Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bahadir5478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    oncelıkle merhabalar ugur kardesım ben de makınayı yenı aldım 150 lık makınadan buna gectım temız benımkıde 15000km de makına sende temızı bulursan ben ce hıc kacırma derım lınktekı makınayı ınceledım temız bırseye benzıyo sıkıntı cıkarmaz en azından sanırım hayırlısı olsun hakkın da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurbahceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı bahadir5478 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelıkle merhabalar ugur kardesım ben de makınayı yenı aldım 150 lık makınadan buna gectım temız benımkıde 15000km de makına sende temızı bulursan ben ce hıc kacırma derım lınktekı makınayı ınceledım temız bırseye benzıyo sıkıntı cıkarmaz en azından sanırım hayırlısı olsun hakkın da
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun bu arada sizinki kaç model ve ayıp olmazsa ne kadara aldınız.

Benim aklıma takılan bir nokta var mesela ilanların genelinde 2006 modellerin çoğu km. Si düşük ama fiyatları 6000 TL ve üzerinde ama 2007-2008 modellerin genelinde de km yüksek 30-40 bin ustu ve fiyatları 4000-5000 arasi geçiyor yani daha eski modellerin km ler dusuk ama pahalı daha yeni modellerin km leri yuksek ama daha ucuz garip geldi bu durum bana mesela bi tane buldum 2007 model 46 bin km de fiyatı 4400 TL motor temiz duruyor bu km de bi motor alsam basim agrirmi sizce.

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı ugurbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun bu arada sizinki kaç model ve ayıp olmazsa ne kadara aldınız.

Benim aklıma takılan bir nokta var mesela ilanların genelinde 2006 modellerin çoğu km. Si düşük ama fiyatları 6000 TL ve üzerinde ama 2007-2008 modellerin genelinde de km yüksek 30-40 bin ustu ve fiyatları 4000-5000 arasi geçiyor yani daha eski modellerin km ler dusuk ama pahalı daha yeni modellerin km leri yuksek ama daha ucuz garip geldi bu durum bana mesela bi tane buldum 2007 model 46 bin km de fiyatı 4400 TL motor temiz duruyor bu km de bi motor alsam basim agrirmi sizce.
    merhaba 2006model/16000km de 6500tl aldıgım bıldıgım bır motordu benım bulundugum ılcenın motoru vede arkadsımın motoruydu motor vede km orjınal oldugundan motoru aldım hayırlısı ıle sanırım eskısehırlısınız ben de sakarya pamukova lıyım ınsallah gorusuruz umıdıyle esenlıkler dılerım bahadir5478@hotmail.com ulasabılırsınız mutlu senelere))

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

CBF 250 Arka vbaglantı demırı bulamıyorum yardım yokmu:?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı bahadir5478 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba 2006model/16000km de 6500tl aldıgım bıldıgım bır motordu benım bulundugum ılcenın motoru vede arkadsımın motoruydu motor vede km orjınal oldugundan motoru aldım hayırlısı ıle sanırım eskısehırlısınız ben de sakarya pamukova lıyım ınsallah gorusuruz umıdıyle esenlıkler dılerım bahadir5478@hotmail.com ulasabılırsınız mutlu senelere))

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

CBF 250 Arka vbaglantı demırı bulamıyorum yardım yokmu:?
    İnşallah görüşme imkanımız olur nasip olurda alırsam cbf 250 yi bol bol gezeceğim inşallah bakalım bendeki CB 125 e bir müşteri var satarsam zaten ilk gözüme kestirdiğim 250 yi alicam.
    Bu arada baglanti demiri bulamayanlar profilcilerden yaptiriyorlar sanirim alt tablasi saçtan oluyor bi arastirin isterseniz hem daha sağlam olur
    bahadir5478 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    İnşallah görüşme imkanımız olur nasip olurda alırsam cbf 250 yi bol bol gezeceğim inşallah bakalım bendeki CB 125 e bir müşteri var satarsam zaten ilk gözüme kestirdiğim 250 yi alicam.
    Bu arada baglanti demiri bulamayanlar profilcilerden yaptiriyorlar sanirim alt tablasi saçtan oluyor bi arastirin isterseniz hem daha sağlam olur
    Sanırım ben de ole bır aparat yaptıracam demırcılerde durum onu gosterıyor

