iştir.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çakma yakıt doldurmuşlar depoya herhalde, kuş uçmaz kervan geçmez garip bir istasyondan alındıysa...

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Rks winner ile kıyas eden arkadaşlar, Gerçekten bu motosiklet ile winnera baktığınız zaman aynı şeylerimi görüyorsunuz. Yarı fiyatına böyle bişeymi varmış diye heyecanlandm baktım kusura bakmayın ama winnerdan ucuzluk akıyor. Üst mesnet, gösterge, farlar, plastik aksamlar, motor bloğunun boyası, genel model tipinin özgünsüzlüğü bu nedir abi allah aşkına ya.. Kıyas ettiğiniz motosiklete bakın! Tamam 8 bine ancak o olur buna lafım yokda şunla mukayese etmeyin bari.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Şu motosiklet 120 ile stabil gidebilse gaz açıncada sollamalarda 140 diyebilecek olsa (200ns gibi) 1 dk düşünmezdim.
    Yayan ve murat1903 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motopixel TV incelemesini yapmış. Güzel motorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=UZ2BGaoV7B8

winner ın kritik sıkıntılarını saymıyorsun ama heroda o sorunları bulamazsın 10 sene net binersin yağını eksik etmezsen bakım yaparsan 10 sene sonra bi motor yaptırısın al sana evladiylik motor 8 bin bunun içi var ha piyasa bakılırsa haklısın ama ileri dönük iş yapmaz için hintli ve japon tercih edilmeli şuan motorcumuhabbeti 140000de bi kawasakiyi tamirliyor birazda öyle düşün

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Criesley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    winner ın kritik sıkıntılarını saymıyorsun ama heroda o sorunları bulamazsın 10 sene net binersin yağını eksik etmezsen bakım yaparsan 10 sene sonra bi motor yaptırısın al sana evladiylik motor 8 bin bunun içi var ha piyasa bakılırsa haklısın ama ileri dönük iş yapmaz için hintli ve japon tercih edilmeli şuan motorcumuhabbeti 140000de bi kawasakiyi tamirliyor birazda öyle düşün
    Hero yu çok severim, hala görüştüğüm müdürleri var, işlerinde çok ciddiler, ama yeni modelin neler getireceğini bilemezsiniz. Dash ler yeni çıktığında çıkan sorunları Antakya bayisinden öğrenebilirsiniz.
    Üretici firma içinde süpriz olmuştu. Ayrıca güç olarak Duetle beraber emsallerinden düşük kalmışlardı. Sonradan sorun çözüldümü bilmiyorum.
    Yollarda 90 küsür model bir sürü HeroHonda görmüştüm seyahatlerimde. Yani sağlamdır, katır gibidir. Ama yeni modellerde biraz temkinli olmak gerekiyor.
    Üretici firma çözüm için gerekeni her zaman yapar ama buna distribütör firmanın reaksiyon yeteneği esas sorun. Türkiyede bence asıl sorun bu.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Evet bu model sanıyorum bayilere dağıtılmış sonunda, gören, inceleyen, deneyen oldu mu acaba ? Düşük cc enduro sınıfına ilaç gibi geleceğini düşündüğüm güzel bir motosiklet, geçtiğimiz yıl da yanlış bilmiyorsam Hindistan da yılın motoru seçilmiş

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu model sanıyorum bayilere dağıtılmış sonunda, gören, inceleyen, deneyen oldu mu acaba ? Düşük cc enduro sınıfına ilaç gibi geleceğini düşündüğüm güzel bir motosiklet, geçtiğimiz yıl da yanlış bilmiyorsam Hindistan da yılın motoru seçilmiş
    Cumartesi Önder Motodaydım. Test sürüşü yapmadım ama inceledim. Malzeme gerçekten kaliteli daha önce çinli kross(ramzey 200) kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki malzeme kalitesi kıyas kabul etmez çok başarılı. Boyum 186 benim tabanlarım çok çok rahat yere değiyor. 170-175 biri de rahatlıkla kullanabilir. Test sürüşünden gelen arkadaş torkunun çok iyi olduğunu söyledi. Görüntü ve şekil olarak güzel alet.

Eksileri
    -sele sert(bence arazi için kabul edilebilir ama uzun yolda ağrı yapar.)
    -aynaların camıyla alakalı kenarlara doğru çok bozulma var görüntüde.

Bunu eksiden sayamam ama amortisörler yumuşak olduğu için biraz kiloluysanız ve artçıyla kullanıyorsanız motosiklet çöküyor. Naked tarzı bir görüntü ortaya çıkıyor.

Bu arada getirmeyi planladıkları rally kit'in selesi daha yumuşak ve yüksek. Ön amortisörler de bu kitle değişirse motor 10 cm kadar yükseliyor ve çok daha güzel görünüyor. Kitin parçaları ayrı ayrı da satılacakmış.

Bu arada fuar videolarında izlediğiniz Yunus kardeşim çok samimi, çok ilgili ve çok yardımsever bir adam. Kendisine burdan da teşekkür edeyim.

Motosikleti
    XMAX 250
    Çok merak ettiğim bir model. Fiyatına göre çok güzel özellikleri var. Avrupa yakasında test imkanı var mı acaba.

