Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150 MCX-HONDA CBR 250R-BAJAJ PULSAR 200 NS
    Merhaba değerli 250 NK kullanıcıları.Aranıza Mersin den 2022 model siyah 250 NK yla katılmış bulunmaktayım.Herkesin tekeri düz bassın
    MekoZeko ve İsmailTKDMR bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Hayırlı olsun, güle güle kullan.

Motosikleti
    Teşekkürler

Motosikleti
    Arkadaşlar malum yağışlardan motoru garajda bekletiyoruz sizden ricam rodaj bakımında dikkat etmem gereken şeyler varmı? Örneğin şu kalınlıkta yağ kullanmak yada şurası gevşer baktır gibi.birde bakım aralığında bir karmaşa var sanki garantiden çıkmadan kaç km de bir bakıma gitmeliyim.şimdiden teşekkürler

Merhabalar, geçen sene eylül ayında NK250 aldım ve 2200 kilometre boyunca yol arkadaşım oldu . Merak ettiğim şey ise, şu an belirgin bir düzeyde titreşim artmış durumda. Rodaj bakımını yaptırdıktan sonra 1200 kilometrede 2. bakıma girdim ve daha 2. bakım üzerinden 1000km geçmiş olmasına rağmen bugün motorun sağ altında bulunan yağ camına baktığımda yağın renginin baya koyulaştığını gördüm. Kıstas olarak yağ camından görülen renk bakıma girmesi için yeterli olarak görülmeli mi bilmiyorum ancak beni baya işkillendirdi. Özellikle titreşimi elciklerde düşük devirde de hissetmeye fazlasıyla başlamış olmam soru işaretlerinin sayısını arttırıyor. Yarın servise soracağım, yine de size yağ camındaki görüntü hakkındaki görüşünüzü ve mümkünse titreşim hakkındaki motorunuzun durumunu sormak isterim. Daha önce veya şimdi başına böyle bir şey gelen oldu mu?

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Titreşimin artması bağlantılarda gevşeme olduğunda da olabilir. Bağlantıları kontrol edebilirsiniz. Yağın koyulaşması, yağ kontrol cam'ından gösterdiği renk çok sağlıklı bir geri dönüş vermez. Yağa su karışsa belki ama bu durumda ona benzer bir şey yok.

Biraz önce Oktay Motor'u aradım ve sizin de söylemiş olduğunuz gibi titreşimin bağlantıların gevşemesinden olabileceğini söylediler. Ayrıca yağ ile ilgili olarak şehir içinde fazla kullanımla beraber ilk motosikletim olduğu için debriyaj balatasının tozlarının da yağın rengini koyulaştıracağından bahsettiler. Motorda bir sorun olmadığını içimin rahat olması gerektiğini ve istedikleri zaman merak ettiğim her şeyi sorabileceğimi söylediler. Bundan sonraki bakımlarımı Oktay Motor'da yaptıracağım bir şekilde zaman ayırıp zaten çok uzak değil 120km falan.

İkisini de kullandim. Viraj cok seviyosan viento sport, yagmurda sogukta gezerim diyosan winter grip plus. Winter grip virajda kaymiyo ama dislerinden dolayi çizgide durmuyo disari dogru gidiyo motor. Pegleri artcili ve artcisiz değdirmis biri olarak soyluyorum. Frende kuruda viento sport fark atar ama islakta da winter grip. Stok lastikle de kuruda cok rahat gazlarsin islakta hic guvenmemen lazım. 8 bin km kullandim stok lastikle

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Egzozdaki zirilti basladiysa o da biraz titretiyo motoru. Sifirkenki kadar sessiz kalmiyo bi yil icinde zir zir etmeye basliyo egzoz

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Yeni gelecek CLX250 nin 250NK ile aynı fiyata sahip olma şansı varmı?

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda olmasi gereken o. Cunku Yurtdisi videolarini izledim, Asya pazarinda ayni fiyata satiliyor.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Zaten olmassa benellinin de böyle retro bir modeli vardı kaderi ona benzer..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır yok çünkü fiyatı açıklandı ve 85tl idi şuan ne olur onu bilemem.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Evet 85 bin tlmiş. Yazık gerçekten güzel ülkeme. Herkes fırsatcı konumunda. Arada %50 fark var neredeyse. 250 NK' da karar kıldımç

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Merhabalar herkese,

İzmir'den aranıza katılmayı planlıyorum. Bana sıfır motor mu yoksa ikinci el motor mu önerirsiniz ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı KROSNO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese,

İzmir'den aranıza katılmayı planlıyorum. Bana sıfır motor mu yoksa ikinci el motor mu önerirsiniz ?
    Sıfır motor

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motor
    İyi diyorsun sıfır alalım abi ama İzmir'de şerefsiz satıcılar param olmasına rağmen bana motor satmıyorlar. Nasıl motor alacağım bilmiyorum. , bu kansızları nasıl şikayet edebilirim?

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    İyi diyorsun sıfır alalım abi ama İzmir'de şerefsiz satıcılar param olmasına rağmen bana motor satmıyorlar. Nasıl motor alacağım bilmiyorum. , bu kansızları nasıl şikayet edebilirim?
    İzmir dışından al, 300 400 lira fazladan ver nakliye yapıyor çoğu CF bayisi. İlçene kadar getirirler.

Motosikleti
    250nk
    Nazilli'deki bir bir cfmoto bayisi geçen sene Ekim ayında 500 tl ye İzmir'e kadar getiriyordu.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Zam yapılacak mantığıyla ellerinde stok mu tutuyorlar?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    250NK, MT25, CBR250 kalkış anı:

https://youtu.be/ecGIqYYCRFY?t=724

bu motor şehir içinde efsane ya.
    atalayalper bunu beğendi.

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)