Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    140/70 r17 takıldı arkaya. Ön zaten standart. Ebat olarak sorun yok. Yol tutuş mükemmel. Ancak yazın kullanılmaz. Uğultu yapıyor lastik. Ve motoru tutuyor. Bugün 140 i geçemedi motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorda harika çanta da harika abi ben Anıl yazma fırsattı bulamadım. Sağolasın dediğin gibi motora gözün gibi bakmışsın valla yetkili servise götürdüm daha bugün, yağına falan bakalım mı diye adam beni kovdu resmen kardeşim 0 bu motor neyine geldin dedi 😂😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Alıntı Arn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta körüklü. Her boyuttaki kaskı rahatça alabiliyor. Kaskı içinden çıkartınca küçülüyor ve güzel bir görünümü oluyor.
    Arka koltuğa montajlandığı için çanta varken artçı alamıyorsunuz.
    Ben Aliexpress den 200TL + 32TL Vergi ile almıştım.

Motoru bugün teslim ettim. Çantasıyla birlikte verdim.

Naked kullananlara tavsiye ederim. Motorun duruşunu bozmayan güzel bir çantadır.
    Aldığım çantanın linki şu şekilde: https://tr.aliexpress.com/item/32972771841.html
    Çantacıya gittim 5 gün önce abi sırtıma takabilmek için askı diktiriyorum yarın alıcam. Çantacı bile düştü çantaya çok güzel diyor yarın alırsam fotoğrafını atarım.
    Arn bunu beğendi.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Seleyi açamıyorum arkadaşlar. Kilit takılmış mıdır acaba? Biraz zorlamak mı lazım? Anahtarı kıracağım diye korkuyorum. Var mı böyle sorun yaşayan?

Motosikleti
    MT-07
    Wd40 sık anahtar deliğine.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Motor henüz 2019 model hocam. 130 km de. WD40 biraz erken olmaz mı? Gerçi zorlayarak anahtar kırmak da var.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Koltuğun kilidi kastırıyor. Anahtarla açarken koltuğu aşağı doğru bastırın.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Tamam hocam. Koltuğu bastırarak tekrar deneyeceğim.

Sele derken artçı selesinden mi bahsediyorsunuz? Ben öndeki selenin nasıl açılacağını bilmiyorum. Yani sürücü selesi nasıl açılır?
    Artçı selesi anahtar ile kolayca açılıyor.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı erdinck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele derken artçı selesinden mi bahsediyorsunuz? Ben öndeki selenin nasıl açılacağını bilmiyorum. Yani sürücü selesi nasıl açılır?
    Artçı selesi anahtar ile kolayca açılıyor.
    önce artçı selesini çıkarmanız ve sonra oturduğunuz koltuğu tutan vida veya somun varsa çıkartıp çıkarabilirsiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Teşekkürler, evet arkada 2 adet vida var onlarmış demek.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Teşekkürler. Ben de bu şekilde deneyeceğim seleyi açmayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Arkadaşlar bu radyatör suyunun seviyesine bakmak istedim dün ama yağ kutusu gibi şeffaf değil. Mat ve koyu renk. Hiç belli olmuyor. Siz nasıl kontrol ediyorsunuz?

Motosikleti
    Cfmoto 250 NK
    Merhaba 150nk abs lı satıp bende 250nk aldım
    Gerçekten çok tatminkar motor. Titreşim haliyle 140nk ya göre fazla sebebi sanırım beygir gücünün fazlalığı
    Daha rodaj dönemindeyim 150 km de
    6000-7000 devire sakin çıkıp 110 a kadar çıkmak sıkıntı olur mu.
    Birde arka koştuk altına lastik tamir kiti koyayım dedim ama açmak için anahtarın gireceği bir yer göremedim
    Nerden açılıyor sele koltuğu acaba
    Bakımı 5000 km bir mi acaba
    150nk 3000 km de idi
    Çok memnunum şu anlık ama sanırım bu yıl biner seneye inşallah bir üst segment iki silindir kısmet olur ise
    Herkese kazasız sürmüşler
    Depoyu tam doldurdum park edince eğim farkı mi ne biraz yere benzin aktı sanırom fazlasını attı motor

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Toga1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 150nk abs lı satıp bende 250nk aldım
    Gerçekten çok tatminkar motor. Titreşim haliyle 140nk ya göre fazla sebebi sanırım beygir gücünün fazlalığı
    Daha rodaj dönemindeyim 150 km de
    6000-7000 devire sakin çıkıp 110 a kadar çıkmak sıkıntı olur mu.
    Birde arka koştuk altına lastik tamir kiti koyayım dedim ama açmak için anahtarın gireceği bir yer göremedim
    Nerden açılıyor sele koltuğu acaba
    Bakımı 5000 km bir mi acaba
    150nk 3000 km de idi
    Çok memnunum şu anlık ama sanırım bu yıl biner seneye inşallah bir üst segment iki silindir kısmet olur ise
    Herkese kazasız sürmüşler
    Depoyu tam doldurdum park edince eğim farkı mi ne biraz yere benzin aktı sanırom fazlasını attı motor
    sayfa 11, kullanma kılavuzunda bakım aralıkları yazıyordur, depoyu fazla doldurmandan yan ayaklığa alınca fazlalığı atması normal.

https://www.cfmoto.com.tr/uploads/pr..._el_kitabi.pdf
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayfa 11, kullanma kılavuzunda bakım aralıkları yazıyordur, depoyu fazla doldurmadan yan ayaklığa alınca fazlalığı atması normal.

https://www.cfmoto.com.tr/uploads/pr..._el_kitabi.pdf
    Hayırlı olsun
    Güle güle kullanın. Ben bakım için manisayi aradım sordum. Kaselenecek kağıtta olduğu gibi yani 300 1000 5000 den sonra 5 bin km de bir olduğunu söylediler. Bende ona göre bakımları yaptırıyorum.

Motosikleti
    Cfmoto 250 NK
    Valla dizel otomatik arabamı sanayide 400 e bakımını yaptırıyorum iyi geçiriyorlar
    Hava filtresi 110 Tl mi ne yuh ya
    Garanti bitince uzak dururum servisten
    Yağı filtresi bile elime yakışır kendim değiştiririm.
    Öne kısa rüzgar cami var mı taktıran 400 nk cami uyar mı acaba o çok şık duruyor
    Yan koruma bari mt25 somunu hariç uyuyor sanırım n11 den alacağım. Çok şık elçik koruma gördüm resimde
    Acaba düşünce elcik koruma manşetleri de korur mu hemen kirilir mi
    Tablet göstermeye ekran koruyucu tabletten kesip yapan var mı çizilmesin diye

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Elcik koruma bu motora yakışıyor. Ben de düşünüyoum.

Ayrıca benim alette de akü problemi çıktı. Malesef çöp. Birkaç gün daha deneyip değiştirmeyi düşünüyorum. Tek kontakta uzun mesafe yapıp hemen ertesi gün çalıştırmama rağmen marş almıyor. 11 volt gösteriyor.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Musiat bir zamanda akülerin resimlerini çekip buraya atalım. Ben motoru alalı 1 yıl 4 ay oldu. Tık yok çok şükür. Akülerin serilerinde bir sıkıntı var bakalım bence

Motosikleti
    Cfmoto 250 NK
    Palakalığa çok dikkat edin
    Motosikletim ankara da yetkili servisten takılan bayi reklam i olan palakalık o kadar adı ki 3 defa patlamam düştü
    Birisini karakoldan aldım ilki yolda düştü
    Sonuncusu plakalık resmem kırıldı çok zor onca yolu kontrol ederek zor buldum.
    Tavsiyem
    Plastik plakalık çok adı ve motorun palalık sıyırıcı üzerinde olduğu için tüm titreşim ve sarsıntıları anında plakalıpa yansıtıyor.
    Çözüm şu anlık metal plalık aldım taktım bakalım çözüm olacak mi

Koskoca satan bayi o kadar adı plastik bir plakalık ayıptır yazıltır günahtır
    Çıkartmak dert meşakkat masraf hele corona mevsminde

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Toga1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Palakalığa çok dikkat edin
    Motosikletim ankara da yetkili servisten takılan bayi reklam i olan palakalık o kadar adı ki 3 defa patlamam düştü
    Birisini karakoldan aldım ilki yolda düştü
    Sonuncusu plakalık resmem kırıldı çok zor onca yolu kontrol ederek zor buldum.
    Tavsiyem
    Plastik plakalık çok adı ve motorun palalık sıyırıcı üzerinde olduğu için tüm titreşim ve sarsıntıları anında plakalıpa yansıtıyor.
    Çözüm şu anlık metal plalık aldım taktım bakalım çözüm olacak mi

Koskoca satan bayi o kadar adı plastik bir plakalık ayıptır yazıltır günahtır
    Çıkartmak dert meşakkat masraf hele corona mevsminde
    metal plakalıkda ise plaka çok rahat sökülebiliyor.
    soğuk silikon ile metal plakalığa plakayı yapıştır. hem ses yapmaz hem sökülemez.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Ben plakayı düşürdüm ruhsatı yeniden çıkarmak zorunda kaldım. Buraya da yazmıştım kullanıcıları uyarmak için gözünden kaçmış muhtemelen.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)