Hero motocorp o kiti konsept olarak tanıttı. Hero motocorp o kiti seri üretse bile Hero Türkiye (Asya motor Soysal Grup) o kiti asla getirip satma uğraşına girmez emin ol.
    Zamanında 2016 model Hero Karizmalara yan grenaj da getirecekti. Hatta AEA bile inceleme videosunda bunu vurguluyordu. ZMR olarak zaten grenajlı model hindistanda satıldığı halde o grenajları kullanıcılar kendi çabaları ile fibercide falan yaptırdı. Hero Türkiye bu konuda bi uğraşa girmedi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı DOC46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero motocorp o kiti konsept olarak tanıttı. Hero motocorp o kiti seri üretse bile Hero Türkiye (Asya motor Soysal Grup) o kiti asla getirip satma uğraşına girmez emin ol.
    Zamanında 2016 model Hero Karizmalara yan grenaj da getirecekti. Hatta AEA bile inceleme videosunda bunu vurguluyordu. ZMR olarak zaten grenajlı model hindistanda satıldığı halde o grenajları kullanıcılar kendi çabaları ile fibercide falan yaptırdı. Hero Türkiye bu konuda bi uğraşa girmedi.
    Bu şekilde bir lansman yapmışlar. Bu kiti tanıtmak için. Ama daha önce tecrübe ettiyseniz bende bir kuşkulandım şimdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Alıntı DOC46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynı şey olduğunu düşünmüyorum ama sonuçta Hero da babamın oğlu değil emin değilim Görsellikten ziyade işlevsel bir kit olacağı için talep doğrultusunda gelebilir. Gelirse de muhtemelen 5000 liradan aşağı olmaz bu kit. Hindistan fiyatlarını kıyaslayınca durum bunu gösteriyor. Kitin para eden kısmı amortisörler olacak büyük ihtimalle.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynı şey olduğunu düşünmüyorum ama sonuçta Hero da babamın oğlu değil emin değilim Görsellikten ziyade işlevsel bir kit olacağı için talep doğrultusunda gelebilir. Gelirse de muhtemelen 5000 liradan aşağı olmaz bu kit. Hindistan fiyatlarını kıyaslayınca durum bunu gösteriyor. Kitin para eden kısmı amortisörler olacak büyük ihtimalle.
    Egzoz gelmez zaten. Çok pahalı olur. Bende alsam süspansiyonu alırdım.

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz gelmez zaten. Çok pahalı olur. Bende alsam süspansiyonu alırdım.
    Ben de süspansiyonu beğendim. Egzoz kesin gelmiyor bu arada. Elimde Pro Circuit Ti-4 egzoz var o yüzden dert etmedim onu Motoru alabilecek miyim o belli değil ama şu ara maddi sıkıntılar var onları çözersem alıcam bi tane..

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks winner ile kıyas eden arkadaşlar, Gerçekten bu motosiklet ile winnera baktığınız zaman aynı şeylerimi görüyorsunuz. Yarı fiyatına böyle bişeymi varmış diye heyecanlandm baktım kusura bakmayın ama winnerdan ucuzluk akıyor. Üst mesnet, gösterge, farlar, plastik aksamlar, motor bloğunun boyası, genel model tipinin özgünsüzlüğü bu nedir abi allah aşkına ya.. Kıyas ettiğiniz motosiklete bakın! Tamam 8 bine ancak o olur buna lafım yokda şunla mukayese etmeyin bari.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Şu motosiklet 120 ile stabil gidebilse gaz açıncada sollamalarda 140 diyebilecek olsa (200ns gibi) 1 dk düşünmezdim.
    Hocam 120 ile sabit gidebileceğinden şüphem yok diyebilirim. ben 150 lik hunk modeli ile 100 kilonun üzerinde bi insan olarak 118 ile şehirler arası yolda stabil gidebiliyorum. 140 meselesini de denemeden bilemeyiz tabi

Bu motor 125 civarı kesiciye giriyor hindistandaki videolarını izledim , ama dişli değişimiyle daha yüksek hızlarda daha rahat gidebilir diye düşünüyorum çünkü yeterli torku var motorun ki zaten 100-110 civarı sabit gitse, max da 130 civarı görse yeter diye düşünüyorum neticede kapasitesi belli bir motor ve hız amaçlı tasarlanmamış ayrıca usb girişi, bluetooth bağlantısı, gps uygulaması, vites göstergesi, led far, metzeller lastik vs oldukça donanımlı bir model bence tek eksiği performans

Motosikleti
    Scrambler
    120 ile sabit gidermiş, miş miş, muş muş...o motorun adam gibi gideceği hız 90km/h

Motosikleti
    XMAX 250
    Bence 120 ile sabit gitmez. 90-100 ideal.
    levend84 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Kergit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 120 ile sabit gidebileceğinden şüphem yok diyebilirim. ben 150 lik hunk modeli ile 100 kilonun üzerinde bi insan olarak 118 ile şehirler arası yolda stabil gidebiliyorum. 140 meselesini de denemeden bilemeyiz tabi
    Hunk ile 118 le nasıl stabil gidebiliyorsinuz çok merak ettim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)