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848

onu bende pek merak ediyorum herhangi bir şey bulursan bana da özelden yazar mısın

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bende pek merak ediyorum herhangi bir şey bulursan bana da özelden yazar mısın

Bu konuda hiç bir sonuç bulamadım yani tam bir muamma cbf 250 kullanan tecrübeli arkadaşlarda bir yorum yapmıyor şuan net olan tek birşey var oda yedek parça pahalı olması yakıtının bile güncel tutarı nedir onun bile ortalamasını öğrenemedim

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Selamlar
    Vbaglantı demiri ile neyi kastettiğinizi anlamış değilim.Yakıt konusu bu motorlar sürücüsüne göre değişmekle birlikte: 100 KM de 4-4.5 Lt yakıyor...

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    Vbaglantı demiri ile neyi kastettiğinizi anlamış değilim.Yakıt konusu bu motorlar sürücüsüne göre değişmekle birlikte: 100 KM de 4-4.5 Lt yakıyor...
    slmlr yazımı duzeltıyorum arka canta baglantı demırı olacak tı(V)harfı orada ıstemeden yazmısım arkaya takacagım canta ıse KAPPA42LT. dır arastırdım fakat bır turlu baglantı demırını bulamadım bulamassam bahara dogru sanırım bır demırcıde yaptıracam sımdılık napılabılecegı konusun da sız arkadaslardan yardım talep etmekteyım tesekkurler

Motosikleti
    cbf 150 cbf 250
    Merhaba arkadaşlar acıl cbf 250 yedek parçaları arıyorum bilginize

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Sibob kesmiş 2005 model 84 binde motor un masrafı ne tutar arkadaşlar.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://hizliresim.co...0g.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:47 ----------

http://<a href="http://hizliresim.co...rk.jpg</a></a>http://<a href="http://hizliresim.co...lN.jpg</a></a>
    bu görüğünüz yeşil ırmak fakat baraj hafta sonu suyu kestiğinden kurumuş gibi duruyor...
    çarşambayı sel adı bir yar sevdim el adlı...
    Abi forumda rastgele gezerken gördüm, bu motor harika. Özellikle bu renk ve senin motora da gözün gibi bakmışsın belli. Yeni başlıyorum bu maceraya, bulabilirsem böyle temiz, almayı düşünüyorum. Allah nazardan saklasın Maşallah

Merhaba arkadaslar, twisterim icin gidon yukseltme aparati ariyorum. Uygun fiyatli ve motora uygun hangisini alabilirim? Deneyen ve memnun kalan var mi?

Arkadaşlar bir sorum olacak,cvp.verirseniz sevinirim.2004 tws.da motor çalışırken ara ara çat-çat sesler geliyor. Ustam supaplarda kurum oluşmuş olabilir benzin katkı maddesi atalım dedi.Bu konuda bilgisi tecrübesi olan varmı?

Ali Özgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende once pulsar mı alsam diyip buna dondum. 100km de 4lt cok gibi duruyo ama o kadar da kötü değil. motoru kaç km ye kadar gider? 2. ellere güven olmaz illa km ile oynanmıştır. motor masrafları ağlatır mı acabai bilgisi olan var mı ?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bu gün izmite doğru giderken siyah 16 plakalı bi cbf 250 denk geldi ışıklarda beraber gittik nerdeyse derinceden izmite

Arkadaş burdaysa gene böyle körfez turu yaparız güzel oluyor

ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    benım fıkrım bu paralara bınılebılecek en ıdeal makına cbf 250 dır
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/146214-duzce-torkul-goleti-doganin-uyanisi-yesilin-her-tonu.html

9 gunde cbf 250 ile 2 kisi 2950 km yol yaptik ve herhangi bir sikinti yasamadik. Eger temiz ve bakimli olursa sizi yer yere goturebilecek bir makine.

m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250
    bende iki hafta önce aldım gayet memnunum yanlız yakıtı şehir içinde sakin kullanımda beş litreye yaklaşıyor normal mi sizce?

Cok yakiyor 5 litre.bujini degistir.yada rolanti ayarini dusur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler