Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 303839404142 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetdereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu motorun 0 km sini almayı düşünüyordum. Almayın mı diyorsunuz.
    Motor güzel. Ama UMA müşteri memnuniyetini umursamayan bir firma. Yeri geldiğinde garantiye girmesine rağmen, görmeden kullanıcı hatası olduğuna karar verip parça değiştirmeyen bir firma. Klasik yerli firma özetle. Garantiden değiştiren şanslılar oldu ama benim motorumun garanti dışı olduğuna kanaat getirdiler. "Motoru görmeden."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba 300 km bakım için Ankara da yetkili servis olarak kimi önerirsiniz?

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Alıntı ahmetdereli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda karar çıktı. Firma bana neden reddettiklerine dair bir belge vermedi. Bu belgeyi hem servisten hem firmadan istememe rağmen vermediklerini de şikayet sırasında özellikle belirtmiştim. Hakem heyeti de bu belgeyi iletmediğimi öne sürerek, yeterli belge ve delil yok diyerek talebimi reddetmiş. Bu belgeleri sunarsanız tekrar değerlendiririz demişler. Ne güzel dünya valla. Hakkını aramak da bir işe yaramıyor. Bir amörtisör için bir müşteri kaybettiler. Ben bu amörtisörü yaptırır, ilk fırsatta da bu motoru satarım. Motordan çok memnunum ama UMA müşterisi olmaktan hiç memnun değilim.
    UMA tekrar telefonla ulaşıp amörtisörün değişimi konusunda yardımcı oldu. Mutlu sona ulaşmış olduk bir şekilde. İlgi gösteren bir ekip olmasına sevindim.
    MekoZeko ve Gaahl bunu beğendiler.

Motosikleti
    CF250Nk
    Selamlar.

Trenyolda baslama durumum var. Cf 250nk almayi dusunuyorum. Uzun vadede bi problemi, kronik arizasi vs var mi diye arastirdim ama pek bi sey de bulamadim.

Yardimci olursaniz sevinirim

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7
    Alıntı uuyaniker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.

Trenyolda baslama durumum var. Cf 250nk almayi dusunuyorum. Uzun vadede bi problemi, kronik arizasi vs var mi diye arastirdim ama pek bi sey de bulamadim.

Yardimci olursaniz sevinirim
    Ben kuryelik için Pulsar 200ns e bakmanızı öneririm. Kuryelikte ne olacağı belli olmadığı için grenaj, yedek parça vs. masrafları 200ns de daha az olacaktır diye düşünüyorum. Bir de kurye yapacağınız için yüksek kilometredeki 200ns, 250nk dan daha kolay satılır diye düşünüyorum. 250nk'yı ben keyif motoru olarak görüyorum gözümde. Kuryeliğe çok gelmeyebilir ama bilemiyorum. 250nk ile kuryelik yapan arkadaşlar varsa onlardan daha sağlıklı bilgi alabilirsin.

Motosikleti
    CF250Nk
    Alıntı MekoZeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kuryelik için Pulsar 200ns e bakmanızı öneririm. Kuryelikte ne olacağı belli olmadığı için grenaj, yedek parça vs. masrafları 200ns de daha az olacaktır diye düşünüyorum. Bir de kurye yapacağınız için yüksek kilometredeki 200ns, 250nk dan daha kolay satılır diye düşünüyorum. 250nk'yı ben keyif motoru olarak görüyorum gözümde. Kuryeliğe çok gelmeyebilir ama bilemiyorum. 250nk ile kuryelik yapan arkadaşlar varsa onlardan daha sağlıklı bilgi alabilirsin.
    Cevabiniz icin cok tesekkurlee. Daha oncesinde 200ns kullandim ama isinamadim motora bi turlu. Bi de iki arkadasimin motor kilitlemesinden sonra bayagi sogudum aslinda. Benim istedigim eli yuzu daha duzgun bi motor. Yani trendyol cantasini cikarinca azicik da sekil dursun.😄

Bi de eklemek isterim. Aldigim motorlari zorda kalmadikca satmam. Km falan sorun olmaz yani benim icin. Omurluk olsun omurluk binerim ben☺️

Motosikleti
    Cevabiniz icin cok tesekkurlee. Daha oncesinde 200ns kullandim ama isinamadim motora bi turlu. Bi de iki arkadasimin motor kilitlemesinden sonra bayagi sogudum aslinda. Benim istedigim eli yuzu daha duzgun bi motor. Yani trendyol cantasini cikarinca azicik da sekil dursun.��

Bi de eklemek isterim. Aldigim motorlari zorda kalmadikca satmam. Km falan sorun olmaz yani benim icin. Omurluk olsun omurluk binerim ben☺️
    Ben motor ile ilgili başına ciddi bir problem gelen duymadım. Kronik olarak akülerde sorun vardı ama onu da değiştirmişler sanırım yeni modellerde. Onun dışında güzel bir gösterge olduğu için o baya bir pahalı düşünce sorun olabilir. Bir de benim mesela garantiden vites dişli değiştirme kolu değişmişti onu 2 ay beklemiştim 1 sene önce. Ama sarf malzemeleri falan bulunuyor sitelerde. Zaten 250NK her sene çok satan bir motor gelince direkt satılıyor. O sebeple yakın bir tarihte UMA'nın bu motoru getirmeme gibi bir şey yapacağını düşünmüyorum. Motor daha yaygınlaşınca da parça fiyatları düşüp çeşitlilik artacaktır diye düşünüyorum.

Yani yüksek kilometrede çabuk satma gibi bir probleminiz yoksa bir sorun olacağını düşünmüyorum. Tabi bu motorla daha fazla tecrübesi olan arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verecektir.

Motosikleti
    CF250Nk
    Alıntı MekoZeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motor ile ilgili başına ciddi bir problem gelen duymadım. Kronik olarak akülerde sorun vardı ama onu da değiştirmişler sanırım yeni modellerde. Onun dışında güzel bir gösterge olduğu için o baya bir pahalı düşünce sorun olabilir. Bir de benim mesela garantiden vites dişli değiştirme kolu değişmişti onu 2 ay beklemiştim 1 sene önce. Ama sarf malzemeleri falan bulunuyor sitelerde. Zaten 250NK her sene çok satan bir motor gelince direkt satılıyor. O sebeple yakın bir tarihte UMA'nın bu motoru getirmeme gibi bir şey yapacağını düşünmüyorum. Motor daha yaygınlaşınca da parça fiyatları düşüp çeşitlilik artacaktır diye düşünüyorum.

Yani yüksek kilometrede çabuk satma gibi bir probleminiz yoksa bir sorun olacağını düşünmüyorum. Tabi bu motorla daha fazla tecrübesi olan arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verecektir.
    Daha oncesinde 3.5 yil tecrubem var. O motorlarimi da satma niyetim olmamisti hic. Birisi otoparkta yandi diye hurdaya cikti, digerini nakite ihtiyacimdan sattim. Yani 250nk benim 5 sene bindigim bi motor olabilir rahatlikla. Onemli olan o ne kadar dayanikli? 😄

Motosikleti
    Daha oncesinde 3.5 yil tecrubem var. O motorlarimi da satma niyetim olmamisti hic. Birisi otoparkta yandi diye hurdaya cikti, digerini nakite ihtiyacimdan sattim. Yani 250nk benim 5 sene bindigim bi motor olabilir rahatlikla. Onemli olan o ne kadar dayanikli? ��
    2018' den beri kullananlar vardır onlar daha sağlıklı bilgi verir uzun dönem açısından. Facebook grubu da vardı sanırım orada da sorabilirsiniz.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Ben motoru 2.5 yıldan fazladır 19 bin kmdir kullanıyorum. Motordan memnunum bir müddet daha da kullanmayı düşünüyorum
    .

Motosikleti
    CF250Nk
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru 2.5 yıldan fazladır 19 bin kmdir kullanıyorum. Motordan memnunum bir müddet daha da kullanmayı düşünüyorum
    .
    Buyuk bi masraf cikardi mi? Bakimlari ne kadar tutuyor? Parca fiyatlari nasil?

Motoru bulabilirsen al derim de bende istiyorum ama nereyi arasam boş :( hiç bir yerde motor yok

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Buyuk bi masraf cikardi mi? Bakimlari ne kadar tutuyor? Parca fiyatlari nasil?
    Hiç masraf çıkarmadı simdye kadar. Motorum halen sıfır ayarında çok şükür

Motosikleti
    CF MOTO 650NK
    14300km oldu, 2020 yılı aralık ayında aldım. Maşallah beni üzdüğü bir durum olmadı bu zamana kadar, yağmur çamur kar komple gezdim

Motor ile imtihanım devam ediyor tansiyoner krank derken şimdide abs sorunu var elimde aküden zannetmiştim aküyü değiştirdim sonuç aynı.. makineye soktular arka sensörde sıkıntı varmış. Söktüm baktım ki sensör altındaki pulu koymadiklarindan diske sürterek manyetik alan erimiş gitmiş :(( şaka gibi bir makine vallahi.. yenisi 300 TL den fazla ne etsem bilmiyorum..

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Benim ufaklık motorunu büyütmek isteğinden 250 NK satmak ister.
    8,500 km
    2021 Şubat trafiği çıkışlı,
    Michelin road ön arka lastik, sıfır gibi.
    Ayna genişletici
    Koruma demirileri ve takozları
    Rodaj çok düzgün yapıldı.
    31,500bırakacak.

Olcay Demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125
    2 ay önce aldım yaklaşık 4000 km kullandım.
    1 gün önce bir kaç kere tekleme yaptı ama sorun olmadı koydum garaja. Sabah kalktım çalıştırdım, yürüdüm, vites 2 ye attım stop etti bir daha da çalışmadı. Sigortalardan birisi sürekli atıyor yenisini takınca motor çalışıyor fakat biraz ilerleyince tekrar sigorta yakıyor gaz kesip stop ediyor daha önce başına gelen var mıdır ? her türlü bilgi işime yarar.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Olcay Demirc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay önce aldım yaklaşık 4000 km kullandım.
    1 gün önce bir kaç kere tekleme yaptı ama sorun olmadı koydum garaja. Sabah kalktım çalıştırdım, yürüdüm, vites 2 ye attım stop etti bir daha da çalışmadı. Sigortalardan birisi sürekli atıyor yenisini takınca motor çalışıyor fakat biraz ilerleyince tekrar sigorta yakıyor gaz kesip stop ediyor daha önce başına gelen var mıdır ? her türlü bilgi işime yarar.
    Neyin sigortası onu öğren bir yerde şase vardır arttırıyor.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    akü değişen var mı varsa ne taktı piyasadakiler büyük gibi boyut olarak.

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Geçen sene Yiğit Akü taktım, YB9-BS. Kışın yine yattıkça bitiyor ama üstündekinden biraz daha dayanıklı oldu.

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 303839404142 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)