Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf moto demek niye eziklik olsun? Hayırdır hocam Avrupa da mı yaşıyoruz herkesin gücü, Japon almaya yetsin kusura bakmayın on o kadar bütçemiz olmadığı için ezik cf motoya devam yapacak bir şey yok. Ki cf moto diğer Çinli motorlarda ayrı bir yerde gayet iyi motosikletler üretiyor japon ile Çinli arasında bi yerde konumlanmış durumda.

Şuan r25 40 bin tl yi geçmiş durumda biri 40 biri 22 bin tl ee?

Benim gücüm buna yetmiş param buna yetmiş ki almışım kimin bana ne hakla ezik gözüyle bakma veya ezik deme hakkı var o zaman versinler parasını bizde japon motosiklet alalım yazık gerçekten.
    CF-Moto markasını tercih etmek eziklik değildir.
    Motorunun garanti şartlarının yerine getirilmesini istemek ise kesinlikle eziklik değildir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese iyi akşamlar. Bu ay 2. parti 250 nk lar gelecekti ama bütün bayiler yok çekiyor. Bilgisi olan var mı acaba ?

Italian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 2016
    Bir tane 250 nk 700km de , 20 bin tl isteniyor sizce nasıl?

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    şöyle bi video var https://www.youtube.com/watch?v=rlRDZZfYwGE bazı bayilerin elinde stock olduğunu ve sanırım zamları beklediğinden bahsedilmiş. fırsatçılık ve stockçuluk olabilir

Alıntı İnceMemet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar. Bu ay 2. parti 250 nk lar gelecekti ama bütün bayiler yok çekiyor. Bilgisi olan var mı acaba ?
    Bugün tekrar görüştüm bayilerle bu sene yok 250 NK dediler. 2021'de gelirse gelir gibi tamamen muamma bişey söylediler. Yedek parça durumu ne olacak dedim onda da net bir cevap alamadım. Çok tuhaf bi durum mu bilemiyorum, fabrika üretim yapamıyormuş, parça temininde sıkıntılar yaşadıkları için çıkartamıyorlarmış vs. vs. bakalım neler olucak

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Alıntı Italian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tane 250 nk 700km de , 20 bin tl isteniyor sizce nasıl?
    Bence uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de motorun ön teker bilyasi dağılmışti. 50 TL ye halloldu. Bilyalar biraz dandik muhtemelen
    Çukur ve kasislerde benim de önlerden hafif lıkırtılar geliyor hocam. Gidip göstersem mi kararsız kaldım.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı leidenfrost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Çukur ve kasislerde benim de önlerden hafif lıkırtılar geliyor hocam. Gidip göstersem mi kararsız kaldım.

Gidip göstermekte fayda var. Kendinde anlayabilirsin. Usta tekeri sağa sola oynattı hemen anladı. Pahalida değil zaten

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Gidip göstermekte fayda var. Kendinde anlayabilirsin. Usta tekeri sağa sola oynattı hemen anladı. Pahalida değil zaten
    Önümüzdeki hafta ilk fırsatta gideceğim. Teşekkürler.

Italian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 2016
    Dün gittim almak için 22 yapmışlar 😁 alamıcaz bu gidişle, adam açık açık motor yok piyasada, olsaydı 17 ye verirdim diyor, çok dürüst satıcı maşallah 😁

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı Italian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gittim almak için 22 yapmışlar 😁 alamıcaz bu gidişle, adam açık açık motor yok piyasada, olsaydı 17 ye verirdim diyor, çok dürüst satıcı maşallah 😁
    Geçen sene ben bu motoru 17.750 TL ye aldım. O sırada sıfır Honda cb250 r 24 bin TL idi. Şu an Honda CB 250 r 40 bin TL. Cf moto yeni modelleri getirmedi diye daha fiyat güncellemesi yapmadı. Gelince muhtemelen 30 binin üzerinde bir fiyatla gelecek. Motorun km si düşük ve temizse 22 ye almak mantıksız değil.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    depo kapağına sticker, nal çanta aparatı falan arayan arkadaşlar, honda vfr800 depo kapağının aynısı bizimki ona uyan aparatları alabilirsiniz.
    Thesinner83 bunu beğendi.

Motosikleti
    CF 250 NK
    Arkadaşlar herkese selam. Bir süredir ben de 250nk'yı araştırıyordum. Birkaç saat önce ben de aranıza katıldım.

Epeyce bir bayi aradım ancak ellerinde 0 motor yoktu. 2. el 3100kmde bir tanesini bu öğleden sonra görmeye gittim. Arkadaşla anlaştık ve bugün aldım. Son dakika notere yetişebildik. Sağolsun memur arkadaşlar bi 10 dk bizim için beklediler.

Henüz sürme fırsatım olmadı. Aldığım arkadaş sağolsun yağmura rağmen otoparka kadar getirdi. İnşallah uzun kmler boyunca beraber oluruz.

Tekeriniz düz bassın.
    potasyum, MekoZeko ve leidenfrost bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı skrofula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam. Bir süredir ben de 250nk'yı araştırıyordum. Birkaç saat önce ben de aranıza katıldım.

Epeyce bir bayi aradım ancak ellerinde 0 motor yoktu. 2. el 3100kmde bir tanesini bu öğleden sonra görmeye gittim. Arkadaşla anlaştık ve bugün aldım. Son dakika notere yetişebildik. Sağolsun memur arkadaşlar bi 10 dk bizim için beklediler.

Henüz sürme fırsatım olmadı. Aldığım arkadaş sağolsun yağmura rağmen otoparka kadar getirdi. İnşallah uzun kmler boyunca beraber oluruz.

Tekeriniz düz bassın.

Sürmesi çok kolay , bisikletten hallice. Kolay öğrenirsiniz .Hayırlı olsun güle güle kullanın
    skrofula bunu beğendi.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    Alıntı skrofula adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tekeriniz düz bassın.
    Güle güle kullan. Gazı kapadığında güçlü bir motor freniyle karşılaşacaksın şaşırtmasın yani fren kullanmayı acil durum hariç bırakırsın öyle diyim. Bir de eğer vites pedalı ayarı yapmadıysa önceki sahibi, yukarıda ve sert gelebilir. Aşağı alınca düzeliyor.
    skrofula bunu beğendi.

Motosikleti
    CF 250 NK
    Sürmesi çok kolay , bisikletten hallice. Kolay öğrenirsiniz .Hayırlı olsun güle güle kullanın
    Teşekkürler dostum. 4. motorum oldu. Yağmurdan fırsat buldukça dolanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

Alıntı Gaahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan. Gazı kapadığında güçlü bir motor freniyle karşılaşacaksın şaşırtmasın yani fren kullanmayı acil durum hariç bırakırsın öyle diyim. Bir de eğer vites pedalı ayarı yapmadıysa önceki sahibi, yukarıda ve sert gelebilir. Aşağı alınca düzeliyor.
    Aynen motor freni epey güçlü. Vites atarken bile hissedilir bir motor freni var. Vites geçişlerini beğendim. Kemikli ve arada bırakmıyor. Net anlıyorsun geçtiğini. Ama pedal dediğin gibi. Aşağı aldırayım fırsat bulunca.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Kış için motoru depolamayı veya emanet depo hizmeti almayı düşünen var mı arkadaşlar? Ben aralık-ocak-şubat için hayta motors'a bırakmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı leidenfrost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kış için motoru depolamayı veya emanet depo hizmeti almayı düşünen var mı arkadaşlar? Ben aralık-ocak-şubat için hayta motors'a bırakmayı düşünüyorum.

Ben kışında kullanıyorum. Durmak yok
    leidenfrost bunu beğendi.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Valla bravo ama ilerde soğuktan dolayı eklemlerde sıkıntı yaşarsam diye korkuyorum. Hatta bugün akşam decathlondan kayak içliği aldım. Aralık ayına kadar sürebilirsem kâr sayarım. Sonra 3-4 ay kış uykusu.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    http://eyupto.com/urun/diz-koruma/ bu diz koruma soğuğun ilacı. Başka hiçbir şey fayda etmez. Benim motor kullanırken en zorlandığım zaman yağmurun bol olduğu bahar ayları. Kışın bazen 2 ay yağmur falan yağmıyor.

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Herkese mrb 10 yıl sonra

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Ooo yanlış oldu pardon.

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)