Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Motoru alalı zaten 2 ay oldu. Kaç gün sende kaldı yani

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...tor-aldim.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru alalı zaten 2 ay oldu. Kaç gün sende kaldı yani

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...tor-aldim.html
    Hergün bendeydi fakat pek binemiyordum ruhsat olmadığı için. Aldığım yer tanıdıktı o yüzden ruhsatı halletmiyorsanız bırakıyorum dedim tamam dediler. Motorun eski sahibi ruhsatı kaybetti, geri çıkarması filan beklemek lazım. Ben de bekleyemem dedim bıraktım yani. Uzun mesele. Olan bana oldu. Yaz günü arabaya kaldık
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    e o zaman bu cbf yi cbr 125 gecer

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e o zaman bu cbf yi cbr 125 gecer
    arkadaşım yazılan 222 mesajdan bu anlamı çıkardıysan sana söyleyecek başka bişey bulamıyorum zaten...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Motoruma geri kavuştum. Ruhsat işi halloldu ohh be yaşasın yaz ve motor

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma geri kavuştum. Ruhsat işi halloldu ohh be yaşasın yaz ve motor
    ylmzzz kardeşim hayırlı olsun tekrardan ama ben senin bu alma verme işinden bişey anladıysam arap olayım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ylmzzz kardeşim hayırlı olsun tekrardan ama ben senin bu alma verme işinden bişey anladıysam arap olayım...
    Kardeş boşver ben de anlamadım zaten

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Buralar çok sessiz kalmış. Birkaç foto ekleyim geçen pazar ki gezimizden. 200 km lik bir gezi yaptık cbf150 ile. Virajlarda rampalarda gerçekten hiç sıkmadı yol boyunca motorum. Gittiğimiz yolda dik rampalar olduğu için cbf150 bazı noktalarda 40-50 ye kadar düştü. Son hıza göre motor kıyaslayanlara birinin tork olayını açıklaması lazım. Neyse tartışmayı bırakıp birkaç foto ekleyim.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    güzel fotolar yılmaz bende bi tane ekleyim ortalık şenlesin barim...

Shot with K750i

Shot with K750i

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Syriana... Abi fotoğraf çok büyük sayfa açılmıyor be

Motosikleti
    Zongshen zs200 Kırmızı

motor almayı düsünüyorum yardım eder misiniz

merhaba arkadaşlar bende bi motor alıp aranıza katılmak istiyorum.daha once vitesli bı motor kullanmadıgım için hem tecrübem hemde pek bilgim yok.forumlardan araştırdıgımız kadarıyla.. arkadaşlar size bı kac sorum war
    1.CBF 250 İLE CBX 250 aynı motorlar mı ve twister hangisine deniyor veya twister ne ?
    2. boyum 1.86 kılom 77 CBF 250 bana kısa kalır mı kucuk gelır mı?
    3.bu motorun genel sorunları nedir?
    yardımlarını tecrübelerınızi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
    bu motorların sesi beni cıldırtıyor :)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    serdar cbf 250 tam senlik hoca...ikisi arasında beygir farkı var bildiğim...twısterlar 24 hp...cbf 22...ikiside uçak gibi...ama bana küçük geliolar işte...ben cbf 150 transalp vari motoruma alışmışım...sankim yavrusu...

syrıana açıklasın sorunlarını...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Syriana... Abi fotoğraf çok büyük sayfa açılmıyor be
    dostum hallettim nihayet şimdi daha küçük sanırım...

Alıntı serdarboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bi motor alıp aranıza katılmak istiyorum.daha once vitesli bı motor kullanmadıgım için hem tecrübem hemde pek bilgim yok.forumlardan araştırdıgımız kadarıyla.. arkadaşlar size bı kac sorum war
    1.CBF 250 İLE CBX 250 aynı motorlar mı ve twister hangisine deniyor veya twister ne ?
    2. boyum 1.86 kılom 77 CBF 250 bana kısa kalır mı kucuk gelır mı?
    3.bu motorun genel sorunları nedir?
    yardımlarını tecrübelerınızi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
    CBF ile CBX arasında beygir farkı ve malzeme kalitesi var...CBF'yi avrupa normlarına uygun diye yeniden tasarladılar...aralarında 2 beygir hariç bir fark yok...twister CBX250'nin adının uzantısıdır...

benim boyumda 1,83 ama altımda hiç ufak durduğunu sanmıyorum...bu konuda hiç yorum yapan olmadı...aynı şekilde forumdan buraki77 arkadaşımda benim boylarımda ve bu konuda hiçbir şikayeti olduğunu sanmıyorum...

motorun sorunları derken CBX250'ler için belli bir km'den sonra egzantirik zinciri sorun verdiyodu ama bu CBF'lerde düzeltildi ve motor kusursuz hale getirildi...alıp gönül rahatlığıyla binebileceğin ve 100.000-150.000 km gidebileceğin bir motordur...

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Selam bende CBX250 var "twister" 24000km de hiçbir sorunu yok çok çok sağlam bir motor hatta satılık sahibinden.com da tavsiye ederim (düşünürsen konuşuruz)yanlız parçaları daha kaliteli bu son çıkanlara göre . 2 ila 4 BG arası daha güçlü, CBX de metalik boya var, far gövdesi CBx de metal, CBF lerde plastik (Yani CBX daha iyi ) ama CBF ler daha yeni tabi ama HONDA CBX veya CBF çok sağlam ve ömürlük makinalar.... Kazasız sürüşler
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster

CBF ile CBX arasında beygir farkı ve malzeme kalitesi var...CBF'yi avrupa normlarına uygun diye yeniden tasarladılar...aralarında 2 beygir hariç bir fark yok...twister CBX250'nin adının uzantısıdır...

benim boyumda 1,83 ama altımda hiç ufak durduğunu sanmıyorum...bu konuda hiç yorum yapan olmadı...aynı şekilde forumdan buraki77 arkadaşımda benim boylarımda ve bu konuda hiçbir şikayeti olduğunu sanmıyorum...

motorun sorunları derken CBX250'ler için belli bir km'den sonra egzantirik zinciri sorun verdiyodu ama bu CBF'lerde düzeltildi ve motor kusursuz hale getirildi...alıp gönül rahatlığıyla binebileceğin ve 100.000-150.000 km gidebileceğin bir motordur...:bounce:

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam bende CBX250 var "twister" 24000km de hiçbir sorunu yok çok çok sağlam bir motor hatta satılık sahibinden.com da tavsiye ederim (düşünürsen konuşuruz)yanlız parçaları daha kaliteli bu son çıkanlara göre . 2 ila 4 BG arası daha güçlü, CBX de metalik boya var, far gövdesi CBx de metal, CBF lerde plastik (Yani CBX daha iyi ) ama CBF ler daha yeni tabi ama HONDA CBX veya CBF çok sağlam ve ömürlük makinalar.... Kazasız sürüşler

kardeşim hangisi daha iyi şimdi...herkes malım iyi diyor...lütfen ama olmuyor...arkadaşları yanlış yönlendirmemek lazım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Benim Twisterim iyi tabiki bu da soru mu? Şaka bir yana ister CBF al ister CBX ikisi de süper makinalar ama cbx daha iyi işte

NOT: Benim motoru alırsan motoru lüleburgaza kadar getiririm. Var mı arttıran? Yanına da brandası bedava....
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Benim Twisterim iyi tabiki bu da soru mu? Şaka bir yana ister CBF al ister CBX ikisi de süper makinalar ama cbx daha iyi işte

NOT: Benim motoru alırsan motoru lüleburgaza kadar getiririm. Var mı arttıran? Yanına da brandası bedava....
    hacı o kadar yazdın bari bi sahibinden linki verseydinde adam inceleseydi motoru be yaw... neyse ben vereyim bari farketmez...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=1531635

Motosikleti

Tüm bakımları honda servisinde yapıldı. sorunsuz bir araçtır evlendiğimden dolayı satıyorum. Motor koruma demiri, 46 lt(2 kask alabilen)kappa çanta mevcuttur.

kurye motoru değildir. denmiş...

ne malum...23.000 km az değil yani...normal bir kullanıcının bu kadar gezmesi doğal bişey değil...ha geceyarıları Bağdat caddesinde dolaşıyosan bilemem tabi...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    serdarboy kimsin, kimlerdensin
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4337202

purakcan pazarlık payıda vardır demelisin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler