Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    Bugün 300km bakımına götürdüm 60+60 tl 2litre castrol power1 yağ 50 tl de filtreye aldılar. ilk bakımda işçilik almıyoruz dediler. filtreye netten baktım 27 tl fiyatı, yağları da heryer 40tlye satıyor. servisin ilgilenmesi iyi fakat fiyatlandırmasını pek sevmedim. sizin tecrübeleriniz nasıl?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı Gaahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 300km bakımına götürdüm 60+60 tl 2litre castrol power1 yağ 50 tl de filtreye aldılar. ilk bakımda işçilik almıyoruz dediler. filtreye netten baktım 27 tl fiyatı, yağları da heryer 40tlye satıyor. servisin ilgilenmesi iyi fakat fiyatlandırmasını pek sevmedim. sizin tecrübeleriniz nasıl?
    Ben ilk bakıma Ankara'da 230 TL verdim. Motul 5100 koydu.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Filtreden 23 tl
    Yağlardan 40tl

63 tl almiş zaten daha ne alacak.

Zira o yağin musteriye perakende satisi 40tl

Servisin yağlari toptan alişi ortalama 30tl

Keza filtrede 15tl.

Kisaca toplamda 150 tl kazanmiş oldu.

Motosikleti
    250 nk 2018
    Anlayamadım hocam söylediğini. Benim dediğim ben filtre ve yağı kendim götürsem 40+40+30=110 tl ödeyecektim çünkü güya işçilik ilk bakımda alınmıyor dediler. Ama zaten ürünlere toplamda 60+60+50=170 ödettiler. Pek bişey değil de işçilik almıyoruz demeseler bari.

O hariç servis gayet güzel ilgilendi. Eski ktm servisi de imiş zaten.

Bir de bu castrol power 1 10w-40 yağ tam sentetik midir bilen var mı, üstünde ve internette yazan bişey yok. Yağ değiştikten sonra vites geçişler çok sessizleşti ve titreşim az da olsa azaldı. Çok titremiyodu zaten iyice cillop gibi oldu.

Motosikleti
    CF 250 NK
    Merhaba arkadaşlar. Yeni 250 nk aldım. Şu an memnunum. Ancak sol elimde bir ağrı oluyor. Gidon u yapacağım. Aranızda gidon yükseltme yapan oldu mu? Nereden nasıl alıp yaptılar bilgi verebilir misiniz?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı fatih1201 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Yeni 250 nk aldım. Şu an memnunum. Ancak sol elimde bir ağrı oluyor. Gidon u yapacağım. Aranızda gidon yükseltme yapan oldu mu? Nereden nasıl alıp yaptılar bilgi verebilir misiniz?
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Gidon yükseltme ben yapmadım.
    fatih1201 bunu beğendi.

Motosikleti
    250 nk 2018
    Birkaç gün önce şunu farkettim kuyruktaki şasi ile karenajlar tam ortalanmamış. Karenaj şasiye göre solda kalmış. CF moto kaliteli diyoruz ama böyle bi yamukluk biraz sinir bozdu. Kendi motorunuza da bakıp geri döner misiniz bana? Sizde de var mıdır bunun gibi durumlar?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk

Dostum benimkide tam düz değil ama seninki kadar değil. Sen söyleyene kadar farketmemiştim.

Benelli bn 251 ile ankarada takas yapmak isteyen olursa bana ulaşabilir. Üstünü tamamlarım.

Motosikleti
    250 nk 2018
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli bn 251 ile ankarada takas yapmak isteyen olursa bana ulaşabilir. Üstünü tamamlarım.
    Bn251 kampanyalı fiyatı ile baya kafamı kurcalamıştı ama nk250de karar kıldım. Sıkıntıların oldu mu hocam benelliyle yoksa keyfe mi takas yapıyosun.

Selam arkadaşlar istanbulda koruma takozu için öneriniz var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

3 ay oldu nk 250 kullanıyorum karşılaştığım problem şu ayna sabit kalmıyor pense ile geziyorum artık kimsede var mı bu problem?

Bn251 kampanyalı fiyatı ile baya kafamı kurcalamıştı ama nk250de karar kıldım. Sıkıntıların oldu mu hocam benelliyle yoksa keyfe mi takas yapıyosun.
    Montaj sıkıntıları yaşadım hocam fiyatına göre güzel motor aslında ama bana göre değil ufak problemlerle uğraşmak. Hani büyük sorun çıkarsa diyeceğim ki dandik motor ama o da yok. Ankaradan yalovaya gittim geldim ve çıkardığı sorun eksoz koruma parçasının vidasının düşmesi oldu, bunun dışında motor bana mısın demedi. 5 kademeli harareti 2den yukarı çıkartamadım. Şehiriçinde 3ü görüyodum. Tam uzun yol motoru aslında ama montajı keşke türkiyede yapılmasaymış.

Bu motoru alıp yan veya arka çanta taktıran var mı acaba?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı mtfg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru alıp yan veya arka çanta taktıran var mı acaba?
    var, istanbul daki bayiler ile irtibat kurun.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    cıks

paylaşan oldu mu bilmiyorum ama buradan ayrıntılı incelemeyi takip edebilirsiniz, çanta ve yükler hakkında bilgilenebilirsiniz

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=RNKVlUAtALo

paylaşan oldu mu bilmiyorum ama buradan ayrıntılı incelemeyi takip edebilirsiniz, çanta ve yükler hakkında bilgilenebilirsiniz
    Cevap için teşekkürler... En kısa zamanda izleyeceğim. Şu an yolculukta olduğum için bakamıyorum. Gerçi bugün itibariyle ns200 sahibi oldum zira kalbimi değil de cebimi dinlemek zorunda kaldım. Ama yine de arka çanta lazım sonuçta.

Motosikleti
    cıks
    hayırlı olsun ns200

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı mtfg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler... En kısa zamanda izleyeceğim. Şu an yolculukta olduğum için bakamıyorum. Gerçi bugün itibariyle ns200 sahibi oldum zira kalbimi değil de cebimi dinlemek zorunda kaldım. Ama yine de arka çanta lazım sonuçta.
    Hayırli olsun dostum güle güle kullan. Ama cf moto ile yan yana gelme tip bakımından üzülebilirsin.

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırli olsun dostum güle güle kullan. Ama cf moto ile yan yana gelme tip bakımından üzülebilirsin. https://i.hizliresim.com/6Da9zv.jpg
    Bu fotoğraftan sonra sana hak vermemek pek mümkün değil

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu 3 hafta önce test ettim, üzerinden inmek istemedim. Bana göre fiyat/performans oranında rakipsiz bir motor. Artçı taşımak gibi bir derdi olmayanlar ve parası hazır olanlar hiç düşünmeden alsın derim. Kafaya takılacak bir titreşimi de yok.
    Selam.
    Bn251 ile nk250 yi karşılaştırırsan; senin ne düşündüğünü merak ediyorum. Senin düşüncelerine önem veriyorum.
    Teşekkür ederim.
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)