Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli 502 C Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Benelli'den insanın aklını başından alacak yakışıklılıkta bir model geliyor.
    Benelli'nin çift silindir imzası haline gelen sonu ikiyle bitecen 502 C adıyla gelecek olan model muhteşem bir tasarıma sahip.

[IMG][/IMG]

Diavel anımsatan hatlarıyla oldukça çarpıcı bir görüntüye sahip bu modelin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağını ise henüz bilemiyoruz.

[IMG][/IMG]

Silindir Hacmi: 500 cc

Motor Tipi: 4 Zamanlı, 2 Silindir, 4 Valf

Şanzıman: 6 Vites

Maksimum Güç: 46,93 HP @ 8500 rpm

Maksimum Tork: 45 Nm @ 5000 rpm

Çap x Strok: 69 x 66,8 mm

Yakıt Sistemi: EFI

Yakıt Tipi: Benzin

Ateşleme: ECU – TLI

Soğutma: Sıvı Soğutmalı

Ön Fren: Disk

Arka Fren: Disk

Ön Lastik: PIRELLI 120×70-ZR17

Arka Lastik: PIRELLI 160×60-ZR17

Dingil Mesafesi: 1600 mm.

Uzunluk: 2280 mm.

Genişlik: 940 mm.

Yükseklik: 1140 mm.

Boş Ağırlık: 217 kg.

Yerden Yükseklik: 170 mm.

Yakıt Tankı Kapasitesi: 21 lt.

Yakıt Tüketimi: lt. / 100 km. (Bilinmiyor)

________ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Fuarda canlı gördüm hatta çalıştırdılar efsane bi çalışma sesi var ama fiyatı yüksekti o yüzden önümüzdeki bir kaç yıl geleceğini sanmıyorum.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkada sele olmaması çoğu kişiyi vazgeçirir fiyattan önce.

Ülkemizde artçı önemli ama ülkemize özel tasarım yapmıyorlar

Motosikleti
    MT-07
    Benim gibi artçı taşımaktan nefret edenler için birebir. Motorda nasıl oturacağını bilmeyip, ısrar eden ve dediklerini yapmayanlardan kurtulmak için birebir
    ________ ve sdirer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rx3i evo (2016), xtreme max 200 (2018)
    Var ya işte artçı yeri, oraya biri sıkışır yaaa.

Adanada buna 5 kişi binerler valla

Motosikleti
    Rks k-light 202
    502C'yi almak istiyorum lakin ne kullanıcı yorumu var ne de bir inceleme... Hiç mi ilgi görmedi, hiç mi alan yok??

Bu motorun kullanıcıları burada yorum yaparsa güzel olur.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    4-5 ay once bayiye gidip sordum, o an olsaydi bir tane alacaktim cidden niyetlenmistim, ancak bayiinin yorumu beni benden aldi: Nerede bulursunuz bilmem. Ben bir arastirayim, stok listesine bakayim isterseniz getirelim değil, nerede bulursunuz bilmem.
    Bana boyle diyecek bayinin bana hava filtresi lazim oldugunda siz bir yerden bulun getirin biz takalim size de ayrica iscilik yazalim diyecegine eminim...
    Musteri boyle kazanilir, motor boyle satilir.

Bu şu an alınır mı? Verilen paraya değer mi?(Aldıktan sonra hurdaya çıkana kadar bende kalacak.) Satış sonrası servis belirsizliği biraz gözümü korkutuyor.

Satış sonrası servisten sorun yaşayacağınızı sanmam. Parçalar diğer modeller ile ortak ancak ikinciel de satarken bekletir sizi

Motosikleti
    cb250r
    Bu model cin'de mi uretiliyor italya'da mi bilen varmidir?

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model cin'de mi uretiliyor italya'da mi bilen varmidir?
    Net bilgim yok ancak Benelli'nin %90'ı genel olarak Çin'de üretiliyor. Ancak bizde de üretim var üretim demeyim de montaj ve şasi üretiliyor diye hatırlıyorum. TRK502'ler burada montajlanıyor o yüzden ilk 2-3 parti ürünler de sorunlar oldu

899, 1130 gibi modeller avrupa dan çıkmaydı. 899 sanırım artık üretilmiyor yenilenecek ancak 1130 devam ediyor olabilir.
    Mr.wind bunu beğendi.

Forumda bu motoru kullanan var mı? Avustralya'da övgü dolu incelemeler var. Varsa, buradaki kullanıcıların yorumlarını okumak isterim.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Net bilgim yok ancak Benelli'nin %90'ı genel olarak Çin'de üretiliyor. Ancak bizde de üretim var üretim demeyim de montaj ve şasi üretiliyor diye hatırlıyorum. TRK502'ler burada montajlanıyor o yüzden ilk 2-3 parti ürünler de sorunlar oldu

899, 1130 gibi modeller avrupa dan çıkmaydı. 899 sanırım artık üretilmiyor yenilenecek ancak 1130 devam ediyor olabilir.
    Kaynagini hatirlamiyorum sanirim motopark tv nin 502c incelemesinde soyledi, 249s modeli ustu italyada, digerleri cinde uretiliyor imis.

Nerede üretildiği fark etmez zaten kalite kontrol olması gerektiği gibi olsun yeter. Emin olun hiç bir üretici için iyi mal üretmek sorun değil. Pazarlama, satış gibi etkenlere göre herkes bir yol çiziyor işte.

6 aydır 502 c kullanıcısıyım. acıkcası markaya karsı onyargılarım olmasına ragmen cok begendıgım ıcın aldım.Aldıgım gunden berı keyifle kullanılıyorum.rodajı bıtırır bıtırmez uzun yol deneyımım oldu gs'cı arkadaslarla.. cok farklı yollarda kullandım ve hıc bır sıkıntı yasamadım.oturus pozısyondan kaynaklı uzun yolda bekledıgımden rahat ettım.yakıtı 4.5-5.5 lt arası degısıyo.cok ılgı ceken ve surmesı keyıflı bır motor..agırlık hıssıyatı cok ıyı bence.lastıkler efsane. frenlerde cok iyi.malzeme kaliteside fena degıl.bırde sesı daha ıyı olsaydı muthıs olurdu.bu fıyata alınıcak en ıyılerden biri..marka yayıldıkca servıslerde ıyılesıyor umarım daha ıyı olurlar.
    WilliamBlake bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler