Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serhat kardeşim şuan memlektime geldim istanbula geldiğimde görüşelim..
    benim aleti satamadım biri alıcaktı ama
    olur tabi görüşelim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o nası bişey?
    Gidonun bağlandığı kısma aparat takılıyor gidonu yükseltiyor ve birazda sana yaklaştırıyor. Oturuş pozisyonun dik oluyor. aynalarda biraz havaya kalkmıs oluyor. Ben kullanıyorum aldığımda vardı motorda sökmek istemedim. YOL için ideal.. Ön camımda var tavsiye ederim.

Motosikleti
    Twister
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidonun bağlandığı kısma aparat takılıyor gidonu yükseltiyor ve birazda sana yaklaştırıyor. Oturuş pozisyonun dik oluyor. aynalarda biraz havaya kalkmıs oluyor. Ben kullanıyorum aldığımda vardı motorda sökmek istemedim. YOL için ideal.. Ön camımda var tavsiye ederim.
    Fotoğraf koyma imkanınız olursa çok seviniriz.

byturuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 NS
    arkadaşlar cbf 250 motorumiçin uygun fiyatlı ön çamurluk arıyorum yardımcı olabileck arkadaşlar bana ulaşabilirlerse sevinirim

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    uygun fiyatlı böyle oluyo

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-honda-cbf-250-camurluk-twister-camurluk-dokme-sifir-113757284/detay
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Debriyaj ayarı yaptırdım maşallah şıkır şıkır oldu..Bir tek arka tamburun balatasını değiştirecem başkada eksiğimiz kalmıyor.
    iki tane sorum var;

1. Depo musluğu Reservedeyken 20 TL benzin aldım tekrar 105 km sonra reserveye geçtim. Bu değer normal mi? (Benzin litre 4,85'ten alındı 20/2,85 = 4,1 lt)
    2. Depo üstü mıklatıslı çantalardan istiyorum CBF250'ye uygulayan var mı arkadaşlar?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Twister
    1 Haftadır kedilerle mücadele ediyorum. brandanın alından tankın üzerine tünemeye çalışıyorlar. Tankın üzerindeki etiketi çizdiler tank'ta da çizikler oluştu. Aradan geçmelerini engellemek için ip ile gerdirdikçe, onlar daha çok zorlamaya başladılar. Çözüm nedir motorinli bez koydum ama nafile....
    htmetin bunu beğendi.

NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı suncet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 Haftadır kedilerle mücadele ediyorum. brandanın alından tankın üzerine tünemeye çalışıyorlar. Tankın üzerindeki etiketi çizdiler tank'ta da çizikler oluştu. Aradan geçmelerini engellemek için ip ile gerdirdikçe, onlar daha çok zorlamaya başladılar. Çözüm nedir motorinli bez koydum ama nafile....
    Zararsız kedi kovucu spreyler var. Şaseye bir iki fıs sıkıyorsun artık orada tünemiyor minik dostlar. İnternette bir ara bulacaksın.
    Aynı sorunu ben de yaşadım, sprey yoksa ortamı rahatlat, branda kullanmadığında pek zarar vermiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

Arkadaşlar karbon görünümü veren sticker, etiket vs materyal nereden bulunur? Topcase'in bir iki noktasına uygulama yapasım var
    Bir de "Motosikletlileri farkedelim" etiketi arıyorum, nereden bulunur?

.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

Motosikleti

Böyle bir makale buldum hoşuma gitti

.http://www.haberturk.com/yazarlar/ka...siklet-sevgisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

[/COLOR]
    Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zararsız kedi kovucu spreyler var. Şaseye bir iki fıs sıkıyorsun artık orada tünemiyor minik dostlar. İnternette bir ara bulacaksın.
    Aynı sorunu ben de yaşadım, sprey yoksa ortamı rahatlat, branda kullanmadığında pek zarar vermiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

Arkadaşlar karbon görünümü veren sticker, etiket vs materyal nereden bulunur? Topcase'in bir iki noktasına uygulama yapasım var
    Bir de "Motosikletlileri farkedelim" etiketi arıyorum, nereden bulunur?

.

Buda sana olsun Gökhan

.http://www.hepsiburada.com/liste/mod...oryId=20024968
    suncet bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    kediler için denedim yararlı oldu naftalinli olanı tavsiye ederim.

htmetin bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Wuhuuu, adamsın! Çok kaliteli duruyor sahiden teşekkürler.
    Makale de iyiymiş, sprey kesin çözüm dediğim gibi!

.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i49.tinypic.com/lzay8.jpg
    Ama bildiğin Ernet bu! Bunu motora asanı Umut Sarıkaya köşesinde çizer söyliyim

.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.

Motosikleti
    Twister
    Değerli fikirleriniz için çok teşekkür ediyorum. Daha önceki motoruma bu kadar dadanmamışlardı. Ama daha önemli bir sorunum var.... ''Jikle Teli''..... Teli kargo ile aldım. Kendim değiştirmek istiyorum. Zaten bunun keyfi de burda. Bu Akşam bir deneme yapıp tankı söktüm. Göz muayenesi yapmaya çalıştım.... Telin karbüratör ucunu takmak daha zor gibi görünüyor, bu bölümde yardıma ihtiyaç duyabilirim... Acaba daha önce tecrübe eden var mı?
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i49.tinypic.com/lzay8.jpg
    Bu şaka en son 1988'de yapılmıştı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Değerli fikirleriniz için çok teşekkür ediyorum. Daha önceki motoruma bu kadar dadanmamışlardı. Ama daha önemli bir sorunum var.... ''Jikle Teli''..... Teli kargo ile aldım. Kendim değiştirmek istiyorum. Zaten bunun keyfi de burda. Bu Akşam bir deneme yapıp tankı söktüm. Göz muayenesi yapmaya çalıştım.... Telin karbüratör ucunu takmak daha zor gibi görünüyor, bu bölümde yardıma ihtiyaç duyabilirim... Acaba daha önce tecrübe eden var mı?
    Birşeyleri kendin yapınca keyif alıyor insan. Ben arabamada aynı mantıkla yaklaşıyorum motosikletime de.. Ama jikle telini etüt etmedim daha

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Bu şaka en son 1988'de yapılmıştı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Birşeyleri kendin yapınca keyif alıyor insan. Ben arabamada aynı mantıkla yaklaşıyorum motosikletime de.. Ama jikle telini etüt etmedim daha
    ben şaka yapmadım.bulduğum çözümü paylaştım.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Debriyaj ayarı yaptırdım maşallah şıkır şıkır oldu..Bir tek arka tamburun balatasını değiştirecem başkada eksiğimiz kalmıyor.
    iki tane sorum var;

1. Depo musluğu Reservedeyken 20 TL benzin aldım tekrar 105 km sonra reserveye geçtim. Bu değer normal mi? (Benzin litre 4,85'ten alındı 20/2,85 = 4,1 lt)
    2. Depo üstü mıklatıslı çantalardan istiyorum CBF250'ye uygulayan var mı arkadaşlar?
    yakıt değerlerin normal bende 100km civarı yol yapıyorum, hor kullanımda biraz daha çıkıyor.baharda ve yazın dahada düşecektir soğuklarda daha çok yakıyor.
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt değerlerin normal bende 100km civarı yol yapıyorum, hor kullanımda biraz daha çıkıyor.baharda ve yazın dahada düşecektir soğuklarda daha çok yakıyor.
    Teşekkür ederim. Benim birde golf marka arabam var LPG'de hemen hemen aynı yakıyor twister ile moral bozucu
    -CBX250- bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Teşekkür ederim. Benim birde golf marka arabam var LPG'de hemen hemen aynı yakıyor twister ile moral bozucu
    haklısın aslında maksimum 4000/5.500dd.aralığında kullanılırsa gayet az yakıyor.
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın aslında maksimum 4000/5.500dd.aralığında kullanılırsa gayet az yakıyor.
    Dediğin gibi; 80-90 ideal hızlarda keyfini çıkara çıkara uzun yolda muhtemelen 3.5 litre yakar..

Motosikleti
    Twister
    Hafta sonunda herhangi engel çıkmazsa teli değiştirme niyetindeyim.Tecrübelerinizi paylaşmanız için vakit var...

Hafta sonunda herhangi engel çıkmazsa teli değiştirme niyetindeyim.Tecrübelerinizi paylaşmanız için vakit var...
    Motosikletin kullanıcı kılavuzu dışında bir de tamir kılavuzu var. Yetkili servislerde bakımlar için bu dokümanı baz alıyorlar diye biliyorum. Bu dokümanı sanırım İnternetten PDF olarak bulabilirsin, naçizane...

.
    htmetin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler