Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2019 Mondial Nevada 250 - V Twin Cruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Rodaj bakımından sonra, tam bir depo ile yakıt ölçümü yaparsan sevinirim. Merak ediyorum Euro 4 ve güzel bir enjeksiyon sistemi ile eski nesil bir blogun tüketim değerleri ne olacak. Eğer 3 ila 3.5 arası yakıyorsa oldukça iyi karma tüketimde. O depo ile de 550-600 km menzil sunar öyle ise müthiş.
    atalayalper bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2021 Triumph Trident 660
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/zGM2BeTgTRo

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Arkadaşlar mümkün olduğunca detaylı bir inceleme videosu çekmeye çalıştım çok fazla istek gelmişti bu yönde. Aksiyon kameram geldiğinde de bir test videosu çekip yükleyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=zGM2BeTgTRo
    Güzel günlerde kullan kardeşim.
    atalayalper bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Çok teşekkür ederim sen de iyi günlerde keyifle kullan motorunu 🙏🏻🙋🏻♂

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2022 yılında Nevada ile takasa koyacağım ns200 ü , karar verdim :D
    ns200'den sonra yürümüyor bu motor demeyesin?

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Sürekli soruluyor bu motorun sıfırı nerede var nerede görebiliriz nereden alabiliriz diye. Motor şu anda kampanyalı fiyattan sadece Antalya'da var ve son 3 adet kalmış bilginiz olsun arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Kampanyalı fiyat da bitmiş üzgünüm şu andaki güncel fiyat 33,900 TL olmuş Antalya'da ki bayiide.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Sürekli soruluyor bu motorun sıfırı nerede var nerede görebiliriz nereden alabiliriz diye. Motor şu anda kampanyalı fiyattan sadece Antalya'da var ve son 3 adet kalmış bilginiz olsun arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Kampanyalı fiyat da bitmiş üzgünüm şu andaki güncel fiyat 33,900 TL olmuş Antalya'da ki bayiide.
    34bin olduysa o zaman pek bir esprisi kalmadı diğer seçeneklere yakın fiyatlara gelmiş geçtiği bile olmuş. Sanırım o satılacak 3 taneden sonra bir daha görünmez piyasada

Motosikleti
    CFMoto NK250
    İşte her yerde konuştuğumuz konu fiyat 30 binden 34 bine çıktı ama son 2 adet kalmış ellerinde yani arz-talep dengesi böyle iken ülkemizde maalesef zam geldi satamazlar artık desek de satıyorlar ürünlerini bir şekilde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Dünden bir kare, 900 km’yi devirdik.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Devamını getirsinler şu motorun ya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Gerçi 18hp de azmış. 24 25 falan olsa iyiydi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Yamaha 30 yıldır bu bloğu üretiyor ve hala karbüratörlü olarak da üretiyor Amerika pazarı İçin hala arka freni kampana hatta ve hala 18 beygir )

Bu arada aldığımız bilgilere göre Nevada 250’nin devamı gelecekmiş arkadaşlar direk mondial fabrika vermiş bu bilgiyi bir arkadaşımıza. Nevada 250 aldı o da ve soracağı başka şeyler olduğu İçin aramış ve bunu da sormuş. Güzel haber 👍🏻
    Green Arrow ve Yunus Özbek bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Yamaha 30 yıldır bu bloğu üretiyor ve hala karbüratörlü olarak da üretiyor Amerika pazarı İçin hala arka freni kampana hatta ve hala 18 beygir )

Bu arada aldığımız bilgilere göre Nevada 250’nin devamı gelecekmiş arkadaşlar direk mondial fabrika vermiş bu bilgiyi bir arkadaşımıza. Nevada 250 aldı o da ve soracağı başka şeyler olduğu İçin aramış ve bunu da sormuş. Güzel haber ����
    Belki 3'lü olarak getirirler Nevada, Buccaneer ve V-Bob.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Güncellenmiş haliyle buccaneer gelse, absli, dijital gösterge tablolu ve Led farlı gayet güzel olur ama tabii ki saçma sapan bir fiyat politikası uygularlarsa yine başka bir ölü doğum vakası gerçekleşir.
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Boyutlarını soran arkadaşlar oluyor kıyas edebilmeleri için bu sabah bir abi kardeş fotosu çektim görüldüğü üzere tencere kapak kadar eşit boyutlarda üretilmişler. Öndeki vatandaşa aşırı sulanıyorum alıp stock haliyle senelerce binilecek bir makine.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boyutlarını soran arkadaşlar oluyor kıyas edebilmeleri için bu sabah bir abi kardeş fotosu çektim görüldüğü üzere tencere kapak kadar eşit boyutlarda üretilmişler. Öndeki vatandaşa aşırı sulanıyorum alıp stock haliyle senelerce binilecek bir makine.

https://r.resimlink.com/TBp5Wq.jpg
    Aralarında bazı farklar var. Beni rahatsız eden fark ise Nevada'nın ön çatal açısı. Öndeki motorun ön çatal açısına bir baksalardı keşke. O açı ne kadar fazla olursa motosiklet kullanımından gemi kullanımına doğru o kadar yaklaşılır.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Evet doğru çatal açısı epey var fakat klonladıkları motor Indian Scout olduğu İçin onu da oradan kopya çekmişler.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Sayfayı güncel tutmak lazım 1000 km'yi devirdik, geçen perşembe günü büyükdere caddesinde Maslak yönünden Levent istikametine doğru giderken Abs'nin ne kadar elzem bir şey olduğunu deneyimlemiş oldum orta şeritte aniden yavaşlayan hatta duran bir transit yüzünden ön - arka frenlere aniden yüklendim hızım 70-80 civarıydı ve maşallah diyeyim stabil bir şekilde zımba gibi durdum.

Bir kaç yeni foto bırakalım buraya

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    motor genel güzel duruyor fakat egzoz çirkin ama ya.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu motorun camurlugu metal mi plastik mi acaba?

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Çamurluklar metal değil başka bir malzeme sert plastik gibi klasik grenaj malzemesi yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Yemeklerden önce aç karnına 1 saat sürmek iyi gelir. ilaç gibi geldi akşam akşam.Rodajdan sonra da fişek gibi oldu meret maşallah 🧿

fazil bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Arkadaşlar youtube ve instagram kanallarımı takip ederseniz sevinirim böylelikle ekleyeceğim her türlü içeriğe de öncelikli olarak ulaşabilirsiniz ;)

https://www.youtube.com/channel/UCfI...8gQWe132F0vPFA

https://www.instagram.com/vtwinchannel/

Motosikleti
    CFMoto NK250
    İyi bayramlar arkadaşlar hepinize✌🏻

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)